428
miért van rasszizmus?
  • tobias88
    #227
    nem tudom hogy te hogy élnél ha télen nem lenne fűtésetek, az apád elgépezné a pénzt amit kaptok segélyre, és nem vehetnél évente új cipőt? én rasszistának mondom magam, mert nem szívlelem egyáltalán őket, de ... ez nem a mi hibánk, nem is az övék, legalább is nem a 6 éves gyereké, aki má felfogta a világot
  • Dragooon #226
    amerikaiak :D csak egyszerűbb úgy leírni ^^
  • 0Fritz0
    #225
    Pszt, terjeszkednek... :)
  • bardocz
    #224
    anyit olvastam a topikot hogy erről fogok álmodni :D és jó8
  • Noodlee
    #223
    "Amerikák"?
    wtf r u talkin about? :P

    Tudtommal csak 1 amerika van.
  • Dragooon #222
    beszéljünk az amerikákról. mét utálják olyan sokan az amerikákat? :CCc
    lehet h ez még nem rasszizmus, de nagyon sok embert ismerek, aki rosszul lesz, ha kapcsolatban kell felük kerülnie, vagy szóba jönnek.
    én ismerek párat, jó fejek. az a legviccesebb, amikor azt mondják, hogy nincs kultúrájuk, milyen buták, stbstb..

    ték
  • bigfoot
    #221
    és annak a fehér haverodnak akinek nem volt szgépe az is ilyenné vált??
    a szegénysék csak egy ok ami mögé rejtőznek!
    ha elmennének dolgozni,nem segélyekből élnének ami a 20+ gyerek miatt van,nem lopkodnának,nem lennének mocskosak,tanulnának,akkor senkinek sem lenne velük baja
  • F1re
    #220
    hmm ez jo lehet iennek kene lennie az osszes cigonak es minden jo lenne :D
    na en mar mek jo8 mindenkinek es ovakodjatok a cigoktol :D
  • 0Fritz0
    #219
    Természetesen, de ha az arányokat nézzük, akkor a cigók viszik a pálmát.

    Mielőtt én lennék a nagy rasszista: Van cigány származású ismerősöm és érdekes módon ő nem köpköd, kiabál, hanem dolgozik a családjáért.
  • Dragooon #218
    ehhe nálunk aranyos romák vannak mindig szólnakk valamiért (pl lóg a cipőfűződ) a kilencedik kerületben. mindig rájuk mosolygok mondom kösz és elmegyek.
    poén látni az arcukon, h nem ezt várták. komolyan még egy sem kötöszködött
  • F1re
    #217
    ezzel teljesen 1et ertek foleg az elejevel
  • Dragooon #216
    osztács lezs
  • tobias88
    #215
    szerintem ez a tökéletes válasz rá
  • F1re
    #214
    ha mar itt tartunk vigyazatok mert ha 1 ember meg kur 1cigany lany fizetnie kell es van hogy van olyan cigany naogyon ritka akibol nem nezed ki hogy cigo veletlen meg kurod a csajt direkt kihasznalja es par napon belul jon 3-4 benga alat hogy fizesel mert meg kurtad a lanyom nekem ezeket a cigo csaj oszt tarsam mondta :D
  • tobias88
    #213
    Vannak normális kissebségiek, de sokkal több rossz hatás éri a társadalmat tőlük, mint jó! Például Magyarországon a feketebőrüeket nem utáljuk(szerintem), mert nem ér minket a velük kapcsolatos rossz hatás!
    Amerikában pl a romáktól nem éri őket rossz hatás, így nem is utáljákőket, ott ebben a szegénységi pozícióban a fekete bőrüek szerepelnek. A rasszizmus oka: másodsorban a másság utálata, de ha nem lopnának-csalnának, nem lennének mások, legalábbis nem tünne annyira fel, ezért is a legfőbb ok a hátrányos helyzet, a szegénységük! Gyerekkoromban volt tv-hifi-számítógép a szobámban, de nem hinném el hogy egy magyarországi roma, vagy egy amerikai feketebőrűeknek 30%a ezt elmondhatja magáról!
  • Ramox
    #212
    Elnézést késő van.

    Így már mindjárt más.

    Akkor csak a nincs összetartást mondanám....
  • olympus
    #211
    "ÉS itt nem a támadó cigányokra gondolok."
  • olympus
    #210
    ez rendbe is van.
    tapló csicskaság viszont ugyanúgy rá lehet sütni a "fehér" emberek nagy részére is.
  • Ramox
    #209
    " hogy ha megüt vki egy "fehér" embert az utcán akkor senki vagy max 1-2 ember segít neki. " azt nem mondtad h a vki is fehér...
  • olympus
    #208
    de mit félsz a cigányoktól, ha egy fehér elkezd verni egy fehér embert?
    Meg a törvénytől mit félsz?
  • 0Fritz0
    #207
    Engem nem érdekel a bőrszín, hanem az "életstílus".
    Van fehér cigány is.

    Az meg, hogy a tapló csicskaság fogalma egybeforrt a cigánysággal... hát megdolgoztak érte.
  • Ramox
    #206
    1. A cigányoktól
    2. A törvénytől
  • olympus
    #205
    mitől félünk?
  • Ramox
    #204
    Hát persze, mert köztünk nincs összetartás, vagy/és félünk. Ezen kéne javítani h a saját hazánkban ne féljünk.
  • tobias88
    #203
    be kéne vezetni a souths parkos támadni akar jelszót Magyarországon
  • olympus
    #202
    jha igen, kezet fogtak?
    Az igazán értelmes dolog miatt verekedhettek...
    Ha már vmiért verekedek vkivel, azzal biztos nem fogok utána kezet
  • olympus
    #201
    azt észrevettétek már, hogy ha megüt vki egy "fehér" embert az utcán akkor senki vagy max 1-2 ember segít neki.
    ha vki megüt egy cigányt az utcán és vannak ott más cigányok is, akkro azok azonnal megvédik.
    ÉS itt nem a támadó cigányokra gondolok.
  • Ronny
    #200
    értem, akkor beszámítjuk neked:)
  • Ramox
    #199
    Nézd: láttam oylat h fehér vert fehér embert, de ők mindig úgytávoztak (mikor láttam is za incidenst) h beismerték a dolgokat, kezet fogtak stb.
  • Ramox
    #198
    Hát végülis 2 tankot szerzünk és bennevok, az már bőven interkontinentális :D
  • olympus
    #197
    Ramox: attól, hogy valaki nem utálja a cigányokat, mert teszem azt nem verték meg, vagy van annyi intelligenciája, hogy látja, hogy a "fehér" emberek is ugyanazt megcsinálják, mint a cigányok nem cigány.
  • F1re
    #196
    van hogy bennem is ez van de sajnalnam azt a reszet aki normalis
  • Goth
    #195
    mit nekem szolnoki, azt hittem interkontinentális hadsereget szervezünk.
  • Ramox
    #194
    Én is kedvet kaptam. Van itt Szolnoki? XD
  • bardocz
    #193
  • 0Fritz0
    #192
    Sok a duma, mikor megyünk cigányt ütni? :)
  • Ramox
    #191
    Kb most jön majd a zárás-törlés :D csak az off megy :D
  • DaemoonHunter
    #190
    #156
    "(Oláh cigok meg a testveruket is megolik)"
    Miért nem teszi ezt a többi is?:(

  • Goth
    #189
    a réz is barna ^^
  • ajem kisa
    #188
    "Mifojik Gyönygyösön, odakéne má' figyenni!!!":P