90029
  • goso
    #66798
    5770 vapor x
  • IMYke2.0.0.0
    #66797
    Először is:
    A Shader Model támogatás az a VGA-dban van (egészen pontosan annak GPU-jában), és azt pedig a VGA-dhoz illő driver segíti érvényesülni a képernyődön, melyhez elengedhetetlen összetevők:
    - az operációs rendszer, mely a megfelelő Shader Model kódok futtatását segítő DirectX verziót képes kezelni [XP csak 9.0c-t, Vista/Seven DirectX 10, 10.1, és 11],
    - erőforrás [VGA, CPU]
    - jól megírt program.

    Másodszor, nem írtad, hogy milyen VGA-d van.
  • goso
    #66796
    na kérdeznék ez a shader model ez a direct x el van összefüggésben mert én most xp-t használok így a 9.0c van feltelepítve nekem és a can you run it 3.0 ás shader modelt ír ám a sapphire honlapján elméletileg nekem 5.0 nak kéne lennie
  • IMYke2.0.0.0
    #66795
    Mindenben egyetértek veled - csak próbáltam fonákról poénkodni Solt polgári gépek vs. vadászgépek felvetésére :)
  • pxxl
    #66794
    mondjuk a gépfegyvereknek sok értelme nem lenne :D meg vannak erre a feladatra sokkal hatékonyabb gépek is.
  • item
    #66793
    Megjött a Corsair H50 hydro.. Beépítése holnap,mikor megkapom az Artic Cooling MX-2 pasztát is. A teljes beépítésről készült képek,holnap jönnek.

    Addig is pár kép:


    kep 2
    kep 3
    kep 4


  • [HUN]FaTaL
    #66792
  • IMYke2.0.0.0
    #66791
    Mié'?
    Jó szakember erre is felszerel tucat-sok gépfegyvert, rakétavetőt és persze bombavetőt, a szárnyak alá :))))))))

  • Her Laca
    #66790
    Mindig csak az a lövés:)))
  • Sharks
    #66789
    Ha még csak 100 lenne... (sajna csak pixmániánál annyi, ott meg bátor dolog bevállalni).
  • Solt
    #66788
    Na jóóó... de akár milyet is veszel, lőni nem lehet vele! :D
  • Her Laca
    #66787
    Meg akkor ha hétvégén kihúzzák a számaimat:)
    Mondjuk akkor repgépet veszek nem joyt:D
  • Solt
    #66786
    100 pénz, és akkor még a pedál egy 50-s... :D Más dimenzió... akkor érné meg, ha lenne valami brutális A10C szimulátor, és lenne napi 8 órám repkedni... :))
  • Her Laca
    #66785
    Igazad van. Mondjuk 100 ropit azért tizenkétszer is meggondolnék érte adni. akkor már valóban a G40 ,talán a most gyártottak már a tapasztalatok miatt jobbak lesznek.
  • Solt
    #66784
    Én szeressem a G940-m... a warthog az ffb és a pedál hiánya miatt nem motivál annyira... :))
  • Her Laca
    #66783
    Asszem veszek egyet:) De meg ne üssön a guta:D
  • Solt
    #66782
    Ugyan... ;)
  • Sharks
    #66781
    Köszi!
  • Solt
    #66780
    Persze... már az 58xx is tudta... a 6950 pedig már elég erős is hozzá. ( szerintem )
  • Sharks
    #66779
    Köszi a választ. Nem tudom, hogy a 69xx-es sorozat képes e SSAA-ra, van aki tudja?
  • Solt
    #66778
    SSAA képes vga kell ennyi a lényeg. Játékfüggő, hogy mennyire esik vissza... 2X-s SSAA még belefér, de az még nem tökéletes. A 4X SSAA már jó, de az pl RoF-ban felezi az FPS-t... SSAA nélkül stabil 60, de 4X SSAA-val már 30 alá esik... sokszor elég drasztikusan.
  • Sharks
    #66777
    Solt, ha már vga topicban vagyunk, feltennék neked egy kérdést, amiről a múltkor írtál, vagyis a vibrálós jelenséggel kapcsolatban. Írtad, hogy ez mindkét gyártónál jelen volt, de gtx 460-nál meg tudtad oldani, csak nagyon visszaesett az fps...: a kérdésem az lenne, hogy ez konkrétan mennyiről mennyire esett vissza, ha még emlékszel?
  • [HUN]FaTaL
    #66776
    :)))

    Kormányból szerintem neked jobb van mint nekem. :D
  • item
    #66775
    Persze,hogy tönkre megy,mert rángatjátok ...

    (nem megharagudni,csak viccülök!)
  • arty
    #66774
    "joy saitek, a pad ms, a kormány meg logi"

    márkatesó - pont ezek vannak nekemis :))
  • [HUN]FaTaL
    #66773
    Azért elviselnék egy X52-t vagy valami yokeot de hát erre futotta :)
  • item
    #66772
    Ja asszem jó lesz nekem az MX-2 is
  • Solt
    #66771
    Hát az ára tényleg botrányos... :) FS szériához kiváló a Cyborg ez tény! ;)
  • [HUN]FaTaL
    #66770
    :DDDDD

    Más az ízlés, ez van. :) Nem olyan vészesen ronda amit linkeltél, az ára viszont botrány :D Amúgy ebben a kategóriában a logi jó választás, de én inkább egy yokeot vennék valószínűleg. Egyelőre viszont marad ez a saitek, maximálisan meg vagyok vele elégedve. :)
  • Solt
    #66769
    Polgárihoz felesleges az FFB ez tény, de egy DCS-hez, a RoF-hoz, vagy akár az IL2-höz nagyon jó, hogy van... egész más a repülési élmény... szó szerint érezni a határokat...

    Az X52 tetszik, amit linkeltem meg rusnya? :D Te fordítva vagy bekötve... :D Ne tiltakozz, az is engem igazol, hogy bal kezes vagy! :D
  • [HUN]FaTaL
    #66768
    Ez is jobb kezes és baromi rusnya :D
  • [HUN]FaTaL
    #66767
    FFB szerintem felesleges és szar, bár csak polgárit repkedek, nekem ez az evo megfelel. :) X52 nekem tetszik.
  • Solt
    #66766
    Nekem is volt Cyborg Evo Force, de azt hazavágtam 2 év alatt... :) X52 szörnyen néz ki, a pro irreálisan drága és akkor még nincs FFB meg pedál... 75-ért a G940 FFB-vel, pedállal ár/érték arány bajnok... főleg, hogy 2 év garancia van rá, a logi meg nem szarozik...

    Szívem szerint EZT vettem volna, de például ez sem FFB-s, ehhez sincs pedál, az ára meg más dimenzió... :)
  • [HUN]FaTaL
    #66765
    Mondjuk nekem olcsó cuccom van, de botkormányból én a Saitek Cyborg Evoját válaszotttam és egyáltalán nem bántam meg. A logitech extreme cuccokkal sok gond van, havernak is másfél év alatt kikopott a potija összevissza rángat. Ez 1 éves és semmi baja. Másik indok volt, hogy bal kezes vagyok és ez kétkezes joy.

    Mondjuk nekem ahányféle kontroller annyi márka. :D A joy saitek, a pad ms, a kormány meg logi :D
  • Solt
    #66764
    "4 csavaros" nyűgje van, de nem akarom, hogy ugorjon a garancia... a logi meg nem szarozik ( elvileg ) szó nélkül kapom az újat... szóval... :) Ár/érték arányban még mindig nincs alternatívája... ;)
  • benőmenő
    #66763
    Én mx-2-t használok és én elégedett vagyok vele. Amikor vettem az mx3-mat kb. a duplájáért vesztegették, ha ezzel is hasonló a helyzet akkor jó lesz a 2 is szvsz
  • goso
    #66762
    köszönöm a segítséget
  • item
    #66761
    Szeginyem...
  • Her Laca
    #66760
    Látja kollega,ezért ockodtam én a Logi joy tól.
    Bosszantó tud lenni.
  • item
    #66759
    Most nézegettem a hűtőpasztákat és egy Artic Cooling MX-2-re esett a választásom. Közben meg ugye látom,hogy van már MX-4 is, sokkal jobb az MX-2 nél vagy nem számottevő a különbség??!