90029
  • gurubefree
    #74059
    Hat nem tudom neked milyen a szemed ( gepesz technikus vok ) de en latni velem azt a kulonbseget meg ha nem is tudom megallapitani igy szemmel hogy 6mm .... de ez legyen az en titkom :)
  • KranaZoli #74058
    Ez szerintem még annál is jobb lesz. ;)
    Aztán az is lehet, hogy DirectCUII-t fabrikálsz belőle.
  • Her Laca
    #74057
    Ne fusztráld magad e miatt:) Ígérem nem hánytorgatom fel:)

    Most már csak egy 580 ast kell kipróbálnod és másként fogsz a világra nézni:)))))
  • gurubefree
    #74056
    Alig 2 mm alacsonyabb mint a DirectCU II. Na ... sajat magamnak mondok ezzel ellent .... holnap ( v. holnaputan ) kiderul.
  • Her Laca
    #74055
    Lévén egy képről te sem mondod meg mi mekkora ugye::) és pont nem hat millimétert,hacsak nincs mellé téve valami viszonyítási alap,mondjuk egy vonalzó:)) Bár nekem van JÓ gyári hűtőm ,így azért annyira nem hoz ez lázba.
  • KranaZoli #74054


    Én arra gondoltam, hogy nézegeted a képeket ahelyett, hogy megnéznéd a gyári adatokat.

    Vagy most ezzel azt akartad kérdezni, hogy ki melyiket választaná?!

    Én meg csak segélni akartam a gyári adatokkal, hogy melyik mekkora (ha nem gond).
  • gurubefree
    #74053
    Elenezes csak valaszoltam .... ha nem gond. A kepet meg azert tettem be hogy masok is lassak ... bar Laca csak a addig jutott hogy jobb es bal :)

    6mm magasabb az 1es .....

  • gurubefree
    #74052
    Ja ... most hogy jobban megneztem .

    Magasabb ; hosszabb es szelesebb is. ( persze minimalis de nagyobb )
  • KranaZoli #74051
    Guru, úgy csinálsz mint vmi .

    Lentebb link-eltem a honlapjukat... :(

    Accelero XTREME Plus

    Dimensions (Packaging) 292 L x 110 W x 60 H mm
    Dimensions (Product) 290 L x 104 W x 56 H mm
    Fan (mm) 92 x 3 fans
    Cooling Capacity (Watts) 250
    Rated Fan Speed 900 - 2000 RPM, (PWM)
    Noise Level (Sone) 0.5
    Bearing Fluid Dynamic Bearing
    Airflow 81 CFM / 138 m³/h
    Limited Warranty 6 years
    itemnumber DCACO-VG15G001-CS
    UPC 0872767002531
    Gross Weight 0.9 kg

    Accelero XTREME Plus II

    Material Aluminum fins x 83
    Thickness of fins 0.3 mm
    No. of Heatpipes Ø 6 mm x 5
    Fan (mm) 92mm x 3
    Rated Fan Speed 900 - 2000 RPM, ()
    Airflow 81 CFM / 138 m³/h
    Cooling Capacity (Watts) 250
    Bearing Fluid Dynamic Bearing
    Cable (m) 0.3
    Dimensions (Product) 288 L x 103 W x 50 H mm
    Dimensions (Packaging) 292 L x 110 W x 60 H mm
    Limited Warranty 6 years
    itemnumber DCACO-V15G200-BL
    UPC 0872767004146
    Gross Weight 0.9 kg
  • kifli
    #74050
    a plus 2 kicsit rövidebb 2 pipenál, lehet hogy aláférjen a süni, mert az újabb vga-kon ott van valami hűtenivaló...
  • gurubefree
    #74049
    nem kimondottan a cimkere gondoltam .... nekem ugy tunik mintha magasabb profilu lenne a sima
  • Her Laca
    #74048
    Egyik jobbról a másik balról van fotózva. Így elsőre:)
  • gurubefree
    #74047
    Arctic Cooling Accelero Xtreme Plus


    Arctic Cooling Accelero Xtreme Plus II.


    A kulonbseg .....
  • Jim Morrison
    #74046
    +1
  • kifli
    #74045
    egyszer vettem ram süniket, 3m ragacs volt rajta, nagyon szépen a helyén tartotta a süniket, sőt, levenni alig lehetett!
  • KranaZoli #74044
    Jahhh, úgy okés. Azt hittem Guru-nak írod. :)

    Persze, akinek ref-je van és hangos; meleg - azoknak ez tuti vétel!

    Guru: Ez szerintem ég és föld lesz. 3db 9cm-es hűtő. :D
  • gurubefree
    #74043
    Lecserelem .... nem azert mert ez a ref annyira rossz lenne. Kivancsisag . Ott lesz meg az Antec h20 620 + vga huto ..... meglatjuk hogy fog muzsikalni.
  • Her Laca
    #74042
    Jó:) De 5 ezer!!!!!!!!!! Sokaknak van problémájuk a ref hűtéssel, szerintem azoknak ez ajándék. Mégse 15-20 pénz.
  • KranaZoli #74041
    Ez nem ugyanaz ám, ez régebbi példány. Ezen 3x80mm-es venti, ellenben a lentieken 3x92mm-es ventik vannak.
  • Her Laca
    #74040
    Megmondom én neked előre,ahhoz meg se kell venned:))

    Egyik PH-s srác evvel hajtotta amíg nem vizezte le. XD
    De tessék ,hátha másoknak köllene:)Szerintem le kell rá csapni mint gyöngytyúk a takonyra ennyiért.
  • gurubefree
    #74039
    Mondok neked valamit ......

    Amikor lecsereltem a ket HD4850-en a suniket meg a cooler-t en Super Glue-t
    hasznaltam ..... nem volt vele semmi gond :)
  • KranaZoli #74038
    Mingyá kikeresem a progit... :) Ez a neve: HWiNFO64 3.82 1315

    HWiNFO64 3.82-1300 (2.89MB)

    Olyan mint AIDA, csak ez teljesen free szoftver.
  • KranaZoli #74037
    Ok-Ok. (a végéhez ;)

    Van többféle VRAM süni, meg ragacs, de a többség ha először fenn is marad, később leesik. Gondolom ez a Thermal Glue meg vmi fain spéci cuccos lehet.
  • gurubefree
    #74036
    Ezt mivel nezted ?
  • gurubefree
    #74035
    Ezek utan jon a :

    Arctic Cooling VR Heatsink 1 AMD 6000, 5000, 4000
    Arctic Cooling Accelero Xtreme Plus
    Antec cooler H2O 620

    Mert eddig a 200mm-es meg rajta sem volt a haz oldalan :)
  • KranaZoli #74034
    OFF:

    Érdekes... A kártyámon több mint -10 fokkal hűvösebbek a VRAM-ok, mint a GPU?! Looool. :D

  • gurubefree
    #74033
    Magamnak gondoltam :) azok utan hogy volt az a beszelgetes meg akarom mutatni mit tud ez a HD6950-en ... ezert fontos hogy ocso legyen :)
  • KranaZoli #74032
    Azt valóban nem néztem, bocsi.
    Akkor jó lesz így külön-külön is. Ezek szerint kombinálták a 2őt 1 termékbe és eladják úgy is. :)
  • gurubefree
    #74031
    Ha megnezed a suni linket akkor lathatod hogy Arctic :) es ott figyel alul a Thermal Glue
  • KranaZoli #74030
    Ne légy már előre "gonosz". :)
    Gondolom lekapná róla a ref.hűtőt.
  • Her Laca
    #74029
    Minek ez neked? Vagy üzletelsz vele?:)

    Zoli. A PH-n árul egy srác hővezető kétoldalú ragasztócsíkokat.
    Az kell a sünikre.De ha jól tudom ezekhez a hűtőkhöz,már mint a sünikhez jár ragacs is. Szerintem a plus hoz jár a süni szett ,míg a másikhoz nem ,azt külön kell megvenni hozzá.

    Kikérem magamnak:)
    Nem vagyok gonosz. Csak érdeklődtem.
  • KranaZoli #74028
    Azt olvastam, hogy Artic Cooling hűtőket tesznek rá, ha nem referencia modell-ről van szó.

    Guru: Én a Plus II-est venném meg. Biztos nem véletlen mellékelték a VRAM kiegészítőt hozzá. Azt hiszem a AC Twin Froze II, vagy melyikről olvastam régebben, hogy ok-ok szépen lehűti a GPU-t, viszont a VRAM-okon szinte semmit. Volt aki vett hozzá süniket, azok meg leestek. :) Gondolom Én(!), hogy ez a Thermal Glue vmi korrektebb cuccos a VRAM sünikhez (ha valóban azt is mellékelnek a PlusII-höz) mint a sima VRAM süniken lévő "ragacs".
  • gurubefree
    #74027
    Vedd meg nyugodtan ...
  • UnknownAsshole
    #74026
    Sziasztok!
    Ma ültem le hogy megrendelem ipon-tól a gépem és pont a mai naptól nincs náluk Sapphire HD6790...
    Az a kérdésem, hogy a VTX3D VX6790 megegyezik ezzel teljesen ? Elvileg csak ugye a hűtője más. Mert ha igen akkor ezt veszem meg.
  • gurubefree
    #74025
    Antec P193
  • gurubefree
    #74024
    Koszi ..... Arctic Cooling Accelero Xtreme Plus II £47 mig a Arctic Cooling Accelero Xtreme Plus £26 ... :)

    RAM and VR heatsinks
    Accelero XTREME
  • KranaZoli #74023
    Guru-nak vmi Antec. Jó nagy darab van Neki, pöpec jószág.
  • KranaZoli #74022
    Szerintem az a G1 Thermal Glue lesz az.

    "Enhanced RAM and VR Cooling

    The Accelero XTREME Plus II comes with the G-1 thermal glue, which is an electrically non-conductive glue used to affix RAM and VR heatsinks on the VGA board. It is especially formulated to offer excellent thermal conductivity with long-lasting adhesiveness of over 10 years. Moreover, removing the G-1 is as easy as removing a thermal tape."

  • Her Laca
    #74021


    Figyu Guru. Neked milyen házad van?
  • KranaZoli #74020
    Szerintem a körítés.

    "The Accelero XTREME Plus II is here to satisfy overclockers and silent enthusiasts with unmatched cooling performance. Bundled with a set of RAM and VR heatsinks, it is compatible with a wide range of VGA boards straight out of the box."

    Accelero XTREME Plus II

    Accelero XTREME Plus

    Az ilyen alternatív hűtőkben a VRAM hűtése szokott a leggyengébb láncszem lenni, gondolom ahhoz adnak vmi kiegészítést.