90029
  • Solten
    #74179
    Ja, mondhatni Jing es Jang...
  • Borg
    #74178
    Ennek is van kapaszkodó a tetején nem?
  • IMYke2.0.0.0
    #74177
  • MerlinW
    #74176
    Vehetsz olyat is mint az enyém, kisebb és szintén jó:

  • Apocalipto
    #74175
    Háát...nézegetem, elvileg befér, csak át kell helyezni a vinyókat o.O
  • MerlinW
    #74174
    3 slotos.
  • Apocalipto
    #74173
    Hány slotos driver... :D:D:D Szóval kártya :D
  • Apocalipto
    #74172
    Bakker, ez hány slotos driver? KÉP Megvan a money, már csak ez vagy a VTX3D-s verza között filózok :)
  • zotya10002
    #74171
    Maradok a 11.6 driverrel!!

    Valami nem stimm a 7-el:-( Játék szempontból!
  • KranaZoli #74170
    No, betévedtem végre ide is. Látom Lacus és Solten megint egymásra találtatok. Álljatok össze, mint két kicsi legó.
  • zotya10002
    #74169
    Sziasztok!!

    Felraktam én is a legújabb drivert!

    A CCC-ből a magyar nyelvűt raktam mégsem tud csak englisül!

    Mi lehet a gond?
    Nem nagy gáz csak megszoktam magyarul!

    üdv
  • Borg
    #74168
    4650 lassabb, a 4670 gyorsabb a 3870-nél. De a különbség minimális. 4670-ért még talán kapsz pénzt, szal az a logikus megoldás.
  • Skill
    #74167
    gépeimet átnéztem és nem tudom mit kéne eladnom (azaz melyik a gyengébb)
    radeon 4600 1gb
    radeon 3870 512mb
    esetleg van valami lista régi kártyák teljesítményéről ?
  • Solt
    #74166
    Én felraktam a 11.7-t, és mint ezidáig minden alkalommal, semminek semmi baja.
  • lo9in
    #74165
    na most akkor el fog mosódni a szöveg 11.7el vagy 8al ? melyik legyen kettő közül tapasztalatok ?
    köszönöm előre is
  • Borg
    #74164
    Ki a francot érdekel, melyik gyártó milyen stratégiával vezet be új, vagy meglévő termékeket? Egyik 19, a másik egy híján 20.
    Meg kell nézni melyik játék érdekel minket, és abban melyik a jobb. Vagy pl a jövőbeli címek ki által szponzoráltak...
    Tirexi már eleve ott elbaszta, hogy crysis meg GTAIV játékosként ATI-ra váltott. Mindkettő jobban fut nv-n, ez köztudott, most meg rájött hogy jé tényleg így van...
    BFBC2 meg pl ATI-n fut jobban. Akinek ahhoz kell, olyat vesz.

    Aztán jöhetnek más szempontok is.
    Nekem pl kiesik a 6950 valszeg, mert a gyári hűtés hangos (kivéve 1 szerdai XFX darab..:), a custom hűtések meg túl nagyok, nem férnek be a mATX házba... talán a TFIII van, ami szóba jöhetne, csak az meg jó drága..
    560Ti viszont kevésbé melegszik, kevésbé hangos még ref hűtővel is, és szabvány méretbe is belefér. Teljesítményre meg átlagosan ugyanaz.

    Ezt a driveres urban legendet se tudom mire vélni, hogy az nv mennyivel jobb lenne... bár csak quadros tapasztalataim vannak nv téren, de ott közel sem probléma mentes a dolog. Az ATI-val meg 9.12-es catalystet használok még ma is a 4870-el. És minden megy jól, még az új játékok is. Már amennyire ettől a kártyától telik. Minek installálgassak havonta újakat? Úgyis csak elbasszák a dolgokat a régebbi kártyákkal, max az újakon tudnak 3-4FPS-t hozni.

    Már csak azt várom, hogy BF3 alpha/bétában melyikkel lesz több gond, addig meg ráérek megvenni minden mást az új géphez.
  • Her Laca
    #74163
    Csak elbeszélünk egymás mellett ,és te is csak az egyik féllel vagy kritikus a másik hibáit nem veszed figyelembe. Így inkább nem merülnék bele,sose lenne vége:)
  • Solten
    #74162
    Politikusnak kene lenned nem kofarago mesternek...
  • Her Laca
    #74161
    Tudod mindenre van válasz,erre is amit mondtál. De maradjunk annyiban ,hogy ne menjünk tovább bele:) Végül is nekem pont mindegy ,hogy mit gondolsz:)
  • Solten
    #74160
    Fogyasztasban, hotermelesben, ar/teljesitmenyben voltak / vannak eleg nagy elteresek, akinek ezek nem szamitanak, tenyleg mindegy mit pakolt / pakol a gepebe.

    (mert ugye szep dolog atnevezni valamit, csak kozben a gyartastechnologia fejlodik)
  • Her Laca
    #74159
    Ha te mondod. Én nem vitatom amit Solten mond. Én csak azt mondtam (tudom zöld a szemüveg) ,hogy nem volt hátránya senkinek aki nem a brutál fejlett radeont tette a gépébe. Számottevő különbség nem volt az adott árkategórián belül. Pusztán csak ennyit mondtam,nem többet. Nem tudom mit kell ezen félremagyarázni.
    Ami meg a mostani játékokat illeti,oly mindegy ,hogy min nem futnak legyen az régi NV,vagy ATI. Szvsz.
  • benőmenő
    #74158
    nem akarok beszállni, de valamelyik nv driver, megcsinálta, hogy a 9xxx-es nvidiádat átnevezte gts250-nek a control panelben, tehát ennyire nem volt fejlesztés.
  • Solten
    #74157
    Nem vitat akartam generalni (foleg veled vitatkozni ertelmetlen es idopocsekolas, a zold szemuveg a fejedhez tapadt), egyszeruen csak ez a velemenyem: aki atnevezett kartyara penzt ad az eleg ostoba. Kulonosen nem izgat hogy kinek milyen hatranya vagy elonye szarmazik ebbol.
  • kifli
    #74156
    nézd meg a mai játékoknál a különbséget :D
  • Her Laca
    #74155
    Na már kezded:) Szerinted ,pl nekem mi hátrányom származott,mondjuk a GTS 250 ből, a HD 4850 ellenében. Átnevezett egy új ellen. Keress teszteket ,és mit látsz. (pedig nem hiszek nekik) Nem jobb a radeon. 4870 ellen gtx 260. Mondjuk az már nem a tipikus átnevezett. GTX 270-75 -80. Mivel volt lemaradva.
    Azért legyünk már tényszerűek ezt elvárnám.:)
  • Solten
    #74154
    Ez is hulladek jatek alapjan von le konzekvenciat, bar a sajat agysejtjeivel is harcban all, szoval neki elnezzuk... :))
  • Solten
    #74153
    Minden tisztelettel, akinek ez nem problema az elegge egy eletkeptelen eloleny... :)
  • Blum
    #74152
    Valamilyen szinten igaza van (driver),de ezzel a 60FPS-es baromságával kikészít. Krájzisz,krájzisz,krájzisz....
  • Gubberx
    #74151
    OFF:

    Tirexi:
    THX, ezzel meggyőztél, hogy újra NV-snek kell lennem.
    Most már nem mondhatja rám senki(AMD Radeon HD6950@6970), hogy nem próbáltam ki az ATI oldalt.
    Kipróbáltam és csalódás lett a vége.
    Igaz a CF-ig nem jutottam el de amint látom azzal is vannak gondok. Driver gondok.
    Na majd talán egyszer a HD8XXX széria már viszi a Crysis 2 DX11-et 60FPS-el is.
    Ez kb olyan mintha csinálnék egy több 100millió értékű autót de egy 50ccm-is motort tennék bele ami meg sem mozdítja
    Na ATI is így van. Jó VGA-t csinál de ha nincs ami meghajtsa akkor dobhatom a kukába az egészet.

    ON :D
  • Her Laca
    #74150
    Ugyan már:) Mindig ezzel jöttök. Ezt már számtalanszor kibeszéltük,ne ragozzuk tovább. Ez nézőpont kérdése volt,van és lesz is:)
    Neked nem szimpi,másnak meg nem volt probléma.
    Teljesítményben sose volt lemaradva ,ezt is megbeszéltük már párszor,és ezzel te is egyet értettél:) Már az átnevezett kártyáival.
  • Solten
    #74149
    "a diszkrét VGA piac már (mint olvasom másutt) nem annyira fontos nekik."

    Ja ez mar anno is feltunt, mikor is 4x atnevezve dobtak piacra kartyat... Magyarorszag is a vas es acel orszaga akart lenni a nagy szocializmusban, a cel megvolt... :D
  • Her Laca
    #74148
    Jelzem már hogyne lenne terv. Már a neve is megvan a köv generációnak. Csak nem kapkodnak.(Asszem jövőre akarják kihozni.) Minek is tennék,a diszkrét VGA piac már (mint olvasom másutt) nem annyira fontos nekik. De már annyian temették,lesajnálták őket ,hogy tuti az örök időkig VGA-t fognak csinálni:)

    lo9in
    Ne vicceljél már:)
  • Blum
    #74147
    Vegyél zöldet így van...elszívod és kész. Jobban jársz ;)
  • Solten
    #74146
    Vegyel inkabb rozsaszint.
  • lo9in
    #74145
    fel tegyem a 11.7et vagy a 8at vagy mindegyik gagyi ? amd évente talán egy normális drivert tud írni de az is csak bizonyos kártyákhoz jó igazán , hát a tököm teli , valaki árulja el melyiket érdemes felrakni, vagy inkább vegyek zöldet ?
  • Borg
    #74144
    Nekem is itt sorakozik már az antec, csak még egy proci kéne a lap meg a hűtő közé :)
  • sanya200
    #74143
    Sziaszok.
    Egy kérdés, van nekem egy Radeon HD5770/1GB vga-m.De akárhány drivert rakok fel mindig kiírja telepítés után hogy a telepítés során figyelmeztetések jelentek meg,és meg lehet őket nézni a naplófájlba.
    De megnézem és nincs benne semmi,mindent sikeresen telepített a hibaüzenetek fül meg üres.
    Mi lehet a problémája?
  • janihunk
    #74142
    Ahogy láttam egy pillanatra nem ismerte fel hogy be van dugva a kártyába a HDMI mármint a hang de legalább már magától visszaáll.
  • PLaci #74141
    Teljes csomag egy fájlban:

    11-07_vista_win7_32-64.rar (tükör)

    11-07_xp32-64.rar (tükör)

    11.7-es Videókártya, HDMI, chipset, RAID, AHCI driverek, HydraVision, AVIVO, OpenCL (11.7 / v2.5.684.213).
    Az Application Profiles csak 11.06 CAP3, mert még nem adtak ki újabbat....
  • gurubefree
    #74140
    Na ez erdekes ..... HDMI kabel-el megvan a problema de ha DVI-rol hozom le DVI to HDMI adapter-el (ugyan azt a HDMI kabelt hasznalom akkor) megszunik. Kiraly .....