692
10350610_10152333813461937_5537101474072
  • Calver
    #492
    nagyon fejben tartod a szereplőket hallod-e, nekem rá kellett wikipedia-n h kicsoda is az az arc
  • Seeley
    #491
    Én a keddi részt várom nagyon!!!!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tony végre behúz egyett Kortnak!!
  • Cuchulainn
    #490
    Nem volt rossz, mondjuk előre sejthető volt a vége, de tényleg jók voltak a poénok.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pedig már aszittem McGee összeszed egy barátnőt, de....:D
  • Seeley
    #489
    én még nem láttam újjat..leadom disszertációmat előbb, de sietek nézni :D
  • Calver
    #488
    "...or maybe because I'm a forensic scientist and I could boil you from the inside out, and never leave a trace."

    az írok felpörögtek úgy néz ki, megint egy iszonyatosan kész rész, kb az egész Abby - és a zsarolási technikái - körül forog, na meg DiNozzo és Ziva féle McGee szivatáson a meglehetősen rosszhangulatú DiNozzo meg a "room with a view" beszólás a rész elején meg végképp odacsapott
  • Calver
    #487
    fütty, új rész van, nálam már csorog is lefelé

    off: blizzardék jól tudják időzíteni WoW szerverek lelövését, jól összehangolva NCIS-el
  • Seeley
    #486
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ha Gibbsről lenne szó akkor azért tudná Gibbs ha vért vesznek tőle meg MRI készül és ilyesmi :DD Szerintem Jennyről van szó....lehet összefügg azzal hogy az évad végén egy állandó szereplő távozik...
  • Cuchulainn
    #485
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sztem Gibbsnek lesz valami baja, a rész végén ugye mondja, hogy "nem tudom elképzelni, hogy ki az akiért ennyit kockáztatnál" Ducky megmerevedik aztán "kivéve Jennyt" akkor meg elernyed egy kicsit. Szal sztem Gibbsről derül ki hogy szívinfarktus esélyes vagy ilyesmi (ugye kreatin-kináz szintet akkor szoktak mérni)és nem dolgozhat majd "terepen"
  • Seeley
    #484
    jah, két rész múlva benne lesz

    szegény Tonyt a második rész végén úgy megvígasztaltam volna a kandallónál :P
  • Seeley
    #483
    SPOILER

    jah, lehet Jenny lesz az..én rá vagy Mallardra tippelek amúgy...

    Spoiler off

    amúgy jó részek lesznek olvastam tartalmat, huh, várom :D
  • Calver
    #482
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát nem ártana, elég csúfúl félbehagyták a La Grenouille témát az ötödik évad elején, pedig sokat sejtetett a rész végén a lebegő hulla
  • Calver
    #481
    Tonyhoz meg Abbyhez sztem nem lenne merszük a készítőknek, mindkettő körül már kialakult egy elég komoly személyi kultusz. főleg ugye úgy h az előbbi a negyedik évadban kapott egy saját történeti szálat. amúgy az 5x12ben van ilyen téren egy elég nagy spoiler a rész legvégen, de szvsz az csak félrevezetés...
  • Calver
    #480
    hát nem, én ilyen véraddikt vagyok, gyakorlatilag valós időben nézem a kinti részeket is (Housenál szintúgy)
  • bigapó
    #479
    ja, akkor bocsánat, nem volt leírva melyikről beszél:)) azt hittem a hétfői részről :)
  • Seeley
    #478
    Ő az 5.-dikről beszél..ami tegnap volt az már sztrájk utáni

    btw. én még nem láttam, nincs időm, majd hétvégén

    amúgy tv-com-on olvastam SPOILER két rész és előkerül a the frog téma, lenem tudom írni a nevét szóval a csóka hullája..Jeanne apja..
  • Seeley
    #477
    remélem nem Tony!!!!!!!
  • bigapó
    #476
    ezek a részek jóval azelőtt íródtak, már azóta van még egy évad, ha nem kettő...
  • Calver
    #475
    well... megnézve, még több ilyen részt, már nagyon hiányzott nekem az NCIS iszonyat ahogy megint szivatják egymást a szereplők, az elején kishíján kiköptem a kajámat Tony vs. McGeek párbajon úgy néz ki ami a sztrájk alatt összegyűlt az írok agyában, azt most mind papírra (képernyőre) is vetik, és részemről roppantul meg vagyok elégedve a végeredménnyel
  • Cuchulainn
    #474
    Hátizé....
    Remélem nem DiNozzo vagy Abby. Kíváncsi vok hogy oldják meg, a 2. évad "bummheccsát"-ját nem hiszem, hogy tudják űberelni :)
  • Calver
    #473
    btw odakint 3 óra mulva megy le, szóval ha gyorsak egyes kedves emberek 5-6 óra és nézhetjük
  • Calver
    #472
    wtf üzemmód on
    WTF?
  • Seeley
    #471
    így igaz!!!
  • Calver
    #470
    még 2 nap... hörrr...
  • ldavid
    #469
    most hogy mondod, lehet nálam is ez volt a gond
  • Seeley
    #468
    DiNozzo a legjobb :D
  • Calver
    #467
    azért kétségtelen h illett volna pár hét szünetet tartani 3. és 4. évad között, mivel a 4. évad erősen más mint az előzőek, és egyeseknek nem biztos h tetszenek ezek a hirtelen váltások.
  • Shep
    #466
    Nekem ez pont tetszett, sőt annak örültem volna igazán, ha pár részben ténylegesen is Dinozo a főnök és Gibbs meg csak nyaralgat :)
  • ldavid
    #465
    nem igazán tudnám megmondani, talán az zavart eddig, hogy Gibbs elment és Tony lett a "főnök"
  • Seeley
    #464
    nagyon jó a negyedik évad, semmi gond vele, 5.-dik meg április 8ról folytatódik.
  • Palinko
    #463
    még nem kezdett beindulni valszeg csak annyi tegnap volt a 3. rész nekem eddig bejön.
  • Shep
    #462
    Mi a gond a 4. évaddal?
  • ldavid
    #461
    ez a 4. évad (tv2) kezd egyre kevésbé tetszeni nekem

    azt meg nagyon nem értem, miért cserélték le a betűtípust erre a rettenetre - az 5. évad főcímében viszont ahogy nézem már ismét a régi van
    valaki aki az amerikai adással tart lépést felvilágosíthatna, hogy miért van ez így
  • Seeley
    #460
    nincs
  • Palinko
    #459
    Csak a TV2 az egyetlen módja annak, hogy magyar szinkronnal nézzem kedvenc sorozatunknak 4. évadát?
  • Calver
    #458
    #446.
    [halk zokogás]
  • Bmx01
    #457
    előreláthatólag mikor folytatódik a sorozat :??
    az 5. évadra gondolok
  • Seeley
    #456
    DiNozzo a legjobb :D persze jó midnegyik, de DiNozzo a kedvenc.
  • Seeley
    #455
    a bajszával szopatjkák rendesen :DDD persze a hátamögött inkább :DDD
  • Palinko
    #454
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    köszi megnyugodtam, igen én is szeretem Tony stílusát de azért Gibbs nélkül egyenlőre nem az igazi, valahogy másképp kell kiírni a történetből. hát igen biztos mexikó tette meg a hatását, bár ami a bajszot illeti :)
  • Calver
    #453
    ha már ennyire vágsz rá
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nyugi, Gibbs visszatér rögtön az elején - aminek én annyira nem örültem, elnéztem volna 1-2 részig DiNozzo hülyülését - bár elég ijesztő külsővel (konkrétan bajszosan, ami az egész csapatot csöppet leakasztja, a 4x03 leírásában van is egy ilyen mondat h "everybody is freaking out about Gibbs's mustache" ). szóval nem kell félni, a főnök visszajön, és minden visszatér a normális kerékvágásba - még ha, legalábbis nekem, egy kis változatosság jobban is tetszett volna.


    kiváncsiságod remélem kielégítve, próbáltam olyan spoilermentes spoilert csinálni amennyire csak tudtam