428
miért van rasszizmus?
  • Csero90
    #267
    Ez nagyon nagy!!! xDDD
  • 0Fritz0
    #266
    Lehet, hogy az néhány cigó fel sem tűnne? :)

    Ez jó lesz feltételes módnak, mester?
  • _Vegeta_
    #265
    Romakat idehaza azert nemszivelik (ensem) mert 90%-uk ingyenello, semmirekello banda. Amerikaban ugyanezek okok miatt nemkedvelik a negereket. Zsidozassal most nemfoglalkozok.
    Roma nagymama mondja 40evesen 12gyerekkel +unokakkal:
    Ha el lett kottetve a petevezetekem azt meg vissza lehet csinalni? Szeretnek még gyerekeket.
    Megtortent eset es nem reszletezem tovabb, ha a magyar roma kozosseg osszefog es elmegy szavazni, jajj lesz nekunk!
    Amugy a rasszizmus egy letezo fogalom, amivel onmagaban nincs baj.
    wiki:
    A rasszizmus olyan gondolkodásmódot jelent, amely kihangsúlyozza a rasszok (emberfajták) különbözőségét, és azok között – különböző feltételezett tulajdonságaik vagy értékeik alapján – hierarchiát állít fel.
    Mindig lesz rasszizmus azzal semmi baj sincs a gond a fajgyulolettel van.

    Szerk: Jah bocs kihagytam a kozel keletet. Ez csak amerikai politikai kampany. :P Sztereotipia.
  • 0Fritz0
    #264
    Matisz nagypapa sem idén barnult.
    Viszont Gyuri bácsit kihagytad. :D
  • Casillas
    #263
    feltételes módot még nem tanultátok isibe úgy látom :|
  • Casillas
    #262
    hát én azon is röhögtem hogy irakot meg olaszországot ausztráliába tették, lehet hogy az én hibám :|
    viszont cigányokról még nem láttam olyan videót amin röhögni lehetne, inkább olyat, aminek hatására világméretű pusztítást végeznék :(

    én pl szívesen megölném a cigányok 99,99%-át (tényleg vannak normálisak), meg egy bohócot :(
  • wolfpackmaster
    #261
    nah ez hisztérikus volt =D
  • 0Fritz0
    #260
    Linkeld és megnézzük. :)
  • bigfoot
    #259
    de!
    ott van szalacsi,polgár jenő,matisz nagypapa
    de rajtuk legalább lehet röhögni:)
  • Casillas
    #258
    asziszitek magyarországi utca embereiből nem lehetne ilyet összevágni? -.-
  • olympus
    #257
    és a hadseregük a legmodernebb és nekik van a legtöbb atomjuk, nekem ez bőven elég, hogy szimpatikusak legyenek
  • 0Fritz0
    #256
    A színész. :)
  • Dragooon #255
    az amerikaiaknak van két jó tulajdnságuk. összetartóak és udvariasak. (már aki)
  • olympus
    #254
    amcsikkal én teljes szinten egyetértek. Megvan a megfelelő katonai ereje, hogy megtegye azt amit sok másik kisebb ország nem tudna megtenni.
    Melyikőtök akar nyaralás közbe flerobbanni? Vagy esetleg repülés közben?
  • wolfpackmaster
    #253
    igazad is van :)
  • Csero90
    #252
    Erre az egészre a legegyszerűbb válasz az az h aki betartja a törvényeket azokkal nincs baj...vajon miért utálják annyian a cigányokat? mert a nagytöbbség becsületes dolgozó,adófizető polgár? És én is ismerek olyan cigányt akiről azt hittem h milyen rendes srác...de a vér kibukik...osztályomban,tök jó gyerek semmi baj vele...hopp 1 mp3as eltűnt az évfolyamtársamék öltözőlyéből...hopp véletlenül nála volt? És hiába mond bárki bármit...hangosan küzdenek az egyenjogúságért és kapnak extra jogokat xD ez 1 vicc...menekülni kell ebből az országból!
  • bigfoot
    #251
    majális
    hehe:)
  • Ronny
    #250
    "de igazából egy országot a politikusairól lehet főleg megismerni"

    akkor nincs is normális ország
  • 0Fritz0
    #249
    Néhány éve volt erről egy tévéműsor is.
    Kérdezték a faluban lakókat (segélyfalva), hogy miért nem mennek havat lapátolni.
    Erre az volt a válasz, hogy annyi pénzért (Évekkel ezelőtt, négyszáz valamennyi órabérért) nem hajlandóak megmozdulni.
  • Ronny
    #248
    lol nem hiszem, hogy ezért utálnák:D
  • wolfpackmaster
    #247
    igen az amcsik kvára hülyék ha más kontinensről van szó de amerikát vágják, és pl te sem tudnád megmondani hogy amerikában mi a 23. állam.. más kontinensen vannak és mér érdekelje őket hogy a többin mivan? na de pont azér utálom amerikát, főleg bush-t... leszarja hogy mivan másokkal, csak magával törődik, és kipusztítja a fél világot... de igazából egy országot a politikusairól lehet főleg megismerni..pl ha van egy kommunista ország, azt te alapból nem fogod szeretni, mint magyar, mert 40 évig szenvedtünk miattuk
  • olympus
    #246
    volt a riportokba öreg mamika, akinek elvileg át kellet volna élnie 56-ot, meg volt menő "fehér" fiatal srác is, akinek elvileg megtanították.
    Nők. férfiak stb.
  • chokeerigo
    #245
    Én ezt úgy mondom mindig, hogy van az a film a Szörnyecskék, és abban a kis aranyos állat az európaiak, a mutánsok meg amik kifejlődnek belőle az amerikaiak. :D
  • bardocz
    #244
    naja,de izraelt szerintem alap tudni mindenhol hogy ott zsidók élnek,bár azok a sátánsita csillagot öszekeverik hatágú zsidó csillaggal is...,és a tv-ben pár éve nem lehetett mást látni mint hogy zsidók vs palesztinok nem barátságos focimecsen vesznek részt...
  • tobias88
    #243
    aki ilyet mond, annak gratulálok
  • olympus
    #242
    de aki akar menni azt se engedik az előitélet miatt
  • tobias88
    #241
    amúgy AMCSIUTÁLAT FŐ OKA, AMIÉRT KÍNÁT IS UTÁLJUK: Föld széndioxid kibocsátásának azthiszem, hogy most már 70%át maguknak tudhatják, és nem írnak alá semmilyen szigorító határozatot!
  • olympus
    #240
    és te láttad, azt amikor a magyarokat márc 15-én kérdezték, hogy mit ünnepelünk?
    Volt ott is minden, hogy a szovjetek elleni szab. harcot, meg minden.
    Melyik évbe volt a magyar szab. harc.? 1956 stb.
    Más szemében a szálkát, sajátéban a gerendát se érzésem van ilyenkor
  • bardocz
    #239
    hát ha azt veszük menyi eszük van,akkor tényleg inkább a hörcsögökkel vannak rokonságban,az a baj hogy eu-ból származnak ők is
  • bigfoot
    #238
    csak vmilyen szinten jogos az előítélet,viszont nem sokan akarnak/mennek el dolgozni!
  • Dragooon #237
    hát igen, de ha belegondolsz itt megkérdezed a magyarokat hogy ott milyen vallás van a legjobban elterjedve, szvsz kevesen mondanák hogy a zsidó.de persze vannak olyanok akik buták, vannak olyanok akik kultúráltabbak
  • tobias88
    #236
    a jobbféléket ismered, mikor megtudtam hogy bob sapnak (2méteres 150kgos kőbuta ember, k1es)diplomája van, én ott írtam le őket. A háborúkról nem ők, hanem a nagyvállalataik és a politikusok tehetnek. És volt egy érdekes közvélemény kutatás amerikában: 30% mondta csak hogy közös őse van neki és a csimpánznak, viszont 50!!!!!!!!!% hogy a hörcsöggel van genetikai azonossága
  • 0Fritz0
    #235
    Az jó volt. :)
    "- Mondjon egy államot, ami U-val kezdődik." :D
  • olympus
    #234
    mivel megvan az emberekbe az előitélet, hogy a cigányok lopnak stb.
    Ezért nem kapnak munkát--- nincs pénz a számákra , ruhákra, oktatásra stb.--- máshogy szerezznek pénzt...
    ennyi
  • Noodlee
    #233
    Igaz, az amcsik is buták, mint a tök.
  • bardocz
    #232
    na de ha nem csiálnának semmi akkor magyarországon lehet hogy most magyarokat utálnál legötbben és nem őket,megdolgoztak ezért keményen hogy utálják őket,nincs gyűlölet ok nélkül
  • bigfoot
    #231
    jó ez igaz,de nem csak azok viselkednek így akik csórók!!akinek van pénze azok is így viselkednek!!vagy még rosszabb
    hallottál már sárkeresztúról??
  • chokeerigo
    #230

    nyílt rasszizmus D:
  • bardocz
    #229
    amerikaiakat azért utálják mert sokuk azt se tudja kik tették a rohadt földükre először a lábukat,volt egy videó büntitopikban ahol kérdeztek amcsikat pl milyen vallás van izraelben?volt buddhista,muzulmán,keresztény,csak zsidó nem és kb 10 embert kérdeztek egy sem tudta vagy max egy és ilyen alap kérdésekre nem tudtak válaszolni,ahol enyit sem tudnak ott ilyenfajta kultúra sincsen
  • olympus
    #228
    Normális cigóból is sok van, csak az nem tűnik fel. Az mindenkinek feltűnik, ha lopnka, csalnak, verekednek, gusztustalankodnak, de ha vki semmi ilyet nem csinál azt már észre se veszik. Így term. csak a rossz marad meg az emberbe.
    És van egy olyan érzésem, hogy akit nem ért semilyen negatív élmény a cigókkal kapcs. azok nagyrésze már "divatból" utálja őket mert az menő.