90029
  • DummyBoy
    #69686
    Igen :) Elqrvulok ... csak meg ne bánjam ... fosok is miatta keményen ...

    @arty: Ezzel csak egy gond van ... a HDMI jel elmegy a TV-hez ... de a fülhallgatóm és a PC-s hangszóróim még nem fognak szólni ...

    Ez régebben is gond volt, akkor kénytelen voltam külön kábelt kihúzni ...

    Valamint az is macerás, hogy állandóan állítgatni az alapértelmezett hangkártyát ... (Nekem még oké, de a ház úrnője nem biztos hogy csipázná ...)
  • Her Laca
    #69685
    6950 est veszel?:)
  • arty
    #69684
    6970, ha fullhdben, mindemaxon játszol :)
  • arty
    #69683
    amd-nél nem kell ilyesmivel bohóckodni (ujabb nvidiákon se), a vga kártyán rajta van egy hangkártya is - ergo ha alapértelmezett hangkártyának a videokártyás hdmijét választod, megy majd minden jól
  • DummyBoy
    #69682
    Üdv all!

    Úgy néz ki ismét Radeon tulaj leszek ... Lenne egy kérdésem: Jelenleg secondary monditornak használom a TV-met, HDMI-vel összekötve ... HDMI-n megy a hang is, a hangkártya SPDIF outja rá van kötve a VGA SPDIF in-jére és kész ...

    Ahogy néztem az új VGA-kon NINCS ilyen csatlakozó ...

    Használja valaki így a gépét? Mi lehet a megoldás? Bohóckodás az audiokábellel, vagy van lehetőség SW-esen átvinni valahogy a hangot a VGA-ra?
  • Solten
    #69681
    Újszerű élsimítás mutatkozott be
  • Solten
    #69680
    Hi, milyen hazikod van? Gephaz oldala vissza, elore-hatra venti, csinalj bennt egy kis "huzatot"... :)
  • Solten
    #69679
    Hi.

    "hogy ez a kettő fog együtt működni attól ,hogy nem egyforma???"

    Igen.
  • boomsly
    #69678
    Sziasztok!

    Egy problémában szeretnék segítséget kérni.
    Egy HD2600XT-vel garázdálkodom, ami nekem elég is lenne, de mostanában a sokszor volt "lázas" a drága. Le is vettem a gép oldalát és ez valamennyire segített neki. Most kipucoltam és alig megy fel a hőmérséklet 60-65 fokra, viszont a proci "elkapta tőle" és most 80-83 fokra is belázasodik, ami azonnali leállással jár.
    Tudna valaki segíteni nekem? Mit cseréljek vagy kalapácsoljak széjjel?
  • TomBond
    #69677
    Ebben tudna valaki segíteni?
  • DIESEL DOG #69676
    Tudtommal csak két ugyanolyan típusú GPU kell hogy két VGA CF-be menjen, forma/kinézet nem számít ergo szerintem mennie kell.
  • amdopteron
    #69675
    Halli kérdezném ,hogy crosfirebe akarom rakni a karit na már most az egyik 4890 mind a kettő és xfx .is de
    az egyik így néz ki
    nincs


    Másik pedig így 2
    hogy ez a kettő fog együtt működni attól ,hogy nem egyforma???
  • lo9in
    #69674
    http://www.guru3d.com/article/radeon-hd-6850-6870-review/19

    itt nézelődj szerintem megéri váltani
  • kifli
    #69673
    az daemon tools meghajtó szerintem
  • blackcalibra
    #69672

    Mennyivel durvulna jobban a 6870-el a masina mint a mostani 5770el?
  • Firerock
    #69671
    kössz!
  • Solt
    #69670
    ITT segítenek neked.
  • Firerock
    #69669
    igen rendben!
    #69668: forrasztva van a tápra,azt elvágtuk és megpróbáltuk arra rákötni ezt a házhűtőt de nem forgott!
    Sajnos a környékünkön nem lehet kapni olyat ventilátort! Valaki tudna adni egy linket egy ilyenhez 2200-as és pl Iponnál lehet kapni?
  • Solt
    #69668
    Túlmelegszik a táp... vegyél egy rendes ventilátort hozzá, és a táp kivezetésére kösd rá, ne az alaplapra!
  • Blum
    #69667
    Hát,nem tenném rá a nyakam,de szerintem a tápnak kevés az 1200RPM. Ha terhelve van a gép,akkor a táp is elkezd melegedni keményen.
    Proci hőmérséklete rendben van?
  • Firerock
    #69666
    Sziasztok!
    Nagyon zúgott a Gigabyte SuberB tápomban a ventilátor,tűrtem egy kicsit,de aztán rájöttem hogy van egy 12cm-es házventim,viszont az csak max 1200Fordulatos ami a tápban van az meg 2200. Na ma nem bírtam tovább,kicseréltem a ház ventilátorra mert olyat amilyen kell bele nem lehet kapni a környéken. Szóval levágtam az eredeti ventit és a a ház ventilátort átvezettem a tápba(az eredeti házventi helyére van bedugva) hűt rendesen,a táp nem meleg,nem fúj ki meleg levegőt,csak éppen langyos. Viszont egy kis játék után (Crysis 2ben kb 2perc) újraindul a gép,semmi hibaüzenet csak újraindul. Ma vettem még egy házventit hátha a videókártya meleg vagy az alaplap. DE akkor is újraindult. Most újraraktam a Windowst de így is kikapcsol. Több 5letem nincsen! mit ajánlanátok?

    Furmarkban kipróbáltam és amikor olyan 79 fok lesz a hőmérséklet akkor egyszer csak újraindul!
  • lo9in
    #69665
    a táp biztosan elég , úgy értem elég
  • lo9in
    #69664
    6870
  • blackcalibra
    #69663
    Csak kíváncsiság egyelőre:
    A gép:
    Phenom II X4 Black Edition 955, 3,2Ghz
    Gigabyte Super B 460W

    Melyik a legdurvább AMD kártya amit még a procihoz érdemes megvenni, a táp pedig még ugye elég hozzá?
  • MR ME
    #69662
    nincs fenn kb 1 plugin se, 3al ilyet nem csinált, igazából nem kerestem nagyon h mi okozhatja, elvagyok én hardvaregyorsítás nélkűl is, majd talán ha jön vmi frissítés megnézem h jó lett e
  • pointer4
    #69661
    Nálam ilyet nem csinált.
    Procival csinált régen ilyet, amikor valami plugin bugzós korszakához ért. Nem lehet ez is olyan ?
  • MR ME
    #69660
    miután néha beragadt vmiért a firefox hardvare gyorsítása és még ha le is állítottam a programot még akkor is 99%os terhelést tolt a kártyára kikapcsoltam a gecibe a hardvaregyorsítását a firefox4-nek, ennyit nem ér :/
  • pointer4
    #69659
    Ilyen alapvető hibát nem is feltételeztem :D
  • Blum
    #69658
    [Na,ez szép mondat lett ]
  • Blum
    #69657
    Amikor ez a probléma fent állt,akkor még nem is volt fent a DT,most felraktam és most átnevezés nélkül felrakta simán.

    ":DDDD"
  • Jakuza001
    #69656
    Szar is amikor azt sem tudja a felhasznalo, hogy a Deamon Tools virtualis meghajtot hoz letre telepites utan. :DDDD
  • Blum
    #69655
    Óóó,hogy előbb nem jutott eszembe..
    Átneveztem ezt az új D meghajtót egy M-re ideiglenesen,az új F-et visszaraktam D-re,az M-et meg töröltem. Most működik rendesen.
    Köszi szépen mindenkinek és bocs az OFF-ért.
  • pointer4
    #69654
    Tuti ott van az, tekerj lejjebb.
    Biztos valami virtuális lószar, amit dvd író progik raknak fel.
    De ha valami csoda folytán mégse lenne, akkor eszközkezelőből tiltsd le a francba :D
    Ott lesz a CD-k között.
  • Blum
    #69653
    Nekem is ez jutott eszembe egyből,a gond csak az,hogy ezt a bizonyos újdonsült D meghajtót nem látom a lemezkezelőben,az új F meghajtót meg nem tudom visszanevezni D-re,mert ugye már foglalt.
    Nevetséges. :(
  • Solten
    #69652
    Windows lemezkezelojevel (#69651).
  • [HUN]FaTaL
    #69651
    Pl. lemezkezelésnél rendezd vissza a betűjeleket
  • Blum
    #69650
    OFF:

    Mi a francot csináljak akkor,ha a gépen keletkezett a semmiből egy D meghajtó-amit BD-ROM meghajtónak nevez ez a fos? Holott eddig ez a D meghajtó volt a tegnap érkezett új vinyóm. E meghajtónak megmaradt az optikai,az új vinyó-ami ugye eddig D volt-az meg lett F meghajtó.
    C meghajtó ugyanúgy maradt a régiben.
    Ami még érdekes,hogy erre az F meghajtóra most még csak letölteni sem tudok,pedig direkt azért vettem meg.
    Segítsen valaki plz! :D
  • KranaZoli #69649
  • pointer4
    #69648
    Igen futnia kell, windows-al indítósra, üdvözlő képernyő eltűntetősre, meg alapból minimalizáltra rakod, akkor észre se venni hogy fut :D Csak a gadget látszik akkor. De az lehet hogy így több ramot eszik.
  • KranaZoli #69647
    De ahhoz futnia kell az AIDA-nak, vagy már nem?!

    Ez meg csak egy gadget. :) Tulajdonképp Nekem ennyi kellett, mert figyelgetni akarom Sidebar-ban, hogy a Fox4-es GPU gyorsítás mellett mikor tolja fel 3D-be a VGA-t. Könnyen, gyorsan, kényelmesen. Qrvára nem tetszik, hogy ez a kezdetleges GPU gyorsítással ellátott Fox4 és a ratyi oldalak feltolják 3D-s üzemmódba a VGA-t. Az UVD még csak-csak. És több mint vszínű, hogy kukázni fogom ezt a lehetőségét a Fox4-esnek. Ezért keresgettem. És mivel találtam, megosztottam. Ehhez nem kell a háttérben futnia semmilyen alkalmazásnak. Elegendő csak a Gadget.

    De azért köszi!