90029
  • KranaZoli #68721
    Azért ez így nem teljesen pontos, ui. jelenleg láttál belőle egy DX9-es Én Béta-nak sem, hanem vmi kókány verziónak felfogható Single és Multi-t; ill. egy szintén DX9-es Multi demót.

    DX11 majd külön lesz letölthető a játékhoz. Ezt mondjuk Én nem értem - de azért DX11-es effektekkel mások lesznek az FPS számok.

    Metro2033. Crysis 2 jobban lesz optimalizálva, de fog majd oda kelleni az GTX580 ha 1920x180 DX11-es API és Hardcore grafika; vagy majd a 6990.

    Még nem tudni, hogy majd mit is fog jelenteni ez a letölthető patch-ként elérhető DX11. Annyiban látom ezt jó 5leten, bármennyire is furának találom, hogy talán(!) egyre több DX11-es effekt lesz majd hozzá. Azonban ez sem DX11-es játék lett így. Teljesítményben így Én nem várok gyorsulás ilyen DX11-től hanem majd lassulást.
  • pxxl
    #68720
    előre látom, hogy mekkora pofájuk lesz az új konzolosoknak majd...
  • IMYke2.0.0.0
    #68719
    Azért ne feledjük: a következő konzol generációnak nagyot kell mutatnia - tudják ezt az MS és SONY munkatársai is - és ebből adódóan a mérce is magasabbra helyeződik majd, amikor a 'konzolportok' PC-n futtatásáról lesz szó.
    Egy 5770-es (és vele hasonló kategóriájú) VGA már nem lesz pálya 2014 után...
  • lo9in
    #68718
    + halk és hatékony arctic cooling hűtő van rajta
  • lo9in
    #68717
    amivel crysis 2 maxon elmegy azzal minden elmegy még a következő konzolok életciklusának végén is.
    nekem 5670 van a béta crysis 2 1440x900ban gameren vagyis minimumon kifogástalanul ment , de nekem az elég is , nagyon szép úgy is.

    vtx 5750-et ajánlanám ,jó márka ,legolcsóbb és simán egy alap 5770 fölé is húzható a teljesítménye

    http://ipon.hu/?searchthis=vtx+5750&where=shop

    10ezerrel olcsóbb mint a #68711-es tippek
  • KranaZoli #68716
    Akkor Neked nem lesz gondod Avast6-al sem, ha újrahúzod az OS-ed. :)

    (mármint ha nem teszel fel CCC-t; ha meg igen akkor majd kíváncsi leszek a fejleményekre. Nekem sajnos nem sikerült hosszas próbálkozás után sem kiküszöbölni a problémát. Remélem majd helyrepofozzák ezt Avast oldalon)

    De miért hulladék a CCC? Nekem megfelel. Profil-okat nem használok.
  • [HUN]FaTaL
    #68715
    Én meg őszintén szólva leszarom a hulladék CCC-t, nem használom semmire. Ettől függetlenül működik :D Ez van, nem vagyunk egyformák. :)
  • DIESEL DOG #68714
    Nincs mit... :)
  • goso
    #68713
    crysis az nálam simán fut sapphire 5770 esen maxon 1680*1050 felbontáson szóval tudom ajánlani
  • janihunk
    #68712
    Jól van köszi a választ nemrosz.
  • DIESEL DOG #68711
    Én inkább egy 5770-re ruháznék be, szvsz jobban megérné.

    Vagy egy ilyen, vagy egy ilyen.

    Utóbbiról saját tapasztalatom is van, és elégedett vagyok vele... :)
  • Blum
    #68710
    5670 az már inkább low-end kártya. Kicsi felbontáson még jó egy ideig,DE kompromisszumokkal. Inkább 5750 vagy méginkább 5770.
  • janihunk
    #68709
    Szeretnék nemsokára egy DX11 es karit venni de olcsón. Esetleg 5670 et bemerjem vállalni? Crysis 2 a cél:D
  • Solten
    #68708
    CeBIT 2011: akcióban az AMD Sabine platformja


  • DIESEL DOG #68707
    Leginkább a Sapphire meg a Gigabyte megoldására leszek kíváncsi... :D
  • KranaZoli #68706
    Ok-ok. Ne is legyen. Majd OS reinstall-kor lehet rá visszatérni. Nálam 10/10. Avast Community-n akiknek Radeon kártyájuk van szívnak. Avast-osok hozzáállása a témához eddig elég negatív sajnos. :(

    Függetlenül attól, hogy CCC nélkül teljes értékű-e a driver Nekem fontosabb a CCC; mint az Avast.

    Catalyst AI vs. ATT AI:

    "Mivel a CCC nélkül nincs Catalyst AI modul, így logikus, hogy befagy. Az ATT-ben egy saját AI van, semmi köze a Catalyst megvalósításához. A fejlesztő ezt nem is tudja átemelni, mert a Catalyst egy zárt szoftver, zárt forráskóddal."

    link...
  • [HUN]FaTaL
    #68705
    "CC-t teljesen mellőzni meg nemrég olvastam Abu-tól, hogy nem jó; mert ATT-ben nincs Catalyst AI például."

    Hogy ne lenne? Egyébként is registryből olvassa ezeket sztem csak nem tudod átállítani ha csak a drivert rakod fel. De lehet variálni a catalyst aival attből is.
  • [HUN]FaTaL
    #68704
    Nekem viszont volt 2010es fent, mert fel szoktam rakni és mégsincs semmi probléma.
  • KranaZoli #68703
    Hát kívánom, hogy Neked jó legyen, vagy addigra jöjjön ki újabb Avast6-os. Kérdeztem, de asszem nem válaszoltál - ha igen, akkor sorry -, hogy Neked a vcredist-ek között nem volt 2010-es. Pedig az új Cata-k már 2010-es vcredist-et pakolnak fel.

    Az a gond, hogy valóban úgy működik, mint amit lentebb bemásolgattam Avast Community fórumról, hogy egyik rendszerindításnál van CCC; aztán következőnél nincs. Teljesen random. Ha meg jó akkor is sokat molyol, mire betölti a CCC rezidens részét.

    CCC-t teljesen mellőzni meg nemrég olvastam Abu-tól, hogy nem jó; mert ATT-ben nincs Catalyst AI például.

    Mind1, nem akkora rák, majd orvosolni fogják, vagy lehet Te bele se futsz.
  • arty
    #68702
    pedig ha visszajött a hddm garibol, lehet raid0sítok és akkor uj win kell majd... :/ félek!
  • Blum
    #68701
    Na,ezen a kártyán majd kiélhetik magukat a különféle gyártók dizájnerei-már ami a hűtést illeti :D
  • Blum
    #68700
    Én sem használok semmiféle vírusírtót.
    XP-n még volt fent,Win7-en érzésem szerint felesleges ha az ember ésszel netezik és nem kattint össze-vissza mindenféle vacak ismeretlen oldalra.
    Na jó...anyám Win7-es laposára azért raktam egy NOD-ot. Már csak azért is :D
  • Solten
    #68699
  • NEXUS6
    #68698
    Hát nekem is néha fenn van az AVG, de jobbára a Win7 alap tűzfalán kívül semmi. Poresz-warez oldalakat kihagyom, ésszel élek.
    Amúgy szerintem a CCC+MOM progi fogja meg legjobban a rendszert.

    Nem hülyéskedek!

    Telepítés után beállítom, aztán örökre elküldöm a túlvilági vadászmezőkre.
    Amikor még anno a COD4-et megfogta, akadozott tőle azóta ez a mániám. Nem fogok 1-el magasabb kategóriájú vidkarit venni egy folyamatos magasabb fps-ű játékért, ha ugyan azt 2 kattintásból megoldom. A villanyszámlám is kisebb.
  • janihunk
    #68697
    Nálam Advenced beállítások mellett 1280x720 ban 30-40fps. Hardcore ban meg 25-33. Érdekes.
  • KranaZoli #68696
    A lelki világát tükrözni az embernek minden ilyen. :) Te biztos hiperaktív vagy. :) Kula lelki világába bele sem merek gondolni.
  • kifli
    #68695
    Miért egy zöld troll a logoja ph-n? :D
    Elgondolkodtató...
  • MR ME
    #68694
    annyira nem izgat végülis, szal jah, majd benézek pár nap múlva h mit is tud aztán annyi
  • sith7
    #68693
    DX 9 ?????
    DX 10 a demo - ban sincs ???

    5770 éppen csak folyamatos ..., akkor annak elég az 1280*720 is ...
    Kiváncsi leszek nálam hogyan fut majd ... pár nap múlva
  • sith7
    #68692
    Pár nap , és megjavul ...
  • Solten
    #68691


    Amugy a demo-rol par eredmeny (decemberi Catalyst-al... ): link.


  • MR ME
    #68690
    háhá megérdemelte
    am engem a demó be se enged, regisztrálni meg nem lehet, szokásos EA support, összeomlik az egész ahogy kiadnak vmit
  • sith7
    #68689
    OFF

    A gondok itt kezdődnek ...

    Crysis 2 multi demo

    ON
  • KranaZoli #68688
    Szerintem az 5870-es nagyon jól sikerült Radeon. A realitások talaján maradva még 1-2 évig minden játékhoz tökéletes választás lesz. Aztán az is lehet, hogy a köv. konzol generáció egy kalap kaki lesz, s akkor még tovább is. :)

    Jó kis kártya az 5870. 2D-ben epic órajelek; 3D-ben kellőképp odapakolja a teljesítményt a mérleg másik serpenyőjébe.
  • KranaZoli #68687
    Ilyenkor kérdés, hogy mennyit lesz 3D-ben használva a nap 24 órájából?! És ama csekély idő alatt mennyiben lesz több az fizetendő szla. 2D-s órajelei meg az 5870-esnek is pöpecek.

    Szerintem nincs értelme a plusz fogyasztást nézni, azt a +8k-t mennyi idő alatt érem el villanyszla-ban?!

    Még a táblázatok ellenére is szkeptikusan fogadom, hogy egy 6870 jobb választás lehet, mint egy 5870. Azért 5870 már tett le vmit az asztalra.

    Én a 6870-et vhova az 5850 és 5870 közé helyezem. Egy biztos: Normális FullHD-s játék élményhez kelleni fog minimum egy 5870 teljesítmény. Vagy: Mindenhol lecserélik a fejlesztő gárdát és előtérbe helyezik az optimalizációt a vasra építéssel szemben.

    5870-est lehet húzni is, bár Imi úgysem fogja. :) Én nem kísérleteznék 6870-essel. A lentebb link-elt 5870; 6950 és 6870 nagyjából azonos ár kategóriában vannak. Ezért ha az a szempont, hogy olcsóbb legyen, akkor 5870 a 6870 helyett. Ha nem számít az a cca. +8k (legyen 10k benzinpénz, futár, stb...), akkor 6950.

    Arty

    Neked is gondjaid lesznek, ha újrahúznád az OS-ed. Sajna nem sikerült egzakt megoldást találnom a CCC vs Avast6-osra. De nem mered újrahúzni az OS-ed úgysem. :D

    Solt

    Mint a reklámban: Nincs rá szükséged, csak egyszerűen kell.
  • arty
    #68686
    és ha ugy teszed fel a kérdést, hogy +20 ezerből monitort, vga-t vagy cpu-t vegyél? ;))

    én a megjelenítő cseréjére szavaznék: plusz pár colt nem pótol semmiféle plusz megahertz :)
  • item
    #68685
    Szolidaritás ?

    Amúgy ja, ha neked bejött akkor nem érdemes váltani..
  • arty
    #68684
    sok sok éve használom az avastot, problémák nélkül: gyors és megbizható számtalan gépemen + kevésbé fogja meg a gépet, mint az MS essentials

    miért váltanék? mert Zolinak gondjai vannak? :D
  • DIESEL DOG #68683
    Persze még egy ideig maradnék a jelenlegi monitoromnál (1440x900p). Jobbnak éreztem rákérdezni erre a dologra, nem akarok hülyeséget csinálni. Csak megfordult a fejemben hogy esetleg néhány játék pont a processzor miatt produkál kisebb fps-t, meg néhány helyen lassabbnak érzem a rendszert.

    De köszi a választ! :)
  • Solten
    #68682
    Nem tudom mennyire antituning, az XFX 6870 Black Edition vagy a Sapphire 6870 Toxic mar ott liheg a 6950 nyakaban.