90029
  • gurubefree
    #75019
    Lehet bios mahinalas nelkul is a feszt allitani ? Lentebb vinnem 1.125V vagy 1.100V.
    Ha jol tudom a DCII-nek is 1.100V.
  • Solten
    #75018
    Grebber reménytelen eset.
  • KranaZoli #75017
    Bugfix szerintem nincs. Próbáld meg azt, hogy ablakban futtatod, nem teljes képernyőn és a legfrissebb Catalyst-al. (talán már belekerült ez a fícsör)
  • Apocalipto
    #75016
    Csövi!

    Ha bekapcsolom a morfológiai szűrést, ilyenféle bug jön elő Windows live mailben meg messengerben. Van erre valami bugfix?



    Más: Kérem a logómat Sapphire HD6950-re módosítani. Köszöntem! :)
  • Borg
    #75015
    Szerintem összekeversz valakivel...
  • SZilaJMaGGoT
    #75014
    grebber... xDDDD Minden két évbe eltervezi, hogy 2 év múlva milyen gépet vesz, aztán mire eljön a következő két év vár megint két évet mer új architektúrát jelentenek be... :D
  • MR ME
    #75013
    de má vagy fél éve kb itt sírsz h ez se jó az se jó, akkor vegyé nvidiát azt helló :D
  • Borg
    #75012
    A ház direkt olyan, amilyen :)
    Elhagyom a Stackerem, mert nem akarok ilyen nagy hodályt. Megy be a polcra a gép, szal relative kicsi ház van.
  • MR ME
    #75011
    vegyé má nvidiát, lassan olyan leszel mint grebber
    esetleg egy jobb ház? :)
  • Borg
    #75010
    Baze akartam venni egy HIS 6950 2GB IceQ-X kártyát, de beszoptam vele, mert 16.5mm a tetején az a kibaszott heatpipe, és nekem csak 13.6mm helyem van a házban :( Szal vissza kellett mondjam ezt is, de legalább megmérték nekem...

    Pedig ennek fasza halk lenne a hűtése a tesztek szerint... úgy látszik mégiscsak át kell térnem a másik oldalra, egy 560TI-vel, vagy 570-el... ott miért tudnak szabvány méreteket betartani? (najó, ott se mindenki)
  • MR ME
    #75009
    :OOOO
  • kifli
    #75008
    #75004 hát ez :D
  • MR ME
    #75007
    az mi?
  • kifli
    #75006
    ottvan, gpu caps viewer
  • [HUN]Crassus
    #75005
    ezmiez?
  • barmi
    #75004
    már majdnem 2 órája nyomom a szőrös kockát de semmi hiba nem mutatkozik :



    Két óra után is csak 74 fokos a kártya, az illesztőprogram nem válaszolt hiba pedig nem jelentkezik. Mivel nézzem még meg ?
  • barmi
    #75003
    Nincsen
  • arty
    #75002
    tuning van?
  • barmi
    #75001
    Néha teljesen ledermed a gép mintha kifagyna az egész aztán egyszercsak megjavul minden és azt írja ki a w7 jobb oldalt alul egy kis buborékban hogy a vga illesztő nem válaszolt majd újraindult !.? Van erre valami elixir ? Egyáltalán ez mitől lehet? Jelenleg a 2011/8-as driver van fent a kártyához és csak ritkán csinál ilyet de ettől függetlenül elég idegesítő .
  • Solten
    #75000
    Ejjha, de jo aron kelleti magat... :)
  • item
    #74999
  • Kongy
    #74998
    Szép cuccos. :) Nekem viszont hétfőn érkezik az ASUS HD 6950-em. :) alig várom!!!
  • benőmenő
    #74997
    Asszem erre lehet mondani, hogy MUST HAVe, ha még vki hozzám hasonló cuccnál ragadt le:
  • item
    #74996
    Radeon HD 7000 kiszivárogtak a specifikációk?

    "Alacsonyabb fogyasztás, Rambus 8 GHz-es XDR2 memóriák és GCN (Graphics Core Next) architektúra. Érdekes ősznek nézünk elébe."
  • item
    #74995
    Nekem is ugyan ilyen ramjaim vannak (4x4GB 1600Mhz) 1528-on hajtom őket,mert a 2.8-as i5 760 4ghz-en ketyeg.

    Semmi gond nincs velük, jók ezek,bár igazából lap függő,nekem az előd GEIL ramjaimmal sem voltak gondjaim.
  • barmi
    #74994
    Nyahhh, tegnap megjött a ramom végre :) HyperX blue xmp-t rendeltem viszont HyperX Genesis xmp-t kaptam helyette, visszakűggyem szerintetek ? :-)) Viszont ahogy nézem "csak" 1333-on megy dualban pedig elvileg 1600-as. Fel tudom tolni valahogy 1600-ra ?
    Most már csak egy normálisabb proci kell és készen is vagyok .
  • Solten
    #74993
    Az 1GB-s DCII 2 slotnyi helyet foglal el, a 2GB-s harmat (az Asus honlapjan megtekintheto). Illetve a referencia (#74991) 2 GB-s.
  • Kongy
    #74992
    De mindegyik ASUS 2 gigás? Nekem az lenne a lényeg.
  • Solten
    #74991
    Udv, nem, letezik ilyen is...
  • Kongy
    #74990
    Semmi, jónak tűnik, ilyet szeretnék rendelni, csak nem akarok félreértést belőle. :D
  • [HUN]Crassus
    #74989
    mi bajod vele?
  • Kongy
    #74988
    Üdvözletem.

    Az lenne a kérdésem, hogy HD 6950-ből csak EZ az ASUS verzió létezik?
  • Madmano
    #74987
    Most olvasom,azt írod"magas fordulatszámon járatja a biztonság kedvéért".Ez csak akkor van így,ha kb.fél másodperces felpörgést nevezünk járatásnak.
  • Madmano
    #74986
    Nekem is ezt mondták.Ebben az a fura,hogy nem csinálta eddig.De most sem mindig.Mikor ezt csinálja,még a BIOS is csak éppen,hogy éledezik.A Windows boot meg még sehol sincs.Nah,mindegy.Szóval ne foglalkozzak vele.
  • kifli
    #74985
    Ehhez használd a legfrisebbet. Szerintem max régi kártya és régi játék kombinációhoz lehet jobb a régi driver, de én azt ajánlom, mindig tedd fel a legfrissebet. Lehalábbis nekem nem volt még belöle gond. Mindent gyári beálítássql használok.
  • berczely
    #74984
    Sziasztok!

    Sok helyen olvasgatom hogy ajánlgatják az embereknek hogy bizonyos kártyához tegyenek fel régebbi meghajtó programot mert hogy azzal jobban futnak a játékok. Ez mennyire igaz?
    Nem régóta van egy Packard Bell Notebook-om, HD5470-es ATi kártyával. Felraktam a DiRT 3-at közepesen elég jól fut legfrissebb driver van fent. Rakjak fel régebbit vagy tökmindegy ugyan úgy fog futni?
  • kifli
    #74983
    pedig így kell indulnia, amég nem töltődik be a ventilátor vezérlés vagy hány fokosak a magok, bekapcsoláskor gyors teszt vagy tudjafaszom mi, magas fordulaton járatja biztosnág kedvéért.

    Szerintem nekem már mióta megvettem csinálja.
  • Madmano
    #74982
    Kösz a válaszokat.Azért kerestem az okát,mert eddig nem csinálta,mióta megvan.
  • pointer4
    #74981
    Így működik a kártya, miért zavar ?
  • gurubefree
    #74980
    Nincs annak semmi baja ... masoknal is van ilyen . Nekem is volt a HD4890-nel.