1682
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!







Megrendelhető (30.99$ postaköltséggel) -> kb. 6000,-Ft (kattint) vagy Előrendelhető (24.99£) -> 7300 ,- Ft (kattint) +(800Ft pk)


  • rz
    #1442
    Ha felkapaszkodsz a párkányra és nem előről mész bele akkor tényleg nem tölti be :)
  • Vlala #1441
    Hehe, a fehér ház előtt veremcsapda van :)
    Amikor már ott voltam az utcájában, és mentem a ház előtti pontra, elfelejtettte betölteni az animot. 2 méter, 1 méter, 0 méter, ott ugrálok a ponton, semmi. Továbbmentem, 1,2,3 méter... számolta tovább, aztán mikor a házhoz értem volna, beleestem egy nagy semmibe.

    Mindig is sejtettem, hogy Bush ilyen sötét, de hogy fekete lyukat csinál maga köré... :)
  • Benyaman987
    #1440
    helló nekem az lenne a problémám hogy megvettem a játékot eredetibe és nem indult. ezt irta:master server could not find.
    letötöttem egy cracket és a single az ment a multi az nem.
    a single végig vittem de multizni is szeretnék
    kérlek titeket hogy segitsetek köszönöm
    üdv,Benyaman987
  • bgabor
    #1439
    A sok akció egy dolog. Nem illik a sorozat stílusához, de még kimagyarázható. A katasztrofális irányítás, Sam minimális mozgáskultúrája, a hangbugos videók már nem. Ezek mind egy rossz minőségű játékra mutatnak.

    Érdemes lenne megfigyelni, a harmadik részben mennyiféle mozdulatot lehetett Sammel elvégezni, és mennyit itt. Talán a negyedét, ötödét?
    Még a fedezékből lövöldözést is sikerült elszúrniuk és élvezhetetlenné tenniük, pedig annak a RS:Vegas2 óta bevált és tökéletes receptje van.

    Egyszóval rossz minőségű játék, na. Kétezer forintot se adnék ki rá, nem hét-nyolcezret.
  • Prince23
    #1438
    na így kell lopakodni:DD



  • Vlala #1437
    Lehet, és kell is benne lopakodni. Az SC-kben mindig az a legjobb rész, amikor a hülye kommandós alattam-mellettem mászkál, és nem vesz észre :)
  • grebber
    #1436
    Ez személyre szabott.
    Ebben sem kell szarrá ölni mindenkit.Jó elég sok helyen szinte követelmény mert nélküle nem jutsz tovább.De simán lehet benne lopakodni is.

    De GK tesztben jól írták: "Az akció túl csábító ahhoz, hogy lopakodjunk" Ahogy a kommenteket olvasom való igaz mert szinte 98%-unk csak gyilkolászik orrba szájba és fikázza hogy nincs lopakodás!
  • Novotsik
    #1435
    Szerintem is szar lett a jáék az elődökhöz képest a splinter cell nem arról szólt (eddig) h öljél meg mindenkit hanem pont az volt a lényeg h senkit nem volt szabad megölni. Ez már nem stealth action hanem simán action game lett és ráadásul pocsék. Lehet h a coop az jó a single meg szar.
  • DarkSector
    #1434
    jah gondolod te, van akinek ez elég jo, ha csak singlizel akkor biztos szar.
  • bgabor
    #1433
    Sokra nem mentek vele, hogy újraírták. Ez minden idők leggyengébb Splinter Cellje, és még ha az elődökhöz nem is viszonyítjuk, akkor is egy erősen közepes minőségben elkészített játék.

    Az ubisoft erősen leadta a színvonalat az utóbbi években.
  • Evin
    #1432
    A régi képek a kukásba került verzióból voltak. Nem véletlen késett éveket a megjelenés.
  • szapor
    #1431
    akk a régi képek azok csak kamuk voltak? hogy ilyen hosszú hajú lesz a Sam meg ilyenek? mert a story végén is történik valami
  • grebber
    #1430
    Ha Ubisoft akarja akkor lesz!

    Single rövid de ott van még a denied ops a coop mod last stand mod.
  • szapor
    #1429
    ilyen rövid a játék? :S lesz folytatás vagy valami? :)
  • Vlala #1428
    Nem, a vidókártya húzott fel engem, nem fordítva. :)
    Hotfix-szel megoldódott, köszi mégegyszer!
  • PeToth
    #1427
    Helló!
    Nekem is csinálta ezt akkor amikor az Ati Catalystban fel volt húzva a gpu 840 mhz-re. Miután visszaállítottam tökéletesen megy minden. Hátha neked is ilyesmi.
  • Vlala #1426
    Köszi!
  • MerlinW
    #1425
    10.4a hotfix. megtalálod google-ön, vagy a topikban pár helyen.
  • Vlala #1424
    Bocs, ha volt már a kérdésem.
    Miért van az, hogy a játék néha meáll, gondolkodik 5-10 másodpercet, elsötétül a kép (mintha újraindítaná a viceodrivert), aztán folytatódik a játék?
    10.2-es Catalysttel simán kilépett az asztalra, a 10.4-essel csinálja ezt. Kicsi hozzá a gépem?
  • adamq01
    #1423
    nekem is 64 bitesem van és friss driver de 2 napja semmi baja, remélem nem is lesz.
  • Jobboka
    #1422
    valaki coop, ha igen akkor írjon privi -t és adok neki ts ip-t?!
  • Zoli Zoltan
    #1421
    Köszi, ez az a rész!!!
  • grebber
    #1420
    Na haverral coop végére értünk őlég hülye a befejezése!
  • Jobboka
    #1419
    nem értem most ezt az új csütörtöki dlc -t... azt írják páran, h csak amerikába :S
  • Danecay
    #1418
    Tényleg jó. Nekem még az jutott eszembe, amikor a fényben és árnyékban történő akciózásról volt szó, hogy megcsinálhatták volna azt is úgy mint a játékban, árnyékba vagy sötétbe vonulhattak volna miközben átmegy fekete-fehérbe a kép :)
  • Deni21
    #1417
    Valaki akar coop -ni?
  • Prince23
    #1416
    Sonar-ra katt :D
  • evil 007
    #1415
    sziasztok elakadtam a játékba rem tudtok segiteni szal vagyok egy szobába fönt egy gépfegyo akárhov amek kiynir bujdossással egy kicsit tovább tudok élni csak nemtok átbujni a kijáratig szoval megol ötlet?
  • storm181
    #1414
    Nem gyenge videóteszt
  • doggy90
    #1413
    ohh, ez nálad is előfordul? azt hittem csak az egerem szar...
    amúgy fogalmam sincs, megnyomod mégegyszer a bal egérgombot és abbahagyja.
  • Cat 02 #1412
    Miért van az, hogy kiveszem a stukkert a stackból és magától elkezd lőni ?
  • CroftManor
    #1411
    ez az után van, hogy miután meg hackeltél egy gépet, özönlenek a fegyveres őrök hol a liftből hol az ajtón keresztül? mert találtam egy videót de csak pont eddig a részig van felvéve :S
  • Zoli Zoltan
    #1410
    Köszi a reagálást, de ennek a pályán a végén van ahol elakadtam, a legfelső emeleten van és már vissza sem lehet menni az alsó emeletekre....csak futkosok körbe egy ajtót sem lehet kinyitni, máskülönben lehet látni a manuszt de nem tudok hozzá bejutni... Nem tudom, hogy nem a crackkal lesz e a baj ...
  • CroftManor
    #1409
    ha megnézed nemcsak az van leírva h milyen módok vannak benne, hanem be van linkelve 3 darab videó is!!! a videók meg azért van h megnézd h neked tetszik vagy sem. (majd átírom a címet coop gameplayre)
  • csento
    #1408
    Már próbáltam és ugyanazt csinálja. Közben egy fontos infót elfelejtettem ,hogy a visual c++ frissítette a gép tehát sztem ott lesz vmi gebasz. Csak az a baj ,hogy hiába próbáltam meg leszedni visual c++ az sem segít. Nem értem....
  • Prince23
    #1407
    Hungameren már találsz részletes tesztet a játékról, mosta Coopot mutatják be ...
  • grebber
    #1406
    Hm lehet én kezdek agyilag leépülni,de az mióta teszt hogy leírják milyen modok vannak benne?
  • Prince23
    #1405
    Hungamer COOP teszt
  • MerlinW
    #1404
    A patch a játékot javítja, a játék készítői csinálták.
    A hotfix-et pedig az AMD készítette az ATI videókártyákhoz.
    Tehát az egyik a játékot gyógyítja, míg a másik Windows és az Ati kártyák kapcsolatát.
  • simonl #1403
    Sziasztok

    Lehet hülyeséget kérdezek de gondolom lesz itt hozzáértő aki elmagyarázza:
    Tehát az előbb kiadott Hotfix és az utána érkező 1.02 patch nem egy és ugyanazokat a problémákat orvosolja?
    Tehát nem elég a patch ha javítani akarok a játék jobb "futásán" ?
    Mindenképpen kell a Hotfix is mert az driver -ileg ad hozzá valamit?

    Köszi