90029
  • [HUN]FaTaL
    #75179
    Frissíts directxet, az lesz a baja, méghozzá a web updaterrel tedd, valamelyik dx release szar volt, én is szoptam evvel.
  • lo9in
    #75178
    az nem tudom mi , vagy a .netFrameworkre gondolsz ? ha igen akkor az szerintem fent van mivel a 4.0-át magam telepítettem a régebbieket meg ha jól tudom tartalmazza a win7
  • pointer4
    #75177
    Ilyen WinFramenetwrok fel van rakva? Az az egy kell hozzá, hogy mukodjon :)
  • lo9in
    #75176
    egyszerűbben :D

    amikor fut az ati tray tools, akkor a windows folyamatok és alkalmazások sorra leállnak mert hibát észlelnek, ha nem fut az ATT akkor viszont minden jó , nekem kellene az a program szóval ezért lenne jó ha találnánk megoldást.
  • pointer4
    #75175
    Én még a kérdésed se fogom fel, lehet át kellene fogalmazni.
  • zooleeh
    #75174
    Nalunk nem olyan durva a helyzet ,s kulomben se ert hozza annyira
  • lo9in
    #75173
    #75159

    erre valaki tud valami megoldást ?
  • Serpa
    #75172
    (úgy nézz ki rossz helyre írtam az előbb)
    Hali!
    egy E8500, 4gbram és 450w-os táp mellé raknék egy 6850 vagy 70-est.
    sztek ez a 2mag, táp és ram mennyiség elég lesz hozzá?
  • Inquisitor
    #75171
    Lol. Most beugrott egy régi kedves vevőnk, aki egy még P1/P2 korszakból való tonnás házzal rohangált, amit már anno át kellett AT-ből ATX-é alakítani, és úgy cserélt benne DVD írót, hogy rá kellett aplikálni a CD író előlapját, mert az asszony úgy tudta már 5-6 éve nem költ a gépére :D
  • zooleeh
    #75170
  • MerlinW
    #75169
    Nem tudjuk minden processzorod van, mennyi memóriád, és hogy mit jelent nálad az olcsó. Vakon HD6950-et mondok, esetleg HD6870.
  • Animefox
    #75168
    Sziasztok járkálgatok fel s alá, csak éppen nem értek semmihez se mert 2003 óta konzolos vagyok és most hozzám került egy gép amiben van kellő erő csak épp a videokari fos... 400wattos táp van és keresek olcsón egy jó videokártyát ami viszi az új Assasins Creedet ami ősszel jön ki és viszi azért valahogy a Battlefield3-at és a FarCry3-at is ami jövőre fog kijönni...
    AMD-sek ti mit tudtok ajánlani mennyiért?
  • pointer4
    #75167
    Azért nincs műszerfal nézet, csak hűtőrács, mert amikor összerakták, már ők is látták, hogy használhatatlan rakás szar lett :D

    3 monitornál is túl kevés már a vertikális kilátási szög 16:9 nél, ha van mód minden képen 16:10 -kell használni. Itt meg... Annyit látni ki mint egy tankból :D
  • pointer4
    #75166
    Nemár, ilyet sose csinálnak a nők, most miér-t mondod ? :D
  • zooleeh
    #75165
    Hat igen tudom,de ennyi penzem volt dugiba :) ,azon felul mar az asszont be kellet volna avatnom sakko balhe lett volna hogy MEGINT MI KELL A GEPBEEEE! :)
  • Nightt
    #75164
  • Solten
    #75163
  • [HUN]Crassus
    #75162
    és amint olvastad nekem meg kajak fordítva volt:P DX 11-et írt a win7 közben meg 1 fps-em meg dx9-em volt:D furcsa:D
  • Kongy
    #75161
    Éppezt mondom:D
  • [HUN]Crassus
    #75160
    nah az mondjuk érdekes.....,mert a videóid tuti dx 11-esek amiket felrakosgattál a napokban...
  • lo9in
    #75159
    jó estét !
    meghalt a windows és megint szívok az attal az újrarakás után , mert kifagynak tőle a folyamatok, programok pl, skype , msn , pedig bejelöltem az órajel szoftveres módú olvasását és az old i2c systemet is ami eddig mindig megoldotta a gondot , de most sehogy se jó pedig ez a program kell nekem , msi afterb. semmit nem ér catalystal egyenlő , rivatuner még annyit se azzal egyáltalán nem megy a tuning
    valami öltelt hogy lehet attot megjavítani mit állítsak be hogy ne fagyasszon ki semmit ha fut ?
  • Kongy
    #75158
    Nekem is DX10-esnek mutatja a Windows, nem vágom miért...
  • [HUN]Crassus
    #75157
    édes istenem....a 6-os tápkábel beszart...a 8as vitte a kártyát:P most rádugtam egy másik 6-ost és megy rendesen! ilyet még nem láttam...
  • [HUN]Crassus
    #75156
    se a warcaftban se a crysis2-ben nincs dx 11 em? mi a fene ez? legujabb catalyst van fennt
  • [HUN]Crassus
    #75155
    srácok beraktam a 6950-es asus-t....a 3d mark 11 nem indul aztmondja nincs dx11..:WTF? DXdiagban dx11 a verzióm...
  • Kongy
    #75154
    Sokat nem zavar, nagyobb terhelés alatt azért lehet hallani, ha rákapcsolnak, de nagyjából ha elég hangosra nyomod a játék hangerejét semmit sem lehet észrevenni a vga zajából.
  • barmi
    #75153
    Nekem is ilyenem van csak 1 propelleres ! :) Eddig jól működik nálam a cucc,
    csak ajánlani tudom. (mondjuk a dupla propeller nem tudom mennyit számít
    hanghatás szempontjából)
  • Kongy
    #75152
    Így fut nálam a Hard Reset, minden ultrán, élsimítás ON.

  • Nightt
    #75151
    Altalaban jo szokott lenni a Giga, de ahoz a konfighoz inkabb 6870 kellett volna...
  • [HUN]Crassus
    #75150
    dehogy! miért tegnap 2 videóközt úgy átpetchelték a lejátszót,hogy zöld screen-t látok azt csoki?
  • arty
    #75149
    régivel
  • Gubberx
    #75148
    írj rexinek majd segít neki is ilyen vga van ;)
  • [HUN]Crassus
    #75147
    az miért van,hogy 1-2 óra youtubeozás után aztírja töltsem le a legújabb adobe 10-est mert nincs a gépen....lolwtf? akkor eddig hogyan néztem?:P
  • zooleeh
    #75146
    Ja kerdes volt bocs
  • zooleeh
    #75145
    Sziasztok ezt rendeltem ,jo a gigabyte, nekem meg nem volt...
  • Solten
    #75144
    Valoban erdekes hogy epp most jottek ki vele, hiszen kuszobon a 7k szeria, de a 6870 kivalo felso-kozepkat. kartya, egy kimutatas szerint ezekbol van a legtobb bevetele a gyartoknak.
  • [HUN]Crassus
    #75143
    ohh kk csak nem értettem,mert "most mutatta be" volt a hír és azthittem már nem fejlesztenek abban az árkategóriában hiszen már van egy csomó verzió:P
  • Kongy
    #75142
    69xx széria a jelenlegi generáció csúcskategóriája AMD fronton, de annak aki nem tudja megfizetni ott a HD6800 széria.
  • arty
    #75141
    40k vs 60k ?
  • [HUN]Crassus
    #75140
    lehet hülyeséget kérdezek,de nem 69xx szériáknál tartunk? mit akarnak egy 68xx el?