428
miért van rasszizmus?
  • Goth
    #107
    xDSADASDddas
  • Zizou5
    #106
    sajnos igaz :/
  • dzsuvajoe
    #105
    Mert vannak hülye emberek ok-okozat
  • Davidus
    #104
    inkább köszönjék meg hogy elvitték őket afrikából:p
  • Noodlee
    #103
    Isten állatkertje nagy, ne várd el, hogy itt kultúrált beszélgetés fog folyni...
  • Davidus
    #102
    hullás lesz itt:D
  • Thanatos
    #101
    miért vannak hülye topicok?
  • dzsuvajoe
    #100
    AZE LETTEk szar emberek mert kurvára elnyomták öket mert rabszolga sorba voltak taszitva es kb meg mindig abba vannak taszitva mert sokan utálják őket! Ugyanaz az túlélőmechanizums sztem!
  • bardocz
    #99
    a négereket oda rabszolgának vitték,egyértelmű hogy nem szeretik a "fehér" embert,de itt nálunk meg azért nincs velük gond mert tanulni jönnek
  • Zizou5
    #98
    MOST KÉREM HOGY FEJEZZÉTEK BE AZ ILYENFAJTA MEGNYILVÁNULÁSOKAT.kb én fogom kapni a büntetőpontot, mert ilyen paraszt 1-2 ember.
  • bardocz
    #97
    ez f**zság,szétmenne a Föld,és az ilyen hozzászólásokat tényleg nem kéne erőltetni mert zárás lesz a vége meg bann
  • cenobite
    #96
    Whoa! aztakurvamindenitdeodamondtad!
  • Gerbill
    #95
    Ez megint az amit írtam, hogy a környék, a neveltetés a lényeg. A magyarországi négerek egyáltalán nem olyan gettókban élnek mint kint az USA-ban. Itt főként orvosokként élnek négerek.
  • Ramox
    #94
    Eddig nem hiszem h sok érv szólna a topic maradása meleltt :S

    Bronx. Ha. Most a Feketékről annyit modnanék h ott nem ők tolakodtak oda be.... És PONT
  • F1re
    #93
    ki irtanam a gecibe a sok fasszopo budos ciganyt kene csinalni 1 szigetet oda vinni az osszes ciganyt aztan azon lehetne tesztelni atom fegyvereket
  • Zizou5
    #92
    undorító vicc -.-
  • dzsuvajoe
    #91
    A cigányok azért vernek meg titeket h a renglétrán ne essenek teljesen vissza! H láásátok h ok is ittvannak és Nem tiporhatjak oket csak ugy foldbe! Túlélőmechanizmus!
  • bardocz
    #90
    sátánista black-metal rulez én arab csávóval találkoztam az egyetlen furcsa dolog az volt hogy telefonba jobban értettem mit mond mint élőben:D és ő is rohadt jó arc volt
  • Gerbill
    #89
    A "cigányzene" általában magyar:) csak a cigányok művelik. A 100 tagú cigányzenekar is nagyrészt régi magyar zenét játszik.
  • Ramox
    #88
    Vagy esetleg egy fele ekkora Magyarország :S de ez már más téma és hanyagoljuk
  • Zizou5
    #87
    Mert elég sok ember rasszista, és ez eddíg 1 nem feszegetett téma volt, mivel SGn nagyon helyesen bevan tiltva a rasszizmus, viszont ha óvatosan bánunk, nem rasszistáskodunk, akkor talán megmarad ez a topic, és mindenki leírhatja a véleményét ellenvéleményét. Ez egy elég foglalkoztatott téma a mai világban.
  • cenobite
    #86
    Érdekes, hogy sokan úgy vannak itt vele, hogy hát a négerek azok milyen rendesek, normálisak. Stb... Kérdezz meg erről valakit, aki Bronx-ban él, vagy akinek a fiát valami feka banda lőtte szarrá, vagy ilyesmi.
    Félreértések elkerülése végett: nekem nem a színekkel/fajokkal/rasszokkal van bajom, hanem a szar emberekkel. Legyen az fekete/fehér/sárga/kék/zöld.

    Minden térségnek megvan a maga utálnivaló faja. Nekünk is.
  • asdfjkl
    #85
    http://hvg.hu/hvgfriss/2007.17/200717HVGFriss106.aspx
    amúgy el kéne fogadni hogy bizonyos fajok,etnikumok lehet hogy följebb állnak másokon(és ez nem csak a neveltetés és életkörülmények kérdése).
  • bigfoot
    #84
    nem tom ilyet még nem tapasztaltam,ez gonosz lesz de olyan mintha magadra vennéd
  • Gerbill
    #83
    De fehér emberből is van ugyan ilyen. Mint írtam ez nevelés kérdése. Az egyik volt osztálytársan tök hófehér, és teljesen úgy viselkedik, mint egy cigány úgy beszél, cigányokkal is barátkozik stb. Mert olyan környéken nőtt fel.
  • Ramox
    #82
    Arra még annyit modnanék hogy a rasszizmus primitívség stb. Ha majd titeket röppentenek kórházba és aztán miután kijöszz uyganúgy az utcán látod azokat akik bántalmaztak, akkor majd meglátjuk h mi a véleményetek...
  • dzsuvajoe
    #81
    MOndom NEM TOM hány országban van, csak sejtem, valszeg mindnehol feluti a fejét de MO-azert kicsit durva. Ilyen téren sok nincs! De zsidokkal mar PL sokkal talákoztam és kurvb ajo arcok nyista smucigsag! AMugy meg cigany zene RulZ!
  • bardocz
    #80
    van pár skinhead haverom,de még senkit nem vertek meg ok nélkül mint a #4-es videóban látható,okkal meg nem jött ösze XD
  • bigfoot
    #79
    sztem egy vicc ide vág
    csináljunk egy hadsereget a cigányokból és támadjuk meg romániát
    ha nyerünk miénk lesz Erdély
    ha veszítünk miénk lesz Magyarország!
  • ajem kisa
    #78
    Én Miskolc mellöl vagyok, ott is a postásnak nemkell sokat mennie, mert elémennek a romák a pénzért!
  • DaemoonHunter
    #77
    De népszerű ez a topic! Ugyan miért???:S:S
  • Goth
    #76
    persze, nem mondtam, hogy egy cigánnyal nem jöhetnék ki teljesen jól, amennyiben normális. De azért vetül rájuk alapból rossz fény, mert a rasszizmus oka az általánosítás. Az általánosításnak pedig mindig van alapja. Ha arányaiban a cigányok bűncselekmények számát tekintve többszörösét követik el a fehér emberekének, kénytelenek vagyunk azt a következtetést levonni, hogy egy sokkal könnyebben bűnbeeső csoport... a vérükben van. És ezt nem teszi jóvá az, hogy ismerek pár jófej cigányt, akivel kijövök rendesen. Ahogy a franciákra rámondják hogy csigaevő, a cigányokra rámondják, hogy bűnöző. A sztereotípiák mögött tapasztalati igazság rejlik. A baj csak ott van, ha valaki azért vet meg egy barna bőrszínnel rendelkező embert, mert egyszerűen barna a bőre. De szerencsére elég kevés ilyen ember van. A rasszizmusnak mindig valamiféle tettlegesség a kiváltó oka, rossz élmények sorozata, ami rányomja a bélyegét arra, hogyan viszonyulsz az adott embercsoporthoz.
  • bardocz
    #75
    naja de nézd meg hol élnek és mit látnak az apjuktól(van ahol sztem csak rámutattak) anyuktól,egyértelmű hogy azt fogják csinálni,nem dolgoznak a segélyt meg elisszák,valamelyik faluba van az hogy pénteken délelőtt megtelik a posta,délután meg a kocsmában sorokban állnak,és nem nem kitaláció valahol miskolc könyékén él rokomon és ő mondta
  • Zizou5
    #74
    ezért azt fogsz. :) -.-
  • ajem kisa
    #73
    "NEm tom hány országban van még ez ugyanigy,de nem sokban az biztos..."
    Pont magaddal mondasz ellent! Ha nincs tapasztalatod, akkor miért mondod ezt?;)
  • Noodlee
    #72
    A rasszizmus oka a primitívség, ahogy annak is, hogy a sok barom lazán eldobálja a szemetet az utcán...
  • DaemoonHunter
    #71
    Ez a törvény csak akkor lenne jó, ha nem lehetne vele visszaélni(sajna minden törvénnyel ez a gond és ez is lesz)
  • dzsuvajoe
    #70
    Ja és olyan h magyar olyan NINCS! MAgyar nép utoljáta az Ural hegység lábánal volt! UTánna minden lehetséges nép végigkewfélte a magyar nőket(orosz, német, török, tatár, amit csakakartok) a magyar nép ugy elkeveredtt h kb 0,00001 szazalek jo ha van bennetek magyar.
  • Zizou5
    #69
    ennek örülök, végre egy másik szemszög. Érdekes, van igazság alapja
  • Gerbill
    #68
    Szerintem a négerekkel semmi gond nincs. Itt nálunk a kórházban is dolgozott egy(most valami arab doki van helyette). A kínaiak, sőt még az arabok sem zavarnak. De az ilyen cigányok mint itt lent a videón, húúú hát ilyenkor nagyon csúnyát képzelek, le se merem írni, mert egy halálfej lenne a nevem mellett:P Egyedül soha nem menők, csak ha vannak vagy 3-4 egy emberre. Amúgy cigányokból is vannak jófejek, ez a nevelés, családi körülmények, közösség kérdése.