1682
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!







Megrendelhető (30.99$ postaköltséggel) -> kb. 6000,-Ft (kattint) vagy Előrendelhető (24.99£) -> 7300 ,- Ft (kattint) +(800Ft pk)


  • Benyaman987
    #1522
    helló!
    én csak egy dolgot nem értek hogy az a kódot amit kapunk azt hova kell irni?
  • HeadHunter86
    #1521
    Kontrához: Nekem semmiféle dll hibám nem volt, lehet hogy azért mert eredeti az enyém, nem tudom a tied milyen. De engem sose vágott ki a játék.
  • repvez
    #1520
    Na sikerült továbbjutnom azon a pályán és a játékot is végigvittem.
    Nekem nagyon bejött ez a játék.Régen volt olyan hogy végigvigyek egy játékot és az utolso pálya után az az érzésem, hogy még jöhetne pár pálya és folytatodhatna a story.
    És nekem ez a rész jobban tetszik mint az elözöek, mert választhat az ember hogy most lopakodik vagy rambozik, mert akár ez hangulatfüggö is lehet amikor játszik.

    Én például az EMP raktáros résznél mikor 10 ellenség volt egy lövés nélkül mentem végig, csak turelem és megfontoltság az egész.MEg a lámpákat ki kell löni.Nálam 70/30 az arány a lopakodás javára .
    Az animáciok és a játék kezelése is nagyon jo nincsen tulbonyolitva de mégis mindent meg lehet oldani, talán egy kis távcsoves vagy reddotos fegyver uprgade hiányzik néhány pályánál.

    A contra rész:
    Régen találkoztam ilyen rosszul elkészitett játékkal is amikor az ember átesik a pályarészeken és kidobálja az asztalra a program mindenféle dll-eket hiányolva.Talán a 2000 évek elején mikor még a 3d kezdett bejonni és nem voltak szabványok.

    összességében jo játék.
  • ibrik
    #1519
    Az a "nagy része" nem sok.
    Pl. amikor eleve úgy kezdődik a pálya, hogy tudnak rólad, egy csoportban sokan várnak rád fedezékekből és az egyiküket még utoljára kell hagynod, mert ki is kell "faggatni", na ott nem megy a lopakodás...
  • Cat 02 #1518
    Nem muszáj Rambozni szinte sehol. Szerintem a nagy részét végig lehet lopakodni.
  • genRob
    #1517
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pedig nekem pont azok tetszettek nagyon. De jó lesz a rambos is. :-)
    Köszi az infot. Mások véleményét is várom! :-)
  • ibrik
    #1516
    genROB:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Story mód: ne várd a régi, hagyományos mindenáron lopakodós játékot, sokszor kell Rambóként harcolni.
    Deniable Ops rész: Na ezeken a pályákon már ajánlatos a lopakodás, de mindent leírtam a #1512-es hozzászólásomban.
  • genRob
    #1515
    Sziasztok! Az előző részekhez képest -amik nekem nagyon bejöttek- hangulatban milyen a játék? Megüti a régiek színvonalát, játékélményét? Mert ha igen akkor ezt is megveszem. Előre is köszi a választ!
  • ibrik
    #1514
    Változó.
    Valakinek visszább kellett menni egy kicsit és újra a végcél felé menni és jó lett.
    Én viszont újrakezdtem a legutolsó auto-mentéstől.
  • repvez
    #1513
    valaki tudna segiteni.mert vagy egy bugba ütköztem, vagy valami rendszerrel van gond.azon a pályán vagyok ahol el kell jutni a fehérházba.a helikopter lezuhanos után 2vel. és a hangosbemondos blokádon tuljutok és elérek a kijelölt pontra de nem torténik semmi ha továbbmegyek akkor meg átesek az uton a semmibe és belátok a házak mögé is. probáltam többször mindg ugyan ez van.
    át lehet ezt a részt ugorni, vagy egyáltalán mit kéne itt csinálni?
    köszi elöre is
  • ibrik
    #1512
    Alapállapotban 6 pálya van benne (ha jól tudom, csak fizetős DLC-ben vannak plusz pályák), mindegyik több fejezetből, a fejezetek végén auto-mentéssel. Hibázás esetén riasztják az erősítést és még kapsz plusz 8-10 ellenfelet, halál esetén a fejezet elejétől kezded újra. Sajnos kilépés esetén csak a pálya legelejétől kezdheted újra.

    Választhatsz játékmódot ("hunter" vagy "last stand"), limitálhatod a rendelkezésre álló időt, a fegyvereket és az eszközöket, ki is választhatod a konkrét fegyver/eszköz típusokat, ruhát.
    Ja és két szereplő közül választhatsz.

    A pályák teljesítéséért nem kapsz semmi díjat vagy hasonlót.
    Viszont teljesítheted az "achievement"-eket (ha esetleg a játék "story" módja alatt nem sikerült az összeset) és továbbfejlesztheted a kapott pontokból a fegyvereket.
  • simonl #1511
    Köszönöm a válaszokat,

    És kb. hány pályából áll egy Deniable ops
    küldetés? Kapok e valamit a végén?
  • IMYke2.0.0.0
    #1510
    ibrik, MerlinW: nagyon köszönöm - na, ezt (sem) nem tudtam. :)
    Akkor ügyes vagyok, ha 2 piros pöttyel tudtam le az egészet? :)
  • MerlinW
    #1509
    Jaja, a pöttyök a nehézségi szintet jelölik:)
  • ibrik
    #1508
    A "Deniable Ops"-nál (Tagadható műveletek) a pontok száma (1-2-3) nem a véghezvitel eredményességét jelzi, hanem hogy milyen nehézségi fokozaton vitted végig. Könnyű:1, normál:2 és nehéz:3.
  • IMYke2.0.0.0
    #1507
    Nincs rá mód - amikor kiválasztasz egy feladatot, akkor az egész voltaképp 1 hatalmas pálya [ugye, nem véletlen, hogy Weapon Stash, majd mégy tovább és akciózol...]. Ha elveted, kilépsz, akkor kezdheted előről.
    A teljes statisztikát is így számolja a program. Az ellenséges riasztás - értelemszerűen - rontja (ha csak egyszer is erősítést kapnak, a 3 piros pontból már csak 2-t kaphatsz)... legalábbis, én ezt tapasztaltam.
  • Benyaman987
    #1506
    mind1 kösz.
    neked megy?
  • Pyro82
    #1505
    Ilyen hibával még nem találkoztam, de vannak itt rajtunk kívül még páran lehet más tud segíteni neked.
  • Benyaman987
    #1504
    hát megvettem a játékot eredetibe és fel is tettem de nem indult a játék.
    ezt irta:could not find the master server.
    letöltöttem a skidrowos crackot és már belépet.
    az single-t végig vittem és lépnék be a multiplayer coop menüpont alá és ezt irja master server could not find
    hát nem tudom mit kell csinálni enyi részlet elég?
    irj vissza
    köszönöm
  • grebber
    #1503
    Tom Clancy's Splinter Cell Elite Echelon Edition

    STEAM-em 50 euró.

    Tartalmazza:

    Splinti 1-3-4 és a Conviction Delux verzióját.

    Na ilyesmi lenne jó kiegészítve a 2. résszel dobozosban olyan 7000-ért :D
  • Pyro82
    #1502
    Mért nem indul? Kicsit részleteznéd! Több infot!
  • Benyaman987
    #1501
    legyetekszívesek vissza írni üdv Benyaman987
  • Benyaman987
    #1500
    sziasztok
    nekem az lenne a problémám hogy megvettem a játékot eredetibe és nem akar elindulni a multiplayer
  • Pyro82
    #1499
    Kösz thx :)

  • MerlinW
    #1498
    Nincs mellette/benne readme fájl? Mondjuk az exe-t valszeg futtatni kell:)
  • Pyro82
    #1497
    Sziasztok!
    Megvettem a splinter cell conviction Insurgency Packot. Letöltöt nekem valami rar meg exe. cuccot, de nem tudom azt melyik mappába kell másolni. Még annyit kell tudnotok, hogy a játékot steam-en vettem. A kérdésem annyi lenne, hogy hová másoljam?
  • r4pt0r
    #1496
    Nem a C:-re van téve, de a rendszerwincsi van szétszedve 2 partícióra.
  • ibrik
    #1495
    Eszerint bőven megfelel a rendszerkövetelményeknek a géped, de a 64bites rendszerekhez nem értek...

    Esetleg: a "C:"-re van telepítve a játék?
  • r4pt0r
    #1494
    Szóval még1x. :D

    Menüben, játék közben megakad, de átvezető közben nem.
  • r4pt0r
    #1493
    Menüben, játék közben, átvezető közben viszont nem.

    9600GT,4gb ram, E7200, Win 7 64bit
  • Muttley
    #1492
    Még ki sem hűlt, de máris készül az új Splinter Cell.

    Ő meg az új góré. Legalábbis ezt mondják. :) Papíron el is tudom képzelni :)
  • ibrik
    #1491
    Játék közben akadozik, vagy csak az átvezető videók lejátszásánál?
    Gépkonfig?
  • r4pt0r
    #1490
    Akadt egy kis gond, remélem valaki találkozott már vele:

    Feltettem a játékot, és miután elindítom kb 30másodpercenként, 5-10 másodpercre megakasztja az egész gépet.

    -feltettem az 1.02es patchet, nem segített
    -directx, vga driver legfrissebb (nvidia)
    -nem számít hogy minden lowon, vagy pedig maxon van
  • Benyaman987
    #1489
    az enym eredeti de úgy se indul a multi
  • DarkSector
    #1488
    jah...simán...:D
  • simonl #1487
    Köszönöm a választ, de melyik játék host file -ból és hol is találom ezt a host file -t?:)


  • Cat 02 #1486
    Nekem nem a az a virágbolti verzió volt, de nekem elég volt kitörölni a host file-ból a dolgokat, lehet neked is elég lesz.
  • simonl #1485
    Sziasztok,

    Két kérdésem van:

    Van arra lehetőség, hogy Deniabled Ops (remélem jól írtam) játékmódban ne mindig a legelejétől kelljen kezdeni egy-egy pályát?

    A másik OFF:

    Az Assassins Creed 2 virágbolti verziójának crack -je belepiszkál az eredeti SC Conviction, Game Launcher mappájába (mást nem piszkáltam) ezért ez utóbbi nem indul.
    Létezik erre megoldás?

    A segítő válaszokat előre is köszönöm, cinikus megjegyzéseket csak attól fogadok el, akinek még a Total Commander -ről is van számlája...

    Szép napot...




  • MerlinW
    #1484
    He? Eredeti sem?
  • DarkSector
    #1483
    nekünk sem...:D