428
miért van rasszizmus?
  • DaemoonHunter
    #348
    Elhiszem
  • Max7
    #347
    Hidd el aki kiirná a közvéleménykutatást 30 percel utánna már a sitten gugolna és 2 órával késöbb benne lenne a tv-ben hogy a börtönben megkéselték és elhunyt!
  • DaemoonHunter
    #346
    A cigánytémával kapcsolatban volt már valaha is közvélemény kutatás? Az eredmény egyértelmű lenne...
  • _Vegeta_
    #345
    B*sszatok meg.. #265
    Minden benne van.
  • vmvr
    #344
    skótozás leginkább anglia és skócia között van, valamilyen ellentét van a két nép között, ha jól tudom skócia független akar lenni, és ezért utálják egymást, mert ugye anglia nem akarja
  • Zóanagyvarázsló
    #343
    Ennyire könnyű megfeledkezni a határon túl jelenleg is élő magyarokról, akiket elég sokan gyűlölnek Romániában, illetve, ahol csak tudják keresztbe tesznek nekik (egyetem, autonómia, bürokrácia stb). Nem is beszélve a kormányszintű fricskákról, mikoris a madárinfluenza kapcsán a magyarokat fertőtlenítették a határon, utána kiderült, hogy náluk nagyobb a gond. Senkit enm kell utálni azért, mer tromán, de bizonyos ellentétekhez ez természetszerűleg elvezet, és történelnmi sérelmeket (melyek minden nemzetben vannak valamely másik iránt) fel sem hoztam.
  • Max7
    #342
    Nem tudom én nem hallotam még rólla :)
  • gettobuxa
    #341
    sztem már csak megszokásból utáljuk őket :)
    mint ahogy a franciák az angolokat stb... persze mélyre visszavezethető történelmi gyökerei vannak, de ez már csak a múlt, mostmár csak a megszokás maradt :)
    részemről legalább is
  • Zizou5
    #340
    Lehet, hogy én vagyok rosszul informálódva, de én ugy tudom, megy ez a skótozás is.. De miért ?
  • Max7
    #339
    Skótozás? :S
  • Zizou5
    #338
    igen, énis erre vezettem vissza, mikor elvették erdélyt, meg amikor megtámadtrak minket vh közben. [lehet h rosszak az infoim] és ez a skótozás ez mi akar lenni? :o
  • Max7
    #337
    Én sokka töbre tartok egy becsületes románt mint egy tucat cigányt!

    Amúgy a románok között is van aki lop csal hazudik! Annak ellenére hogy elvették töllünk erdélyt nincs semmi bajom velük! DE A MAGYAR FÖLD NEM ELADÓ!
  • hunbasser
    #336
    no Zizou,most van 335 hsz,elolvasom mindet -.-
  • Zizou5
    #335
    na felkeltem... -.- srácok, ne harapozzon el a hangulat kérlek titeket, és ne csak a skinheadekről legyen szó. pl, én nagyon kíváncsi vagyok [már több hszben is leírtam] hogy a románok miért rosszabb emberek mint mi..?
  • Totya15
    #334
    a neonácik a rasszisták nem a skinek
  • TS Zolly
    #333
    Amit mi most skinheadeknek nevezünk, az az egyetlen olyan féligmeddig politikai forma. No meg az antifa. A többi politika mentes.
  • gordon 24
    #332
    Pont erről beszélek.. Van vagy 5-6 ága ennek.. Nem minden Skinhead olyan. Vannak bal ,jobb oldaliak van minden fajta.
  • TS Zolly
    #331
    Amit ma skinheadeknek nevezünk, az a skinheadek egy elkorcsosult, de a legnagyobb változata. Skinheadek elösször a 60-as években lettek angliába, mikor a jamaikai betelepülők praktikus okok miatt [ verekedés ] vágatták a fejüket kopaszra. Ez hamar elterjedt az angol fiatalság közt. Főleg a foci verekedések miatt. Skinheadek közt van anifasiszta [ antifa ] változat is. Szal skinhead nem egyenlő a rasszismussal.

    Amugy az vesse rám az első követ, ki életében egyszer sem zsidózott vagy cigányozott. Még a tisztelt MaSZoP parlamenti képviselő is cigányozott.
  • Ramox
    #330
    Reggelt!

    Úgy látom az elmúlt 327 hozzászólást foylamatosan követve megállapíthatom, h a cigányokat kb 100 emberből szereti 2.
    Nem értem h ezt ők miért nem evszik észre és vesznek vissza a pofájukból?
    Vagy legalább a kormány tenne ellenük egy kicsit. (Bár amíg Magyarország élén nem magyar ül, addig ilyet nem várok)
  • Max7
    #329
    Szerinted Malmőből miért küldték vissza őket? És miért vezettek be vízumot a magyarokra? Hát nem azért mert a romákat szivesen látják, még a visszautat is fizetik nekik!
  • gordon 24
    #328
    Akkor van még egy kérdésem a RomEr és az OI-kor belinkelt két dalszövegén neked mi a kiakasztó? Mind a 4 szöveg a történelmünkről szólé? Mi a rossz benne? Ne a magozott cseresznyéjét olvasd! És ne a Skinhead indulot! Hanem a másik 4-et ha találsz kivetni valót ird meg.. De hozzá teszem ha találsz az rólad allit ki bizonyitványt. Nem a 24 nem az életkoromra vonatkozik: Szeretem a NASCART a NASCAR a kedvenc pilotám Jeff Gordon és ö 24-es rajtszámmal megy. ezért gordon24.
    Én 25 vok.
  • Totya15
    #327
    Én teljesen egyetértek azokkal, akik elítélik a cigányokat. Beszélhet bárki rasszizmusról, nacionalizmusról, nekem mind1. Tény, hogy a cigányok kiszívják az utolsó csepp vérünket is, aki pedig hazaszerető magyar ember, az nem fogja tűrni hogy idegen népek uralkodjanak az országunkon. Aki pedig nem veszi észre, hogy mi van körülötte azt csak sajnálni tudom. Értsétek meg, a cigányok lopnak, csalnak, rabolnak, fosztogatnak, gyújtogatnak, gyilkolnak, stb..ráadásul még dolgozni se dolgoznak..A mi pénzünk egyenesen az ő markukba megy..csak azér csinálják a gyereket, hogy kapják érte a segélyt..ráadásul lassan már többen lesznek mint a magyar és FEHÉR emberek...ti ezt hagynátok?? Már bocs, de nem veszitek észre,hogy ezek csak szaporodnak, mint a gombák, semmi hasznunk nincs belőlük..ők meg csak rörhögnek rajtunk a hátunk mögött hogy milyen hülyék vagyunk!!mondhat vagy gondolhat bárki bármit,kibannolhattok, szívesen meghallgatom mésok véleményét is, de előre szólok, nem hinném, hogy túl nagy hatással lesz rám..
  • Max7
    #326
    Azt a videót kommentálnám amit az első pár hozzászólásban linklet be valaki.... (biztonsági kamerás felvétel ahogy a cigány megüt egy magyar állampolgárt majd egy öreg nénit ránt a földre) csak 1x adja meg az ég hogy kisebb haveri társasággal ilyet lássak a villamoson az lenne az első hogy szolnék a vezetőnek hogy hívjon rendőrt a második hogy hirtelen felindulásból (önvédelem) félholtra verném a cigányt hogy az intenzíven kötne ki és intravénásan kapná a bundás kenyeret (persze ez se rosz mert valószinüleg nincs TB-je és lehúzná az adófizetők pénzét) de a legszebb hogy amikor felkelne és a tükörbe nézne töb füle lenne mint foga!
  • Goth
    #325
    ezt gyönyörűen megfogalmaztad =)
  • magus
    #324
    nekem 8, ha a 24 az életkorodra vonatkozik és ezeket a dalszövegeket komolyan gondolod és valóban nem látod be amit írtam, akkor problémáid vannak.
  • gordon 24
    #323
    Ne haragudj de kettönk közűl egy ember beszél butaságot. Nézz utánna a témának azt majd beszélhetünk.. De szerintem nem a topikot kénne ezzel offolni. Nem erről szól.. Én befejeztem!
  • gettobuxa
    #322
    Utállak! Ez az ÉN véleményem. Nem a bőröd színével van a bajom. Az életeddel.
    Tele vannak veled a börtönök. Ellopod, amiért megdolgoztam.
    Bántasz engem, bántod a gyermekemet. A feleségemet molesztálod.
    Büdös, mosdatlan vagy.
    Ha visszaütök, ha véleményt mondok, meghurcolnak. Benne leszek a tévében, hogy rasszista vagyok.
    Pedig nem azt utálom, aminek születtél. Azt utálom, ami lett belőled.
    Ha a vonaton mellém ülsz többedmagaddal, félelem és undor fog el.
    Nem tudsz emberek közt viselkedni. Ha tudnál, lenne munkád is.
    A jogaiddal tisztában vagy, de a nevedet nem tudod leírni.
    Folyamatosan segítő jobbot nyújtunk neked, de kihasználsz. Csak a
    segélytlátod.

    Nem is akarsz több lenni, mint ami vagy: Cigány.
    Cigányból csak akkor lesz roma, ha meg tanul EMBERKÉNT ÉLNI!!!!
    Van belőled néhány, akiknek sikerült. Mert ő is akarta.

  • magus
    #321
    El tudod képzelni azt a mosolyt, ami akkor ül ki az arcodra, mikor egy 6 éves próbál téged meggyőzni arról, hogy létezik Mikulás? Na, az van most az arcomon.
  • gordon 24
    #320
    Én nem igy látom.. Szerintem te az előitéleteid miat olyan elvakult vagy, hogy mindenféle hülyeségekkel próbálod alátámasztani azt amiről semmit nem tudsz. Ha tudnád mi a Bonhead és a Skinhead közti különbség, ha tudnád hogy skinheadból kb 5 fajta van akkor nem beszélnél hülyeséget. De mivel nem akarom magam személyeskedéért kitíltani az sg-ről ezért ebbe nem kezdek bele. Amiről nem tudsz inkább ne irj.
  • Max7
    #319
    Jah és félreértés ne essék tudatosan cigányoztam és lehet feljelenteni hogy emgsértettem őket emrt hogy nem lehet magyarországon cigánynak nevezni őket mert az sérti a személyeségi jogaikat, de az is sérti ha romamuzsikásnak hívod őket!

    És miért van kiirva bécsben kisebb boltok ajtajára hogy magyarok ne lopjatok? Jó poénból!

    pfuj
  • magus
    #318
    hát ahogy látom messze sokkal jobban tudom mint te
  • Max7
    #317
    Nem akarok visszaolvasni 300-nál több hozzászólást a lényeg hogy én nem vagyok ressziasta csak a cigányokat utálom! És megvan a miértje! A kínai miért tud dolgozni rendesen? A fekete bőrü embertársunk miért tud dolgozni rendesen?

    Miért nem attól hangos a tv hogy egy kinai lekaratézott valakit és elvette a pénzét, telefonját mobilját?

    A rendőrök miért félnek a cigányoktól? Amerikában miért emrnek a rendőrök ráverni gumibottal arra a kisebbségira ki ellenszegül a hatóságnak? Amerikában miért csukják le 3 évre azt aki nem áll meg a rendőr felszólítására és monjuk nekimegy a rendőrautónak (hivatalos közeg elleni támadás) ?

    Vannak jó cigányok? ők miért nem határolódnak el az otvaros cigányoktól?

    A cigány miért nem tud becsületesen dolgozni és miért kell lopni csalni hazudni?

    gondolom senki nem kiváncsi a történeteimre hogy mikor kisebb voltam a bicikliről hogy szedtek le meg gondolom senki nem kiváncsi rá hogy a bérletpénztárnál hogy vették el a két felnőtt és az egy diák bérletre szánt pénzem vagy senki nem kiváncsi hogy vették el tőllem a mobil telefonom, vagy éppen arra hogy hogy lopták el a második bringáűmat ami le volt kötve.....

    Hirtelen csak ennyi jutott eszembe! talán elöbb ezekre a kérdésekre kéne választ adni és utánna kérdezni hogy miért van rasszizmus!
  • gordon 24
    #316
    Bár tudnád miről beszélsz!
  • magus
    #315
    ja és hozzáteszem ezek a 14 éves tinédzsereken élősködő primitív kannásborbandák még csak távolról sem nevezhetők skinheadnek, azért az egy hangyányit más, ezek csak a tárasadalomból kivetett semmirekellők, bonehead, maybe
  • TS Zolly
    #314
    Erre csak ezt válaszolom.
  • ColdFire
    #313
    te meg fejezd már be a sok szöveget pls, sztem senkit se izgat
  • gordon 24
    #312
    Persze ez igy van.. Csak szeretném azt, hogy ne csak azokat a szövegeket ragadják ki belőlük amik a gyülöletről szólnak. Azon kívül azt is hozzá teszem hogy ez a hatalmas nagy durvaság ami jellemző volt rájuk nagyon kevésben található már meg. Hallotok a hirekben ilyenekről, olvastok ujságokban ilyeneket? Ez amihez visszanyultok 90 környékén volt. Azóta elcsendesedett. Cigányok magyar veréséből több van mint fordítva. Szóval ennyi.
  • homeless
    #311
    Rasszizmus és rasszizmus között is van külömbség.
    Pl Amerikába régen nem azért utálták a négereket, mert bármi rosszat tettek, hanem azért, mert rabszolgák voltak, így kb egy állattal voltak egyenlőek. És biztos nem tetszett az amcsiknak, hogy egy "állat" visszapofázik. Tehát ebben az esetben az utálat abból fakadt, hogy az amcsik felsőbbrendűnek tartották magukat.

    Ami ma Magyarországon van az teljesen más. Itt szerintem senki(na jó azért néhányan vannak) nem tartja felsőbbrendűnek magát a cigányoknál. Itt a negatív tapsztolatok ezrei szülik a gyűlöletet, semmi más. Amúgy minden fajnak megvannak a sajátosságai. Pl.: a négerek jó sportolók, jó zenészek. A távolkeleti népek jók a technikai dolgokban. Ezek tudom, hogy általánosítások, és nem jellemző az adott rasz minden tagjára, de szerintem van valami genetikai alapja. A cigányok jó(kinek mi a jó:)) zenészek és itt vége is a pozitív dolgoknak. Gátlástalanok, vadak, agresszívak, stb... Élhetnek a világ bármelyik részén rövid időn belűl 100%, hogy meg fogják utálni őket. Lusták dolgozni, várják a segélyt mindenhol, ha nem kapnak eleget roszabb esetbe lopnak, vagy minimum kéregetnek. Ha egy néger európába költözik, akkor meghúzza magát, próbál beilleszkedni. Munkát keres, emberi módon beszél a többi emberrel, egyszóval megpróbál normális életet élni. Ha egy cigány elmegy más országba, akkor az az első dolga, hogy megtudja, hogy az adott országba, hogy lehet munka nélkül megélni. Szarik a körülötte lévő emberekre. Lusta nyelvet tanúlni, még kísérletet se próbál tenni arra, hogy beilleszkedjen. Pár hónapon belül újra Magyarországon vannak. Sokat olvastam erről, mielőtt bárki belekötne, hogy honnan tudom ezeket.

    A másik dolog meg az, hogy nekem a "sárgákkal", négerekkel csak jó tapasztalataim vannak. Jártam már sok országban, és soha nem féltem odamenni egy négerhez vagy kínaihoz segítséget kérni ha pl eltévedte, és mindíg kedvesen útba is igazítottak. Ez a fehérekre is igaz. Ha Magyarországon egy külföldi segítséget kérne egy cigányítól, akkor két dolog történne.
    1. A cigány nem értene egy szót se
    2. Ha többen vannak, akkor csak a pénzt látnák benne mivel külföldi és kirabolnák. Egyedül nem merne csinálni semmit, max elszégyellné magát, hogy nem beszél semmilyen nyelvet és tovább állna.

    A végére csak annyit mondanék, hogy nemrég olvastam egy felmérést, ahol rendőröket kérdeztek meg és az derűlt ki, hogy a munkájuk 90%-át a cigányok "adják". Ha megtalálom a linket ígérem, hogy beteszem ide is. Nemtudom, hogy mennyire hiteles, de az is meglepő, hogy egyáltalán mernek ilyen felmérést csinálni.
  • TS Zolly
    #310
    Ezekkel a dalszövegekkel ugysem tudod öket meggyőzni.

    Nem olvasom végig a tyopikot. De egyvalamit leirnék. Zsidóknál és a cigányoknál nincs rasszistább faj. Próbál pl zsidó vallást felvenni. Persze, felveheted, de soha nem leszel a zsidók szemében zsidó, csak egy goj. Ráadásul ugyi ök a kiválasztott nép. :D Ugyan igy születni kell cigánynak, kik lehet befogadnak, de csak fehércselédnek. Ha zsidó vagy cigány akarsz lenni, hááát, járd vigig az utat, majd megtudjátok mi is a rasszismus.
  • TS Zolly
    #309
    Szegény avarok. :DDD