90029
  • barmi
    #74259
    jajaja :DD Nem hülye ötlet, hogy a tetejére rakták a tápcsatikat ! 1 + pont :-))
    Remélem a tápom is bírni fogja ! :D
    (elvileg 500 W-os tápot írnak neki a legtöbb helyen)




  • KranaZoli #74258
    Majd kíváncsi leszek rá, ui. Én meg épp erről hallottam, hogy hangos. De nem vagyok bizonyos benne.

    Akkor már olyan passzívat, nem?! És az Asus is.
  • Solten
    #74257
    Ja, na ez HALK. Ilyet kene vennetek Lacaval...
  • KranaZoli #74256
    Be fog az férni, nem kell aggódni. Fog is maradni 1cm helyed.

    És még a tápcsatival is mákod lesz.



    PS:

    Tököm tele azzal, hogy az összes Unboxing videónak a 80%-át az teszi ki, hogyan bénázzák a kicsomagolást egy kézzel (mert keccire nem lehet letenni a kamerát annyi időre); utána percekig forgatják a kábeleket; az elosztókat; gyönyörködnek a matricákban mire azt a qva VGA kártyát megmutatnák mégis milyen.
  • [HUN]FaTaL
    #74255
    Nem a forint romlik, hanem a CHF erősödik.
  • MerlinW
    #74254
    Max drágább lesz, miután megint rohamosan romlik a forint.
  • barmi
    #74253
    Na, meg is rendeltem a cuccot. Elvileg szerdára itt lesz!
    Majd írok, hogy befért e ! :DDD
    ( ha esetleg szűk neki a hely akkor lemezvágóollóval kivágok
    egy darabot a vinyótartóból !Velem nem fog szórakozni! XD )
  • 19870420
    #74252
    Sziasztok! Vettem használtan egy Sapphire Radeon HD5750-es 1Gb DDR5-ös vapor-x videókártyát. Az eladó esküszik rá, hogy nincsen semmi baja(nem akarja visszaadni az árát csak ha nála is rossz) viszont nálam a interneten videó nézés közben elkezdett csikozni a kép és lefagyott utána meg két kék halál majd driver frissítés utána még volt kék halál és ujra indulások ekkor kivettem. Játékok közben elvileg nem volt vele semmi probléma bár nem sokat futott. De a Crysis 2 max grafikán elment gond nélkül. SÜRGŐSEN kérem a hasznos tanácsokat tényleg nagyon fontos lenne. A gépem 3-4 éves akkor közép katnak számított. Kösz
  • KranaZoli #74251
    Asus?! 3 slot?! Yessss!
  • Blum
    #74250
    Jesszusom,kommentek.. Ipon színvonal megvan
  • Solten
    #74249
    Passzív hűtéssel érkezik az ASUS új Radeonja

  • Solten
    #74248
    link
  • Carlos
    #74247
    Akkor itt is kérdeznék egyet. Nagyon nem értek ehhez, szóval a kérdésem:

    ASUS Radeon EAH5570/DI/1GD3 1GB DDR3 PCIExpress (LP) milyen kártya?
    Egy 8800 GTS (320)-hoz hasonlítva?

    Előre is köszönöm!
  • KranaZoli #74246
    Jahhh, ez lesz az.
    Mindig elfeledem, hogy XP-ben nincsen benne.
  • KranaZoli #74245
    Miért, olcsóbb lesz a benzin, vagy mi?! :D
    Nem hinném, hogy lejjebb menne az ára mostanában bármelyik VGA-nak.
  • barmi
    #74244
    Köszi mester ! Akkor úgy néz ki a helyzet hogy meg is rendelem a napokban ! Vagy inkább várjak vele még 2-3 hetet hátha mérséklődik az ára valamelyest ? Szerintetek ?
  • Jakuza001
    #74243
    Attol meg a regi CCC feluletnek mennie kellene. En javaslok egy uninstallt es egy driver sweepert csokkentet modban lepucolva az osszes elozo drivert es maradvanyat, hatha azok kavarnak be.
  • [HUN]FaTaL
    #74242
    Attól még a régi felületet felteszi és működik.

    #74240: .NET2.0-t is felraktad?
  • KranaZoli #74241
    Nekem már nincs AMD-m, de abban bizonyos vagyok, hogy az új CCC felület nincs XP-re. Tuti, hogy jó verziót szedtél le?!
  • Gili
    #74240
    Egy ki segítségre lenne szükségem hátha találkozott más is ezzel a problémával.?? Már a 2. Catalystot rakom fel és ezen se lehet egyszerűen elindítani a control center részét pedig a net. frameworkből is a legújabb 4. verzió lett hozzá feltelepítve. A jelenlegi catalyst pedig 11.7 Windows xp sp3 al előtte levő verzió 1.5 volt és azon se ment a control center. Ha valaki tudja pls segítsen benne.
  • Jakuza001
    #74239
    Az MSI eleg jo meretu VGA-kat szokott csinalni, pl a 6850bol van 22cm-es 6870bol 24.5cm, 6950bol 27cm-es VGAjuk kifejezetten jo hutokkel.
    Raadasul altalaban a tetetejukre teszik a tapcsatlakozot, nem a hatuljukra mint tobb gyarto.
  • KranaZoli #74238
    No, csak rossz Sapphire oldalt néztem. Szóval, ez:



    250(L)x115(W)x40(H) mm Size.

    El fog férni, mert szerintem ez az egész vas hossza, nem csak a nyák hossza.

    Az viszont a képeken, hogy hol van rajta a tápcsati. Szerintem keress rá YT-on egy unboxing videóra.
  • KranaZoli #74237
    nV-nél az egész kártya hosszát adták meg. Tudom, mert direkt megnéztem, hogy a Giga 570 Windforce3 a 27cm-el elfér-e a hdd rack-től. És nagy mákom volt, mert a PCI-E-s rögzítő (felfogató) hossza is benne volt ebben a 27cm-ben.

    De ugyanez volt az Asus DirectCUII esetében is.
    (csak az hosszabb, egy kicsivel a Giga-nál - de nem volt lényeg, mert addigra már kikaptam a hdd rack-et)

    Szerintem itt sem csak a nyákot jelenti a hossz, hanem az egész kártya hosszát elejétől a végéig.

    barmi

    A tégla az referencia kártya. Azok közül mind rövidebb volt, amiket Én próbáltam, mint a nonref példányok. (1általána lehet még kapni ilyen téga kártyát?!)

    A második szerintem hosszabb, a középső ventis.

    Úgy nézem Sapphire-nál nem szokás feltünteti a termék méreteit. :(
  • barmi
    #74236
    Ezek szerint akkor mindkét modellnek egyforma a hossza ? ? :.:::

    1.Sapphire_HD6870_1GB_DDR5_PCIe_videokartya-p263011

    2. Sapphire_HD6870_1GB_DDR5_PCIe

    0.o
  • Solten
    #74235
    Necces lesz, a kartya 26.2 cm hosszu. Es ez szvsz a NYAK hossza.
  • barmi
    #74234
    Egy picit mondjuk aggódom hogy vajon elfér e ezen a kis helyen ::



    0.o
  • barmi
    #74233
    kitguru szerint :



    Link ---> www.kitguru.net

    :-)

  • barmi
    #74232
    Erről a kártyáról van infója valakinek? ::



    Hőmérséklet, megbízhatóság, BFBC2-ben az újabb szériáknál
    tapasztalható random lagg ennél a típusnál is jelen van ?
    Ja, és vajon a tápm elég hozzá ?
    (ez a sapphire csak két rugóval drágább a VTX modellnél)
  • DIESEL DOG #74231
    Már lassan sunday... :D
  • KranaZoli #74230
    Jéééééézus Máááááááááária.
  • Solten
    #74229
    Na bazz, lekestuk - Saturday
  • KranaZoli #74228
    Még egy OFF, aztán elmentem nézni, de ha vkit (még) érdekelnek a nem épp elhízott lányok, akkor: Europa Battle of Champions 2011 - élő közvetítés



    Sorry, már a bácsik mennek...
  • Solten
    #74227
    Ja, kicsit cukros-bacsi-beutesu hanglejtes.
  • DIESEL DOG #74226
    Ebben az országban már minden fahangú, botlábú, féleszű, retardált vadhülye "sztár"?

    Ez a Zsülike kb. egy szinten van azzal a nagyon csodálatos Rebecca Black-el...
  • KranaZoli #74225
    Szerintem az intro ami nagyon ütős.
  • Blum
    #74224
    De irritáló hangja van ennek a "Zsülikének". [Milyen név már ez? ]
  • KranaZoli #74223
    OFF

    Ne feledkezzetek meg a születésnaposokról.. link...

    ON
  • KranaZoli #74222
    Akkor jól van, majd rákeres YT-on. :)



    Persze azt sem tudom belefér-e a házamba. Meg kell majd nézem a méreteket is.
  • Her Laca
    #74221
    Xtremet is csak bele kell nyomni a lapba. Van egy felfogató kerete. Egyszerű mint a szög.
  • KranaZoli #74220
    Basszus, mekkora egy hűtők már ezek?! Én félek ekkora jószágoktól.

    Meg látom, ezekhez totál szét is kell kapni a gépet, mert csavarosak ha jól nézem. Köszi, a tippeket - elteszem almáriumba, de amíg nem lesz új lap; proci; ram - semmi kedvem már megint szétkapni ezt a retkes gépet. Lehet veszek a HyperTX3-ra egy másik 9cm-es hűtőt, aztán annyi. De az is lehet marad így minden ahogy van, aztán majd új konfignál veszek komolyabb hűtőt. Semmi kedvem szétkapni, belepatkolni ekkora barát hűtőt, aztán x hét múlva megint szét, megint vissza, ... :(

    Nincs vmi olyan hűtő ami olyan, mint ez, hogy csak bele kell nyomni az alaplapba a műanyag xarokkal, de jobban hűt és halkabb, mint a HyperTX3?!



    1ébként a tulaj azzal a Freezer Xtreme-el használta és azt meg is tartotta, szintén i5-re váltott.