AMD Radeon Series

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

IMYke2.0.0.0
#67709
Akkor érthetõ, hogy sportos ember vagy, és az is, hogy aggódsz. De, nem lesz azért akkora baj - ha a vérnyomásod stabil és méréskor a korodnak megfelelõ, egészséges 120-128/80-90 környékére kerül, akkor nagy baj nincs.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#67708
Menj a faszba xDDD
Amúgy ja,boxolok,elõtte meg 8évet úsztam.
Boxot azt durván 1 éve tolom.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

pxxl
#67707
boxol vagy mi. (azt nemtom h cipõt a nagykörtúton, vagy ringben)

All hail the double x!

IMYke2.0.0.0
#67706
Az vagy?

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

pxxl
#67705
sztem max izzadni tudsz csak úgy mint egy sportoló <#nevetes1>

All hail the double x!

pxxl
#67704
tömbben veszed, és harapod mint a csokit

All hail the double x!

#67703
Hát öö...<#miaz>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

IMYke2.0.0.0
#67702
Ez igaz. Esetünkben azért zártam ezt ki, mert Blum nem versenysportoló. 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

[HUN]FaTaL
#67701
Csak úgy mellékesen jegyzem meg, hogy a versenyszerû sport szívnagyobbodást okoz, szóval ott is van elõzménye a dolognak.

http://goo.gl/gd6Zi5

IMYke2.0.0.0
#67700
Biztosan nem fogod feldobni a pacskert ilyen korán - lelkiismeretesen mérd a vérnyomásod, és tényleg figyelj oda, mit eszel-iszol! A kotroll-vizsgálaton majd többet fogsz tudni.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#67699
Reménykedem,hogy én nem dobom fel a pacskert csak így...😄
Egy kicsit még azért jólenne élni XD

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

IMYke2.0.0.0
#67698
Írtam, hogy tök egészséges ember is meghalhat hirtelen halálban - direkt riogató Híradókban is hallhattál, láthattál ilyet: sportolók esnek össze a pályákon, akik elõtte olyan egészséges értékeket produkáltak a vizsgálatokon, amirõl mások csak álmodni mernek...
Természetesen, nem a kokszoló sportolókra gondolok, hanem a valóban egészséges példákra.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#67697
Most azt mondták,hogy napjában 3X mérjem a vérnyomásom,írjam le egy papírra,aztán 1 hónap múlva jelentkezzek.
Amúgy egy kicsit én is fosok,nagybátyám ugyanígy halt meg,hogy néha felment a vérnyomása az egekbe,aztán normális volt. Így ment 3-4 hónapig,aztán agyvérzésben meghalt. 😞
Na de én 18éves vagyok,õ meg 49 volt!

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

[HUN]FaTaL
#67696
Szóval szerinted napi 10dkg C-Vitamin kell. Csak annyit kérdeznék: Nooormális?

http://goo.gl/gd6Zi5

IMYke2.0.0.0
#67695
Nem akarlak megriasztani, de a vérnyomás-emelkedés nem csak az orvosi váróteremben, vizsgákon, vagy a hálószobában lehetséges, hanem bizony komoly betegség elõjele is!
A vérnyomás megemelkedése belsõszervi elváltozásokat sejtet. Elsõsorban szív- és érrendszeri, de emellett vese- és májelégtelenségre is utalhat.
S akkor még a "hirtelen halálról" nem is beszéltünk, amirõl köztudott, hogy csak Magyarországon, évente 70 egészséges ember is áldozatául esik: a semmibõl megáll a szív és pacsker az égben.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#67694
De nekem bivalyerõs az immunrendszerem,5éve nem voltam beteg (mármint ilyen influenza meg járvány miatt). Minden mintám tökéletes volt,nem találtak mégcsak minimális eltérést sem. Minden tesztet bírtam.
Csak azt nem tudja egyik orvos sem megmagyarázni,hogy hogy lett nekem egyik pillanatról a másikra 190-es vérnyomásom. Mentõben annyit mértek...
Bevittek délelõtt 11-kor,este 6-kor már mentem volna haza,semmi bajom nem volt,de bentfogtak 4 napot. És lám...ötletük sincs,hogy mitõl lehetett ez.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

IMYke2.0.0.0
#67693
Hát igen... az a minimum, hogy kétpofára tömi magába a fincsi savanyú káposztát ilyenkor, meg elfelejti a cukros. meg energiaitalokat, és ásványvíz, normális, lehetõleg nem zsírtól tocsogó ételek. S persze nem "déli" gyümölcs, hanem igazi magyar 'óma', meg nagymama befõttje.
S ezek mellé, kiegészítésként ama bizonyos B...s-csepp sem árt.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

pxxl
#67692
úgyértem normális esetben a napi ajánlott az 60mg. de tolhatja az ember nyugodtan, mert nem lehet túladagolni 😊

All hail the double x!

KranaZoli
#67691
Persze a gyermekednek elég. Kipisiled. <#wilting>
Ezt vmelyik Blikk, vagy Story magazin-ban olvastad?!

Általában csak úgy ok nélkül nem esik össze az ember és kerül kórházba. Nulladik lépés a mega dózisú vitamin csomag. De link-elni nem akarom semmit, mert az reklám.

Ha viszont Blum érdekel alapból mikkel kellene az immunrendszered megerõsíteni, akkor küldj egy PM-et és küldök URL-eket.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

pxxl
#67690
napi 60-65mg elég, a többit úgyis csak kipisiled 😄

All hail the double x!

#67689
<#hehe>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

KranaZoli
#67688
Cseréld le a tûzfalad és szerezz be vmit a vírusok ellen is. Pl.: napi 10.000mg C-Vitamin kezdésnek jó is lesz. <#wink>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

kifli
#67687
az faja 😄
#67686
Nem-nem...
Pénteken suliban szünetben álltunk a folyosón,elkezdett szúrni a mellkasom,aztán összecsuklottam és elájultam. Aztán már csak arra ébredtem,hogy a mentõben rajtam van a Zoxigén maszk,meg pofozgatnak fel.
Aztán egész hétvégén vizsgálatok sora volt,de nem találtak ég világon SEMMIT,fingjuk sincs,hogy mitõl lehetett.
Nem dohányzom,sportolok,eszek dögivel,nem szedtem be semmi vackot..szóval nekem sincs ötletem.
Aszonták figyeljek. Annyira kellett a hely az osztályon,hogy szinte segítettek összepakolni,aztán szórtak kifele. <#zavart2><#levele>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#67685
<#eljen>

ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3

kifli
#67684
rájöttél, hiába menekülsz kórházba még ott is azt kell enned, úgyhogy inkább hazamentél? 😄

Amúgy nem volt semmi.
kifli
#67683
<#worship>
#67682
Köszönöm,már rendbe szedtek...
(Bár ha nem érkezett volna minden nap a finom hazai ebéd,akkor még most is vergõdnék..<#nevetes1>)

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#67681
jó bulást ! <#hehe><#vigyor2>

ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3

tomo05
#67680
JOBBULÁST!<#vigyor0>

|MSI H97 Gaming 3|Core i7 4790K 4GHz|16GB Corsair Vengeance Black|MSI GTX 980 Ti Gaming 6G| |Seasonic S12G 550W|Samsung 850 PRO 128GB |WD 2TB & 2x WD 1TB|Corsair Carbide 200R|

#67679
380 új üzenet..
Sziasztok! <#wave>
Most jöttem haza kórházból,történt valami lényeges? 😊

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

item
#67678
Felraktam a szerverünkre, ez az enyém,ami moddolva van.
item6950modded bios

Ez csak a shadereket unlokkolja a többi marad a gyári értékeken.
<#vigyor0>

3.14159265358979323846264338327950288419716939937510582097494459230781640628620899862803482534211706798214808651328230664709384460955....

kifli
#67677
ismerõsöm kérdi, hogy 6950-hez, honnan lehet letölteni a 6970 biost. Azt amelyik nem nyúl a memória idõzítéshez 😊
[HUN]FaTaL
#67676
Mert nem játékhoz vannak, hanem tervezéshez és abban jóval gyorsabbak. Ezenkívül amit arty is említett. 😊

http://goo.gl/gd6Zi5

arty
#67675
körítés, támogatás

Forza.

tomo05
#67674
Szerintem azért mert ezek tervezõ kártyák.

|MSI H97 Gaming 3|Core i7 4790K 4GHz|16GB Corsair Vengeance Black|MSI GTX 980 Ti Gaming 6G| |Seasonic S12G 550W|Samsung 850 PRO 128GB |WD 2TB & 2x WD 1TB|Corsair Carbide 200R|

tomo05
#67673
A táp biztos nem gyenge!sõt szerintem még sok is 😊 A kártya nem melegedhet túl mert msi afterbournert szoktam néha nézni télen 64fok nyáron 30fokba 100%os gpu kihasználtságon max 71fok. A ram se hinném...szeritem valami progi miatt lehet. Mert haveromnak és nekem is a catalyst 10.10 van fennt. szerintem az lehet.

|MSI H97 Gaming 3|Core i7 4790K 4GHz|16GB Corsair Vengeance Black|MSI GTX 980 Ti Gaming 6G| |Seasonic S12G 550W|Samsung 850 PRO 128GB |WD 2TB & 2x WD 1TB|Corsair Carbide 200R|

balint1111
#67672
Két új taggal bõvül az amd firepro családja
Ezek a kártyák mér ilyen drágák?????

Gigabyte GA-G31M-ES2C Intel Pentium Dual Core E2200 2.2Ghz@3Ghz 2GB DDR2 800Mhz VTX3D HD5770 1GB DDR5

darki81
#67671
Értem! Köszönöm a segitséget! <#smile>

&#9733; d &#955; r k i Steam http://steamcommunity.com/id/darki81 &#9733;

pointer4
#67670
Hát a nulláról már iszonyat rég gondoltam bele. Ahol nézelõdök alkatrészekért, ott vannak komplett csomagok, kis megtakarítással.
egy, kettõ
Meg ugye függ attól, hogy mit akarsz vele hûteni..
Használtban itt is sokat lehet spórolni, PH!-n.
Sajna a VGA hûtõblokk bazi drága, azon sokat lehet hozni, ha régebbi cumóhoz kell. Újonnan 20k, használtan 5k...
item
#67669
Büntetünk és leigázunk! (Transformers) <#hehe>

3.14159265358979323846264338327950288419716939937510582097494459230781640628620899862803482534211706798214808651328230664709384460955....

darki81
#67668
oksa! Ezen a kártyán lehetne sütögetni is bad campany 2 közben 😄
Amugy, mennyi lenne egy vízhûtés erre a káryára? (5870)

&#9733; d &#955; r k i Steam http://steamcommunity.com/id/darki81 &#9733;

pointer4
#67667
Nagyon nem vagyok tisztába, a mostani kínálattal ez ügyben, hogy mi hûti le jól ezt a kártyát.
Evvel kérdezzük meg az itteni okosokat. Illetve a bannerban is találni sok linket.
Én maximum vízhûtõ blokkban tudok segíteni.
darki81
#67666
így már értem! Mennyiért vetted, meg milyen?

&#9733; d &#955; r k i Steam http://steamcommunity.com/id/darki81 &#9733;

pointer4
#67665
Lecseréltem a hûtõt. A gyári még dísznek is rossz.
darki81
#67664
majd lehet kipipálom akkor THX <#wink>
100-on nem megy tönkre a ventrid? vagy annyit kibír?

(nekem 10 fokkal több 80%-on)

&#9733; d &#955; r k i Steam http://steamcommunity.com/id/darki81 &#9733;

pointer4
#67663
Az a pipa, amit elvileg be kellett hogy pipálj, hogy egyáltalán állíthass ventit.
darki81
#67662
at miaz?<#alien>

&#9733; d &#955; r k i Steam http://steamcommunity.com/id/darki81 &#9733;

kifli
#67661
és ha csak egyszerûen kikapcsolod az ati overdrive-ot?
pointer4
#67660
Hát az lehet akár memória hiba, túlmelegedés, vagy akár gyenge táp is. Így elsõ pislantásra.

darki81: bocsi, erre nincs ötletem, sosem állítgattam az 5870 ventijét. Nekem 100%-on is felengedte nyáron 98°-ra a RAM-ot, és 50%-on is zajos volt.

IMYke2.0.0.0: tényleg ne vedd magadra, fogd fel úgy, hogy nem meri Solt bevallani, hogy paranoiás, én meg csak direkt imádom bosszantgatni 😄
De amúgy, csak a homikat zavarja pár feles kábel 😛
Meg akkor már üvegfalas ház, meg világító ventilátor 😄 Na nem kék, pink! 😄