428
miért van rasszizmus?
  • Goth
    #147
    a skinheadek nem bántanak senkit.
    a boneheadek inkább. És az benne a jó, hogy általában azokat bántják, akik megérdemlik. Ők sem azt teszik, hogy hobbiból random nekimennek embereknek, mert más síznű a bőrük. Hanem összefognak, hogy a balhés, seggfej fajtának, megtanítsák, hogy így nem működnek a dolgok.
  • Ronny
    #146
    én elhiszem, hogy érett vagy, de azért az nem túl nagy érc, hogy idős barátaid vannak.
  • bigfoot
    #145
    akikkel viszont a cigányokkal ellentétben semmi bajom
  • ajem kisa
    #144
    Mégegy jo példa!
    Gondolom már miondenki hallott pofátlanságról...
    Van egy cimborám egy faluban, csináltak medencét hátra az udvarba 3-4 éve nyáron, feltöltötték vizzel...
    Másnap sulibol hazaérve mit lát? A medencéjükben 5-6 roma takony az apjukkal lubickol náluk...
    Asszem nemkell kivesézni, hogy én mitcsináltam volna a helyében!
    Jaaaaa! A válasz az volt, hogy "há' meleg va...', és nemmozdultak, mig nemérkeztek ki a jardok...
  • dzsuvajoe
    #143
    az igazsag relativ, nem vok cigo...
  • Noodlee
    #142
    Engem vertek már össze skinheadek(nem azért, mert cigány vagyok, mert nem vagyok az), de mégsem útálom őket. Közöttük is lehet normális ember :P
  • bigfoot
    #141
    én is ,vagy zsidó
  • F1re
    #140
    en nem provokalom oket be is valom meg felek is toluk ha mek valahol es jonnek felem cigok inkabb mek masik iranyba mint veluk szembe
  • bardocz
    #139
    nem minden skinhead ver meg csak úgy vlakit hobbíból,punkokat(kommunista részüket) jobban utálják mint cigókat,zsidókat,négereket stb
  • Csuhai G
    #138
    Cigányokról...van jó és van rossz. Mint ahogy magyarokból is. Mondjuk a cigányokat szívből utálom, mióta kiraboltak 4-en a Blahánál + 1 héttel később haveromat is.
  • DaemoonHunter
    #137
    Én olyan suliba jártam ahol a tanulók 70-80%-a cigány volt. Ha úgy tiszteled őket mint egy "fehért" akkor 1-2 "baráti" pofontól eltekintve semmit sem tesznek veled(tapasztalat)!
  • F1re
    #136
    ebben igazad van pl en van hogy utalom a skinhead-eket stb mert megvernek minden embert aki nem feher azert azt nem kell mert jo most olvastam hogy vannak persze rossz nigak en szerencsere meg csak a jobb normalisabb reszet ismerem akkor a magyar orszagon elo japcsikkal sincs bajom oket se tom megerteni miert bantjak de az hogy cigokat bantjak altalaba meg ertem hiaba rasszista kijelentes joh igaz telleg van koztuk normalis magyarok kozott is van normalis meg kocsog de cigok akkor is sokkal rosszabbak pelda ra' a 4-es hsz
  • Ronny
    #135
    ki taszítja őket oda? Ott van a pozitív diszkrimináció is(munkahely, egyetem).
  • Goth
    #134
    és primitívnek lenni miért rossz? -.-
    Ezt még nem tudta elmagyarázni senki.
  • Shiwo
    #133
    szia mester :)
  • Ramox
    #132
    Bocsmár h leírtam az igazságot. Kezdem úgyérezni ha fajtájukból vagy....
  • Zizou5
    #131
    Onnan, hogy nekem idősebb barátaim vannak, idősebb emberek között vagyok, és ez által kicsikét máshogy gondolkodom mint átlag 16-18 évesek. Mellesleg családi megrázkódtatások miatt, férfinak kell lennem itthon, bárhol.
  • Noodlee
    #130
    Hello Főnök!
    Azt hiszem jól fogalmaztál, valami ilyesmire gondoltam én is :)
  • Gerbill
    #129
    Amerikába azért mentek, hogy ott éljenek, afrikába meg csak azért, hogy kifosszák őket. Amerikába kellett a sok rabszolga a termeléshez, az árút áthozták európába, ahonnann fegyvereket küldtek az afrikai gyarmatosítóknak, hogy könnyebben befoglyák a lakosokat.
  • dzsuvajoe
    #128
    Nem értem mért provokáljátok őket? V köszönjétek meg az előző generációknak, akik ezt szitották bennük! Nem értem mért támadjáok őket! Talán neked is volt egy nagyon meghato jaj de megvertek pedig semit nem csinaltam bruhaha storid?
  • bardocz
    #127
    nem teljesen mi tehtünk róla de nagyrészt mi,na de ez viszanyúlik pár száz évvel,amikor még nem tudta senki hogy ma mi lesz,és naggyon primitívek voltak az emberek a maiakhoz képest(máglyán égetés mert boszorka vagy ma már primitívség,és sztem aki vallásból háborút csinál szintén primitív)
  • Ronny
    #126
    mit tudsz te arról, hogy mit miért csinálnak a nagyok? 16-18 éves vagy.
  • Zizou5
    #125
    köszönjük :)
  • F1re
    #124
    ok sry nem akarom elcseszni a topicot de csodalkozom azon ha 1 ember a cigokat nem utalja o.0
  • Shiwo
    #123
    mondjuk érdekes dolog, hogy rasszizmus kapcsán egyből előjön a cigányozás..pedig sztem az emberek 98%-ának (ahogy nekem is)nem a bőrszinükkel van a baj, hanem a viselkedésükkel és életvitelükkel..
  • Noodlee
    #122
    Igazából minden rassz között van normális, és nem normális ember, csak az arányok változnak. Én sem rajongok a cigányokért, de NEM gondolom azt, hogy mindegyik seggfej, és fel kéne húzni mindet.
  • bardocz
    #121
    és a mai USA-baliek is franciák angolok voltak még régebben(de nagyrészt angol),délamerika más kérdés
  • F1re
    #120
    nem ertem miert veditek oket
  • Zizou5
    #119
    ne add alá a lovat kérlek. igazad van, de ne. :)
  • Ronny
    #118
    persze, mindenről mi tehetünk. Csak azért utáljuk őket, mert sikeresek gazdagok és...jah és mondtam már, hogy mi tehetünk róla?

    Azért teljesen hülyék ne legyünk.
  • Zizou5
    #117
    légyszíves hagyjátok abba az ilyen fajta durva megnyilvánulásokat, nem ér annyit hogy bezárják a topicot.
  • F1re
    #116
    nekem is van 1 cigo lany oszt tarsam jo fej meg minden de meg is benne van a ciganysag o is meg mondta minden ciganyba benne van hogy bunko talan 1000-bol 1 nem
  • dzsuvajoe
    #115
    neked kéne a sziget közepén lenned mert ugyanakkora faszzoopo vagy mint ők (már ha azok?? és ha azok miért??? Gondolj bele??? Nyomorekk....) vagy még nagyobb
  • Gerbill
    #114
    Hát Afrikából is az angolok és franciák csinálták azt ami. Maguktól lehet, hogy nem fejlődtek volna gyorsan, de biztos, hogy ott is kialakult volna magától minden.
  • cenobite
    #113
    Te meg remélhetőleg kapod a büntetőpontot... Gyökér!
  • bardocz
    #112
    hát akkor még ott jobb volt az élet,és nem verték meg őket hobbyszinten,nem kellett a gyapjúföldön szenvedniük 6-tól 22-ig mert a nagyúr úgy akarta,de mai szinten tényleg jobban jártak vele persze nem minden részen,ahol a határok olyanok mint amit vonalzóval húztak(afrikában)ott erős hibát követtek el és jöttek vallási háborúk is persze nem olyanok mint araboknál de voltak
  • Noodlee
    #111
    Ne vagyok az, de nem is vagyok olyan primkó, mint te.
  • cenobite
    #110
    A Bronx-i példát csak azért hoztam fel, mert ott kb. annyi gond van a fekákkal mint itthon néhány helyen a romákkal. Nem volt még élőben tapasztalatom arrafelé, de ezt gondolom.

    Léptem inkább ebből a topicból, mert tele van hülyeséggel.
  • Ramox
    #109
    De emberek, "vannak jó cigányok is" gimnáziumba járok. 1=EGY=ONE! Cigány jár a suliba. Valahogy kis számról van szó, nemde? :S
  • F1re
    #108
    te nagyon kemeny gyerek vagy ta'n cigany ? + tom hogy idossebb vagy nalam de inkabb aljatok ki cigok ellen ne 1mast basztassuk