AMD Radeon Series

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

KranaZoli
#67759
Én is lezárom. Képtelenség túladagolni a vitamint, mert ahhoz kg-okról kellene beszélni. A zsíron pedig írtam nem a disznózsírt kell érteni. Ha megvan a megfelelõ mennyiségû és a szervezeted számára szükséges zsír bevitel(van ám többféle is), akkor máris megoldottad a helyes zsírok és azokban oldódó vitaminok kérdését.

No offence. Téma lezárva. C-Vitamin-t sokan nagyon alábecsülik, pedig a legfontosabb az összes közül. Mikro; makró tápanyagok. Hidd el C-Vitamin-al sok mindent meg lehet elõzni és szüntetni.

Akkor most Nekem flegmán azt kellene válaszolnom, hogy adassátok az influenza elleni védõoltásokat...

De még mindig nagyon érzõdik az ismered hiány a hsz-eidbõl.

No, Solten kapirgálhat.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

[HUN]FaTaL
#67758
<#eljen>

http://goo.gl/gd6Zi5

[HUN]FaTaL
#67757
Én egy szóval nem mondtam, hogy 60mg a normális adag, de a magas vérnyomásnak nem sok köze van ám a C-vitaminhoz. Beszedhetsz te 20 kilót is, attól nem lesz jobb. Kissé több mindentõl függ ez. Egyébként gyümölcs/zöldség és el van intézve a probléma. Szedd akkor kilószámra a tablettákat de attól nem lesz jobb. A zsírban oldódó vitaminokat túl lehet adagolni, a vízben oldódokat (pl. C vitamin nem). Nem hasznosítja a szervezet a végtelenségig, de én egy szóval nem mondtam, hogy 60mg a határ, de még csak azt sem, hogy egy egész doboz cetebe lenne. Napi 1dkg c vitamin hosszú távon akkor is értelmetlen ha blikkel és egyéb hülyeségekkel jössz. Pláne akkor, amikor nem is tudod, hogy egyszeri alkalom volt a magasvérnyomás vagy állandó, mert ez sem mindegy. No offence, a témát lezártam.

http://goo.gl/gd6Zi5

KranaZoli
#67756
Azzal annyi a gond Imi, hogy kevés. Alapnak jó, de kevés, nagyon kevés. A sok gyümölccsel sokkal több káros cukrot vinnél be (mégha gyümölcs cukorról is van szó); mint amennyi vitamin és ásványi anyagot tudnál fedezni belõlük. Nem beszélve arról, hogy a mai zöldség és gyümölcs hasznos tartalma az már kezd a zéróhoz konvergálni. Mindent pedig nem tudsz megbízható forrásból beszerezni.

Pixxel: "ez van, nekem sikerült ilyen erõs immunrendszert kialakítani valamiért" eccerû: Gének.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

pxxl
#67755
én azzal oldom meg. utoljára ált iskolában kaptam oltást, és nem nagyon eszek ilyen vitaminokat dobozból. körülöttem mindenki beteg, én meg vígan járkálok h na mivan? 😄 ez van, nekem sikerült ilyen erõs immunrendszert kialakítani valamiért 😊

All hail the double x!

pxxl
#67754
vannak vízben oldódó vitaminok, B1 2 3 6 7 stb, C, H, stb, amiket nem lehet túladagolni, mert tényleg kipisiled, és vannak a zsírban oldldó vitaminok, A, D, E, K amik veszélyesek ha túladagolod, mert a szervezeted nem tudja, vagy nagyon nehezen tudja lebontani. vízben oldódó vitamint (esetünkben a C vitamint) tolhatod napi 1000mg-ot, de kb minek 😊

All hail the double x!

IMYke2.0.0.0
#67753
Ha nem lennék transzplantált beteg és nem kellene emiatt immunszupresszáns gyógyszereket nyakalnom, akkor bizony (ahogy évekig elõtte) én az immunrendszeremmel oldatnám meg ezt a kaki idõszakot.
S ahogy írtam: elsõsorban gyümölcs- és zöldségforrásból, télire elrakott befõttekbõl, és másodsorban multivitamin készítményekbõl.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

KranaZoli
#67752
Fatal, Magad röhögöd ki. Te írtad, hogy kihugyozod a felesleges C-Vitamin-t. Ergó, Te annyit viszel be és a 60mg; meg Cetebe és társai xarságok azok épp akkora adagok, amiket 100%-osan hasznosít a szervezeted. Honnan a retkes csából tudod Te, hogy a 10.000mg-ot azt nem hasznosítaná a szervezeted?! Itt 180-as; 200-as vérnyomásról volt szó!!! Inkább kihugyozok 1785mg C-Vitamin-t ésatöbbit, mint 200-as vérnyomás miatt Farkasréten végezzem. Akkor már inkább a híres vitamin túladagolás miatt kerüljek oda. Ofkórz, hogy az egész egészségügynek; dokiknak az jó - ha elhitetik Veletek, hogy a vitamin-t túl lehet adagolni. Ki a pöcsöm járna az orvosi rendelõkbe és kiknek írnák fel a bogyókat, ha mindenki mega dózisban szedné a vitamin és ásványi anyagokat?! Itt egy újabb influenza járvány. Arról sírnak a tévében, hogy erre védõoltás kell, ami 3xxx ezer pénz, vagy 2xxx pénz, de azt nem említik, hogy 2000 pénzbõl veszel 100db-os 1000mg-os C-Vitamin-t. Ami Neked cca. 2 havi adag. Ez a LOL!

Notice:

Infós tudásod elõtt le a kalappal. De az egészséges táplálkozás; vitamin; ásványi anyag szükséglet; edzés; orvosi háttér témakörben akkor kezdj OFF-olni, ha otthon is vagy a témában. Különben csak Blikk szintû szösszeneteket írsz. Mert az OFF is lehet hasznos, ha korrekt. És itt akinek 180-as vérnyomása volt, ill. ismerõsnek 200-as annak el kéne gondolkodni pár dolgon.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

IMYke2.0.0.0
#67751
Ceckcuális oldalakat én is nézegetnék holmi szép szomszéd hölgyekkel, lánykákkal... <#ravasz1>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

[HUN]FaTaL
#67750
hardverapro és vegyél valami fost olcsón 😄

http://goo.gl/gd6Zi5

pxxl
#67749
nekem pl kéne is egy ilyen alaplap... 😄 tönkrement a másik gépben, aztán hozzám járnak át chat.hu, meg frímélezni, meg cekcuális oldalakat nézni -.- faszkivan

All hail the double x!

#67748
De ugy értem hogy annyi az ár differencia

[HUN]FaTaL
#67747
1800ft-t még egy s478as p4 is megér 😄

http://goo.gl/gd6Zi5

IMYke2.0.0.0
#67746
1800 Ft-ot igen. <#ravasz1>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#67745
Tényleg bocsi hogy ide írok de itt nem válaszoltak hiába tettem föl a kérdést 3-szor :S
ez lenne a kérdésem:
Szerintetek megér egy amd athlon x3 445 1800ft-ot???
vagy nincs akkora különbség az x3 450 és a 445 között???
(pl én még csak a 445-rõl láttam olyat hogy feloldották a 4. magot.)
innen nézem a 2 procit.

Mégegyszer bocsi hogy ideírok csak fontos lenne egyik haveromnak meg nekem is 😄
(hogyha esetleg a másik topikba válaszoltok az is tökéletesen megfelel mert nem akarom a vga topikot proci topikká tenni)
Szóval bocsi hogy ideírok :S

[HUN]FaTaL
#67744
Személyes tapasztalatom nincs, de itt a topicban többen is vettek és azon kívül, hogy hangos nem olvastam rá panaszt.

http://goo.gl/gd6Zi5

[HUN]FaTaL
#67743
Persze 100%-ban hasznosít mindent. lol 😊)))) Akkor mégis mit pisálsz ki, tiszta vizet?😄D Na jó mindegy, hagyjuk a témát. Szedjed a sok A,D,E,K vitamint és majd meglátjuk túl lehet e adagolni.

http://goo.gl/gd6Zi5

macleod2005
#67742
ty😊

macleod2005
#67741
Egyetek gyümölcsöt <#idiota> olcsóbb és finomabb (fõleg vodkával)

arty
#67740
kell-e 4 magos cpu egy mai vga alá? (ph!)

lustáknak:
tesztelve: 5770, 460gtx, 6870, phenom x2/x4, core i3/i5
konkluzio: kell

Forza.

pxxl
#67739
jók, eddig nem volt rá panasz. többen vettek itt is tõlük.

All hail the double x!

pxxl
#67738
<#nevetes2><#nevetes1>

All hail the double x!

#67737
Ne offolj... ez a nagy vitamin topik... mit izélsz ezzel a vga-s kérdéssel!? 😄

www.smart-bus.hu

macleod2005
#67736
vtx3d vel van valakinek tapasztalata? tervbe van egy 6850/6870, és a vtx-ek tetszenek, csak gyanúsan olcsó.

pxxl
#67735
dehogynem 😊

a-vitamin túladagolás:
fejfájás, bõrhámlás, a csontok elváltozása, vesebántalmak, ízületi fájdalmak.

A D-vitamin túladagolása étvágytalanságot, a zsigerekben kalciumlerakódást, vesekárosodást okozhat.
A D-vitamin-mérgezés tünetei: anorexia, émelygés, és gyakori hányás, gyakori vizelés, polydipsia (többletivás), gyengeség, idegesség, viszketés, és végül veseelégtelenség.

stb

All hail the double x!

KranaZoli
#67734
Nincs olyan, hogy felesleges vitamin ezt értsd már meg ember!!! Vitamin-t nem lehet túl adagolni. Ez nem kox. Szerinted amit kihugyozol, abban mi van?! Szóval a Te szerverezed az 100%-ban hasznosít mindent és amit folyékony és vagy szilárd halmazállapotban kiadsz Magadból az mind-mind szelektív hulladék?!

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

#67733
Urak... nyugi! 😊

Én napi 1000mg C vitamint szedek, edzésnapokon 2x1000mg-t... a komoly testépítõk ennél is többet...

A hivatalos ajánlások ma már bõven nem élnek... jóval nagyobb mennyiség kell mindenbõl a légszennyezettség, a szar kaja, stb miatt...

www.smart-bus.hu

[HUN]FaTaL
#67732
Ki a picsám mondta, hogy meghalsz? Zsírban oldodó vitamin extrém túladagolásától elõfordulhat, de az nagyon extrém. Olvass utána már szajkózod a hülyeséget, szerinted mit csinál a szervezet a felesleges C vitaminnal? Elteszi télire? <#wilting>

http://goo.gl/gd6Zi5

KranaZoli
#67731
És meghalsz... <#wilting> És a zsír meg disznózsír ugye?!

Ha beteg vagy; extrém magas vérnyomás - mega dózisú vitamin kell. Ha kaja + vitamin + ásványi anyag bevitel + edzés + alvás okés, akkor elegendõ lehet a napi 1000mg-os C-Vitamin is. Annál kisebb adag a kisbabáknak való. De Nekik sem 60mg. Olvass utána wazze, amihez csak látszólag értesz. Te ne röhögtess az ilyen kihugyozod a vitamin-t és hasonló faxságaiddal ebben a témában.

Nem akarok reklámozni, ezért csak link: link...

Ha itt elolvastad az összes cikket, utána kommentálj ebben a témában, hogy mi a hülyeség és mi nem. A 180-as; 200-as vérnyomás az a qrvára nem okés, nem az 10.000mg-os C-Vitamin. Gondolkodik Micimackó, gondolkodik...

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

[HUN]FaTaL
#67730
Nem a blikket, tv-t veszem (sporton kívül nem nézek mást) alapnak, de 1dkg C-vitamin ne röhögtess már 😄 Kipisálod a felét C-vitamin esetében, ha meg nem C vitaminról, hanem valamilyen zsírban oldódó vitaminról van szó még túl is adagolod magad.

http://goo.gl/gd6Zi5

[HUN]FaTaL
#67729
Bocs félrenéztem egy 0-t, de mindegy, az is sok, a lényegen nem változtat.

http://goo.gl/gd6Zi5

KranaZoli
#67728
Most erre mit írjak. FÁKKK! Fél liter Montser-ben mennyi koffein van?! Minimum van benne 250mg szerintem. Néha Én is letolok egyet, utána búgócsiga vagyok.

Fiatal szervezet sokat kibír hiszik. Annyi igaz, hogy hamarabb regenerálódik. Legközelebb majd okosabb lesz.

Azzal meg semmi gond, hogy oda kell figyelnie mit eszik. Épp ez a probléma, hogy sok ember xarik rá mit eszik, bezzeg a hízó disznók helyes táplálkozását is EU-s rendeletben szabályozzák. Az ilyeneken érdemes elgondolkozni...

200 fölötti vérnyomással Õ is hálás lehet, mert úgymond kapott egy új életet!!!

Kifli: Tóljad! 😊

Emelet díjas?! <#hehe>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

SZilaJMaGGoT
#67727
A speed csodákra képes... 😄

annyira úriember vagyok, hogy még k*rvához is virágcsokorral megyek. :)

Zoli007
#67726
Hát ha idióta...

Egy id?ben annyi pornó volt a gépemen, hogy Windows Datacenter Edition-t kellett használnom.

pxxl
#67725
kéne nyomni egyet kezdek álmos lenni 😄

All hail the double x!

#67724
Energijaital...

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

IMYke2.0.0.0
#67723
Mijaza Monster?

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Kontrakcio
#67722
1 hét= 3 hónap, elírtam

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

Kontrakcio
#67721
Hali! egyik munkatársam bicajozás elött letolt egy 1/2 literes monstert, tekert felfelé v gurult lefelé, nem tudom, az a lényeg h alapból maga volt a vérnyomása , hirtelen sötétség azt az intenzíven kelt koponyatöréssel, neki 200 fölött volt a vérnyomása <#szomoru1> 1 hétig offolta magát, most meg 24-25 évesen már megkell válogatni h mit eszik. azért durva....

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

MR ME
#67720

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

kifli
#67719
Plusz ha gondoljátok, heti 2-3 alkalommal energizálhatok is, egy elõre megbeszélt idõpontban.
IMYke2.0.0.0
#67718
"Baba-Papa Egészséges életmód topik." - alcímbe kiírhatnánk, anamnézist és gyógymódot is adunk 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

KranaZoli
#67717
Alap, hogy keress másik dokit. Többet is ha kell. 190-es vérnyomás. Szerencsés vagy. Sokan nem a kórházba kerültek volna.

Fatal: Az 10.000mg C-Vitamin azért tûnhet soknak, mert a köztudatban az van, hogy a Vitamin a Cetebe és a joghurt. A 10.000mg C-Vitamin betegségek; rosszullétek, stb... mellett az alsó adag.

Olvass utána a vitamin; ásványi anyag; táplálkozás témának, de lehetõleg ne a blikk-et; story-t; TV-t vedd megbízható forrásnak.

Blum: Hidd el, ilyen nem történik csak úgy! Egyelõre vigyáztak Rád odafennrõl, de ahogy kezdtem keress másik dokit. Ez már nagyon OFF; de a Saját egészségedért Te vagy a felelõs. etc...

PS:

Baba-Papa Egészséges életmód topik. <#vigyor>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

#67716
Vigyázz magadra, ne hajtsd túl magad,nekem pl. december 3.-a óta csak ugy hirtelen elöjött hogy sípol zúg a fejem, meg a fülem olyan 11khz körüli hangon, azóta minden vizsgálaton voltam és negatív eredményekkel, tömöm a vitaminokat, már rég óta, nem dohányzom, nem kávézom....stb..stb...és mégis elöjött és van a mai napig is...sokembernek van ez, de van aki beleörül ebbe a hangba amit mindig magaddal viszel....ez sem könnyü, de én túlteszem, tettem magam rajta.....
<#sir><#sir>

#67715
Lehet. Az mostmár soha nem derül ki.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Loál János
#67714
Az is lehet, hogy elõször lezuhant a vérnyomásod 70-re, és azért ájultál el, aztán meg kompenzált a szervezeted, és akkor mértek 190-et.
A legjobb a 24 órás figyelés, abból derül ki 100%-ra, hogy mi a helyzet.

Véletlenek nincsenek, csak walaki annak nevezte el őket véletlenül.

Loál János
#67713
1 dekát írt.

Véletlenek nincsenek, csak walaki annak nevezte el őket véletlenül.

#67712
Ja,anyám kapott anno ilyen kütyüt,ami mérte napi 24órában a vérnyomást. Az rajta volt 48 órát.
Vérnyomásmérõ az akad itthon,de akkor megfogadom a tanácsod és gyakrabban mérem 😊

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

arty
#67711
napi 3 mérés sz*rt se ér. mérjed óránként minimum, mondjuk... meg szoktak adni 24 órán át mérõ/rögzítõ cuccot is, hogy valami kép legyen már a szervezetedrõl. persze az állami egészségügyben ezek a gépek hiánycikkek, ergo hagynak "meghalni", legjobb ha veszel magadnak egy vérnyomásmérõt 😞

Forza.

Kontrakcio
#67710
köszi <#pias>

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,