90029
  • kifli
    #75059
    +1
  • Borg
    #75058
    Kicsiti valamit módosítani kéne a topik csicsamicsáin, mert a beviteli szövegmező láthatatlan az SG böngészőpluginnal...
    Most konkrétan nem látom amit írok :)
  • item
    #75057
    2011
  • MerlinW
    #75056
    Asszem 2012 végén.
  • arty
    #75055
    ha nem akarsz az EDID miatt az overscannel szivni, vegyél egy DVI-HDMI kábelt :)
  • 19870420
    #75054
    Köszi! Most már leesett ezt megtettem már de az asztal lett csak jó. Azért köszi
  • gurubefree
    #75053
    Mikor erkeznek ?
  • kifli
    #75052
    jó a fogyasztás :)


    Joltudom hogy ez lesz az első referencia 1Ghz-s radeon? :)
  • Solten
    #75051
    Nagyon különlegesek lesznek a HD 7900-asok

  • Solten
    #75050
    Hi. Azzal kell belonod a kepet teljes kepernyore: link.
  • 19870420
    #75049
    Nem viszek hangot csak az volt olcsóbb amúgy DX11ben még nem próbáltam az overscan? Ez mi is pontosan?
    Köszi
  • Borg
    #75048
    Neked is ilyen van?
  • arty
    #75047
    overscan csuszka 0%-on áll? crysis1-et dx10ben futtatod?

    (egyébként miért HDMI? hangot is viszel a monitorba?)
  • Ams
    #75046
    Üdv a klubban, jó kártya, nagyon halk.
  • IMYke2.0.0.0
    #75045
    Hát, tényleg messzire kellett gurulnia annak a pirulának...
  • 19870420
    #75044
    Hello!
    Van egy sapphire radeon 6770-em és most vettem egy LG E2260V monitort a kártyát HDMI-vel kötöttem a monitorhoz de eddig két játéknál tapasztaltam olyat hogy a kép 2 centivel kisebb lesz mint a monitor, bármit állítok nem változik pl Crysis 1 nél ilyen, de a Farcry 2 nél nem filmeknél sem. Mi lehet a probléma??? Köszi a segítséget. Egyébként ez 6770 jó kártya mert eddig nekem mindent maxon vitt full hdban tényleg ennyire jó lenne?? Köszi
  • Borg
    #75043
    Elgurult a gyógyszerem reggel, és rendeltem egy ilyet :S

  • arty
    #75042
    tesztek alapján a legtöbb játékban 50-70% megvan, szerintem az elég jó
  • lac coo
    #75041
    sziasztok !

    Nem vagyok járatos a témában, ezért megkérdezném :

    egy plusz HD 6870 beépítése ( CF-ben...) mekkora javulást hozna? Teszteket néztem, ott elég sok mai játéknál meggyőző volt.... ( I5 2400 ..)
  • Kongy
    #75040
    Én mondok jobbat: 1080p-ben a HD 5770-em sem bírja reccenés mentesen futtatni a Crysis 1-et! Warhead már megy neki jobban, de ott is csak az első pár pálya, az azután jövők már gyakran lassulnak... Na majd a HD 6950 Nem mintha nem játszottam volna már ronggyá a Crysisokat, de azért majd kipróbálom azzal is. :D
  • arty
    #75039
    nem írtam ilyet! azt irtam, hogy a pécés c1 médiumon ronda játék volt :) márpedig afelett nem ment jól a 3850en sem, ami pedig 2007-ben még eléggé drága mulatság volt... ellenben a konzolos crysis egy 6 éves hardveren feltehetően jól fog menni :)

    cry1 is inkább lehetett volna randább, de futott volna jobban (ma sem megy ugy, mint szeretném)
  • Solten
    #75038
    Ha nalad a boxos verzio megegyezik a pc-s high grafikaval akkor nincs mirol beszelnunk... :D Egyebkent 11-fele graf. beallitas all rendelkezesre. De teljesen mindegy, a lenyeg a #75036 utolso mondat.
  • arty
    #75037
    a 4 évesek lazán? a 3850 lazán? remélem csak viccnek irtad ezeket (volt 3850em, highon jópár pálya a játszhatatlanság határán egyensúlyozott 720p mellett is. medium nem játszik, akkor a bevilágitás nem működik = k ronda az egész)
  • Solten
    #75036
    A 6 evesek talan, a 4 evesek lazan. En legalabb is anno a 3850-el siman jatszottam vele. Mindenesetre ez 2011-ben mar keves.
  • arty
    #75035
    ezt ugy irod, mintha a 6 éves pécék akár csak a boxos verzio grafján képesek lennének tisztességes fps mellett futtatni a crysis1-et :)
  • broman191
    #75034
    A Crysis 2 környezete azért konzolbarátabb volt, nem kellett oda ennyi növényzet, ezen felül van benne valami. :)
  • arty
    #75033
    ha a crysis2 ment ennél szebb graffal, vajon ez a tákolmány miért nem tud ugy kinézni?

    (hint: mert leszarták a portolást, nem azért mert a gép nem bírná)
  • Kongy
    #75032
    Crossfire-be a 2 db kártyának az ára sztem kitesz egy HD 6950-et.
  • rvn
    #75031
    6950 kicsit sokba kerül most nekem, azért gondoltam cf-re mert most ez a kari még elég sokmindenre. 1 év mulva meg lemegy az ára, és igen gondotlam erősebb tápra is későbbiekben.
  • broman191
    #75030
    Egyedül nagyon jó lenne, crossfire-ben viszont ezzel a táppal inkább ne gondolkozz, load alatt 2 ekkora karival nem barátkozna meg, a gyári ajánlott táp 6870-hez 500W-os, azzal biztosan nem lesz gondod, de 2-höz már 600W-os szükséges. A crossfire nem túl fogyasztásbarát megoldás, ha erősebb rendszert szeretnél mindenképp, akkor inkább célozz meg egy 6950-et, az még esélyesen belefér tápcsere nélkül a gépedbe (ajánlott 500W)! :)
  • rvn
    #75029
    Sziasztok!

    A lent látható konfig mellé egy 6870 milyen lenne? Esetleg kb 1 év múlva CF be még 1?
  • Solten
    #75028
    A kep se rossz de a trailereken ez jobban eszreveheto.
  • Solten
    #75027
    4 ev elteltevel sikerul megjelentetni a jatekot ket konzolra, butitott grafikaval... Full HD-rol mar ne is almodjon az user, az marad a kovetkezo generacios dobozkaknak. Ebbol is latszik hogy mennyire eljart a mostaniak felett az ido.

    #75026, Kongy: halvany lila gozom sincs mirol hadovalsz.
  • Kongy
    #75026
    Autoexec fájlban ügyködni kell ahhoz h valahogy ki is nézzen....

    szerk.: Jó, mondjuk fű alapból van, tehát azért szebb, mint az X-es verzió, de nem hiszem, hogy ennyivel rondább. Megjelenéskor meglátjuk majd. PS3-on tuti kipróbálom majd.
  • broman191
    #75025
    Nagyon jól látszik a képeken a különbség, hogy bőven nem csak a textúrákról van itt szó, gyakorlatilag az egész gyengébb boxon ahogy van. Semmi fű semmi fa, semmi környezet, vegetáció gyakorlatilag, mert a konzolos vga és memória nem bírná el. Sok objektum nincs, sok árnyék sincs, ezek nélkül nem Crysis a Crysis. Csak rá kell nézni mennyi kompromisszumot kötöttek a hardver miatt, erre azt mondják mennyivel jobban néz ki...egy-két effektben lehet ténylegesen jobb esetleg, mert azt felgyúrták, de konzolon a Crysis sohasem lesz akkora név, mint amilyen PC-n lett annó. A konzolon látsz egy mosottas kavicsbányát, ott, ahol PC-n fotorealisztikus őserdő van, ezen szerintem nincs mit vitatkozni. Tehát:

  • Solten
    #75024
    "Azért PC-n nem néz ki ennyire jól"

    ? Vagy nem jatszottal meg vele, vagy csak ultra low grafikan...
  • Kongy
    #75023
    Azért PC-n nem néz ki ennyire jól, és kötve hiszem h Xboxon ilyen csúnya. Textúrák nyilván élesebbek PC-n...
  • Solten
    #75022
    A humorosbol...:



  • lo9in
    #75021
    nekem max 1,1v-ot lehet adni a kártyámnak , próbáltam att-al átírni nagyobbra de akkor se ad többet , ha biosban átszerkeszteném akkor utána gondolom att is beállítaná a nagyobbat , de ehhez nem kell a kártyát grafitozni ? bírják az alkatrészek a többlet feszültséget , egyáltalán tudnak többet adni a gpu-nak ?
  • [HUN]FaTaL
    #75020
    Nincs. Mivel GPU gyorsított az egész szoftver ezért ráküldi a szűrőt, ami ilyen.