321
  • Meiser
    #161
    Az jó lesz, köszi!
  • Meiser
    #160
    Igen, többször meghallgatva a Fall is nagyon jó!A többiről nem is beszélve. Between the lines és az In your eyes kíváló zenék,de a többi is az.
  • TBTPumpa
    #159
    azt megköszönném! és szerintem nem csak én vagyok így ezzel! :-D
  • Carlos HUN
    #158
    hajnalra feltok rakni egy eredeti lemez cd ripet 320kb/sben veszteségmentesen mérete miatt majd olyan helyre tolom fel ami mindekinek jó

  • TBTPumpa
    #157
    nagyon király az új album! minden egyes szám fantasztikus úgy ahogy van! (még a Fall is, pedig hangzásilag nagyon hasonlít az In The City számukhoz!) sokkal jobb mint az első albumuk!
    mintha egy új Eiffel 65 albumot hallgatnék!
  • ForzaInter
    #156
    na már hallgatom:))))
    Beetwen The Lines irto jó szám!
  • ForzaInter
    #155
    mindjárt lejön, kíváncsi vagyok nagyon:)
  • Meiser
    #154
    Igen, ingyenes, nem kell regisztrálni. Azért, akit érdekel még feltettem rapidra is Bloom 06 - Crash Test 02.

    Az album amúgy nagyon zsír, jó kis dalok!
  • ForzaInter
    #153
    ja ez ingyenes torrent:D nem tudtam, sry.
  • ForzaInter
    #152
    hét én azokon a torrentken nem vagyok fennt:(((
    vki rakja fel plz rapidshaere.
  • TBTPumpa
    #151
    az album király, de a minősége eléggé csapnivaló... 224-es bitsebességű MP3 elég gyenge manapság! ha talál valaki ennél jobb minőséget, az kérem jelezze! :-D
  • Meiser
    #150
    Köszi az infót! Már jön is lefele!
  • TBTPumpa
    #149
    már tölthető az album!
    The Pirate Bay-en és Demonoid-on fenntvan!
  • ForzaInter
    #148
    fall annyira nekem se tetszet, de a többi kurva jó sztem, banneral várni kell hogy egy moderátor berakja.
  • Meiser
    #147
    Between the lines elég hosszú szám lesz. Attól sokat várok. Viszont a Fall, a demo alapján nagyon nem tettszik...A többi viszont jónak ígérkezik. Bannert meg tudja valaki csinálni?
  • Carlos HUN
    #146
    az kell mert azokat jol toom mixelni lassabakal nem lenne valami igazi zene :D
  • ForzaInter
    #145
    :DD
    vannak rajta pörgős számok, ez az album már inkább régi Eiffel-re emlékeztet, dancesebb vonal.
  • Carlos HUN
    #144
    Mondjuk jo lenne holnap meglene már mert akor viném házibuliba ott fogok keverni aztán nem lenne rosz :D :D
  • ForzaInter
    #143
    na ez jó hír:) amiket halotam eddig azok elég jók voltak, ja és kösz infot.
  • Carlos HUN
    #142
    jah bocs király! nem figyeltem :D
  • Carlos HUN
    #141
    holnapra kint lesznek neten orosz oldalon olvastam nekik már megvan csak egyenlőre még vip vendégeknek adják oda linket
  • ForzaInter
    #140
    kösz, de már elivleg itt van ez csak még nem rakták be.
  • ForzaInter
    #139
    és találtál már vmi? én már nem tom hol keressem:S
  • ForzaInter
    #138
    egyre többen vagyunk:)
  • TBTPumpa
    #137
    én is kíváncsi lennék már az új albumra! az előző is nagyon jó volt, de ez a sample-k alapján, csak mégjobb lehet! :-D
  • Carlos HUN
    #136
    Bannernak csináljátok meg

  • Meiser
    #135
    Igen,én is dolgozom rajta
  • ForzaInter
    #134
    ma jött ki album! de még nincs meg:S
  • ForzaInter
    #133
    már megvan, kösz:)

    úú magyar honlapon írnak bloomról, ez vmi csoda, de örülök neki hogy foglalkoznak velük.
  • Meiser
    #132
    Várd meg míg lejár a visszaszámlálás és azt a 4 betűt írd be, amelyiken egy macska ábrája látható. Kicsit nehéz kivenni mondjuk. Ja és ezt nézd:
    hotdog
  • ForzaInter
    #131
    nem engedi letölteni:\
  • ForzaInter
    #130
    ez a szám vmi irto jó:)
  • ForzaInter
    #129
    jeee, már nagyon várom, köszi számot:))
  • Meiser
    #128
    Friss hírek: május 23-án jelenik meg az új album.
    Tracklist:
    "Between the lines”
    “Anche solo per un attimo”
    “Welcome to the zoo”
    “Fall”
    “Here we are”
    “Un’altra come te”
    “In Your Eyes”
    “Reaching for the stars”
    "You’re amazing”
    “Nel buio tra di noi"

    Továbbá itt meg lehet hallgatni teljes egészében az Un'altra come te-t:
    youtube
    Itt pedig MP3 formátumban is elérhető a teljes dal:
    MP3
  • ForzaInter
    #127
    ja és kösz számokat:)
  • ForzaInter
    #126
    Üdv! halottam őket nekem tetszenek angyon, ezek már az Eiffel korzsakra emlékeztetnek, várom az albumot és klippet, remélem minél hamarabb kész lesz,
  • Meiser
    #125
    Üdv!Időközben kijött még 3 demo, ami szintén hallható a http://www.myspace.com/bloom06 oldalon. Valamint eldőlt, hogy az első dal, amivel indítanak az Un'altra come te. Jó választás szerintem! Ehhez készül már a videóklipp és május első hetében a rádióban is hallható lesz (persze olaszban ) Az albumig pedig itt van az eddigi 4 demo MP3 formátumban: http://rapidshare.com/files/109196424/Bloom_06_-_Crash_Test_02_demo.zip
  • ForzaInter
    #124
    annyit halsztottak már hogy nem lehet tudni, mindenesetre legalább ezt az 1 számot hátha felrakják majd teljes egészében, ugyis halottuk már lényeget
  • Meiser
    #123
    Remélem még tavasszal.Inkább nem tippelek közellebbbi időpontra
  • ForzaInter
    #122
    vajon album mikor jönki?