321
  • Meiser
    #121
    A szám címe: Between the lines. Tényleg nagyon jó. Jó kis album lesz ez (is).
  • ForzaInter
    #120
    http://www.myspace.com/bloom06
    itt az első szám a crash test 02-ről, 1 perces részlet belőle, nekem tetstzik nagyon!
  • ForzaInter
    #119
    na csak felkellet néznem oldalra, és látom kedden jön az első szám ki, ami 1 perces lesz, gondlom amolyan demo, myspacen elsz hallható: http://www.myspace.com/bloom06
  • ForzaInter
    #118
    hello

    jó sokáig húzzák albumot...ugy volt hogy novemberbe lesz, már február közepe lesz lasssan és még sehol az album:S
  • Meiser
    #117
    Hello! Itt vagyok, csak a vizsgaidőszak miatt kicsit kevesebbet járok erre. Meg persze az album is csúszik "kicsit". Figyelem folyamatosan, amint meglesz ide is feltolom. Remélem hamarosan...
  • ForzaInter
    #116
    Meiser is elveszett:(
  • Carlos HUN
    #115
    kösze
  • ForzaInter
    #114
    Crash Test 02 2007 novemberéig visszanyomták és most megint elhalasztották. Maury elnézést kért a késedelmekért de biztosított mindenkit hogy meglesz album.

    várom
  • ForzaInter
    #113
    fennvan torrenten is, tess
  • ForzaInter
    #112
    még sehol a crash test 2... szept. 15én volt hír honlapon hogy októberbe jön első szám utána album... azóta semmi
  • ForzaInter
    #111
    holnap felrakom.
  • Carlos HUN
    #110
    feltudnád esetleg rakni mégegyszer?
    légyszi nagyon kéne kösze! :)

    Crash test 01
  • ForzaInter
    #109
    hát még nemjött
  • ForzaInter
    #108
    köszi, angolul se tudok annyit, várom már, addig is régi Eiffel és Int The Cyti albumot hallgatom nemtudom megunni őket
  • Meiser
    #107
    Van angol nézet is nem csak olasz. Amennyit a nagy angol tudásommal kivettem, hogy október végén jön az első szám róla, aztán az album.
  • ForzaInter
    #106
    vmit írnak a honlapon crash test 2ről, ezekszerint kijött? Meiser infot plz:D
  • ForzaInter
    #105
    már várom az 1 nagyon jólettt.
  • Meiser
    #104
    Pontosan nem tudom, de talán ősszel vmikor. A honlapon figyelemmel kísérheted Bloom 06.
  • ForzaInter
    #103
    Crash Test 02 mikorra várható?
  • ForzaInter
    #102

    köszi!
  • Meiser
    #101
    Ahogy ígértem, a linkek: album egyik
    album másik
    Jó zenehallgatást!
  • Meiser
    #100
    Hi!

    Felteszem persze, csak most el voltam havazva, holnap intézkedem.
  • ForzaInter
    #99
    in the city
  • ForzaInter
    #98
    na átnveztettem topikot, mert fesleges lett volna most egy Bloom 06 topikot nyitni.
  • ForzaInter
    #97
    "Eiffel 65" (olasz nyelven) és "Eiffel 65" (angol nyelven+4 bonus track).

    ezeket feltöltöd vhova? mert ezek kellenének.
  • ForzaInter
    #96
    Contact és a Europop van meg másik 2 Eifel album nincs. köszi hogy feltöltöd!
  • Meiser
    #95
    Eiffel 65 albumai: "Europop", "Contact", "Eiffel 65" (olasz nyelven) és "Eiffel 65" (angol nyelven+4 bonus track). Ez a 4 van összesen.
    Gabry Ponte albumai: "Gabry Ponte", "Dottor Jekill & Mister DJ", "DJ Set" - válogatás mix, tulajdonképpen ennyi+amiket feltettem.
    No de akkor feltolom azokat, amik még nincsenek meg.
  • ForzaInter
    #94
    nekem bejn eza fasjta zenéjük is nagyonjók, várom crash test 02-őt, am Eiffel 65-nek europop és contact albumok van, eza 2 igaz? mer ezek megvannak gabrytól vansok zeném teis tölttél fel megszdtem le jópárat.
  • Meiser
    #93
    Hát igen, idehaza nem kapnak nyilvánosságot, ezen már nem is csodálkozom. Gabry-ra is Ausztriába kellett menni, oda pedig állandóan hívják.
    Ahogy írják a crash test 01 volt a "sötét", kicsit melankólikusabb, a crash test 02 lesz a "világos" oldal, ami dance-esebb zenét takar.
    Ha meg lesz mindkét album asszem olaszon kívül is megpróbálkoznak.
    Ha kellenek még Gabry vagy Eiffel albumok akkor feltöltöm azokat is.
  • ForzaInter
    #92
    In the city mekkroazne áá nagyon üt:D simán lehetne sláger, és gabry zenéi is nagyon jók
  • Meiser
    #91
    Na zsír!
  • ForzaInter
    #90
    nagyon jó számok áá lesz mit rakni telóra:D párszor bontottam netkapcsolatot:Dddd
  • ForzaInter
    #89


    köszi
  • Meiser
    #88
    Hi! Akkor itt vannnak a pack-ok: Gabry - I dream of you
    In the city remixes
    Per sempre remixes
    Gabry - La liberta
    Gabry - Love song in the digital age
    Eiffel 65 vegyesen
  • ForzaInter
    #87
    nagyonjók számok! kicsit szokatlan hogy más a stílus de ezis nagyonjó! In The City nagyon üt:D
  • ForzaInter
    #86
    köszi
  • Meiser
    #85
    Na remélem műxik. Crash test 01
    Holnap még teszek fel dolgokat.
  • ForzaInter
    #84
    na fasza torretnspyn 3 linkse indul el nincs seeder:SSS
    Meiser feltötlenéd vhova rapidra vagy vhova?
  • ForzaInter
    #83
    ok:D
  • Meiser
    #82
    Ha esetleg érdekel részletesebben a téma tudom ajánlani ezt fórum. A fanok fóruma ez, habár az elmúlt fél évben elkezdett halódni, nekem sincs annyi időm nézegetni.