1682
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!







Megrendelhető (30.99$ postaköltséggel) -> kb. 6000,-Ft (kattint) vagy Előrendelhető (24.99£) -> 7300 ,- Ft (kattint) +(800Ft pk)


  • BongoBácsi
    #1642
    Mit érdemes a video beállításokban kisebbre venni ill kikapcsolni, hogy folyékonyabb legyen a játék ?
  • syberia2
    #1641
    Ha crackeled akkor az azt jelenti hogy nem eredeti. Ebből következik hogy nincs meg neked a product key. Ebből pedig azt vonhatod le, hogy nem fogsz tudni játszani:S
  • syberia2
    #1640
    Helo-segítsetek!
    feltelepítettem, de amint elindítom, a "system validation in progress" ablakot nyitja meg. Mielőtt ez bármit is tölhetne, leáll az alkalmazás.
  • rumkola
    #1639
    másik vga drivert próbálj
  • rodzsi
    #1638
    Sziasztok. Felraktam a játékot, de az elindulásnál csak bejön egy fekete képernyö és utána hirtelen vissza is dob a windowsba. Valaki valami tipp?? Minden driver friss, patcheltem is a játékot, és a követelményei is megvannak. Win 7em van. Talán arra kell valami másfajta patch?
  • duke81
    #1637
    Hi!
    Tudna valaki segíteni? Feltelepítettem, crackeltem, felraktam a hiba nélküli ubiorbitapi_r2.dll-t és erre állandóan product key-t kér a játék..
    hogy lehet akkor ezt elindítani?
  • Jim Morrison
    #1636
    nemtok masrol, de nem akarsz most multizni?
  • rumkola
    #1635
    Nem szerettem a splinter celleket, de ez a rész nagyon bejött nekem! Semmi túlbonyolítás, csak gyilkolás.
    Van még ilyen stílusú játék amit érdemes kipróbálni? (james bond megvolt)
  • Jim Morrison
    #1634
    most jó?
    én egyszer találtam, de valami face off volt vagy mi.
  • uscGhost
    #1633
    Nekem megjelenés óta megvan eredetiben és azóta nem talál szervert szóval még sosem multiztam vele de már jólenne :(
  • Jim Morrison
    #1632
    Senki? jo lenne pedig, nem talalok egy szerot se.
  • Jim Morrison
    #1631
    Multi valaki?
  • uscGhost
    #1630
    Hali!
    Nekem eredeti a játék és ma feltettem megint és mikor belépek ezt írja:
    Valaki tudna segíteni?
  • elitehun
    #1629
    Eredetivel nektek megy a COOP?
  • Jim Morrison
    #1628
    Nah, meglett a game :D
    nem lehet a felbontást jó nagyra tenni? Nekem valami 1108*valamennyi volt a max :/ Ennél jóval nagyobb kéne :/
  • ibrik
    #1627
    Szerintem nem kellene itt warezolnod...
  • kill915
    #1626
    ha error code2-őt ír akkor vagy scc crack hiba vagy Ubisoft Game Launcher/ubiorbitapi_r2.dll rosz. http://www.megaupload.com/?d=QJ8WGLN9
    ubiorbitapi_r2.dll ide:
    c:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\
    conviction_game.exe-t pedig ide: X:\Program Files (x86)\Ubisoft\Tom Clancy's Splinter Cell Conviction\src\system\

    ha coopban akartok játszani:
    szedjétek le ezt: http://thepiratebay.org/torrent/5525467/Tom.Clancys.Splinter.Cell.Conviction.Multiplayer.crack-SKIDROW#filelistContainer

    a conviction_game.exe-t Ne tegyétek be mert nem fog indulni.
    ubiorbitapi_r2.dll,Skidrow.ini,nfo-t ezeket ide: c:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\
    Skidrow.ini,nfo-t ezeket ide is: X:\Program Files (x86)\Ubisoft\Tom Clancy's Splinter Cell Conviction\src\system\
    azért mindkét helyre mert elfelejtettem pontosan hova kell:D
    regizz az ubi-ra. utánna lépj bele mind 2 helyről a Skidrow.ini-be és csin meg így: Username = "az ubi neved" Password = "AZ ubi jelszavad" ment.

    utánna szedt le a tunngle-t,regiz,lépj be,írd be a keresőjébe hogy spli., lépj be a szobájába,
    (akkor lesz jó ha a két csík megjelenik),indítsd el a játékot, léj bele a LAN-ba csin egy szervert és várj míg valaki belép
    ha megcsináljátok akkor vegyetek fel tunnglera:D. KILL1122 (kisbetűvel)
  • barnasopiane
    #1625
    nekem senki nem tudna segiteni?
  • Prince23
    #1624
    Nálatok sem elérhető a SCC szerverek?

    Nincs coop. Létezne?
  • barnasopiane
    #1623
    hali!valaki segitsen légyszi!amikor elinditom a játékot ki ir egy hibaüzenetet egy kis ablakba!ezt irja:ubusoft game laucher error:error code 2
    mit kell ilyenkor csinálni valaki segitsen legyen szives!!!
  • goso
    #1622
    sziasztok miért van az hogy amikor elíndítom a játékot akkor nem jelennek meg a menü pontok? a gépem : sapphire 5770 , intel e5300 2 gb dd3 1600 ram
  • Qwerty4
    #1621
    Nincs és nem is magyarítható, tudomásom szernt...
  • bakkerman
    #1620
    van a gémhez magyarosítás?
  • V43 1105
    #1619
    Használjatok Tunngle-t :-PPP
  • Musterd84
    #1618
    Nem Tudom,... van akinek lan-on sem jött össze ahogy olvasgattam.
    Az a vicc hogy unokatesómmal tudunk co-op -ban játszani de csak ha ő indít szervert. Haverral viszont sehogy nem jön össze.
  • Attelee
    #1617
    Nekem is ez a problémám!
    Mi Hamachival probálkozunk!
    Az én netem WIFI-s net tehát routerhez kapcsolodom,de azt nem tudom
    szabályozni!Lehet h ez a baj?
  • Musterd84
    #1616
    Sziasztok lenne egy kis gondunk, a lan co-op -al Tunngle- val szeretnénk
    elérni egymást, meg is talál a cimborám de amikor rákattint a nevemre ezt fossa ki neki a játék "Unable to join match.The connection is not responding". A kérdésem miért van ez?.... mivel hogy a unokatesómmal meg 2X végigtoltuk és nem írt ki ilyesmit.
    Itt jegyezném meg hogy néztük a tűzfalat és ki is engedtük a játékot ill havernál már a vírusirtót is kikapcsoltuk.
    Előre is köszönöm a segítő szándékot.
  • Qwerty4
    #1615
    Véleményem a játékról végigjátszás után:

    Sajnos ez még a 4. résznél is rosszabb lett, az is csalódás volt már, de ez még gyengébb.Nagyjából olyan Quantum of Solace játékélményt nyújtott, talán kicsivel jobb.Sajnos nem volt igazán hangulatos, a játékmenet is tucat TPS szintű lett.

    Negatívumok:
    -vége a lopakodásnak...csak ritka az olyan alkalom, ahol érdemes és kell is
    -a pályák nagy része unalmas, jellegtelen, könnyen feledhető
    -a játék döntő része hangulattalan, az atmoszféra nem ragadott magával
    -kütyük hiánya, de ha vannak is, semmi értelme használni
    -az új éjjellátó borzalmas
    -a mozgás is borzalmas
    -falra, földre, folyton kivetíti a feladatot meg az ugrást is a tárgyakra
    -néha rossz helyre tett checkpoint
    -a túl sok kihallgatás már unalmas volt
    -már nem méltó nagyon a SC címre, hisz 180 fokos a fordulat a játékmenetben

    Pozitívumok:
    -szép grafika
    -a történet korrekt
    -"Mark & Execute" lövöldözés
    -1-2 páya azért élvezetes
    -rövid
    -zene + hangok

    Értékelés:6/10
  • Qwerty4
    #1614
    Már megvan a válasz...
  • Qwerty4
    #1613
    Hello.

    A mentés hogy működik?
    Egy pályát be kell fejezni egy indítással (tehát következő játék indításnál újból a pálya elejéről kezdeti) vagy vannak mentési pontok és mindig az aktuális mentési ponttal folytatja?
  • miki10
    #1612
    Sziasztok!

    nekem az lenne a gondom h feltelepitetem a játékot és akk elindul a játék de a képernyő fekete csak a hangokat lehet hallani.

    ezt nem tudjátok mi a lehet a baja?
  • WinT
    #1611
    Sziasztok!

    A következő lenne a problémám a játékkal: Mikor elindítom alapból 800x600-as felbontásban indul. Mikor átállítom 1280x1024-be és megnyomom az apply-t akkor ugye kilép asztalra és megpróbálja magát újraindítani, de onnan már nem tud visszajönni mert egy critical error hibaüzenettel kifagy. Ezért arra gondoltam, hogy kézzel valamelyik config file-ban átállítom a felbontást, találtam is két .ini file-t a system könyvtárban amiben ilyen bejegyzés van amit át is írtam, de egyik sem vált be.
    Szóval a kérdésem az lenne, vajon hol vannak eltárolva a játék konfigurációs beállításai amit át tudnék szerkeszteni? Esetleg más találkozott-e ilyen problémával?
  • ibrik
    #1610
    A DX9 a minimum követelmény. Az ajánlottnál már DX10-ről írnak.
  • dani40
    #1609
    hello!! vki meg tudja mondani hogy a játék dx 10-et is támogat?? mert a hivatals gépigényben csak dx-9-et irnak
  • ibrik
    #1608
    OFF
    Nem vagyok nagy multizós játékos.
    Utoljára még a WET-el játszottam online - előtte sem, utána sem azóta...
  • MerlinW
    #1607
    Pedig esetünkben pont a multi a játék egyetlen pozitívuma:)
  • tomo05
    #1606
    mind1 azért köszi!!
  • ibrik
    #1605
    Passz.
    A multi részt nem ismerem. A mentés a single módra vonatkozik.
    Logikusnak gondolva, ha egy játékot valaki végigjátszik, akkor az utolsó pályát betöltve biztosan ismerős fegyverekkel találkozik, amiket addig megszerezhetett. Viszont nem tudom, hogy ez milyen hatással lehet a multira...

    Amúgy külön olyan cheat-ről nem tudok, amely a hiányzó fegyvereket tenné elérhetővé - sem a single, sem a multi módban...
  • tomo05
    #1604
    Köszi!De nekem a fegyók kellenének a multiba...ha feloldom a mapokat akkor meglesznek a fegyók??
  • ibrik
    #1603
    Már írtuk itt többen, hogy a játék - a bolti - az ubira menti a játékállást az ott regisztrált acc-ra, és onnan lehet visszaszerezni azt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valójában a tört változatban (Skidrow) sem tudod visszaállítani a mentéseidet, viszont unlockolni lehet a pályákat.
    Keresd meg a játék telepítési mappáján belül a "Skidrow.ini" fájlt (valahol itt: "...\Ubisoft\Tom Clancy's Splinter Cell Conviction\src\system"). Nyisd meg a Jegyzettömbbel és írd bele ezeket a sorokat:

    Username = "SkidRow"
    Password = "whateveruwant"

    és mentsd el.