170
  • light00
    #90
    Jo persze meg John Romeros rpg-k de ami felvirágoztatta és beinditotta ujra a nagyipari rpg-gyért az a Diablo 1 votl...
  • Nuki
    #89
    valahogy sejtettem, de nem volt tiszta ám :P
  • Nuki
    #88
    aoe??? jézusom, itt is vannak akik használják ezt a fogalmat? :|
  • Bocy
    #87
    én nekem a legrégebbi amit tudok azaz ulitma
  • Shiwo
    #86
    gyk cerka = celeron :)
  • Nuki
    #85
    megnézve :D
  • Bocy
    #84
    jaja :d meg néha akora AoE-t nyomtam h én is belehaltam :D::D
  • Shiwo
    #83
    loál...bocs , de ez baromság.. annó már c64re vagy még szarabb gépekre is voltak számítógépes rpg-k.. (pl. eye of the beholder)

    akkoriban max hullámvölgyben jártak az rpg-k..és az rpg műfajt inkább a fallout 2 meg a baldur's gate húzta ki a gödörből..
  • Bocy
    #82
    D::D: LOl :D
  • light00
    #81
    viz alatt tüzgömb rulz!!4:D
  • Nuki
    #80
    én úgy tudtam a ceruzák H-HB-B -sek lehetnek. 400B-s ceruza milyen durva már :oo
  • Bocy
    #79
    de amugy anyira imdátam már annyira modot meg midne öszegyűjötettem áá 17 fajt kezdhettél :d de oan jókat :d ja meg csináltam víz alatti várost :D
  • Bocy
    #78
    akor a gépem a szar mindegy az ujon jobb lesz
  • Shiwo
    #77
    morrowinddel 400as cerkán !!! jáccottam
  • Bocy
    #76
    aha :D nekem nem jó gépem van msot fogok ujitani nyáron :D
    5600+os amd veszek ha midnen jól megy mert ááá nagyon lement az ára
  • Shiwo
    #75
    nédd meg a mágus totyikot :P
  • Nuki
    #74
    minimum látotávolságon még játszható a Morrowind :D
  • Nuki
    #73
    nokedli szaggat? :P
  • Bocy
    #72
    ahha :d nekem is de a morrowindnak meg a grafikus motorjával van valami problem vagy cska nekem szar de én uygtom ha amorrowindal sok gépen problem van amit 800as cerkákra terveztek és a 2.6oson akadozgathat :d ez kcisit nagy külömbség :D és oblivion detto :d de én csináltam 1xer 1 9 gigás morrowindot amiben 2000 armomr volt 1500 fegyó de áá 2 hétig csináltam de nagyon jó let és szinte semi enm jácottam vele mert nagyon akadt :DS:D:
  • Nuki
    #71
    remélem potenciális hittársra leltem :P
  • light00
    #70
    A diablo az rpg játékok szülöatyja, lehet a mostani viszonyok között nem rpg-nek minösül, de az ö korában ö volt az egyetlen és igaz rpg-isten...
  • Shiwo
    #69
    az már inkább..bár az vhogy nem ragadott meg..a morrowind alapot még csak-csak végigszenvedtem, de a kiegekhez már nem volt türelmem..az oblivion meg minimum grafon is úgy szaggat nálam mint a nokedli..
  • Shiwo
    #68
  • Nuki
    #67
    jóhát diablo mint rpg: valahol el kell kezdeni :P
    fallut (Y)
    magus totyik is van, de az is inaktív :D az is ott van a kedvencek között...
  • Bocy
    #66
    mágus totyik :D:D:D:
  • Bocy
    #65
    a morrowind az vizsont már rpg sztem főleg mivel tod alakitani ha van türelmed
  • Nuki
    #64
    különbenis: Heil Sogron!
  • Shiwo
    #63
    van külön magus totyik is asszem...
  • Shiwo
    #62
    ááááááááááááááááá


    diabló mint rpg...nah, ettől mindig behalok...nem akarok megbántani senkit, de a diabló az egy agyatlan hack@slash, amiben questeket ugyan kapunk, de azok megoldhatósága szinte totálisan lineális, és az rpg-hez leginkább annyiban van köze, hogy fejlődik benne a kari...nálam a számítógépes rpg a fallout-nál (nem a tacticsnál...) és a baldur's gate-nél kezdődik..
  • Bocy
    #61
    ja
  • Nuki
    #60
    ez igaz, de ilyenekről adddig nem tudsz amíg meg sem ismered :P
  • Bocy
    #59
    direkt kiemeltem h SZERINTEM :D:D
  • Bocy
    #58
    amugy én a morrowindal kicsit bele tekintettem ebbe a model+textúrás világba és ha volt 1 jó kezelőprogim teszem azt TES + photosop vagy corel akor nem volt probléma mármint a textúrás része modelezni azt nemtudok 1xer odada haverom a 3dmaxot :D és hát körökön kívül mást nem tudtam csinálni :D
  • PíszLávJuniti
    #57
    már 10 éve is divatban volt :o
  • Bocy
    #56
    valószinüleg biztos rengeteg modelt kell csináljanak
  • Nuki
    #55
    á én csak magus-hoz értek, a többit névről hallottam csak :)
  • Bocy
    #54
    de én ürlök végre nyitomttam 1 topicot aminek van értelme :D
  • PíszLávJuniti
    #53
    szerintem inkább modellezni kéne nekik segítség képpen, 3Ds, Maya, Blender..
  • Bocy
    #52
    ja értem amugy azt tutdtam h az az alapja a papiros de az annyira nem tetszett meg az SZERINTEM :d mikor divatban volt főleg én akor még kicsi voltam hozzá :D kb 6 éve leglábbis akor minden hol azt hallotam h mindki rpg rpg rpg zik :D én is akartam de nem tudtam szerezni és abbamaradt de helyette számitógépen ynomta :d rage of magest diabló2-t meg még 1-2 iet de a papirosból kimaradtam:D
  • Shiwo
    #51
    hébe-hóba...legutóbb pl. Stargate-et meséltem a haveroknak az új WoD szabályok alapján :) de ezt mondjuk asszerepjáték topicban kéne kitárgyalni, az ugyis pang manapság :(