AMD Radeon Series
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Amúgy ja,boxolok,elõtte meg 8évet úsztam.
Boxot azt durván 1 éve tolom.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
All hail the double x!
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
http://goo.gl/gd6Zi5
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Egy kicsit még azért jólenne élni XD
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Természetesen, nem a kokszoló sportolókra gondolok, hanem a valóban egészséges példákra.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Amúgy egy kicsit én is fosok,nagybátyám ugyanígy halt meg,hogy néha felment a vérnyomása az egekbe,aztán normális volt. Így ment 3-4 hónapig,aztán agyvérzésben meghalt. 😞
Na de én 18éves vagyok,õ meg 49 volt!
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
http://goo.gl/gd6Zi5
A vérnyomás megemelkedése belsõszervi elváltozásokat sejtet. Elsõsorban szív- és érrendszeri, de emellett vese- és májelégtelenségre is utalhat.
S akkor még a "hirtelen halálról" nem is beszéltünk, amirõl köztudott, hogy csak Magyarországon, évente 70 egészséges ember is áldozatául esik: a semmibõl megáll a szív és pacsker az égben.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Csak azt nem tudja egyik orvos sem megmagyarázni,hogy hogy lett nekem egyik pillanatról a másikra 190-es vérnyomásom. Mentõben annyit mértek...
Bevittek délelõtt 11-kor,este 6-kor már mentem volna haza,semmi bajom nem volt,de bentfogtak 4 napot. És lám...ötletük sincs,hogy mitõl lehetett ez.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
S ezek mellé, kiegészítésként ama bizonyos B...s-csepp sem árt.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
All hail the double x!
Ezt vmelyik Blikk, vagy Story magazin-ban olvastad?!
Általában csak úgy ok nélkül nem esik össze az ember és kerül kórházba. Nulladik lépés a mega dózisú vitamin csomag. De link-elni nem akarom semmit, mert az reklám.
Ha viszont Blum érdekel alapból mikkel kellene az immunrendszered megerõsíteni, akkor küldj egy PM-et és küldök URL-eket.
AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10
Pénteken suliban szünetben álltunk a folyosón,elkezdett szúrni a mellkasom,aztán összecsuklottam és elájultam. Aztán már csak arra ébredtem,hogy a mentõben rajtam van a Zoxigén maszk,meg pofozgatnak fel.
Aztán egész hétvégén vizsgálatok sora volt,de nem találtak ég világon SEMMIT,fingjuk sincs,hogy mitõl lehetett.
Nem dohányzom,sportolok,eszek dögivel,nem szedtem be semmi vackot..szóval nekem sincs ötletem.
Aszonták figyeljek. Annyira kellett a hely az osztályon,hogy szinte segítettek összepakolni,aztán szórtak kifele. <#zavart2>#zavart2><#levele>#levele>
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3
Amúgy nem volt semmi.
(Bár ha nem érkezett volna minden nap a finom hazai ebéd,akkor még most is vergõdnék..<#nevetes1>#nevetes1>)
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3
|MSI H97 Gaming 3|Core i7 4790K 4GHz|16GB Corsair Vengeance Black|MSI GTX 980 Ti Gaming 6G| |Seasonic S12G 550W|Samsung 850 PRO 128GB |WD 2TB & 2x WD 1TB|Corsair Carbide 200R|
Sziasztok! <#wave>#wave>
Most jöttem haza kórházból,történt valami lényeges? 😊
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
item6950modded bios
Ez csak a shadereket unlokkolja a többi marad a gyári értékeken.
<#vigyor0>#vigyor0>
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510582097494459230781640628620899862803482534211706798214808651328230664709384460955....
http://goo.gl/gd6Zi5
|MSI H97 Gaming 3|Core i7 4790K 4GHz|16GB Corsair Vengeance Black|MSI GTX 980 Ti Gaming 6G| |Seasonic S12G 550W|Samsung 850 PRO 128GB |WD 2TB & 2x WD 1TB|Corsair Carbide 200R|
|MSI H97 Gaming 3|Core i7 4790K 4GHz|16GB Corsair Vengeance Black|MSI GTX 980 Ti Gaming 6G| |Seasonic S12G 550W|Samsung 850 PRO 128GB |WD 2TB & 2x WD 1TB|Corsair Carbide 200R|
Ezek a kártyák mér ilyen drágák?????
Gigabyte GA-G31M-ES2C Intel Pentium Dual Core E2200 2.2Ghz@3Ghz 2GB DDR2 800Mhz VTX3D HD5770 1GB DDR5
★ d λ r k i Steam http://steamcommunity.com/id/darki81 ★
egy, kettõ
Meg ugye függ attól, hogy mit akarsz vele hûteni..
Használtban itt is sokat lehet spórolni, PH!-n.
Sajna a VGA hûtõblokk bazi drága, azon sokat lehet hozni, ha régebbi cumóhoz kell. Újonnan 20k, használtan 5k...
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510582097494459230781640628620899862803482534211706798214808651328230664709384460955....
Amugy, mennyi lenne egy vízhûtés erre a káryára? (5870)
★ d λ r k i Steam http://steamcommunity.com/id/darki81 ★
Evvel kérdezzük meg az itteni okosokat. Illetve a bannerban is találni sok linket.
Én maximum vízhûtõ blokkban tudok segíteni.
★ d λ r k i Steam http://steamcommunity.com/id/darki81 ★
100-on nem megy tönkre a ventrid? vagy annyit kibír?
(nekem 10 fokkal több 80%-on)
★ d λ r k i Steam http://steamcommunity.com/id/darki81 ★
★ d λ r k i Steam http://steamcommunity.com/id/darki81 ★
darki81: bocsi, erre nincs ötletem, sosem állítgattam az 5870 ventijét. Nekem 100%-on is felengedte nyáron 98°-ra a RAM-ot, és 50%-on is zajos volt.
IMYke2.0.0.0: tényleg ne vedd magadra, fogd fel úgy, hogy nem meri Solt bevallani, hogy paranoiás, én meg csak direkt imádom bosszantgatni 😄
De amúgy, csak a homikat zavarja pár feles kábel 😛
Meg akkor már üvegfalas ház, meg világító ventilátor 😄 Na nem kék, pink! 😄