90029
  • KranaZoli #74219
    Szerintem Asus lőtte be ilyenre és nem engedi ennél lejjebb a venti fordulatot, de ezzel az alkalmazással még lehet módosítani rajta. (csak Én nem fogok :)











  • KranaZoli #74218
    Feltettem vmi Asus Smart Control alkalmazást Asus honlapjáról és az is ennyit ír ki.
  • Her Laca
    #74217
    30% nál nem bírtam jobban felpörgetni evvel a VGA nyűvő teszttel Furmark vagy mi. Átlagban játék alatt max 65 fok,de inkább alatta, és olyan 25 % on megy a venti.
    De ezt már leírtam egyszer.
  • Blum
    #74216
    Everest frankón kiírja.
  • KranaZoli #74215
    Ezt a részét passzolom. Bár lehet van benne vmi, mert mintha Asus kártyákhoz csak vmi Asus utility-t lehet használni.

    Legalábbis vmikor így olvastam.

    De annyira nem érdekel már, hogy zéró szinten. Ui. játékok alatt sem hallom a venti hangát. Lehet nem is megy.

    No, majd megkérdem PH-n, hogy mivel is lehet ezt korrekt módon csekkolni.

    Jó, hogy szóltál. :)

  • Borg
    #74214
    Nem azért.
    Csak elméletileg igen érdekes lenne, 10000RPM-es venti :)
    Szal vagy a %, vagy az RPM sántít ott...
  • KranaZoli #74213
    Nem egészen értem.

    Mit érdekel a full?! Ez 2x100mm-es venti. Szerinted 30 fokról mennyire megy fel játékok alatt a hőmérséklet és a venti fordulat?!
  • Borg
    #74212
    1170RPM = 12% ???
    Az szép lehet fullon :D
  • KranaZoli #74211
    Nálam ilyen az 570-es idle-ban:



    Azért ez úgy kellemesen tetszik. Ráadásul alul elég zsúfolt a hely a házban, igaz a szobahőmérséklet is visszaesett. Vagyis mostanában már non-stop Angliában érezhetjük Magunkat. :(
  • reaper4
    #74210
    1 hete használok ilyet. rövid idő de eddig nincs gond. a hűtője halk.
  • Blum
    #74209
    Jó a hűtése,Arctic Cooling hűtőt használ a VTX3D.
  • barmi
    #74208
    Ennek a hűtője vajon milyen lehet ? :::

    VTX3D VX6870 1GB ---> http://shop.twokoko.hu/images/termekek/29163VX6870_1GBD5_2DHG.jpeg

    Megbízható széria ?
  • Apocalipto
    #74207
    :D
  • Borg
    #74206
    Pont 10mm helyem van kb, a hátul kihajtott csavarozó fültől felfelé... minden egyéb beleér a tápba..
    Nemtom, valahogy gigabyte nem szimpi :( meg akkor már 2GB-os kéne.
  • MR ME
    #74205
    borzalmas, vegyél nvidiát
  • Borg
    #74204
    És ennek milyen a venti hangja?
  • Her Laca
    #74203
    Próbálj csinálni egy rendszer visszaállítást.
    Volt már ,hogy ez megoldott hasonló problémát.
  • cadmonadam
    #74202
    Sziasztok,

    Problémam van a 11.7-es driverrel, telepítés során a következőt írja ki: "ATI Catalyst telepítéskezelő - telepítőcsomag hiba". Az AMD Vision Engine Control Center nem indul el. Megpróbáltam visszarakni a 11.5-öst, de most már ugyanez a probléma itt is (eddig ez rendben működött.)
    Ötlet?
    Rendszer: WIN 7 64bit, Sapphire Radeon HD 5670 1GB

    Köszi
    Adam
  • Gabriel Cartel
    #74201
    köszi
  • Blum
    #74200
    Akkor hajrá..
  • Gabriel Cartel
    #74199
    nem
  • Blum
    #74198
    Legfrissebb driver van fent?
  • Gabriel Cartel
    #74197
    Hali. Nemrég vettem egy gépet, ATI HD 6670, és a videó, játék 2-3 percenként egy másodpercre akadozik, mintha megakadna egy lemez, az mitől van?
  • MerlinW
    #74196
    Van, de csak pici, max 1cm.

  • MerlinW
    #74195
    Nem, viszont OC, tehát Shader-eket leszámítva szó nélkül megy a 6970 frekijén.
  • Apocalipto
    #74194
    Jólvan, maradtam nála :)

  • Her Laca
    #74193
    Tudod te ,hogy irónia volt:)
    De majd talán Zolinak jobban elhiszed amit akkor mondtam:)


    Zoli.
    Mint már máskor is mondtam Én ezt merem ajánlani . Olcsó és nincs hangja. Jól is hűt. Persze ha nagyon jót akarsz akkor Ilyet.csak ez már húzosabb árban is:)Vagy amit Guru vett azt a vizes cuccot,mondjuk még nem írt róla bővebben.
  • KranaZoli #74192
    Áhámmm, ezt nem tudtam.
  • [HUN]FaTaL
    #74191
    Abu azt írta hogy nagyon bugos még.
  • KranaZoli #74190
    Örömmel olvasom. Komolyan mondom!!!
    PH-ról olvasván, ez sem lehet rossz:

    "AMD Catalyst 11.8 Preview Driver

    Enables AMD HD3D technology support on DisplayPort panels, such as Samsung 750 and 950 series 3D displays
    Improves performance:

    Up to 10% in Crysis 2 DirectX 11 version for both non-Anti-Aliasing, and application enabled Anti-Aliasing cases on the AMD Radeon™ HD 6000 and AMD Radeon HD 5000 series of product.
    -Up to 8% in Fear 3 DirectX 11 version with application enabled Anti-Aliasing on the AMD Radeon HD 6000 and AMD Radeon HD 5000 series of products
    Up to 30% when AMD’s Morphological Anti-Aliasing (MLAA) is enabled through the Catalyst Control Center on AMD Radeon HD 6000 and AMD Radeon HD 5000 series of products"

    link...
  • DIESEL DOG #74189
    Ez a 11.7-es driver jobb mint vártam... :)
  • KranaZoli #74188
    Igen, teljes mértékben jól látod. Ezért is írtam a másik topic-ban, hogy ha még bekerül ez a PCI SATA Controller is, akkor már alig lesz hely alatta.

    Ennek a konfignak most így az a legnagyobb problémája, hogy sajnos igen, alig marad hely a PC alja és a 2db venti között.

    Az újabb lapok nem csak annyiban okosabbak, hogy el vannak forgatva a SATA csatik, hanem ahogy nézem a PCI-E is feljebb van.

    (mivel ez a lap pl. rendelkezik 2db PCI-E-vel is - persze lehetne még jobb ha még följebb lenne egyel :)



    És a jelenlegi:



    Ha már marad alatta még legalább annyi hely, az már szupi, ui. jelenleg 1db PCI slot-nyi rácsos hely van, ahol hátul bejut némi levegő. Mondjuk ez sem teljesen igaz, mert oldalt meg a Lian-Li vonalat követi a kistezstvér, vagyis van még ott szellőző:



    Ja, azt a rácsot meg lekaptam a hátsó ventiről.

    De most asszem először majd lecserélem a Q9550-hez bónuszként kapott CM HyperTX3-ast, mert most meg az van, hogy hangosabb a CPU hűtő, mint a VGA hűtő. De vmi olyanra, ami már okés lesz majd az i5-höz is.

    Mondjuk most egy ideig semmi kedvem újra csesztetni a gépet, már tököm tele az állandó kupival, szétszedem, összerakom, mint vmi legót.

    Ez most átmeneti állapotnak tökkkéletes, ideális, korrekt.
  • Solten
    #74187
    Zoli amugy is uj lapot vesz, ha egyszer eljut odaig... :) Ahogy elnezem azokat felkeszitette az Asus a 3 slotos monstrumahoz, vagy el vannak forgatva a SATA-k (legalabb is az uj lapjain). Most nem arrol hisztiztetek itt napokig, hogy hangtalan, zero dBA...??
  • Her Laca
    #74186
    Ugyan annyi hely van alatta mint a 6950 ref alatt. Zolinak az a bibije,hogy mivel hosszú a kártya és széles is,így az ő lapján elhelyezkedő sata csatik fölé ér,amik ráadásul felfele néznek. Normál esetben ott nincs olyan kártya ami addig kiérne.
    És kurva hangos:)
  • Solten
    #74185
    Most alul a NYAK-tol egy slotnyi helyen csak egy "legres" van vagy mi a csoda? Ezek szerint nem sok ertelme van a 3 slotnak, csak a helyet foglalja, eltakarja a csatikat, stb. Persze az is igaz hogy ez egy dog nagy hazikoban nem igazan szamit. Ha valaki igazan halk kartyat szeretne -> aftermarket kuler (Artic Cooling, Scythe, Coolink stb).
  • Her Laca
    #74184
    Neked kell tudnod. Erre én mit mondhatnék? Más pénzével nem szeretek gazdálkodni:)
  • KranaZoli #74183
    Ja, hát ha vkinek fain az egész gépe, az más szitu. (csak azért írtam, hogy ne érjék meglepetések, ha ilyenben gondolkozna és hasonló lapja van, mint Nekem)

    Szörnyű. Hangos, meleg, csúnya. Áhhh, becserélem másikra.

    67k-ért elvinnék a Giga 570 Windforce3-ast. Az jó, nem?!
  • Her Laca
    #74182
    Ha felfelé néz a Sata csati! Ha modernebb a lap (pl nekem ) akkor ugyi oldalra néznek és így nem zavaró a dolog:) Tegyük hozzá.


    És ne mondj ilyet erről a hűtőről. Hangos,és kész:))))
  • KranaZoli #74181
    Óvatosan ezzel a hűtővel. Én most szoptam miatta elég rendesen. Mint hűtő hihhhetetlen. Épp egy olyan Giga Windforce3-at cseréltem le. Nem kicsit lenyomja a Windforce3-at is!

    Azt onnan is lehet tudni, hogy qrva halk míg nincs telepítve VGA driver, addig szépen pörgetik a VGA-k a cooler-t. Ennek semmi hangja sincs. 2db 100mm-es venti van rajta.

    Viszont amire oda kell figyelni, de nagyon, hogy 28cm-ert lóg be a kuckóba 3 slot-nyi területen. DE! Nem csak hosszú és széles, hanem magas is a hűtő. Ha alatta lenne SATA csati, se pipa alakú, se semmilyen SATA kábelt nem fogsz tudni berakni alá!

    Ezt a képet ma du-n fotóztam le:

  • Apocalipto
    #74180
    Ez BIOS kapcsolós?