90029
  • gurubefree
    #74099
    valaszt nem kaptam ..... megneztem a tracking number-t( ebuyer) es Los Angeles-t hozta. Hidd el csodalkoztam en is :-)
  • Borg
    #74098
    Az minek jön los angelesből?
    Kb 55 euro itt a szomszédban :)
  • gurubefree
    #74097
    Holnap ha minden igaz jon az antec h2o 620 ..... az arctic cooling exreme plus-ra varhatok 1 hetig ( ez lett volna fontos)
    A hutorol majd beszamolok.
  • KranaZoli #74096
    Hát ez FAIL, e van. Biztos szidtam volna a jó édes anyucikájukat. Ahogy írod, gondolom szétkaptad a géped, felkészültél a műtétre, ...

    Mind1. Ezen most már ne bosszankodj, nem tudsz mit tenni ellene.
  • Blum
    #74095
    Ja értem. Hát..elhiszem,hogy kellemetlen.
  • gurubefree
    #74094
    azert nem neztem meg mert vartam hasonlo meretut .... csak akkor vettem eszre amikor kibontottam.
  • Blum
    #74093
    Ott nincs ilyen garanciafutár,vagy valami?
    Mellesleg amikor meghozta a futár,akkor miértnem bontottad ki a dobozt,hogy tényleg az van-e benne,amit te rendeltél? Ha rendelni szoktam ipon-ból,akkor mindig úgy várom a futárt,hogy szike a kezemben,számlát oda adja és összemérem,hogy valóban azt küldték-e ki és azt számlázták-e ki,amiért én fizetek. Ha valami nem stimmel,akkor sztornó,megy is vissza a cucc. (Szerencsére még nem volt rá példa ezideáig)
  • gurubefree
    #74092
    jo kerdes ....... millioszor megfogadtam hog mindig ugyan onnan vasarolok. Na tessek .. kifogtam egy debilt. Raadasul meg telefonszamuk sincs ahol elerhetok ugye csak email amire 2 napot kell varni hog elmagyarazzak mekkora idiotak. A hab a tortan neken kell fizetnem a postat vissza kuldeni. Kesz vagyok ........
  • Blum
    #74091
    :DD Az idióták. Hogy a jó francba lehet összekeverni?
  • KranaZoli #74090
    Azt a kecci. Én is ideg lennék az biztos.
  • gurubefree
    #74089
    vga meg cpu huto ...... a gep romokban :(
    Az egesz napom elb....tam erre ezek a g...k . Tiszta ideg vagyok :-)
  • Her Laca
    #74088
    Mire vártál?
  • gurubefree
    #74087
    Semmi nem jot meg

    Arctic cooling extreme pulsz helyett a debil arctic cooling freezer 13 kuldott .... nehez kulonbseget tenni egy cpu meg egy vga huto kozott. Az antec cpu huto meg Los Angelesben figyel
  • KranaZoli #74086
  • Her Laca
    #74085
    Meg van rendelve:)Jövő héten megyek érte. Majd referálok róla,igen kíváncsi vagyok rá:)

    Ja igen,én reménykedő voltam egy darabig:)
  • KranaZoli #74084
    Akkor Te még relatív sokáig bírtad. :D
    Lacus, mi lesz az új kuckóval?!
  • KranaZoli #74083
    MSI AB-ert használd erre. Az tökéletes. Akkor maradhat kisebb órajelen a GPU ha pl. közben a háttérben fut böngésző és abban is flash. Pl.: játék közben YT végigjátszás, stb... Ui. a flash az UVD szinten fixálja a VGA-t. De ha mégis kell(ene) pl. ilyen, akkor böngészőben a flash-en tiltsd le jobb egér-el a flash gpu gyorsítást.
  • Her Laca
    #74082
    Na a PH-n olvastam. Tirexi -nek ennyi volt a Radeon:) Eladja,ha valakit érdekel egy moddolt 50 es:XD
  • argo001
    #74081
    Én letöltöttem az MSI Afterburnert. Az is szépen működik. Igazából csak arra voltam kíváncsi, nem marad-e véletlenül a GPU órajele 500 MHz-en játékok alatt, de nem. :)
  • Borg
    #74080
    Én ati tray toolst használom erre. Szépen működik 4870-el.
  • argo001
    #74079
    Van egy érdekes problémám, a rivatunernél, ki szeretném íratni a képernyőre a GPU és a memória órajelét is, de ahogy nézem a hardware monitoringnál, GPU órajelnek 0 mhz-et ír ki, a memóriának meg 100-at. Ez mitől van? (VGA HD4870)
  • roblee
    #74078
    Igen, a 3D miatt kérdeztem, és pont 3D TV kapcsán.
    Köszönöm segítséged!
  • Inquisitor
    #74077
    Emlékezetem szerint a HD5xxx még 1.3-as HDMI-vel jött ki, A HD6xxx sorozat újítása volt az 1.4a kiemenet. De ez elvileg csak 3D-nél érdekes, ott is filmnézésnél, és ott is csak 3D TV esetén. Egyébb esetben az ATI saját 3D megoldása működik az 1.3-al is.
  • roblee
    #74076
    Sziasztok!
    Egy kérdésem lenne.
    Van egy Asus Radeon EAH-5750 Formula 1 Gb-os kártyám, de sajnos nem találom a dobozát és leírásást. Kellene nekem, hogy ebben a kártyában a HDMI 1.3-as vagy 1.4-es. A neten egyszerűen nem találtam erre vonatkozó infot.
    Előre is köszi!
  • Blum
    #74075
    Igen..nem az üdülési csekkel rendelkezők járnak oda,az biztos :D
  • Her Laca
    #74074
    Ja:) Én is csak akkor amikor csináltuk:XD Be sem engednének asszem.
    Vagyis be csak nem hinném ,hogy ki akarnám fizetni a beugrót.
    Ami luxus ott van az mondjuk nem mindennapi.Neten lehet nézni képeket.
  • Blum
    #74073
    "De nézz be a Gresham Palotába a Török fürdőbe"

    Életemben nem jártam még ott. Meg nem is mostanában fogok :D
  • Her Laca
    #74072
    Vagy a bazilika előtti rész a térburkolatból meg az egyik kutat mi csináltuk,meg az altemplomot.
  • Her Laca
    #74071
    Na a T nél nem dolgoztam:)) A kő már csak ilyen amúgy. Főleg mostanában ,hordják a sok selejtet ,több az Impa (kőragasztó) benne mint a rendes anyag. Aztán néha ez történik:)
    De nézz be a Gresham Palotába a Török fürdőbe. Az kicsit ott van:)
  • gurubefree
    #74070
    Megneztem mi van a tubusban :) az lesz az G-1 thermal glue.
  • KranaZoli #74069
    Szerintem lesz akkora hely a hűtőbordák alatt, hogy el fog férni minden. Ha vmi mégis magas lesz, akkor meg le kell fűrészelni belőle. De szerintem akkor sem lesz semmi probléma, ha pl. olyan helyekre nem kerül süni. Nem hinném, hogy ez alatt megsülne bármi is.
  • Blum
    #74068
    A franc,akkor én az Istenverte lépcsődön törtem el majdnem a térdkalácsom a múlthéten a T-Mobile-nál :DDD
    Mert tetszik tudni,megrepedt a lépcső széle (amit hát természetesen nem lehet látni hacsak az ember nem hasonkúszva közlekedik) én magabiztosan ráléptem (ettől persze letörött) megbicsaklott a lábam és a felette lévő lépcsőfok peremébe úgy bevertem a térdem,hogy azt hittem én most ott behugyozok. :DD

    Na mindegy,mostmár tudom,hogy kit kell ilyenkor beperelni. Mondd vissza a Fractal ház rendelést,mert lehet,hogy szűkebbre kell majd húzni a nadrágot Laca :DDDDD

    [Komolyan ne vedd ám,tudom,hogy ilyen hibának köze sincs hozzád]
  • gurubefree
    #74067
    Mindig tiszteltem az ilyet ... soha nem volt erzekem az ilyen dolgokhoz. A szakmamban is csak par evet dolgoztam .... tobbszor volt a kezemben fegyver mint tolomero.



    Ezekre gondoltam ... ha minden igaz akkor a kondi nem magasabb.

  • Her Laca
    #74066
    Nem:) Kővel dolgozom,mészkő,gránit ,bazalt,márvány.Meg minden ami nehéz:) Ha netán kis hazánkban elmész frekventált helyekre ,PL Sándor palota, Bankok,Bazilika ,Dorottya ház,OTP székház meg a tököm tudja hol jártam:) Na ott a sok lépcső,meg díszburkolatok ,oszlopok a kezem munkái.:)

    Olyan tüsik vannak,amik ki vannak marva L alakban ahogy én annó láttam amikor ilyet akartam venni.
  • gurubefree
    #74065
    Ne mond hogy sirkovet ......



    Ha jol szamolom 12 ...... r23-ra ugyan csak kell ( javitsatok ki ha tevedek ) de azt nem tudom hogy ha kell akkor a felso szelsore a konditol hogy lehet ra tenni.
  • KranaZoli #74064
    Ja, Én árakat nem lestem ennyire, meg nyilván teszteket se bújtam, de dupla áron adják a Plus II-est?! (kitaláltak vmit, hogy ugyanarról termékről lehúzzanak még egy bőrt - nem szép dolog)
  • Her Laca
    #74063
    Én követ faragok :) ráérő időmben ,hidd el a szemmértékemmel nincs semmi baj:XD Sőtt! De ezen nem veszünk össze, ha te látod akkor én örülök.
  • gurubefree
    #74062
    Arctic Cooling Accelero Xtreme Plus

    Kozel a fele az ara masikhoz kepest .... a keretbe be kellett hogy ferjen az Antec cooler H2O 620
  • gurubefree
    #74061
    Egesz delelott teszteket bujtam ..... van par zaj teszt a youtube-on. Sajnos nem talaltam semmit a HD6950-el kapcsoltaban bar valaki arulja az ebay-en ezzel a hutovel.
    Nem lesz nehez rarakni .... volt szerencsem hutot cserelni 2 HD4850-en.

    Ezzel egy kicsit elizanytolodtam itt de majd potolom ha valami hianyzik.
  • KranaZoli #74060
    És akkor most melyik is lesz?