22708
nincs egy normális lány, aki nem csak külsőleg hanem belsőleg is kibírható
  • videobaby
    #22147
    nem is fog, mert az az agapéról szól, az pedig a legösszetettebb a szeretet fajtái közül. tökéletes ember az, akinek ez hiba nélkül menne.
  • norbre
    #22146
    pár éve én is erre jutottam, és továbbra is azt gondolom hogy a szeretet az az út amit járni érdemes.. bár az alábbi idézet nem minden pontja megy zökkenőmentesen :)
  • norbre
    #22145
    köszi
  • norbre
    #22144
    bosszúból semmiképp, az a helyzetet nem oldja meg.. ilyen esetben részemről lezárulna a bizalom kérdése és nem fogok tovább a kapcsolatban maradni..
  • norbre
    #22143
    nem kell bűnözőnek lennem hogy tudjam, nem szeretnék az lenni
  • salsoul
    #22142
    A szeretet türelmes, jóságos; a szeretet nem irigykedik, a szeretet
    nem kérkedik, nem fuvalkodik fel. Nem viselkedik bántóan, nem keresi a maga hasznát, nem gerjed haragra, nem rója fel a rosszat. Nem örül a hamisságnak, de együtt örül az igazsággal. Mindent elfedez, mindent hisz, mindent remél, mindent eltűr. A szeretet soha el nem múlik. - Pál apostol

    A Szeretet. Erre építs.
  • videobaby
    #22141
    épp ez az, a nők szemében picit sem macerásabb. ne felejtsd el, a nők inkább érzelmi lények, pont emiatt nem kellene félni a szerinted macerásabb témát előhozni.
    drukkolok, ahogy itt a legtöbben:)
  • IXEMGabeo
    #22140
    mindenesetre én pl. nem látnám értelmét annak, hogyha megcsalnak akkor te bosszúból visszaadod ezt választottadnak... sok ilyen eset van és akkor lehet mondani, hogy 1-1, minden attól függ milyen értékítélettel rendelkezel és te mit és hogyan döntenél ilyen helyzetben...Bosszú szerintem nem megoldás
  • Fresh Duke
    #22139
    Nem értheted meg a bűnöző elmét, míg nem lettél egy közülük.
  • norbre
    #22138
    köszönöm mindenkinek a segítséget, az ötleteket és a tanácsokat.. a hétvégén elvileg találkozunk, ha jutok valamire megosztom a tapasztalataimat ;)

    jó éjt
  • norbre
    #22137
    továbbra sem érzem hogy ez lenne a megoldás, amúgysem tudnék olyan kapcsoaltban létezni ahol ilyenek vannak a háttérben.. és ha már én ilyet tennék akkro már jelen van és nem lenne jó
  • KaOz
    #22136
    lényeg a lényeg, beszélj vele, sokkal könnyebb lesz. én drukkolok.
    ha meg új helyzet alakul, írj bátran, segítünk ha tudunk.
  • IXEMGabeo
    #22135
    na most olvastam el és így teljes mértékben érthető a blokk és a félelmeid...
  • norbre
    #22134
    az biztos hogy a megfelelő alkalmat és a megfelelő szavakat sem egyszerű eltalálni úgy általában sem ahhoz hogy célbaérjen egy mondandó, ez meg még "macerásabb" is az átlagos témáknál
  • IXEMGabeo
    #22133
    kettős mérce...vagy ez, vagy az

    én mindig azt gondoltam létezik köztes állapot mindenben...ha nekem sikerült is semlegesnek, semmitmondónak maradnom még akkor is úgy volt, hogy az egyik pólushoz tartoztam...

    ilyen esetekben természetesen alapjáraton bizalmatlan voltam...Norbi nem tudom miket élt, de nem lehet véletlen, hogy idáig jutott és folyamatos kételyek merülnek fel benne
  • Fresh Duke
    #22132
    Ennél jobban már nem félhetsz. Másfelől meg, a kapcsolatotokért tennéd.
  • videobaby
    #22131
    épp ez az. a világ tele van ilyen nőkkel, csak a férfiak nem hiszik el, nem mondják el a gondolataikat. ha meg igen, akkor valami érthetetlen nyelven teszik ezt zömében. mmint a szavak érthetőek, csak az összkép nem sikerül érthetőre.
  • norbre
    #22130
    szerintem ez pont a félelmeimet erősítené egyrészt, másrészt meg nem akarom megcsalni
  • Fresh Duke
    #22129
    Van másik út. Például csald meg; onnantól kezdve kevésbé fog érdekelni, hogy ő vajon megcsal-e Téged.
  • norbre
    #22128
    ritka.. és kár mert ott legalább tiszta lenne a felállás..
    így viszont marad az hogy valahogy felül kell emelkedni a félelmeken és bízni újra és újra, mosolyogva.. én nem akarom hogy ez vagy bármilyen félelem legyőzzön engem.. kell hogy legyen másik út
  • Fresh Duke
    #22127
    Nők.
  • Fresh Duke
    #22126
    Elég pofátlan (és feltételezem ritka) az olyan nő, aki megmondja, hogy "tánc közben a seggem random faszik farkához dörgölöm"... :D
    Nyilván, mondd valamit, Te meg elhiszed... vagy sem... Ennél azért nehezebb egy ilyen problémát megoldani.
  • norbre
    #22125
    én azért szeretnék még benne hinni, hogy van olyan nő akinek a szemében attól nem kevesebb valaki hogy vannak problémái :)
  • KaOz
    #22124
    Itt vissza is kanyarodtunk az örök kérdéshez: bizalom vagy nem bizalom:
    Ha megbízol, jön a sok átbaszás és a sok seb
    Ha nem, maradsz egyedül vagy nem és talán soha sem fogsz tudni igazán szeretni
    szerintem
  • videobaby
    #22123
    de megéri ugye? :)
  • videobaby
    #22122
    nem véletlen egy robotra gondolsz, egy termitárra?
  • IXEMGabeo
    #22121
    Nem lehet senkinek kitárulkozni...max a pszichológusnak csak az meg szintúgy leszarja hisz ő neki is csak a karrierjét erősítenénk vele:DD

    úgyhogy egyedül kell helytállni, keményen, robosztusan, érzelmek nélkül...
  • norbre
    #22120
    nem a sebek nyalogatása vagy a sajnáljuk norbit, csak pár a meghatározó "emlékek" közül ami most hirtelen eszembe jut:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    16éve volt egy barátnőm, két évig tartott és úgy ért véget hogy a megállóban azt mondta szeret, majd másnap egy ágyban találtam őket az előttem lévő szerelmével.. eltartott egy ideig míg nem láttam ezt magam előtt minden nap..
    kb 7-8 éve volt egy 3 éves kapcsolatom, ahol a lány alapból nagyon ismerkedős, közvetlen votl.. egy idő után eljárt lovagolni, és nekem gyanús votl hogy nagyon provát kezd lenni az ottani baráti kör, a bulik is zártak és a lovász srác milyen jó fej.. de neem.. rosszul gondolod drágám, bízz bennem.. pár évvel később miután szakítottunk mégis bevallotta hogy hát igen, mégis volt ott valami..
    a legutóbbi lányból pedig csak egy szelet: ő volt aki először vett fel miattam combfixet miniszoknyával.. igaz hogy én akkor épp 160km-re voltam tőle, ő pedig egy apukákkal teli szülői értekezletre ment, de meg volt sértődve hogy én nem hiszem el hogy ezt értem csinálta
    ..
    mindezek mellett meg látom hogy "táncolnak" a csajok ma bulikban, hogy csalják orrba szájba egymást az emberek
  • KaOz
    #22119
    a válaszból és reakciókból tudni fogod mit gondol = megoldódik a kattogás
    videobaby megint jó, az embernek önmagát változtatni a legnehezebb, ehhez kell rengeteg idő és türelem
  • videobaby
    #22118
    már az is jó, ha tudod, mi a baj. legyen önmagaddal szemben is türelmed, a mentális változások sok-sok időt igényelnek és sok erőt. ha nem egyedül akarsz vele kínlódani, elmondod a választottadnak, segít benne. ne hagyd ki ezt sem a számításból :)
  • KaOz
    #22117
    Nekem ebből a szempontból durva a szemléletem. Mert volt olyan, akinek elmondtam a félelmeimet és pont azokat játszotta meg, sokszor azt éreztem szándékosan és meg is csalt. Jobb az elején tisztában lenni vele. A mostani világ pedig egyszerűen borzasztó.
  • Fresh Duke
    #22116
    Sokuknak csak egy játék, hogy kibasszanak az emberrel. Ismerek olyat is, aki sportot űz belőle.

    #22114: Mióta próbálsz ettől megszabadulni, és mekkora sikerrel?
  • IXEMGabeo
    #22115
    én se keresek már senkit:D de rám nem fog akadni senki, hacsak nem mozdulok meg

    na, de nem lényeg...most az a fő szempont, hogy norbre koncentráljon a lényegre...én mondjuk teljes mértékben megértem a félelmeit miért nem tud bennük megbízni...Itt manapság méginkább attól kell rettegni mikor basszák át a fejed. Minden erről szól...
  • norbre
    #22114
    nem a benne bízás a kérdés.. alapból mindig van bennem ez amiről írtam, akármilyen barátnőm volt.. ettől szeretnék szabadulni, de nem megy olyan egyszerűen hogy eldöntöm és már nincs
  • IXEMGabeo
    #22113
    :))) valószínűsíthető
  • Fresh Duke
    #22112
    Nekem egyszer sikerült, pedig nem kerestem. Lehet ez a trükkje.
  • videobaby
    #22111
    #22110 itt.
  • videobaby
    #22110
    az ilyet apácának hívják. de az is lehet, hogy nem is létezik.
  • IXEMGabeo
    #22109
    az engem is érdekelne merre találok olyat
  • Fresh Duke
    #22108
    Akkor meg dönts: megbízol benne, vagy sem. Ha nem, akkor folytasd a kételkedést vagy szakíts vele (a 2 lényegében ugyanaz); ha igen, akkor meg ne azon agyalj folyton, hogy miért fog véget érni a dolog.