90029
  • XenHai
    #75219
    Akkor nekem sem lesz gond a 4870x2 vel.
  • broman191
    #75218
    Az 5850 erősebb ~10%-kal, tökéletesen megfelel. :)
  • Madmano
    #75217
    A BF3.hoz az ajánlott gépigényhez a HD6850 van írva.Nekem 5850 van.Ez a két kártya teljesítményben hogy áll egymáshoz képest?
  • Kongy
    #75216
    Ez mitől lehet, nem tudjátok véletlenül?



    HD 5770-nel nem volt ilyen széle a napsugaraknak...
  • Sir Quno Jedi
    #75215
    Nem kell bele még LED sem, sokáig egy 37"-es LG sima LCD TV-n toltam az ipart és gyjó volt.
  • Kongy
    #75214
    Nem is óriás monitor, inkább egy b.szottnagy Full LED TV. :D
  • Sir Quno Jedi
    #75213
    Egen én tapasztalatból mondom, hogy egy óriási monitor sokkal jobb, mint sok kicsi.
  • [HUN]FaTaL
    #75212
    Gyorsabb, mint az agyonistenített FF :D
  • broman191
    #75211
    Behívom a keresztespókomat az előtetőnk alól, ő biztosan élvezné ezt a látószöget. Én maradok egy monitornál.

  • Solten
    #75210
    Azon kivul hogy egy lomha sz@r, egyetertek.
  • [HUN]Crassus
    #75209
    szóval akkor az a kecseg adobe a ludas! köszönöm
  • [HUN]FaTaL
    #75208
    Ami többnyire a szenny flash playernek köszönhető.

    #75207: Na mondjuk maradjunk annyiban, hogy a chrome sem tökéletes. Gyorsnak gyors, az tény.

    Én sem használok IE-t csak keveset (amikor muszáj), de még egyszer sem fagyott.
  • arty
    #75207
    Cégnél rákényszerülök. Meg se próbálj meggyőzni a baromságról.

    Szánalom, amikor a chromeon hamarabb bejön az MS által készített sharepointoldalak legtöbb funkciója, az IE meg homokozik, meg belefagy. Pfejj. (/me köp)
  • [HUN]Crassus
    #75206
    csak ezek a szösszenetek:P:)
  • [HUN]FaTaL
    #75205
    Semmi gond az IE9-cel.
  • arty
    #75204
    probáld ki chrome/ff alatt is

    (ie... te jó ég, ezt még használja valaki?)
  • zooleeh
    #75203
    Hi Solten kijavitanad a logom 6850-re ? Koszi
  • rvn
    #75202
    Sziasztok. Valaki tud nekem segíteni a LUcid virtu alkalmazásában. A lapot meg a VGA-t szeretném öszsehozni. Mit kelle álítani Biosba? Milyn driverekte tegyek fel? Stb stb aprólékosan. Megköszönném:)
  • [HUN]Crassus
    #75201
    valaki mondja már meg mi lehet annak az oka,hogy nézem a youtube-on a HD videókat win7/ie-n....aztán egyszercsak gondol egyet a youtube és kiírja,hogy nincs fennt adobe playerem......ezmiez?
  • MerlinW
    #75200
    60, mert 20GB-ot célszerű üresen hagyni rajta:)
  • Borg
    #75199
    Én Samsung 470-eset vettem, 128GB. Ennek elég jó ára van.


    Felment a win7, pár program, bfbc2, aoeo, és van még 83gb helyem rajta :)
  • gurubefree
    #75198
    ahogy tanult testverunk irja .....

    Igen vettem egy vertex 3 60GB-s ssd-t.
  • kifli
    #75197
    Köszi, napok óta ezt kutatom, hogy most melyikkel is lesz nekem jobb, és megérie a több lét, de nem mondták meg sehol egyértelműen :D

    corsair f115-ről esetleg negatív vélemény valakinek, valami, ami miatt semmiképpen ne vegyem meg 32e-ért (vacsiúj, ssd-ből használtat nem veszek). Hogy nem sata 3 az nembaj, mivel a lapom csak sata 2-t tud.
    Amúgy egy kb 80Gb-s drive-ra lenne szükségem, úgyhogy crucial m4 azért lett kilőve, mert abból drága a 128-as...
    Vagy ha valakinek van jobb ötlete ennyiért, mert ez már nagyon plafon!
     

    Ha lesz sata 3-as lapom, akkor pedig elvileg mindent cserélek, azon a hdd-n kívül, amin a fontos adatok vannak, ház+táp még lóg a levegőben, hogy cserés lesz-e :)
    De ez még nem mostanában lesz...
  • Sir Quno Jedi
    #75196
    Köhhh. A RAID0 jó dolog, gyorsabban fogsz tudni fájlokat beolvasni kiírni, másolni. Viszont az SSD-nek meg az elérési ideje jó, így ha sok kis fájlrészletet kell beolvasni/kiírni sok helyről/re egyszerre, akkor semmi sem pipálja le ebben egyelőre. Mivel a Winfos működésében az utóbbi jelenti a szűk keresztmetszetet, így az SSD sokkal többet számít. Meg persze akár azokat is lehet RAID-be rakni, de minek.

    Szóval nem lehet RAID0-val kiváltani az SSD-ket, mert mást orvosol a két megoldás.
  • kifli
    #75195
    Tényleg te vettél már ssd-t?
    Te tudnál nekem összehasonlítűsi alapot nyújtani :)

    Mert nem tudom megéri-e a többletköltséget, egy raid0 rendszerhez képest :D

    Vagy veszek egy raid kártyát, meg még egy terás hdd-t, és raid0-ba kötöm azt.
    Olcsóbban megúsznám mint egy ssd-vel, viszont nemtudom mekkora lenne különbség. :D
    raid0 kijönne bőven 20e alatt, ssd pedig 32e lenne.

    A hely nem kell most, szóval nem amiatt venném a hdd-t.
    Csak az 500-as mellé nem akarok mégegyet, mert azt már rég vettem, és kitudja mennyivel újabb fw jött ki azóta, meg amúgyis, az már kicsinek számít :D
    Meg lehet akkor csak a 2 1Tb-s lenne a gépben...

    Vagy a másik opció, hogy lecserélem az 5770-et :D
    Van valami nagyonjó kártya amit meg tudok venni garis 5770 eladási ára + 30-35e pénzből?

    Bár ez meg akkor fog max kelleni, ha a bf3 nem úgy fut ahogy azt szeretném, és egyátalán tetszeni fog a játék :)
  • kifli
    #75194
    Deeeeeeeee, most vettem a cf rendszeremet
  • gurubefree
    #75193
    mond hogy nem te vagy tirexi
  • Solten
    #75192
  • kifli
    #75191

  • Solten
    #75190


    #75188: menj innen tirexi
  • Borg
    #75189
    Az a durva, hogy még mindig csinálja ezt a gép. Pedig full új :)
    A gépen belül MINDEN más lett, kivéve a tápot, meg a külső cuccokat. És komolyabb játszás után még mindig ciripel egér húzásra :)
    Lehet hogy az egér zavar valamit, mert 1000hz-en tolja az USB-t? A tápot pl?
  • kifli
    #75188
    Tán nem szereted a sört? :D
  • Kongy
    #75187
    Parancsolj XD

  • Solten
    #75186
    Parancsolj, egy láda Heineken lesz :)
  • Kongy
    #75185
    Akkor kitennéd nekem, hogy ASUS EAH6950 tulaj vagyok? :D köszi
  • Solten
    #75184
    Elsosorban Radeon tulajok... Masodsorban is.
  • lo9in
    #75183
    ennek a websetupos verzióját szedtem le megoldódott, most már megy rendesen , köszi
  • Kongy
    #75182
    OFF: Radeonos logót kik kaphatnak?
  • BIZ0906
    #75181
    Ezzel semmi baj nincs!
  • lo9in
    #75180
    nagyon szépen köszönöm
    ez a fránya directx