90029
  • pxxl
    #75099
    hulihuuuu

    1301 új üzenet. röviden? :D jönnek má' a 7xxx vga-k? :D o.O
  • [HUN]Crassus
    #75098
    köszönöm
  • MerlinW
    #75097
    Minden gyorsabb lesz. De a lényeg, maga az OS valami elképesztő seggberúgást kap ha SSD-ről fut (az SSD-k 20-30x gyorsabbak mint a HDD-k). Melós gépeken a Photoshop CS5 ugyanolyan gyorsan indul, mint a notepad. Természetesen valamilyen szinten a játékokra is hatással van a rendszerfájlok olvasási sebessége, de persze nem olyan drasztikusan, mintha SSD-ről futtatnánk magát a játékot. Arra még kicsit luxus SSD-t venni:)
    Egy szó, mint száz, ha van rá felesleges 40k-d akkor feltétlenül érdemes az OS-t átültettni SSD-re.
  • [HUN]Crassus
    #75096
    megéri a rendszert SSD-re telepíteni? attól maguk a játékprogramok gondolom nem lesznek gyorsabbak...
  • MerlinW
    #75095
    Jó az, az a maximum HDD-knél. 5.9 fölé csak az SSD megy élményindex-ben. Azt mondjuk sosem értettem, miért 7,9 a maximálisan elérhető pontszám:)
  • [HUN]Crassus
    #75094
    5850-el is 7.6:P
  • [HUN]Crassus
    #75093
    az enyém pénteken jön....örülök,hogy jónak érzed a kártyát!
  • gurubefree
    #75092
    ez egy nagy hulyeseg ...... ertelme nincs. Mint a 3Dfosmark es hasonlok. Amig a gep az ember igenyeinek megfeleloen mukodik addig nincs gond es ha mar nem akkor ugy vesz masikat.
  • Kongy
    #75091
    Nekem a merevlemez, 5.9-re :S Nem tudom, nekem nagy bajom nincs vele. xd Procim meg csak 7,2 mert elég régi :D /Core 2 Quad Q9400/
  • gurubefree
    #75090
    nekem a memoria huzza le 7.5-re. ( lehet 7.6 nem emlekszem )
  • Kongy
    #75089
    Jaj, most annyira megnyugodtam, hogy az élményindexnek is tetszik a HD 6950-em

  • gurubefree
    #75088
    Bocs a nagy kepert. Tab-rol vagyok szukosek a lehetosegeim :(
  • gurubefree
    #75087
    ja ..... bizonyitotta :-) ez a H100 komoly cucc.

  • Borg
    #75086
    Az milyen is, 125W alapból? Azért az elég necces már tuningolva.
    Ez meg nem annyira csúcshűtő azért :)
  • gurubefree
    #75085
    Nem lesz az csunya csak egyszeruen hianyoznak az arnyekok. En egyutt tudok elni ezzel :-)
  • Kongy
    #75084
    hát sztem ez még lowon is lassulna... de inkább nem próbáltam, mert ha mégse akkor meg olyan ocsmány, hogy azért nem akarok vele játszani. :D Nem baj, majd beújítom PS3-ra, hátha azon majd tud reccenésmentesen futni ennyi év után xd
  • gurubefree
    #75083
    Ha komolyabban hozza lett nyulva a 1090T-hez egyszeruen osszefosta magat. 26 perc kellett neki terheles utan hogy hozza az idle temp.
    Meg a radiator so-so mert ket ventivel lehet javitani rajta de hiaba ha pompa nem birja tartani a lepest.

  • Borg
    #75082
    Konkrétabban? Dupla szivárványt? :D
  • gurubefree
    #75081
    Ugy szoktam az ilyen fosbojler jatekokkal kib...ni hogy mehet minden maxon es egyszeruen kikapcsolom az arnyekolast. :D
  • gurubefree
    #75080
    A " sincs " szot kifelejtettem :-)
  • MerlinW
    #75079
    Jaja, én is túl sokat játszottam vele. Majdnem 3 pályán átküzdöttem magamat:)
  • Kongy
    #75078
    Crysis 2 nekem is hasít. :D Warhead utcsó pályája meg valami szégyen. Bizonyos pontokat ha nézel iszonyúan lemegy a frame. :S h lehetett ezt így kiadni? :S na mind1, uninstall aztán viszlát, így is túl sokat toltam már anno...
  • MerlinW
    #75077
    Nyugi az nálam is kaki. A játék sz@r, de ezt eddig is tudtuk:) Tesztelj mással:) Ne Krájzisszal, ne GTA-val:)
  • arty
    #75076
    warheadról irta h szar :)
  • gurubefree
    #75075
    nekem semmi gondom a Crysis 2-vel sot semmivel.
  • arty
    #75074
    az egy ilyen (szar) motor :)
  • Kongy
    #75073
    Nah, kipróbáltam a Crysis Warhead-et a vadiúj ASUS EAH6950-emmel... és nem vagyok elragadtatva, de ez már nem a kártya hibája. Miért van az, hogy ez a játék leszarja milyen kártyát teszek alá akkor is vannak lassulós részek? :S Crysis 2 meg tök faszán fut, sőt, eddig minden más játék is...

    Amúgy eddig jó karinak tűnik, DirectCU II-s, teháát elég brutálisan néz ki. :D

  • gurubefree
    #75072
    Nem igazan hozta azt amire szamitottam.
  • Borg
    #75071
    Nem jött be a h2o 620?
  • Solten
    #75070
    Kifli 4 prezident
  • Solten
    #75069


    Kerem kapcsolja ki
  • KranaZoli #75068
    Nofene!
  • gurubefree
    #75067
    Uj haz uj hutes .... majd jonnek az eredmenyek .

    Corsair 650D + corsair H100.
  • kifli
    #75066
    :DDD

    Felajánlottam az 1 fontot még születésnapodra, mint ajándék (de csak a tojástartóra költheted :D)

    Tényleg neked a "legjobb" barátod kapta a kitiltást, hát sajnálom :DDDD
  • gurubefree
    #75065
    Hallottam a karaterol ...... u are a brave man !!!!! add meg a paypal cimed hogy kuldjem az £1 . a HD6870x2 ara egy fo....s

    Az elso ember aki vegzett a Japan maffiaval .
    Tamogassuk Kiflit !!!!

  • kifli
    #75064
    Rózsaszínnel jobb :DD
  • Borg
    #75063
    Irok pirossal, és akkor látom :D Fene se kapcsolja ki emiatt az egy topik miatt az editort...
  • MerlinW
    #75062
    Jah, elejét akartam írni.:) Legalábbis 2012 Q1-re datálja a Powercolor sales menedzsere.
  • MerlinW
    #75061
    Kapcsoljátok ki a szövegszerkesztőt és jó lesz. Még úgyis bugos.
  • broman191
    #75060
    Impresszív adatok, kíváncsi leszek az nVidia-nál mit sikerül alkotni fogyasztás terén a rivális generációval, mert jelenleg úgy rémlik hogy a mostani hasonló kategóriás karik leették a csillagokat az égről a Radeon-okhoz képest. Az XDR memók többletsebessége vajon mennyi gyorsulást hoz majd összességében a GDDR5-höz képest a gyakorlatban, azt is jó lenne tudni. A grafikon szerint nem úgy néz ki hogy elhanyagolhatót. :)