206
L\'art pour L\'art társulatról minden
  • n3whous3
    #86
  • Loál János #85
  • blackgamer
    #84
    A Bálteremben egyik kedvencem
  • Bradyx
    #83
    Tudom, már megvannak azok a részek is, amelyekben még Galla meg Nagy Natália van benne; azon is nagyokat röhögtem XD
  • n3whous3
    #82
    Sajnálhatod, mert a régi társulat sokkal jobb volt. De a kimaradt "kötelező" részeket megtalálhatod a jo.zan.hu-n
  • Bradyx
    #81
    Én még csak egy fél éve ismerem a társulatot, de nagyon tetszik.
  • Vaxi
    #80
    Társkeresés :D
  • Loál János #79
    Ja, ami még nagyon tetszett, az Naftalin Ernő, maga.
    Linkeljetek videót, htx.
  • Bradyx
    #78
    A L'art pour l'art a legjobb!! Nem kell félni a Tompikátóól!!
  • n3whous3
    #77
    Ahha, kösz
  • ajem kisa
    #76
    #20 mp3-ba belinkelve...:)
  • Vlala #75
    felvételről nem tudok, de a szöveget János beillesztette ide.
  • n3whous3
    #74
    Valaki nem tudja, hogy hol van az a felvétel, ahol kint fekszenek napozóágyon Galláék és arról dumaálnak, hogy milyen szegények voltak régen, de most gazdagok (Galla: "Naponta 25 órát dolgoztam és én fizettem a főnöknek." meg valamelyik ezt mondta: "Mi pedig salakot ettünk. HIDEG salakot" ...)

  • n3whous3
    #73
    Azért a besenyőpistabácsi zene odab*szott...

    Boborján: "Azt mondta a Besenyő Pisssta Báááácsíííí, hogy nagyon nagy állat a bálna bácsi..."

    Meg az öreg dala azzal a lepuffantott lúddal. Nagyon heavy: "lálálálálálállibalibaláláláááááá" (ha jól emlékszem)
  • hellnight
    #72
    Azt nem tudom. Azt még nem hallottam, ha ez egy zene :D
    Legalábbis most így nem emlékszem, hogy láttam volna már O.o
  • Kicsikiraly
    #71
    mindég* :P
  • Nuki
    #70
    Három testőr és a jeti?
  • hellnight
    #69
    Nekem nem volt ezekkel nagyon bajom. Én inkább a "zenéktől" kaptam herótot :S Azokat mindig eltekerem, ha nézem őket. A Best Uff-ban is eltekertem az összes zenét amit énekeltek. egyszerűen nem jönnek be. Nem tudom miért kellett beletenni azokat.
    Az egyedüli zene ami tetszik a Fületlen Fiú, az kegyetlen D:
  • Dynamic
    #68
    L'art pour L'art az elején nagyon jó volt.Azt az időszakot szerettem, amikor Galla és Nagy Natália volt a másik két tag.Pethő Zsoltot nem nagyon csíptem már a Holló Színházban sem.Nekem valahogy mindig is kilógott a sorból.Ettől függetlenül a legutóbbi előadásukra is elmentem:)Mondjuk Besenyőéktől is herótom lett.Kicsit unalmassá vált az erőltetett szóviccgyártás, ami az egész műsort folyton végigkísérte.
  • Dynamic
    #67
    Ja, látom más is belinkelte:)
  • Dynamic
    #66
    JÖN A MEDVE!:D
  • Csesza
    #65
    besztes volt :)
  • hellnight
    #64
    Jah xD

    "Csiga.......kicsi aprócska csiga........
    Játszik a Tompika csigácskával, játszik a Tompika #placcccs# csigácskával" xD

    Meg a Nyál......bácsinak a szájából kiesett a nyála. Széttapicskolja a Tompika a nyálat. Kiröpteti a világegyetembe. Fúj de gusztustalan kisgyerek a Tompika. (erre már sajnos így fejből nem emlékszem pontosan, de meg van ez is :D)

    Jetis az meg van nékem :D
    Majd összevetem már, hogy mi az amit a jo.zan-ról meg mi az amit DC-ről szedtem le azt valahová felküldöm :P
  • Vaxi
    #63
    A jeti nincs meg valakinek?
  • n3whous3
    #62
    Na és Tompika?

    "Tompika megnézi a naaaagy sütemény alját..."

    "Tompika rak mindenbe egy kis kutyagumit..."

    "Tompika megnézi a macikát.. nyomja a süteménybe, nyomja..."

  • PyRex
    #61
    Váratlanul jöhet vendég vérhas konzerv legyen mindig
  • Vlala #60
    Anti bácsi és Kancácska párbeszédei hutnak eszembe a társulatról, na meg Pandacsöki Boborján, a legmindenebb ember... Bár szerintem jobbak voltak, amikor még Holló színház néven Gallával űzték az ipart.
  • n3whous3
    #59
    Hehe, annak idején jókat röhögtem ezeken.

    Én is a napokban találtam rá a videókra.
  • gnar killer
    #58
    nagyon jók, kiskoromban mindig megnéztem ((:
  • cenobite
    #57
    Köszi! Már le is jött!
  • REALista
    #56
    Amiket DC-n találtál azokat feltölthetnéd valahová...
  • REALista
    #55
    Épp most szedem jo.zan.hu-ról...:D
  • Frosty01
    #54
    valaki linkelje a jetiset pls :c
  • Munch
    #53
    Diavetítős videók:
    nézzétek meg őket, állatok. xD
  • Nuki
    #52
    hányszor lehet büntetlenül énekelni egy refrééént (8) [dalol]
  • Dexantreal
    #51


    Nekem is nagy kedvenceim voltak és még mindig bírom őket! Láttam is valami plakátot most az új darabukról, hogy van színházban, de nem jut eszembe melyik :S. #49 az nagyon lol és a#45 is nagyon álllat. A többit majd megnézem.
  • cenobite
    #50
    A "Jön a medve"-t keresem már egy ideje, de se' jutub, se máshol nem találtam. Valaki esetleg...?
  • hellnight
    #49
    Jah sajnos nekem is csak a jo.zan.hu-s részek vannak meg. + asszem 2-3 olyan amit DC-n találtam, de semmi több :(

    "...Elmenjenek moziba. Nézzék meg a filmet, a dinamótauruszosat. Tudják, amelyikbe harapnak. Ugye a Nyurisics Park. Gyün a Rontószaurusz meg a bontószaurusz, azt eszik a szereplőket. Az a jó mikor gyün a szereplő azt egyszer mán csak kaaarja vész. Le-hara-pó-dott. A Dinamókrampusz leette. Szegény szereplő meg mán csak, kezefosztottan álldogál. Jó van mondom, a gatyám belekultúrósodott a székbe kérem, olyan kultúrális voltam...."

    :D
  • tnm #48
    ez viszont szar xD
  • Rage47
    #47
    LOOL:D