228
HL2 mod
  • eva9413
    #228
    Sziasztok!

    Csinálta hamachi szervert a nem half life-os változathoz.
    Gyertek minél többen. :)

    Név: DBSource13
    jelszó: source
  • Aquir
    #227
    felteszed a steamet
    felteszed a half-life2-őt (megveszed és a steamen installálod)
    a saját honlapjáról letöltöd a DbzSourceot és belerakod a sourcemods mappába
  • roland4
    #226
    hogyan kell felrakni a Dragonball z sourcot? 1-töl 1-ig pls valaki mondja el
  • Aquir
    #225
    Steammel megy
  • viktordome
    #224
    Hello! TUDNA VALAKI SEGÍTENI A DRAGON BALL SOURCE 0.1 -BEN MERT RÁMEGYEK AZ IP CÍMRE ÉS ELKEZD TÖLTENI DE A FELÉNÉL MEG ÁLL ÉS EZT ÍRJA KI :DISCONNECTED STEAM VALIDATION REJECTED . MÁR PRÓBÁLTAM TÖBBFÉLE KÉPPEN BELÉPNI DE NEM MEGY! ELŐRE IS KÖSZI .
  • xxxpaulxxx
    #223
    faszomat mostmár kurvára elegem van... olvasni nem tudsz?
    Vagy ne kérj segítséget, vagy használd azt a kis agyadat
  • roland4
    #222
    valaki help megvan a bid for power v4.0 verzió segitenétek h hogyan lehet szervert keresni mert nekem nem jön be 1 se köszi elöre
  • xxxpaulxxx
    #221
    elindítod a játékot és find servers gomb
  • roland4
    #220
    És steamon hogyan keressek szervert?
  • xxxpaulxxx
    #219
    bázzeg ennyi kérdést egyszerre:D
    nem kell patchelni, multiban steammel tudsz játszani, magyar szeró nem tudom van-e, mivel alig van hozzá szerver
  • roland4
    #218
    valaki játcik a Earth Special Force-én? patchalni kell? vagy valaki segit h hogyan tok multyba játcani?? meg magyar szerot valaki mondjon pls
  • xxxpaulxxx
    #217
    hát ne állítsd át... teljesen jó az opengl-en....
    #216:nyugi...
  • roland4
    #216
    valaki irjon plsplspls mert már szeretnénk játcani rajta
  • roland4
    #215
    nekem se jó felrakom a db source clientet a steamaps mappába és nincsennnek ot a fájlok!! de ha csinalok 1 mappát és abba intsallozom és onnan kivágom és beillesztem a stemps mappába ugy nemjó??
  • roland4
    #214
    Vaalaki help!!megvan az earth special force 1.2.3 és a grafikát átálitom D3D-ra és kilök meg mikor játcom a bot elkezd börgetni a kép ösze visza megy 1xer fekete 1xer meg fehér igy pislog meg a big pack 8.4 mire jó? thx
  • roland4
    #213
    sziasztok én letöltöttem a clientet a file neve: DBSource014(Client).msi

    légyszives segicsetek h steamel hogyan kel elinditani meg hogy hova telepicsem a játékot meg a hl2-ö az mi?? half-life2?? ha az akkor adtok 1 linket h honnan tölcsem le?? elöre is köszönöm
  • Aquir
    #212
    én csak a klienst töltöttem le és steammel meg hl2-vel megy
  • milanbandi
    #211
    ismerem le is töltöttem de vmiért az nem indul!
    de azért tudok mondani IP-t a DB source-ra?
    meg kell hozzá patch?
  • SZilaJMaGGoT
    #210
    Ezzel senkisem játszik, próbáld ki az earths special forces-t(HL1 dragonball mod), lassan jobban fog kinézni mint a source....
  • milanbandi
    #209
    csá letöltöttem a Dragon ball source-t!!!
    kell hozzá patch?
    és tudtok adni Ip-t?
  • Aquir
    #208
    egyébként a steam szerverek között csak egy szerver van
  • szeverin
    #207
    gyertek hamachira név:kamiondbjelszó:kamiondb
    eszt szerot nem én csináltam hanam az egyik ismerősöm
    gyertek sokan és majd jókat játszunk
  • Aquir
    #206
    most is alig van pár szerver gondolom mint régebben? :p
  • szeverin
    #205
    csá mindenkinek aki szeret DBS az jöjön hamachira név:szeverindb jelszó:szeverindb
    vagy vegyen fel msnre
    msn:[email protected]
  • Thamus
    #204
    Üdv mindenkinek!
    aki szereti a Dragon Ballt és azt hiszi hogy mindent tud róla az tesztelje le a tudását! Jó szorakozást!
    http://www.kvizkaszino.hu/termek/dragonball.html
  • szeverin
    #203
    hello mindenkinek. Aki szereti a DB annak itt van egy ip cim:169.254.16.114:27021 gyertek és akkor majd nyomjuk
  • szeverin
    #202
    üdv. mindenkinek valaki nem tudna addni ip-cimet mert én seholsem tálálok.
    elöre is köszi
    elérhet:[email protected]
    msn:[email protected]
  • Aquir
    #201
    amikor évekkel ezelőtt néztem, volt kb 4 szerver, szóval nem tudom mennyi van, ha viszont hiba akkor nemtom
  • xxxpaulxxx
    #200
    Én azt nem érte, hogy miért nem talál servereket a game? Azt írja ki:
    There are no internet games listed on the master server that pass your filter settings.
    És semmi filtert nem kapcsoltam be...
  • xxxpaulxxx
    #199
    http://www.immortalrespawn.com/dbsource/install.php
    Ez talán segít.
  • Aquir
    #198
    hát ha a sourcemods könyvtáron belül bele van telepítve a Dragon ball Source könyvtárba, és azon belül már a fájlok és a mappák vannak, (és nem úgy van hogy az általad létrehozott DB Source könyvtáron belül még van egy DB Source könyvtár) akkor jó. Mert van úgy hogy nem kell könytárt létrehozni neki, mert telepítéskor csinál magának, szóval nézd meg hogy nem 2 könyvtár van egymásban, szóval valahogy így kéne asszem kinéznie:

    c:\blablabla\Steam\steamapps(vagy mi)\Sourcemods\ DB Source (vagy mi a pontos fájlnév) \ és ha benne már a fájlok meg mappák vannak, ami hozzá tartozik a modhoz, akkor jó

    na meg ugye csak half-life 2 vel működik együtt
  • bAguziB2
    #197
    kössz aquir, deezt megcsináltam és nem mutatja a gamet a steam! mitől lehet ez?? kössz előre is
  • Aquir
    #196
    simán honlapjáról leszeded, és kicsomagolod/telepíted a SourceMods könyvtárba (és utána a Sourcemods könyvtárban lesz egy Dragon Ball Source könyvtár, úgy)

    újraindítod a steamet és kész, ott elindítod, nem kell feltétlenül hamachi hozzá, ha meg nem eredetiek a dolgaid akkor keress más megoldást :)
  • bAguziB2
    #195
    Helótok! Valaki le tudná írni privibe hogy hogyan kell felrakni?? mert leszedtem, feltelepítem, de nem tudom elindítani. meg hallottam valami hamachoről,de nem tudom biztosra. légyszi segítstek!!!
    előre is kössz: bAguziB2
  • Aquir
    #194
    nem lehet hogy nem csak egy source-os játék kell hozzá hanem egyenesen a HL2 kell? nem tudom hogy hl2 nélkül is kellene e mennie, mivel én már akkor telepítettem mikor fenn volt a hl2
  • WartHogSon
    #193
    bemásoltam a sourcemodsba, de a steam nem veszi be :S
  • WartHogSon
    #192
    ez furcsa, megpróbáltam nem oda telepíteni és oda megy :O
    csak az alapból megadott steam/steamapps/sourcemods-ba telepítve nem jelenik meg semmi
  • WartHogSon
    #191
    hello!

    van eredeti hl2 dm-em, leszedtem a db source 0.1.3-t, feltelepítem a sourcemods mappába, de telepítés után ez a mappa üres marad
  • tojas0
    #190
    aki akar source-zni hamachi-val annak itt az msn címem ezen megdumálhatjuk a dolgokat [email protected]
  • tojas0
    #189
    aki akar sorece-zni hamachi-val annak itt az msn címem ezen megdumálhatjuk a dolgokat [email protected]