90029
  • [HUN]Crassus
    #75139
    nem csodát várok,de 15 rugeszért intéztem a cserét:p annyit meg sztem megér
  • Kongy
    #75138
    Akkora sebességugrásra ne számíts azért. Nekem HD 5770-nel nagyjából minden jól ment 1440x900-ban, mióta viszont FullHD monitorom van nem nagyon szerette a gépigényesebb játékokat, de azért játszhatóan vitte őket, a HD6950 meg mindent tükörsimán visz, ennyi a kül. köztük, de a HD5850 azért gyorsabb az 5770-nél, ezért én a helyedben nem várnék csodát. :)
  • Solten
    #75137
    SAPPHIRE HD 6870 Dirt 3 Edition: link

  • [HUN]Crassus
    #75136
    http://www.printanddisc.hu/
  • [HUN]Crassus
    #75135
    5850 gigabyte
  • Kongy
    #75134


    De rossz topig xd
  • Daell Drow
    #75133
    Hi, kostoltatok mar az uj Nvidia chipset?
  • Kongy
    #75132
    #75125 vki? találkoztatok már hasonlóval?

    @owen20

    Nem hiszem, hogy egy mai gémer ilyet venne, tehát nem biztos, hogy itt kéne hirdetni. Csak megjegyzés, nem akarom rontani az üzleted.
  • owen20
    #75131
    Sziasztok,
    Eladó egy SAPPHIRE ATI RADEON HD4850 PCI-e/512MB Videókártya.
    Akit érdekel küldjön egy üzenet és megbeszéljük.
  • arty
    #75130
    nemtom tudod-e mit jelent a "reprezentativ felmérés" ... ? ;)

    a tévézési szokásokat kevésbé mérik szarul, mint amennyire a tweaktownos survey torz :)
  • arty
    #75129
    mért nem irtál cégnevet? akkor lenne tanulsága is a sztorinak (hol ne vásároljunk) ;)
  • Kongy
    #75128
    Eddig bejött :D HD 5770-em Hardcore grafikán FullHD-ban nagyon küszködött, Fraps-al behalt volna :D Te milyen kariról váltasz?
  • [HUN]Crassus
    #75127
    egyszóval bejött a kártya:P Gz! holnap nekem is csere:P
  • Kongy
    #75126
    HD 6950-em Crysis 2 alatt, -Fraps futása közben- :D Stabil 30 fps. Fraps nélkül 60. :D Vsync OFF. Elb.ssza minden játékomat szinte, lassabban fut tőle, és sok értelmét nem látom. :S

  • Kongy
    #75125
    Érdekes jelenségre figyeltem fel a Bulletstorm-ban. Méghozzá, hogy mióta HD 6950-el játszok egyszerűen rondák a "napsugár effektek". Ilyen fekete kockás körvonaluk van, és gázosan néznek ki. :S HD 5770-nel nem volt ilyen grafikai hiba, viszont nem is futott stabil 62 fps-el... lehet valami tenni ez ellen? Képek (max graf, bocs a nagyméretért, így jön át igazán h mi a gond):



  • pxxl
    #75124
    ez kb akkora hülyeség mint mikor mondják h 2millióan néztek egy adást a tv-ben. ja mérnek kb 100 embert (mittomén) aztán abból vonnak le arányokat. jeee :D
  • Borg
    #75123
    A tweaktown egy hardver review oldal, tipikusan egy darab konzolos nem jár oda valszeg...
  • pxxl
    #75122
    itt is ott is leginkább Northrend-en :D
  • Solten
    #75121
    Errol most az ugrott be: ha hozzad hasonloan velekedtem valami kerdesben szobeli szigorlaton, kaptam a leb@szast: "ezt nalunk okosabb emberek talaltak ki...!"
  • MerlinW
    #75120
    Tudom én, de nem kell egyetértenem vele:)
  • Solten
    #75119
    Ez a kutatasmodszertan "tudomanya", reprezentativ minta...
  • MerlinW
    #75118
    Elég nagy baj az is:)
  • Solten
    #75117
    Hjah, foleg hogy egy piac(/egyeb)kutatasnal ~1000 fo alapjan siman konkluziot mondanak...
  • MerlinW
    #75116
    Azért 1400 szavazat elég semmitmondó:)
  • Solten
    #75115
    Ugye a szagertok szerint a PC-s jatekiparnak lealdozott...

  • [HUN]Crassus
    #75114
    nekem az elv számít....amit ezek művelnek az nem szolgáltatás az himihumi....
    amúgy ismerős ajánlotta a 2GB-at benne bízom én káknoob vagyok szóval ragaszkodom:P
  • Solten
    #75113
    Hello pixxel! Te merre jartal, Holiday in Angola? :)
  • Kongy
    #75112
    Sok hűhó azért a plusz 1 GB-ért... nekem 1 gigás van, elég nekem ez is xd
  • [HUN]Crassus
    #75111
    nem vágom mit kéne látni:P:) sry
  • Solten
    #75110
    Az AMD Trinity APU-ja már az új Deus Ex játékot futtatja

  • Sir Quno Jedi
    #75109
    Nomeg főleg a minimum FPS-en segít játék közben, ugyanis az akadások többsége HDD/IO hozzáférésre vezethető vissza, ami ugye SSD-nem meg sem kottyan, HDD-nél meg néha úgy beszaggat a gamma, hogy beszarsz, pedig amúgy stabil 60FPS.
  • Sir Quno Jedi
    #75108
    A nagyon töltésigényes játékoknak igen jót tesz az SSD.
  • MerlinW
    #75107
    Én ennél lustább vagyok. Annyival nem gyorsabbak a játékok, hogy emiatt tököljek. Ráadásul minden játékom Steam-es, így nem igen tudom mozgatni a játékokat külön. Illetve max symlinkeléssel. De mint írtam volt lusta vagyok ezzel tökölni. Akkor lenne értelme, ha egy játékkal többet játszanék, mint 2-3 óra. Ez pedig ritka, illetve azok is tökéletesen futnak HDD-n. Majd ha lejjebb mennek a 256/512GB-os SSD árak, lecserélem a HDD-ket.
  • [HUN]Crassus
    #75106
    jah valami faszág lehetett ,mert az everest amit mondtál 39-42 fkokat mér a procikra...
    bár ez meg a memóriára ír faszságot:P 1333 at pedig 1600-as ramok:P
  • [HUN]Crassus
    #75105
    pazmeg 1 hete rendletem egy ASUS EAH 6950 2Gb karit mára vártam az ügyfeles csaj hívását,hogy holnap mikor jön a futár...hívtak is és közölték jaj bocsánat ,de mégsem jött 2gb-os csak 1gb-os.....elmennek a picsába,hogy egy hétig szopatnak aztán ilyen köcsög marketing fogásként benyögik,hogyolyan ugyan mégisncs amit rendeltem,de van kissebb,meg nem annyira sárga meg nem is annyira citrom izű,de biztos jó lesz nekem ez is...HÁT NEM basszus! Milyen komolytalan szar üzletek vannak édes Istenem...én meg még jófej voltam és nem kerestem máshol vidkarit....
    nah mindegy most 30 perc alatt találtam egy webshopot ahol ugyan +3 ezer,de holnap délután átvehetem....
    Ja és volt arcuk küldeni az imént egy mail-t ,hogy mégegyszer elnézést és majd jövő csütörtökre szereznek nekem 2GB-s karit....hihetetlen...

    amúgy miért nincs MO-n értelemes számtech bolt,hogy bemegyek fogok egy kosarat és amit kénéztem ott és akkor megveszem??? utálok így vásárolni,hogy várnom kell hetekig.....
  • arty
    #75104
    vszeg baromságot mér

    everest/aida?
  • Borg
    #75103
    Én is épp tegnap építettem be a helyére ezt a kis ékszeres dobozt :)


  • pxxl
    #75102
    az nem a csipszet? az szokott forrósodni főleg a nvidijás
  • [HUN]Crassus
    #75101
    excuse me,de kicsit offolnék:P,mert ez a topik legalább pörög:P

    szisztok noob vagyok és kéne egy kis help! Valamit nem értek feltettem a Speedfan 4.44-et 10 perce kapcsoltam be a gépet egy AMD 965-ös procim van.A CPU usage jelenleg 2% viszont a hőfokok közt van egy durva:
    Temp 1:40C itt van egy pipa
    Temp 2:29C itt egy lefele nyíl
    Temp 3:80C itt meg egy kis tűz ikon....
    HD0 :33C
    HD :30C
    Core :39C

    az a TEmp 3 80Celsius az micsoda?? nem gáz az?
  • Sir Quno Jedi
    #75100
    Hüleség. Én a játékokat is SSD-ről futtatom, főleg a DX11-es nyűgösebb gammákat (újabbak). Annyi hely még pont marad az oprendszer mellett még egy 64GB-sen is, hogy az aktuális 1-2-3 nagyobb gammát feltelepítsd, amivel éppen játszogatsz, azán uninstall, ha kivégezted és mehet a HDD-kre a reinstall. 128GB-sen meg még ilyen probléma sincs.