1682
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!







Megrendelhető (30.99$ postaköltséggel) -> kb. 6000,-Ft (kattint) vagy Előrendelhető (24.99£) -> 7300 ,- Ft (kattint) +(800Ft pk)


  • Aborg
    #1682
    En is az #1615 -os hozzaszolassal ertek egyet, nem a #1668-al. Az elso resze ota kedvelem a jatekot, az elozo reszeit tobbszor is vegigjatszottam ujra es ujra. De ezt a Convictiont be se fejeztem, nem tetszik, foleg az iranyitast rontottak el tokeletesen (hova lett az egergorgos sebesseg stb.) Es tenyleg nagyon keves a mozdulat es a lehetoseg. Es irtora akcios.
    Utoljára szerkesztette: Aborg, 2015.09.17. 05:47:42
  • Béluska74
    #1681
    Angol segítség, ha nagyon nem megy szól és megpróbálunk itt segíteni.
    Még egy kérdés eredeti vagy warez?
  • Blackhard89
    #1680
    Feltelepítettem elindírom és fekete képernyő viszont hang az megy, a monitorom meg azt írja ki hogy eltérő frekvencia!! Segítséget kérnék a gép jó legújjab driver,már régebben játszottam vele ezen a gépen.
  • akyyy
    #1679
    credits felénél vic meg Sam beszél valamit de nincs feliratozva. Nincs valahol leírás, hogy pontosan mi az mit mondanak? magyarul?
  • Fókameister
    #1678
    Valaki tudna küldeni mentést ami a 2. pálya ( Kobin's mansion) után van? Azt a pálya valamiért állandóan lefagy ahogy Sam kiveszi a visszapillantó tükröt a kocsiból.
  • mester1987
    #1677
    Nagggyon nagy!!!

  • grebber
    #1676
    Na akkor újra végigjátszom!
  • Shep
    #1675
    Köszönjük.
  • #1674
    Steames verzión is működik?
  • Béluska74
    #1673
    És készen is van a magyarítás!
    Innen letölthető!
  • grebber
    #1672
    Most nézem készül a magyarítása!!!!!!!
  • #1671
    szóval nem :D
    mármint kipróbáltam mindenhogy. vagy az én netem szar épp.
  • #1670
    eredetivel vajon lehet tungglen játszani?
  • #1669
    a multi az már teljesen kiszáradt?
    mert nálam egy darab szervert sem talál :(
  • Ragendom
    #1668
    Szia. Ha még mindig követed egyáltalán ezt a fórumot, akkor ezt válaszolnám a kritikádra:

    -vége a lopakodásnak...csak ritka az olyan alkalom, ahol érdemes és kell is
    Még véletlenül sem. Épphogy a régi SC k ben kevesebbet kellett lopakodni. Ott sokat kellett lőni, volt olyan pálya is ahol csak azt kellett... Itt szinte mindenhol lopakodni kell, mert észrevesznek, és akkor már szinte halott vagy.. Itt nem lehet, és nem is érdemes "végigrambózni" a pályákat...

    -a pályák nagy része unalmas, jellegtelen, könnyen feledhető
    Unalmas, jellegtelen, könnyen feledhető.. Épphogy a szöges ellentéte.. Ne a legkönnyebb fokozaton játszd végig a játékot, rakd fel realistic re a nehézség szintjét, és nem lesz unalmas.. Játssz face offokat...

    -a játék döntő része hangulattalan, az atmoszféra nem ragadott magával
    Hangulattalan... Neked mi a hangulatos? Az ha nincs történet, csak mész a nagy semmibe és lődözöl??? Ennek épp hogy van egy jó története, és izgalmas, hangulatos, jó a zenei aláfestés is..

    -kütyük hiánya, de ha vannak is, semmi értelme használni
    Ha egyszer épp a lopakodást hiányolod, miért kellenének kütyük? Azért nincsenek kütyük, hogy lopakodj, ne gránátot dobálj meg mindent... De még ígyis van "kütyü" bőven...

    -az új éjjellátó borzalmas
    Az tény, nem kell használni... Minek az? Könnyíti a játékot és az nem jó.. Ezért unalmas neked, mert túl sok könnyítést akarsz! Kütyük, éjjeljáró, mozgás... Ezek mind leegyszerűsítik a játékot, és már nem is kell gondolkodni... Az úgy meg nem ér semmit..

    -a mozgás is borzalmas
    Ha ez neked borzalmas, még nem játszottál az előző Splinter Cellekkel. Tökéletesebb már nem is lehetne a bozgás... egy csomó dolgot lehet benn csinálni. Az előző játékrészekben hol lehetett falra mászni, ráugrani az emberre, kiszedni az ablakból, meg száz más dolgot...???

    -falra, földre, folyton kivetíti a feladatot meg az ugrást is a tárgyakra
    Ez nekem nagyon bejön, teccetős ötlet. Olyat akarnak alkotni, ami még nincs, és ez eredeti... Evvel semmi baj nincs

    -néha rossz helyre tett checkpoint
    Ezt nem értem... Engem legalábbis nem zavarnak a chekckpointok helyei..

    -a túl sok kihallgatás már unalmas volt
    Épp az izgalmas ebbe a játékba, ahogy kihallgatod az embereket. Ha érted is a sztorit, akkor még inkább izgalmasabb. Gondolom téged nem érdekelt a sztori fő cselekménye, és csak gyilkolni akartál, ezért meg értem, persze hogy unalmas így ez a sok kihalgatás... Addig se tudsz "lődözni"

    -már nem méltó nagyon a SC címre, hisz 180 fokos a fordulat a játékmenetbe
    Ez igaz, jobb lenne, ha más nevet viselne, mert teljesen más, sokkal jobb lett, sokkal többet kell lopakodni, vigyázni ne vegyenek észre...
  • #1667
    na aki esetleg hasonló gondokkal küzd, annak megtaláltam az ellenszert:
    töltsd le ezt és másold be a ...\Tom Clancy's Splinter Cell Conviction\\src\\system mappába és adj hálát! :D
  • #1666
    sziasztok!
    vettem egy xbox 360 vezetékes kontrollert, de a gombkiosztást rosszul ismeri fel a játék. Az X-et B-nek, a start-ot RT-nek, a B-t A-nak stb stb. De a controller beállításoknál nincsen gombkiosztás választási lehetőség.
    Tomb raidernél, Dead Spacenél tökéletesen működik, de itt valahogy nem akar. Valaki találkozott hasonlóval?
  • ervin398
    #1665
    kösz a segitseget
  • cleric
    #1664
    Tartsd lenyomva a fegyver gombját (1,2 alapból). Van olyan spec challenge, amit enélkül meg sem tudsz csinálni, mert egy pályát egyetlen lövés nélkül kell megcsinálni, és ha a kezedben fegyver van, a hand-to-hand killnél néha használja is, és ez is beleszámít.
  • Jim Morrison
    #1663
    nem rakja el magától?
  • ervin398
    #1662
    hogy tudom splinter cell convictionba elrakni a fegyvert ugy ahogy ez a gyerek csinaja ? :http://www.youtube.com/watch?v=1nwOOuWgUGc (1:32 -nel)
  • Jim Morrison
    #1661
    na, csak most telepiitem :/
  • PanzerWolf
    #1660
    Ez amiről beszélek ez a multi.Az alap játékot már nagyon régen vittem ki.Szóval most ezt a heckelős pályákat viszem csak, egyedül nem a legegyszerűbb.De jópofák.
  • Jim Morrison
    #1659
    ha visszagondolok sokágik toltam de mintha a vége előtt abbahagytam volna valami oknál fogva
  • PanzerWolf
    #1658
    Vittem most a double agentet.Sikerült még kettő pályát végigvinnem.Most járok a hatoson.
  • Jim Morrison
    #1657
    énisénis. Jujj lenne már hétvége :D
  • PanzerWolf
    #1656
    Rendben.Kíváncsi leszek a coop pályákra,hogy milyenek.
  • Jim Morrison
    #1655
    az is megvan, de először ezt rakom majd fel :)
  • PanzerWolf
    #1654
    Rendben.A double agent is fönt van nekem.Mikor adatokat kell gyüjteni a gépekből azt nyomtam egy ideig,de aztán idegesítően nehéz lett pár pálya után.Mintha tudná a gép,hogy mindig hol vagyok.
  • Jim Morrison
    #1653
    De nekem van. Két hete keresgéltem de nem talált semmit :/ azóta viszont volt egy teljes win reinstall format winchivel és most nincs fent a játék. Hétvégére felrakom jó? Aztán toljuk :p
  • PanzerWolf
    #1652
    Valakinek nincsen kedve kipróbálni a coop-ot?Nem találok rá senkit sem.
  • Jim Morrison
    #1651
    jaja :) azért pt multijával is el lehetett lenni.
  • mester1987
    #1650
    hát ez a Fischer meg a többi karakter arcmimikája elég érdekes...

    Chaos Theory 4ever!!!
  • mester1987
    #1649
    ez szomorú :(
  • mester1987
    #1648
    Sziasztok tud valaki mondani valamit az optimalizáltságáról, aki már többet játszott vele???

    Thank You ;)
  • Supa
    #1647
    Hali Steamen 5 font eppen a jatek
  • SCC
    #1646
    Mert alapból fegyverrel ütöd le az embert de abban a videóban elrakja a fegyverét és úgy üti le őket.
  • SCC
    #1645
    De melyik gombbal??
  • Jim Morrison
    #1644
    úgy ahogy mutatja.
  • SCC
    #1643
    Hogyan kell csak kézzel fegyver nélkül így végig vinni azt a pályát?
    http://www.youtube.com/watch?v=DgA58nTPG5s