692
10350610_10152333813461937_5537101474072
  • Nisba
    #532
    Már úgy éhezek egy kis friss NCIS-re, tudom, hogy nyár van meg minden, de olyan messze van még szeptember!!
  • Dalmauh
    #531
    Én Abby-t is nagyon szeretem!!!Meg Zivát Tonyt és még Mcgee-t is!Szerintem ők igy jók eggyütt!!!!
  • Dalmauh
    #530
    De annak örülök hogy szeptenberben folytatódik az NCIS!!!
  • Dalmauh
    #529
    Én is nagggyyon imádom az NCIS-t!Csak az rossz amikor egyszer csak abba haggyák a sorozatot amit non szeretsz.Nekem ez volt az érzésem amikor vége lett.
  • nagykovi
    #528
    A 6. évad 28 részes lesz, valószinűleg azért, mert az 5. rövidebb lett a sztrájk miatt. :) Csak messze van még a szeptember
  • Nisba
    #527
    Na de a tv2-nek mi a sz..ért kell nyári szünetre küldeni az NCIS-t, eléggé gáz, na mindegy! Bizony lesz 6. évad méghozzá extra hosszú 26 vagy 27 részes nem is tom, szóval lesz idejük megoldani a csapat visszahozását, remélem Ziva már NCIS ügynökként tér vissza nem pedig Moszadosként, majd meglátjuk!
  • Bmx01
    #526
    Éredekes ,
    most néztem meg a dupla részt, itt is úgy végződik mint a house-ba, a régi szereplőket lecserélik. NAGYON meglepődtem az utolsó 5 percen.
    Kíváncsi leszek a következő évadra, ha lessz.
  • Seeley
    #525
    Huh gyerekek..ez durva volt :/

    tény hogy DiNozzo és Ziva azért eléggé elcseszték Jenny védelmét, nade akkor is, huh, sajnálom Jennyt, de persze neki kellett mennie. Gibbs aranyos volt a boncteremben :-( DiNozzo szegény kivolt, nem is bírt a főnök szemébe nézni..huh, és Vance, pain in the ass, komolyan. És ahogy abbahagyták az évadot :-(
  • Nisba
    #524
    A finálét többször megnézve valamiért egyre jobban kedvelem ezt a Vance gyereket, de komolyan! Szerintem jó kis igazgató lesz, aki majd nem mindent enged meg Gibbséknek, nem úgy mint szegény Jenny, na majd meglátjuk! Monnyuk Toninak a hajós meló eléggé visszalépés a karrierjében, ebből is látható, hogy Leon csalódott benne, hogy nem vigyáztak megfelelően Jenny-re, de Jenny csak így akarta védeni Ziváékat, nehogy belekeveredjenek és a végén még meghalljanak!
  • Nisba
    #523
    A finálé nagyon jó, de hát azért na... ezt azért nem vártam, na de.... én áááááááá........ nem is jutok szóhoz, mindenképp érdekes 6. évad elé nézünk, mert ha ez tényleg így marad, akkor a House-sal való küzdelemből nem az NCIS fogjuk győztesnek kihírdetni... szerintem!
    Szóval várjuk szeptemberben az új részeket és meglátjuk... remélem, hogy nem így akarják lezárni!!!! Forever DiNozzo
  • Calver
    #522
    "This ends here."

    nos... az NCIS évadzáró odabasz. nagyon. másfél óra alatt egyszer sem ül le, gyakorlatilag külön filmként is megállná a helyét, úgy pörög az egész (dupla)rész. külön érdem az írói gárdának: hiába hal meg egy fontosabb karakter, az egészet úgy vezetik végig hogy igazándiból semmi szomorúság nincs benne. nem fogok perpill semmit elspoilerezni, a lényeg h kapunk az arcunkba egy ütős finálét, tele csomó mókás meglepetéssel.

    na jó nem birom megállni...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hogy van az hogy ha Mike Franks feltünik, hirtelen elkezdenek hullani az emberek? esküszöm, az a pofa több arcot csinált már ki mint az egész csapat együtt
  • Calver
    #521
    még másfél óra amíg lesz rilíz, rawr. csak töltse fel vki rapidshare-re, mert vodás mobilnettel nem tudok torrentezni...
  • Seeley
    #520
    Én is én is...nem lesz időm csak pénteken megnézni :-/ addig kerülni fogok minden ncis-es fórumot..

    bár nem fogom kibírni...aggódok DiNozzoért :-(
  • Calver
    #519
    már annyi se, olyan 14 óra szvsz mire tölthető lesz.
  • Nisba
    #518
    Hát gyerekek még egy nap! Naon izgulok!
  • Seeley
    #517
    Nah, végre valami bíztató :DDDDDD
  • Seeley
    #516
    Megnéztem végre az 5x17-et :PP

    Palmer becenevei: baby Gibbs meg mini-Malard :DDDD

    Tony nem si volt bunkó..kis édes volt, mindig mindig..igaz, kapott egy taslit is :D

    Gibbs aranyos volt Palmerrel :O
  • Nisba
    #515
    A CBS-en láttam egy behind the scenes of the season finale-t, és abban nagyon úgy tünt, hogy Toni és Ziva ott van Mcgeeékkel, szóval ha LA-ben hal meg valaki, akkor az csakis Jenny lehet, ha mégsem akkor bárki, kivéve Gibbs-t! Azonban az is elgondolkodtató, hogy Gibbs és Vance miért megy LA-be, mert úgye elmennek, hiszen egy képen láthatóak eggyütt Toniékkal! Mindenképp érdekes. Szóval öveket bekötni, még 2 nap!
    Ezen a címen nézhetitek meg a videót: http://www.cbs.com/primetime/finales_2008/video.php?cid=723063648&pid=Nn8d9l8E_5HYH9k4P6Avng2oAgymCkh9&play=true&cc=0
  • nagykovi
    #514
    Sziasztok.
    Kiirtam egy szavazást. "Szerintetek ki hal meg az évadzáróban"
    Ha gondoljátok szavazzatok, kiváncsi lennék a végeredményre :)
    NCIS Hungary
  • Calver
    #513
    na akkor egynek:
    "Gáti Kati, mint arról blogjában is beszámol, szerepelni fog az NCIS évadzárójában." (sorozatjunkie) link itt
    el is birom képzelni h nagy a titkolódzás.

    másodiknak: jövő szeptembertől az NCIS és House egyszerre fog odakint menni kedd 20:00-kor. vérfürdőre készülhetünk és arra h remélhetőleg a FOX meggondolja magát, mert ez így nem lesz jó az NCIS-nek, és nem kívánom hogy a két hétről-hétre nézett sorozatom közül az egyik áldozatul essen. (ami bizony nem a House lenne)
  • Seeley
    #512
    a trailer mindig kicsit félrevisz és csalóka...:D

    amúgy vicces ahogy spekulálunk..hihi, menjetek a cbs honlapjára, én ott is szoktam ottaniakkal, ott is megy az agymunka

    végülis ez volt a készítők célja :D
  • Seeley
    #511
    Naaaaa, Tonyra nem tippelgetünk!


    Najó, de nem mindig a húúúúú, jajjj de meglepődünk dolgokra kell gondolni...

    Jenny: sanszos, nem is jó ncis főnök, én bírnám ha menne, Gibbs is kicsit megzuhan (még egy nőt veszített el...) és jönne egy keménykezű jackass ncis főnök akit azért nem ugráltathatna Gibbs csak úgy..

    Ducky: nos a színész eléggé öreg, Palmert is kezdik előtérbe hozni..van esély

    McGee: nos, ez tényleg húúúú lenne, és végülis...a Palmeres rész (amit még nem láttam) előtérbe hozza Palmert eléggé...mi lenne ha field agent lehetne??? McGee utódja..jó, korboncnok de agyas...vagy ott van Jardin, Őt is eléggé előtérbe hozták az Irqi részben (bár akkor meg Ziva is mehetne, helyére Jardin)...

    szvsz Tony, Ziva és Gibbs nem

    Abbyt is kétlem, eléggé adja a figurája a showt...bár ha Ő menne, nos Gibbs megzakkanna...

    mellékalakokkal nem foglalkozok, main karakter megy el.
  • Nisba
    #510
    Az egész gondolatszál onnan kezdődik, miszerint a halál nem a legnagyobb meglepetés lesz a fináléban! Asszem eléggé kétértelmű, de valahogy én is úgy érzem nem az lesz akire számítunk. Spoilerfix-en ezt találtam : Gibbs is in Jenny's house, while the team and Vance are back at NCIS Headquarters. Tehát semmi sem biztos. Lehet, hogy LA-ben senki, vagy mégis? Majd meglátjuk!!!!
    Nemhiába team szerepel a mondatba, nem pedig Toni és Ziva, vagy ez is csak egy félrevezetés!!!! Ahogy szerintem a trailer is!
  • Calver
    #509
    Gibbs egyszerű okból nem lesz: miatta lépett le annakidején Bellisario is a sorozatból az 5. évadtól, ha rémlik valakinek. valamint a főszereplőnek nem szokása meghalni
    btw az emberek nagy része Jennyre tippelget... én nem. gondoljatok bele: ti vagytok a sorozat készítői/az adó emberei. mivel akarnátok felhuzni a ratinget? megölnétek egy teljesen jelentéktelen karaktert egy részben amire fél amerika figyel a hype miatt, majd azt mondja a nép h "pff, ezt nem is nézem tovább, semmi izgalom"... vagy kinyírnátok egy fontosabb szereplőt, h a nép "mi a fene? na ezt vajon hogy folytatják innen?" üzemmódba váltson? mert én bizony az utóbbit tenném.
    mindenesetre - Kateből kiindulva, akit ugye a rész utolsó 20 másodpercében kapott el egy fejlövés - az illetékes halála meglepő és nem túl mulatságos lesz, és szinte biztos vagyok benne h nem az lesz akire mindenki számít. de majd elválik. 5 nap és meglátjuk

    gonoszság on: én igazándiból Tonyra tippelek. túl sokszor játszották már el azt h meg fog halni, lehet most nem csak eljátszani fogják.
  • Seeley
    #508
    Megvannak nekem is DVD-n, jók bizony :P
  • Seeley
    #507
    Nem fogják..

    bakker, miután ide beírtatok rámhoztátok a parát, mentem is a cbs communitybe és ott is agyaltunk az amcsikkal..Ők sem hiszik hogy Tony lesz az, sem Gibbs...
  • Nisba
    #506
    http://videos.team-ncis.com/video_315_Trailer_5x18_VOST.html ezen a címen tudod megnézni a promót!
    Én nem szeretném, ha Toni vagy Ziva hallna meg, mert az ő közös? száluk felettébb érdekes, na meg vicces! Másrészt meg ne feledkezzünk meg arról, hogy Kate azért hallt meg, mert az őt játszó színésznő egyszerűen nem akart tovább a show-ban szerepelni. Ha valóban Toni hall meg, akkor csakis ez a magyarázat, bár én sem gondolnám, hogy az írók meg mernék kockáztatni a karakter elvesztését. Az is igaz, hogy a promó készítőknek nem szabad semmit elhinni!
  • Calver
    #505
    btw, csak én vagyok úgy h már kicsit túl sok az extrém részekből? az utóbbiak közül egyik sem volt sima nyomozgatás sok hülyeséggel nyakonöntve, pedig nekem már spec hiányoznak azok. lassan neki is fogok állni h újranézzem első és második évadot, már alig rémlenek pedig mindkettő iszonyat jó volt, még Kate vs Tony szivatásokkal a főszerepben.
  • Calver
    #504
    ez jött ki google-el nekem
    2 órás lazaság, remélem tényleg jó lesz, a promo rövid de igéretes. Tonyt nem hinném h kinyírnák, ha esetleg akarnának spin-offot NCIS-ből az szvsz vele lenne elképzelhető, ahogy megkapná a már egyszer beigért saját csapatát.
  • Seeley
    #503
    hol nézted a promot?? youtubeon nincs fent :SSSS
  • Seeley
    #502
    kizért hogy Tony megfog halni....
  • Seeley
    #501
    jah, 16os érdekes volt..Ziva keményebb dolgokon is ment keresztül, mostmeg megzakkant

    17est még nem láttam..de Tony sosenem lesz szemét, Ő ilyen, imádnivaló :)
  • Nisba
    #500
    Abby reakciója sokat elárul asszem!!
  • Nisba
    #499
    az 5x16rész valóban elég jóra sikeredett (legalábbis szerintem), az 5x17 szintén, de az season finale promóját megnézve, szerintem Tony fog meghallni ezt igen sajnálom, mert imádom Tony karakterét!!!
  • Calver
    #498
    5x16ot látom senki sem említette, elég egyedi rész volt az is, de nekem spec bejött, mégha teljesen el is tért a sorozat - valamint Ziva - alaphangulatától is.
    5x17 ellenben... iszonyat elvont de baromi jó Tony-ból szép lassan egy igen szemét karaktert csinálnak a készítők, de Mr. Palmer ténykedése engem egyszerűen paffra tett, még ha voltak a részben kiszámítható poénok is
    "Jimmy, put Ziva's boot down!" "Two shots. Of expresso. That's the guy I get my coffee from every morning."
    fetrengtem. ha ez így folytatódik a következő évadban ő is Tonyékkal együtt fog ügynökösködni
  • Seeley
    #497
    Hát a bemutató alapján én is jobbra számítottam, lehetett volna akció Irakban..de Tony katonás szerelésben azért kárpótolt, igazi eyecandy :D

    És a kutya Jethro meg McGee, wáá, kész :D
  • Calver
    #496
    amit kihagytam: hanyagolhatná már az író gárda a részek végén ezeket a túlérzelgős klisé balfaszságokat. könyörgöm: az NCIS nem erről szól. krimi, nagy mennyiségű karakterkomikummal nyakonöntve. nem dráma. pont.
  • Calver
    #495
    5x15 is megvolt, hát... voltak már jobb részek is. btw: több Zivát! iszonyatosan jó karakter és mindig kispadra van ültetve, pedig már az arcjátékával is módszeresen lesöpri a többieket a színről legalábbis az "I wouldn't mess with her." jeleneten én felkacagtam
  • nagykovi
    #494
    Sziasztok.
    Akit érdekel, nézze meg, elkészült az új NCIS Hungary. Remélhetőleg minden héten tudok majd friss info-t adni a sorozatról, videoelőzeteseket, stb.
    Jó nézelődést
    NCIS Hungary
  • Seeley
    #493
    5x14 huh

    jajj, szegény Tony, megvígasztaltam volna :O szép volt ahogy bevert Kortnak :SS meg amit mondott Jeanne-nak, az érdekében..ahh, az egész :O

    a következő rész huh, nagyon jónak ígérkezik