90029
  • IMYke2.0.0.0
    #66758
    Ha Budapest, akkor nem irigyellek - délutáni nagy forgalom, szmog meg minden.
    Pécsett voltam ma, ott 14 fokot mutatott a szabadtéri óra, és még a belvárosban is jó levegő volt [persze, vidékhez képest még így is szennyezett].
  • Solt
    #66757
    Addig örülj... bár a logitech nem macerás, azért kíváncsi vagyok...

    Elvileg ugye már külön adják a számlát és a garancialevelet... no itt egyben van... mire azt a könyvelésből kikerestem... utána ez a dobozolás... most jön a belvárosi agybaj... végem van mára! :D
  • IMYke2.0.0.0
    #66756
    Ööööö... nekem nem voltak még garanciális gondjaim, de én úgy tudtam, dobozolni kell ilyenkor [én is megőrzök minden szir-szart].
    Szerintem, sírva röhögj :)
  • Solt
    #66755
    Nem bírtam tovább idegileg, felhívtam az üzletet, és rákérdeztem, hogy biztos kell az a kib@szott doboz? Válasz: "Á, ne szenvedj vele... elég a számla" Most nem tudom, hogy sírjak, vagy röhögjek... :D
  • Solten
    #66754
    Lehet hogy igazad van (link), majd meglatunk egy osszehasonlito tesztet... :) A Llano eseteben 300 feletti SP-rol pletykalnak. Az Intel ezzel a i5-2500 -al adta fel a lecket. Meg ugy is hogy kinyirta belole a Hyper-Threading-et. Egyszeruen az ara mellett brutalis teljesitmenye van.

    However, egy remelhetoleg olcsobb Llano boven eleg lesz a felhasznalok 90%-nak szvsz. Es elvileg majd osszedolgozik a VGA-val, lekuldi "alvo allapotba" "idle" feladatok eseten, de errol Abu mester tudna nyilatkozni bovebben.
  • arty
    #66753
    szerintem a brazosban ennél gyengébb van! hiába 80sp-s, alacsony órajelen megy... llanoban nemtudom konkrétan mi lesz, de fel van adva a lecke :)

    viszont az intel platformszinten nagyon drága, játék mellé meg a lap+cpu a szintemindegy kategoria, így én maradok amd-s...
  • Solten
    #66752
    A Llano-ban ennel joval erosebb "IGP" lesz. A mostani Brazos platformban meg egy Sandy-hez hasonlo teljesitmenyu van.
  • IMYke2.0.0.0
    #66751
    Megnyugodtam - nem csak én vagyok balkezes ilyen témában.
  • item
    #66750
    Mission Impossible...
  • item
    #66749
    Ja és kb 80k ba kerül,a 200e-hez képes szinte ingyé van a 2600K
    Ez a középfelsőkategória.
    De jönnek az LGA2011-es tokozású csúcs sandy-k is. Hasonlóan 200e jó magyar papírért beszerezhető majd a legnagyobb.
  • Solt
    #66748
    Ne is mond baszki... 1 órája próbálom a G940-t visszarakni a dobozába... kezdek kurvára befeszülni...
  • arty
    #66747
    uj intel cpu-k - sandy bridge

    netezős-játszós gépbe az i7-hez hasonlóan ez is felesleges. az integrált vga viszont jól sikerült, meglepően jól! az atinak és nvidiának is odabaszkurál, az alsó szegmenst gyakorlatilag el is bukták.
  • Loál János #66746
    Tényleg, kormány dettó. :-)
  • KranaZoli #66745
    ITEM: Szerintem nagyon klafa a kuckód így ahogy van. Amit link-eltél megoldást annál a hagyományos, ésszel, logikusan kábelezett kuckók Nekem szimpatikusabbak. Nekem is hasonló módon van, hogy hátlap mögött vannak elvezetve a kábelek, hasonló módon mint Nálad, csak a kuckó más (Lancool K1). De szerintem ez is több mint jó! Annyi kis kábel inkább csak dob rajta, feeling-esebb.

    Dobozolunk, mint Tóth-ék.
    Visszacsomagolásban Én is keggyetlen balf*sz vagyok. :D
  • [HUN]FaTaL
    #66744
    Szerintem ilyen szempontból a kormányok a legrosszabbak. Én nem tudom, hogy csomagolják de képtelenség visszacsomagolni. Joystick szintén.
  • Loál János #66743
    Á, köszi.
  • item
    #66742
    modding cuccok..

    Most pl ezeket nézem, ilysmit lehet kapni villanyszerelő boltban is,műanyag gégecső. Félbe elvágható és utólag is könnyen berakható még egy teljesen bekábelelezett rendszerbe is.
  • Loál János #66741
    Nájsz.
    Harisnyákat honnan?
  • item
    #66740
    A "kici kisz" kínaiak betudják csomagolni rendesen,mert apró kezük van és qvára ráérnek.
  • Loál János #66739
    A szétvágandó műanyag tartók kivételével minden dobozt mindig megőrzök, persze a tartalmával együtt.
    Az a kicseszés, amikor képtelen vagyok visszacsomagolni úgy a cuccot, hogy rendesen beleférjen a dobozába, ahogy gyárilag volt. A hangszórókészlet, táp tipikusan ilyen cuccok.
  • Solten
    #66738
    Igen, igazad van... :)


  • Solt
    #66737
    Elől meg oldalt befelé, hátul meg fölül pedig kifelé... ( szerintem )
  • Solten
    #66736
    Kb igy:



    Oldalventi befele fujjon.
  • goso
    #66735
    ha már így a házakról van szó én is kérdeznék:
    tervezek egy antec df 35 ös házat venni és nem igazán tudom hogy a benne lévő ventilátorok merre felé fújnak, van valakinek elképzelése?, és még az hogy az oldallapi ventilátor az befelé vagy kifelé fújjon?
  • item
    #66734
    Ja igen,nem egyszerű az oldallap kérdés,nekem mondjuk szerencsém van ezzel CM HAF922-vel elég jól megtervezték.

    A felső "óriásventi" meg a hátsó 12-es és az első 20-as gyárilag benne volt a házban,egyáltalán nem hangos,én is alergiás vagyok a zajos gépekre szóval ez kivan találva rendesen! 20dB alatti-ak a ventik.. Nagyon jó klíma van a házban és tényleg nem hangos simán lehet aludni is mellette,nem zavaró!
  • benőmenő
    #66733
    Én is így akartam volna az én házamban, csak a kedves mérnökurak azzal nem számoltak,hogy a tálcán lévő lyukak és a ház oldala közt kéne hely a kábeleknek, mert így csak a bekapcs és a reset gombok zsinórjai elég véknyak
    Meg persze a vastag IDE kábelek sem éppen előnyösek
    Am én nem értem minek ennyi venti a gépbe. Nem hangos? Nekem csak a cm hyper 212 a táp meg a ház 40 centis ventije van összesen és a hőfokok alapján nem érzem szükségét egy újabbnak.
  • item
    #66732
    Valahogy így: Nézzétek el nekem,csak a paint-ben szerencsétlenkedtem..

  • item
    #66731
    Ilyesmi kabelelrejtési megoldáson gondolkodom speciálisan a házamhoz/rendszerhez/elrendezéshez tervezve......
    Ez nagyon tetszik,nagyon jó tervezés...
    Vagy műanyagból kivágom vagy fémet esztergáltatok. Nemtudom melyik lenne a jobb. A műanyag talán egyszerűbb de a fém meg szebb.

    HM..
  • item
    #66730
    Köszi...

    Ez egy Cooler Master HAF922+ házikó elég batár nagy az egész mindenki vígan elfér benne...
    Szerencsére nincs olyan sok por nálam,de kb félévente teljes portalanítást kap,kompresszorral nekiesek...
    Volt olyan gép amit behoztak hozzánk,(két hete vették) nem akartam elhinni,mintha 5 éve nem fujatták volna ki, ahhoz képest a kalahári sivatag egy porszem mentes hely.
  • KranaZoli #66729
    Baba. Nagyon baba!

    Ez milyen ház, hogy ennyire lazán elfér benne a HD6950-es?!
    Ill. oldalt is van-é venti?!

    Látom alul a táp.

    Figyuka! Gondolom a kuckó már adott volt régebben is. Ez így nem szív be sok port, szöszmöszt alulról?!

  • item
    #66728
    Na elkészültem vele, majd még lehet beszerzek ilyen harisnyákat a sata kábelekre..
    kep1
    kep2
    kep3
    kep4

    Azért szerintem jó lett,nekem legalább is tetszik..

    UI: A vizes téma napokban érkezik majd arról is lesznek felvételek...
  • goso
    #66727
    igen nem egy rossz darab
  • item
    #66726
    Na megyek vissza a "bányába" vár a kábelkötegelés és a faszányos kábel"management"....
  • item
    #66725
    Nekem az összes megvan, (szekrény tetején) szakmai ártalom ja és ha elakarom adni az eredeti csomagolás sokat dob az összképen. Nameg abban van a legjobb helye,pl szállitáskor is..
  • item
    #66724
    Még nem jött meg ,holnap holnapután várható, pedig azt is most beaplikáltam volna, még igysem vagyok kész most is a mac-ről irok...
  • Klemice
    #66723
    ez után mennyit csorgott a nyálam bazz :D
  • item
    #66722
    Ja elég izmos a srác... 5 év gari is jár hozzá
  • item
    #66721
    na persze...
  • KranaZoli #66720
    Régi példány, volt róla annó hír is, hogy talán az első 1Ghz-es GPU volt:

    SAPPHIRE ATOMIC HD 4890 1GB GDDR5 PCIE



    GPU 1000 MHz Core Clock
    800 x Stream Processors

    Memory 1024 MB Size
    4200 MHz Effective

    Atomgyors Radeon HD 4890 a Sapphire mérnökeitől



  • goso
    #66719
    hát ja csak nálam 900 mhz n már elkezd 70-80 °C körüli értéket felvenni a gpu hőmérséklete ez pedig alapon 1000 fura egy kicsit nekem elég magasnak tűnik mert a már 6900 as meg 6800 as széria is csak olyan 900 körüli