90029
  • gurubefree
    #74139
    Nekem sem kerek valami ezzel a 11.7-el

    Elvannak mosodva a betuk bizonyos helyeken
    Az egyik sor eles a masik nem .
  • janihunk
    #74138
    Az a fura eddig sose volt a 11.7 volt az első amiben ilyen probléma jelentkezett. Na de hagyom is pihenni egy kicsit a gépet megnézzük ezzel jó-e már.
  • gurubefree
    #74137
    Kivancsi vagyok.

    es ha ilyen gondok voltan/vannak akkor ne hasznalj beta verziot.
  • janihunk
    #74136
    Felraktam remélem ezzel nem lesz ez a hiba. Bár amikor még a 1.7 volt teszt állapotban ugyan az volt a hanggal.
  • gurubefree
    #74135
    Akkor hasznald a 11.7 mert az a legujabb .....
  • janihunk
    #74134
    11.6 akart lenni.
  • janihunk
    #74133
    Sziasztok letöltöttem a 11.8 as drivert és azt tapasztaltam ha hagyom magába menni a gépet és bejön a képernyőkímélő akkor ha visszatérek a win7 be nincs hang. A kártyáról HDMI-n megy a jel a TV-be. A 1.6 os driverrel nincs ez a gond. Viszont kellene a legfrissebb a Crysis 2 miatt mer tényleg gyorsult vele. Nem tudjátok miért veszi el a hangot? Ha belelépek a lejátszó eszközökbe egy pillanatra azt írja nincs csatlakoztatva a HDMI, de hát akkor kép se lenne:D
  • Pingi23
    #74132
    persze tudom és igazábol tuningra nincs is szükség csak megláttam hogy ilyen lehetőség is van mondom próbálkozok...de akkor mindegy köszi a felvilágosítást
  • lo9in
    #74131
    azt mondod nem értesz hozzá , szerintem ne vacakolj vele ha ilyen erős kártyáról van szó ez alapon is bőven elég
  • Pingi23
    #74130
    6950
  • lo9in
    #74129
    szóval milyen féle kártya ? gondolom hd 5850 de erősítsd meg
  • Pingi23
    #74128
    kösz akkor gondolom nem véletlenül vannak ott a csúszkák ahol vannak de mondom egyátalán nem értek hozzá
  • lo9in
    #74127
    milyen kártyád van ? aztán tudunk ajánlani valami órajelet , de ez kártyánként eltérhet , hogy mennyi a max és a venti szabályozáshoz ne nyúlj !
  • lo9in
    #74126
    komolyra véve , nem vakítás , de szerintem ha maxra teszed gyakori lesz a csíkos kép , kékhalál meg gpu recovery XD
  • lo9in
    #74125
    ez baromi jó , ez tetszik
  • Pingi23
    #74124
    sziasztok annyira nem értek hozzá inkább megkérdezem hogy ha a catalyst control centerben a teljesítmény/amd overdrive opció alatt a csúszkákat maxra teszem (840, 1325) a jelenlegi 800ról és 1250ről akkor tényleg növekszik a teljesítmény vagy ez csak valami vakítás?
  • Solten
    #74123
    Az tulzas hogy haldoklik, egyszeruen (es erthetoen) az IGP-nek nagyobb a piaca mint a gamere... :)

    "aztán majd valamikor a Zöldek megint megcsinálják az aktuális leggyorsabb és persze legdrágább VGA--kat"

    Epp ezt mondom hogy ehhez valami terv kene vagy elkepzeles, csak meg az sincs. Le vannak maradva mint a borravalo. Majd atnevezik a jelenlegit... :)) Amugy a leggyorsabb VGA cim mar egy ideje az AMD nevehez fuzodik.
  • gurubefree
    #74122
    Hat nem tudom Abu hogy latja de amig az arak ilyenek ( lasd HD6xxx ) addig nem beszelhetunk "VGA uzlet haldoklik" dologrol. A piac a legerzekenyebb az eledasi indexre es pillanatok alatt reagal ha rosszul all a dolog. En ugy latom ugyan ugy viragzik mint evekkel ezelott csak most mas trukkokkel jonnek a gyartok ... lasd ujdonsagok ; felgyorsult a fejlesztes hogy porgosebb legyen a kinalat ( megfogjak a mar meglevo vasarlokat es ezek segitsegevel meg tobbet szereznek ) Mert mint tudjuk 1 elegedett vevo 100-at csinal :)

    Az meg mesze van hogy a "prociba integrált csodák" vigyek a orosz szimulatorokat.
  • Her Laca
    #74121
    Bár úgy lenne,de szvsz lassan átveszik a szerepet a prociba integrált csodák.Szerinted NV miért akar saját procit? A VGA üzlet (ABU szerint ) halódik. Na most vagy ő mond butaságot,vagy nem tom:)
    Igazság szerint pont le.....om:) amíg az egy szem szimem hasít addig én biztos nem keresek másik VGA-t. A játékon kívül meg ott a laptop az minden másra elég.
  • gurubefree
    #74120
    Azt hogy erted hogy a "hattyúdala" ? Nincs es nem is lesz egy darabig ami kivalthatna egy komolyabb vga-t .... Amig a jatekok diktalnak addig keszulnek vga-k ... sot amig sok penz van benne addig ugyan csak keszulni fognak vga-k ... es persze ezek mellett ott lesznek kulonbozo alternativ megoldasok de ebben ki is fog merulni.

    Ez engem kicsit sem zavar ... egyszeruen turelem jatek . Varni kell mindig egy generaciot es lehet sporolni nem keveset az elozo generacio kartyaival lsd. Solten HD5850 bagoert .
  • Her Laca
    #74119
    Hogy ,hogy hol? Őszintén megmondom neked ,nem is izgat.:)
    AMD kijön valamivel,vitát megelőzendő biztos über cuccal:) amire az égegyadta világon nem lesz szükség per pill .Még itt is sokaknak 3-4-5 ezres kártyájuk van,asszem köztük neked is ha nem tévedek.
    Szóval megint megváltják a világot ,aztán majd valamikor a Zöldek megint megcsinálják az aktuális leggyorsabb és persze legdrágább VGA--kat:)
    Minek kapkodjanak? De úgyis a platform felé megy az egész dolog ,ez már a hattyúdala ezeknek a VGA-k nak asszem. Bár ne lenne igazam.
  • Solten
    #74118
    Egyre több az alternatíva az élsimításra
  • Solten
    #74117
    Jo torveny, megspolorsz magadnak 3 kilo szivast... :)
  • gurubefree
    #74116
    Ahoz valami megbizhato progi kellene mert amit eddig lattam inkabb eltitkolnam

    Load meg csak-csak de az idle .... aztan hogy ez az ertek megbizhato vagy nem ... ki tudja.
  • lo9in
    #74115
    ezt megtaláltam de ez nem hivatalos amd oldalról való, szemetet nem töltök ,drivert csak gyártó oldaláról , saját törvényem
  • Solten
    #74114
    Varjuk a tapasztalatokat... :)
  • gurubefree
    #74113
    na ... vegeztem a geppel. Ma megjott az Antec H2O 620 ..... az arctic cooling extrem plus 2-3 nap :(
  • Solten
    #74112
    Hol vannak a zoldek? :) Az uj generacionak se hire-se hamva, helyette ilyen tegras micsodaval bohockodnak mobilfronton... :) Allitolag azt egy Mali 400 is megeszi reggelire.
  • Her Laca
    #74111
    Bakker Google neked is a haverod:)
  • lo9in
    #74110
    hol van ebből 32bites ? a 11.8ból ? valaki tesztelje már le nem ám túlfeszt ad a kártyámnak és elfüstöl tőle
  • Her Laca
    #74109
    Jobbat mondok:XD
  • zzeN
    #74108
    Kint van a 11.7!
  • kifli
    #74107
    ennek megvan az előnye, hogyha kijön a jövőben egy játék, ami valamilyen szempontból nem fut a régi vga-kon, akkor az még elfutkos az 5ezres szérián.

    Ilyen eset a shader model 2 esete. Bioshock simán futott volna x800-as radeonon, de az csak shader model 2-t tudott, így aki bioshockal akart játszani, az vehetett másik vga-t.
  • Her Laca
    #74106
    Inkább az lesz,hogy (ismerve az AMD-t) csinálnak egy jövőbe mutató fejlesztést ,ami borzasztó sokra hivatott,tud majd mindent ,és még többet is,csak semmi sem fogja kihasználni egyelőre.Mire meg kihasználnák , addigra jön egy finomított újabb változat. Pont mint az ötezres szériánál.
    Aztán az is lehet,hogy csak felturbózzák a mostanit,ha jól emlékszem a hatezrest is már ezen a csíkszélességen akarták gyártani nem?
  • KranaZoli #74105
    Áhhh, nem lesz abból semmi. Majd 1millió közül 1db lesz a nem hibás és azt majd kiállítják vitrinben.
  • grebber
    #74104
    A halál a biztos meg hogy nincs lóvém
  • Her Laca
    #74103
    Biztos?:))
  • grebber
    #74102
    Már biztos: idén jönnek a 28 nm-es AMD GPU-k
  • 19870420
    #74101
    Hello! Az alábbi vga-ról kérnék véleményeket fontos lenne.Milyen konfiggal műkődne jól? Minden vélemény érdekel. Köszi
    Sapphire VAPOR-X HD5750 1GB GDDR5
  • Solten
    #74100
    Los Angeles? WTF?? :DDD