1682
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!







Megrendelhető (30.99$ postaköltséggel) -> kb. 6000,-Ft (kattint) vagy Előrendelhető (24.99£) -> 7300 ,- Ft (kattint) +(800Ft pk)


  • Benyaman987
    #1482
    nem megy a multiplayer segitsettek köszi
  • sniperelite
    #1481
    kössz
  • ibrik
    #1480
    #1463
  • sniperelite
    #1479
    az uplay pontokat mire lehet kapni???
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1478
    Igen, igen nekem is pontosan ugyanez volt. Újrakezdve a pályát már jó lett, végig is vittem. Köszi a válaszokat.
  • Vlala #1477
    Ja, értem. Ez nekem is megvolt, tovább mentem a fehér ház felé, és lestem a semmibe. Próbáld meg azt, hogy visszamész az utca elejéig, és újra odamész, talán beadja a videót.
  • ibrik
    #1476
    Természetesen nem "1 méterre" van a tennivaló, hanem akkor van teljesítve a feladat egy adott szakasza, amikor a "0 méterhez" érsz.
    Nálam is volt ilyen bug, hogy nem váltott automatikusan a következő feladatra. Ilyenkor újrakezdtem a legutolsó automatikus mentéstől.
  • Bambbu
    #1475
    Sziasztok!

    LAN-ba hogy lehetne játszani 4-en mert mindig kiír valamit de nettel meg működne segítsetek
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1474
    Nem arra gondoltam. Direkt nyomtam oda egy Tabot, hogy tudjátok melyik küldetésrészről van szó. Csak éppenséggel azt nem tudom, hogy mit is kellene ott 1 méterre csinálni.
  • Vlala #1473
    Tabot nyomtál, és Sam csúcskategóriás mobilja kivetítette az aktuális feladatodat.Érintőképernyő, meg beépített GPS...
    ugyan már, kispályások. :)

    (a képen úgy néz ki, mintha épp oldalba vizelnéd a kamiont. :) )
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1472
    Üdv!

    Itt mit kellene csinálni? Vagy csak kijött nálam egy programhiba?

  • zzeN
    #1471
    Írtál AC2-nél a hosts fájlba vmit? Töröld ki azt a részt ha igen.
  • simonl #1470
    Sziasztok,

    Létezik, hogy azért nem indul el az eredeti játékom, mert feltelepítettem az Assassins Creed 2 "virágbolti" verzióját?
    Annak a crack -je befolyásolhatja?
    Hozzáértő válaszokat kérek, köszönöm:)
  • Prince23
    #1469
    EA is azt mondta MAss Effect 2-nél, szakadjanak meg. Kasumi fizetős lett mégis. ez van, ilyen világba élünk. haszonleső világban :)
  • Jobboka
    #1468
    azt mondták, h nem kell fizetni 1 dlc ért sem, ezek burnyákok...
  • Benyaman987
    #1467
    bocsi rosszul irtam az assassibn's creed 2 van meg skidrowba és a splinter cell meg eredetibe
  • Prince23
    #1466
    10 dolcsi a pályacsomag + képek!

    A fastzé kell ezé fizetni?
  • Rage47
    #1465
    király, de jobban örülnél egy rendes matchmakingnek
  • grebber
    #1464
    Akkor majd megnézem azokat hátha ugyanazok!
  • ibrik
    #1463
    Elvileg arról van szó - az uplay oldala alapján általánosságban -, hogy bizonyos feladatok teljesítése után kapsz pontokat.
    De pont a SC:C PC verzió uplay help oldalán erről nem írnak semmit.
    Viszont az xbox360 verziónál le vannak írva bizonyos "achievement"-ek, konkrét pontokkal - gondolom ezek azok a pontok.
  • Cat 02 #1462
    Eredeti valamelyik ?
  • Benyaman987
    #1461
    ja és lenne még egy baj hogy a splinter cell conviction megvettem eredetibe és a gépemen fent van az assassin's creed 2 is.és felraktam a gépre a splinter cell és elvesztek a mentéseim az assassin1s creedbe
    na aki tud segiteni az lécci segitsen
    köszi
  • Benyaman987
    #1460
    nem műkszik a multi!!!!segitene valaki?
  • grebber
    #1459
    Ilyen Uplay pontokat mivel lehet szerezni?
    Mennyi ilyen pontba kerül az Infiltration mod?
  • HeadHunter86
    #1458
    Hülye kérdés másrészről mert: Google.com
  • ibrik
    #1457
    Tényleg hülye kérdés.
    A számítástechnikai felhasználói alapismeretek közé tartozik.
    A legegyszerűbb, ha a Total Commander-ben: Beállítások - Általános beállítások - Képernyő - itt bejelölöd a "Látszik a rejtett/system fájl (Csak szakembereknek!) opciót.

    Egyébként a Windows-ban is be lehet állítani - ha esetleg nem használnál TC-t - de az a verziótól függ, hogy hol találod.
    Pl. Windows 7-ben: Vezérlőpult - Mappa beállításai - a "Speciális beállítások" listájában keresd meg a "Rejtett fájlok és mappák" részt és ott tudod láthatóvá tenni rendszerszinten - természetesen rendszergazdai jogokkal...
  • Benyaman987
    #1456
    helló ez hülye kérdés de a rejtett fájlokat hol lehet láthatóvá tenni?
  • Prince23
    #1455
    Királyság.
  • HeadHunter86
    #1454
    Bocs, 4 pálya :)
    The Insurgency Pack delivers brand-new missions for Archer and Kestrel on four additional maps for Deniable Ops modes. Achievements hunters will be glad to know that 250 new points can be unlocked in this DLC.
  • HeadHunter86
    #1453
    Május 27. új DLC, 3 pályával http://www.facebook.com/splintercell
  • cola
    #1452
    Hali!
    Ha valaki szeretne multizni az vegyen fel a játékba: D4neee
  • ibrik
    #1451
    Elég trükkös a mentési "rendszere" a játéknak, mert úgy találták ki, hogy a mentéseket szinkronizálja az UbiSoft szervereken, de természetesen a gépen is elmenti, ha éppen nem lenne internetkapcsolat.

    Itt jön képbe a játék forrása, vagyis hogyan szerezted be?
    Ha megvetted, nincs gond, mert a gép és a játék újratelepítése után csak internetkapcsolat kell és a játék indításakor máris visszakapod a szerverről a mentésedet.

    Ha viszont Skidrow-tól "vásároltad":
    Tedd láthatóvá a rejtett fájlokat/mappákat, majd keresd meg a következő mappát:
    c:\Users\[admin felhasználónév]\AppData\Local\storage\SKIDROW\2\
    Itt találod a mentéseket...
  • zitababa
    #1450
    sziasztok!

    Frissítem az alaplapom, ezért kéne a scc mentésének a helye.
    Milyen könyvtárban, hol találom amit másolnom kell az új telepítésbe, hogy ugyanott folytassam a játékot?

    Köszi

    zita
  • grebber
    #1449
    Probálkozni kell majd felfog engedni!
  • Benyaman987
    #1448
    lécci segitsetek irtam egy üzenetet 13 27 perckor ma lécci olvasátok el köszi
  • Prince23
    #1447
    Na ezért "casualasítják" manapság a játékokat a fejlesztők.

    :)
  • Nazgul1980
    #1446
    Sziasztok. Van egy nagy gondom. A gépem sajnos már elég régi, de nincs pénz újra. P4 3 GHZ, 1 GB ram, Geforce 7600 GT. Feltettem a játékot, de csak nagy vörös képernyő ha indítanám, báemilyen gombot nyomok kilép és kész. Ötlet?
  • amdopteron
    #1445
    köszi széppen:)
  • Seth
    #1444
    úgy kell őket elkapni, hogy nem vesznek észre. Behúzod őket vmi sötét helyre ahol civilek nem látják és kihallgatod őket
  • amdopteron
    #1443
    halli vki tudna segíteni vmi vidámparkban vagyok és 3 öltönyös faszi van mit kell ott csinálni???vki segítsen köszi hallio