393
Minden idők legrosszabb filmjei
  • Bandew
    #193
    Az a baj ezzel a topikkal, hogy a legtöbben előtérbe helyezik a személyes érzelmeiket az ésszerűséggel szemben.
    Olyan filmeket soroltak ide fel MINDEN IDŐ legrosszabb filmjének, mint:

    Titanic
    Star Wars
    Matrix
    Narnia
    A Gyűrűk Ura
    Én a robot

    Ez a filmek nagyon megosztják az embereket, de attól még nem kéne baromságokat mondani. Ha én mondjuk szívből utálom a Titanicot, elegem van a nyáladzásból, a sorstragédiákból, DiCaprio szőke-buzzancs képéből és áldozathozatalából, Celine Dion csöpögős számából, és soha többé nem akarom látni a filmet, akkor sem mondanám rá, hogy minden idők legrosszabb filmje, ha egy picit is elképzelem mint filmes alkotást. A kamerakezelés és a hangmérnőki munkák profik, a színészek is csak azt nyújták amit kértek tőlük, azt viszont jól, a látvány mai szemmel nézve is jó, nem beszélve arról, hogy felépítettek egy bazi nagy félhajót, egy rakat ember megsérült, mindenki vért izzadt és tényleg nincs is olyan komolyabb technikai, esztétikai vagy művészeti hibája a filmnek, ami felróható neki, mint rossz tulajdonság. És akkor én megjelenek és le"Minden idők legrosszabb filmje"-zem, mert épp nálam nem volt nyerő.
    Ha valaki ilyenekkel rukkol elő, azt (senki ne sértődjön meg) egyszerűen nem tudom komolyan venni.
  • Fresh Duke
    #192
    Na, ezt most szívd vissza!
    Torrente a világ egyik legjobb filmje!
    A legnagyszerűbb vígjáték kerek e világon!

    Remek színészek, viccesnél viccesebb poénok...

    Na, de ez a topik nem jelent semmit. A filmek nem lesznek szarok attól, hogy pár láma szidja őket. (Ez azoknak szólt, akik a kedvenc filmjeimet szidják.)
    Izlések és pofonok...
  • Beast Machine
    #191
    a 3 robotikai szabályban se nagyon van igazad, mert azt is felrúgjak, hogy az egész csak kamu, és a robotok hódítani akarnak...

    De igazad van, fejezzük ezt be itt, az Én, a robot tényleg csak alsó-középkategóriás.
  • grizzly21
    #190
    ez igaz
  • DoctorJohnson
    #189
    Tökmindegy olvastam-e, ez a topik nem arról szól, hogy "mondj olyan szar filmeket, amik totálisan eltérnek az eredeti könyvtől"...
    Az a film tény, hogy nem volt nagy pukk, és köze nincs Asimovhoz (leszámmítva a 3 alapszabályt) de attól még egy teljesen nézhető, néhol igzgalmas és látványos sci-fi, PONT.
  • grizzly21
    #188
    gyürük ura ? lol
  • mark oh
    #187
    a legszarabb filmek azok a steven seagal filmekszerintem az összes
  • Jrex
    #186
    továbbá van a Narnia krónikái és a Gyűrűk ura trilógia.
  • Beast Machine
    #185
    Azt a filmet leforgatni viszont elvetemült baromság volt. Mivel semmi köze sem a könyv címéhez, sem pedig az Asimov által felállított, logikus és eredeti világhoz. De gondolom te nem olvasál semmi Asimovot, különben tudnád, miről beszélek...
  • DoctorJohnson
    #184
    Marhaság, azt a filmet minden idők legrosszabb filmjei közé sorolni egyszerű ízlésficam...
    Trilliószor szarabb filmek vannak annál, az egy középszerű sci-fi, se több, se kevesebb.
    Üdv
  • Beast Machine
    #183
    Én, a robot.

    Gyalázat egy film.

    Asimov forog a sírjában...
  • firni
    #182
    a legrosszabb film
  • Jrex
    #181
    miért ez az 1. rész szerintem az jó fílm.
  • fifi
    #180
    " Nem kevés díjat zsebelt be külföldi filmfesztiválokon... "
    mert amúgy ez dönti el, hogy jó-e, vagy sem???
  • grizzly21
    #179
    vagy nézd meg ennek az elejét:)) kicsit vicces ahogy elesnek ezektől a gagyi fegyverektől, mint starwarsban a birodalmiak:)
    itt
  • grizzly21
    #178
    persze, minden szubjektiv, nem vitázni akarok, csak nehéz felfogni, hogy az egyik kedvence filmemre (és sok más ember egyik kedvenc filmjére) miért mondja azt valaki hogy minden idők legrosszabb filmjei.
    parodia elemek: az összes bejátszott video, pl amikor kicenzurázzák azt a nagy "agy"-at amikor beledöfnek:D
    a tipikus zene az egész alatt, hogy megmentjük a világot, stb:DD
    a parodia szo mondjuk lehet hogy nem a legjobb, bár kétségtelenül vannak benne olyan elemek, de az biztos hogy a legtöbben a humora meg a hangulata miatt szeretik
  • Tatyla
    #177
    amit én a legszarabbnak tartok az Steven Seagal: Másodpercekre a haláltol cimü filje,végigszenvedtem anno,bár nem tudom miért és ugy éreztem ha ki tudnék lépni a tetemböl agyonvertem volna magam amiért megnéztem xD
  • Jrex
    #176
    kössz h.belinkelted,már rég nem jutott eszembe a címe.
    -szerintem még az összes régi indiánosos fílm:vinetu(nemtom hogy írják),osceola,apacsok...
    dűne,csillagközi invázió2 az tényleg rossz,supermario bross(kicsit unalmas)anakonda2(maga a fílm jó csak 1kicsit a grafika rossz,és persze az anakondák,KONG a kismajom és az elejéről a bőgőmajom d-amerikában él,a fílm pedig Borneóban játszódik,ez kissé zavaró.
  • JGTC
    #175
    A Világ Vége Után

    Annyira szar, h sírsz!! Aki látta tudja miről beszélek aki meg nem megnenézze!!!!!!
  • KM
    #174
    Te, megmondom őszintén nem, nem esett le. Mit is parodizál? De nem igazán lehetsz ezzel Te sem tisztában. Nekem ez a véleményem, Neked az. Ízlések és pofonok.
    Remélem, ezt fel tudod fogni.
  • dinomano
    #173
    Alone in the dark mozifilm; na az csapnivaló volt...
  • Jagi
    #172
    you tube-on keressetek rá a "passion benny hill" xDDD
    nekem azóta ez jut eszembe a Passion-ról
  • viizo
    #171
    nah igen, egy újabb roppantmód megosztó film.

    egyébként sztem a Passió is remekmű.
  • Mr Csé
    #170
    :O : O
  • RaZoK
    #169
    A Passio
  • GregSB
    #168
    Azért mert neked nem fekszik a stílusa attól még nem lesz sz@r film. Nem kevés díjat zsebelt be külföldi filmfesztiválokon...
  • Mr Csé
    #167
    honfoglalás frankó néróval :D
  • a.carkey
    #166
    Nem tudom, de a 3. résznél ezerszer jobb volt. Ok, alig volt benne taxi, de inkább ez, mint, hogy a havon csússzon ...

    A LW4ben lazán püfölte Gibsont Jet, mégsem szörnyülködtem azon, hogy anno még Gibsont állították be, mint Halálos fegyver.

    Amúgy ide tartoznak még a TV2 RTLK által újraszinkronizált, megvágott, anno jó filmek is. Hamarosan jön az Utolsó cserkész újraszinkronizálva. Az is jó film, de szépen szétbasszák ezzel az egészet.
  • grizzly21
    #165
    dehogyis, tényleg ócska. olyan szar érzés alapműnek számító klasszikusok x-edik részét nézni, amit elbasznak (taxi4, dumb és dumper2, csillagközi invázio2, stb)
  • Jagi
    #164
    xD akkor nem maradtam le semmiről?

    (bocs a randa írásért, még csipás vagyok)
  • grizzly21
    #163
    borzalmas magyarul is:)
  • Jagi
    #162
    a Taxi 4-et nem sorolnámn még ide, tény hogy eélaludtam ezeni s, de franciául nem jönnek le úgy a poénok, hiszen vajnyi keveset tudok ezen a nyelven. Ha van már felirat hozzá akkor meg lol, majd a szinkronost fikázom, ha tényleg szar lesz
    (bár a scoopok sztem ocsmányok a 407-en)
  • grizzly21
    #161
    szerintem valaki írja be a Keresztapát, az végképp megadná a topik szintjét:)
  • viizo
    #160
    :DDD
    ilyet hozzászólni... sztem maradj inkább a könnyed vasárnapi matinénál, mert film-értelmezésből elégtelen :D

    háttérinfó: a filmben egy valós eset tükröződik, ugyanis a 90-es években valóban eltünt egy házaspár, szintén ausztrália partjainál, és szintén hasonló körülmények között: búvárkodás közben hagyták őket ott, és sosem lettek meg, nagyon nagy port is kavart a dolog.

    utolsó mondatodban végképp nem értem a logikád, hisz akár azzal is jöhetnél, hogy pl. minek annyi 2. világháborús film, mikor már úgyis megtörtént a dolog... ;)
  • Drephis
    #159
    1. vótmá 2. sorozat -.-
  • Gabesz amd64
    #158
    barátok közt
  • grizzly21
    #157
    egyetértek.
  • bigfoot
    #156
    ennek van köze a xénia lázhoz?
  • JonDavis
    #155
    Világ legrosszabb filmjére vagytok kíváncsiak?
    Akkor nézzetek bele ebbe!!!
    Csak erős idegzetúeknek!!!
  • DoctorJohnson
    #154
    A copland-et én imádtam :)