170
  • Bocy
    #130
    kegkábbis nem halál komolyan :D
  • Bocy
    #129
    ja lehet de ami a legjobban zavar az h tök makacsok és bele sem gondolonak h, jó én nem azt mondom h teljsen oat kéne cisnálni h 100%ban ölögetésre menjen csak azt akartam volna legfőbbképpen megemliteni h jó ha sok item van és persze hasznos őket hordani. (amugy én biztosan nem tudnék végigjáccani 1 szerepjátékot élőbe :D ahogy ismerem magam :D )
  • Nuki
    #128
    a játék még közel sincs kész, addig marha sok víz lefolyik a dunán... ez mind szépen és jól (is) hangzik, de nem tudni mennyit fognak majd végigvinni belőle..

    Mellesleg nem mondanád ezt ha játszottál volna szerepjátékot élőben ;)
  • Bocy
    #127
    és még 1 csomó csomó más idiótaságot is irkálnak bele hiába lesz ingyenss mert nemtudom ki fogja tolni ha ien fontos dolgoakt kihagynak belőle mondjuk nemtudom ti mennyire olvasátok a fórumot de nekem mostárt teljesen elvették a kedvemet , eleinte aztmondam h ur isten mekkora game de msotmármeg, nem is gondotlam h valami extra mennyiségü item lesz benne de aztá már végképt nem h szinte semmit nem fog érni,meg hoyg már a halálosan eltúlzott realitásokba vesznek el ami nemnormális 1 mmoba ez inkább 1 középkori életszimulátor lesz online-ba mert sokkal inkáb az ienek a lényegek hogy klán ház meg a hasonlók persze azt irják hogy teljesen szabadvagy de ugy nem lehet szabadnak lenni ha folytom körülbelül 1 szintem mozogsz ugyan annyi élettel és manaával , vagy jelentéktelen eltérésekkel és heti 1xer találni fogsz 1 jobb cuccot mint ami rajtad van, még a silkroadban is többet váltok itemet nem mintha 23ál nagyobb karim lett volna ott de akor is ... viszont baromi szép lesz az biztos és lesznek benne fillinges dolgok de ha birkák és a sajátfejük után mennek 1-2 dologban amit fontos akor nincsen mit tenni, mert vándór orc,bandita csapaotok nélkül lehet jáccani de fejlődés és változatos itemek nélkül nem valami élvezetes . ha ine lesz akor sajnálom előre de én azért még reménykedek... :(
  • Bocy
    #126
    na jó ez 1 lol áh... nem fog nőni baz élet egyáltalán max ha gondolom valami mágikus cuccal felpakolod magadra nem cél a fejlődés... 1 mmoban.. teljesen értelmetlen :D
  • Nuki
    #125
    http://solarah.silentvertigo.hu/
  • Nuki
    #124
    az oldal kérem jelentem alássan begyün.
  • Bocy
    #123
    az oldal nem fontos annyira :d nem az fogja eldönteni a gamet :D
  • light00
    #122
    Mint az rpg azon irányvonala, mely késöbb magával hozta a dungeon sieget, silverfallt, na meg a wowot.(bármennyire is hack&slash mind, rámondják hogy rpg- ezért morrowind nem ide sorolando, mivelhogy nem is erre épül)
  • Noodlee
    #121
    Csak nekem nem jön be az oldal, vagy másnak sem?
  • Noodlee
    #120
    1 nap alatt eléggé megváltozott a véleményed :)

    Tegnapi állításod szerint a diablo az rpg-k szülőatyja :DD
  • CattiBrie
    #119
    ja, már látom, már az eredeti kép hibás
  • Bocy
    #118
    1 picit

    :d de szerintem jó lett

    remélem nem tolják el a gamet az itemekkeél mert valami idóta rendszer van a használtra azt irják h nincsen értelme jól felöltözni tiszta gáz...
  • CattiBrie
    #117
    kicsit kilóg jobbra, vagy mi
  • Bocy
    #116
    áá kirakták a bennert JEEe
  • Bocy
    #115
    szeritem nem anynira fontos dolog h rpge vagy sem a d2 1 jó game amivel sokat lehet jáccódni :D maradjunk ennyibe :D
  • light00
    #114
    Na van eszed nudli^^
    nem az elöbb irtam le hogy nem szerintem, überokos444
  • Noodlee
    #113
    Ne írj hülyeségeket.
    Ha 12 éve játszanál RPG-t, akkor nem írtál volna ekkora blődséget, mint amit a 70-es kommentben.

    LOL

    A Diablo NEM RPG!!

    Attól, hogy pontokat oszthatsz szét tulajdonságok között, még nem RPG valami :))
  • Shiwo
    #112
    én már akkor is baromságnak tartottam, hogy a diablo rpg..akkor meg egyenesen örjöngtem, mikor az év rpg-jének kiáltották ki azok az übermarhák...
  • light00
    #111
    12 év szerepjáték után nagyonis meg tudom határozni az rpg fogalmát, köszöni szépen:P

    Mint irtam, a maga korában, tehát amint eljuttok odáig meg fogjátok tudni, hogy a maga korában volt, és bármennyire is furcsa, én ismerem egész közeliböl még az ultimát is, pedig az az amit nem tartok annak, mert ott nem igazán tudom, mi benne a karakterközpontu, ami benne más mint a diabloban...

    Amugy ha elövesztek még életetekben irodalmat, ajánlom a 2000-2001es pc ujságokat, mindenhol le van irva, hogy rpg-ként van nyilvántartva.^^ (itt is irom, ez a pc-s ujság véleménye)
    És messzemenöen inkább rpgnek tartom még a morrowindet is a diablonál, habár a mostani gépek TALÁN egy igazi és vérbeli rpg-t nem hiszem hogy a normális felépitése miatt elbirnának.
    És olvassatok szorgalmasan végig mindent, és félreértés ne essék itt senkinek, még kedves lammer barátunknak sem, aki egy fps-t nem tud megkülönböztetni a körökre osztott rpg-ktöl...:P
  • Bocy
    #110
    nuke nem tood véletlen hogy lesz itt megolva az itemeke használta ? emrt 1xerüen nem képesek adni 1 kielégítő :d választ csak foltokat azok meg kevesek és amit leirtak azalapján meg smmit nem érenek az itemek nem kérdeznél kicsit otána te is? hátha neked valmi használhatóbb infót modnanak mint nekem
  • Shiwo
    #109
    tedd be akkor post-fixbe :P
  • CattiBrie
    #108
    lol :))
  • Noodlee
    #107
    Hát koma ezt a mondatot félreteszem magamnak, mert még most is röhögök rajta :D
  • Noodlee
    #106
    lol!
    A Diablo soha nem volt rpg.
    Elötte már kijött millió IGAZI rpg, pl EOB :)

    Neked tényleg lövésed sincs mi az az rpg :D
  • Lammer
    #105
    meg mindig semmi koze az igazi rpgkhez :P ezt allandoan benezed :D

    idezek: hack and slash action role-playing game

    a diablo annyira rpg, mint mondjuk burnout szimulator :DDDDDDDDDDDDD
    (viszonyitas: kb annyira, hogy sehogy :D jahigen vannak benne autok, de egy fos arkad game:D)

    neked FINGOD sincs akkor milyen IGAZI (C)rpgk voltak anno... :P
  • Nuki
    #104
    hát amikor én tanultam mi a jelentése az aoe-nek, az olyan varázslatokra vonatkozott, aminek középpontjában te voltál és területre hatott...
    mint pl Nova, Frost nova a Diabloban...
    tűz, kitöréssé formázva MAGUS-ban, aminek te vagy a középpontja ;)
  • Nuki
    #103
    két éve, egy nyári szünetemet áldoztam rá. :) azóta is naprakész, friss vagyok, mivelhogy számos ismerős vesz körül akik lelkesen mesélnek új instákról, és talentekről, és bécéről, ésatöbbiről... :D
  • Bocy
    #102
    :D
  • Shiwo
    #101
    ah so...mi csak "tahó"-zni és "ácé"-zni szoktunk :) az aoe nálunk maradt hatóterület/hatótáv...
  • Bocy
    #100
    aoe- area of effect azaz 1 bizonyos területre ható spell
  • Shiwo
    #99
    nahmivel a kép nyem jelent meg, újra...csak URL-ként...
  • Shiwo
    #98


    a jelek szerint pontosan az...bár én még nem hallottam róla
  • Frosty01
    #97
    mint age of empires vagy mi?
  • Frosty01
    #96
    aoe?
  • Shiwo
    #95
    [apró]ritkán..otthon..de sg-n nem szeretik a zug-wowosokat..[/apró]
  • Bocy
    #94
    áh midnegy ez nem tartozik ide szuólva inkább nem kérdezem
  • Bocy
    #93
    amugy az aoe-t használják :D még nap mint nap csak inkább a wowban
    téleg van valaki aki wowozik valahol?
  • Bocy
    #92
    szevaaa
  • Nuki
    #91
    nézőpont kérdése ki mit tart RPG-nek, na jóéjszakát, aludjunk^^