206
L\'art pour L\'art társulatról minden
  • Anzsa16
    #126
    Szerelmi vallomásez a kedvenc számom
  • Anzsa16
    #125
    a youtube-re úgy vagyok felregisztrálva hogy Mumuska16
  • Anzsa16
    #124
    Ma én is raktam föl egyet a világ legbátrabb emberét nem tudom hogy meglehet e már nézni
  • Vaxi
    #123
    yá:D
  • Anzsa16
    #122
    akkor ezek szerint jól igazítottalak el ;-)
  • Vaxi
    #121
    én kerestem nagyon, és én tettem fel :D
  • Anzsa16
    #120
    Ez rajta van a Best uff L'art pour l'art címü DVD-n onnan let lemásolva
  • Kicsikiraly
    #119
    egy lemaradt:
    Boborján, a jósok jósa
  • Kicsikiraly
    #118
    Boborján a fekete mágus
    Boborján sokáig él
  • Kanál
    #117
    akik nagyon keresték a yetis videót
    http://www.youtube.com/watch?v=buAI976ThB8&NR=1
  • Cuchulainn
    #116
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VxhrVvrIsMw&NR=1]"Irdatlan bácsi, Irdatlan bácsi! Nézné már meg a gyerekek! Rosszak-e vagy nem jók a gyerek!"[/URL]
  • Kicsikiraly
    #115
    na meg a: "hangya és a tücsök."
    "a prücsök az nem kell"
    "De hát ez így van megírva anélkül nem teljes a történet"
    "tejes? belemártyuk a prücsköt a tejbe? asztán kinnhaggyuk? hogy megfaggyon? tücsökfagyi... és akkor lóbálja a lábát és jön a fagyi... ajtómata!

    xD"Benne vagy már a kádban? Csüdig!"
  • Alice Sabbat
    #114
    Diavetítések

    .:: 1 ::.
    .:: 4 in 1 ::.

    Menés

    Menés
    Pest megye
  • Anzsa16
    #113
    Hogy pontos legyek "volt egyszer egy Mehemed sosem mosot feneket,, aki a többire kíváncsi olvassa el a könyvet;P
  • Anzsa16
    #112
    A világ legfeketébb feketemágusa az az én kedvencem régen a világ lekitünőbb musical színésze(három madár ált a bokron mind a három ott állt hej ezek aztán megéheztek ottan éhezgettek haj) De a történetek tényleg jók azokat a Szászi Móni írta nekem azok közül a kedvencem A fürdés az fergeteges megmosom a belemet:P
  • Kicsikiraly
    #111
    Jeti + Musical :P ("és a fóka agyvelője remegett a pénztárgép kalviaturháján!") amugy madáretető az nagyon jó :P nekem sajnos csak az van meg, Boborján a haveromnak csak, de volt már kölcsönbe :P végén a mesék nagyon jók :P
  • Anzsa16
    #110
    Na ezek szerint te is nyolcadikos vagy én is. Én lány vagyok ez egy kicsit fura lehet de ha eltudsz vonatkoztatni a Robi személyétől akkor jó. Hát nálam a Boborján és a Madáretető no meg a Laár pour l'art alapműnek minősül így természetesen tudom hogy benne van. Ha már így belemerültünk a dologba kinek melyik a kedvenc Boborján jelenete?
  • Kicsikiraly
    #109
    Dolák-Salynak a Boborján című könyve végén ott vannak az instrukciók hogy hogyan is kell csinálni :)
  • ronihun
    #108
    :D énish feltom húzni úgy a számat és énis gondolkozam azon hogy előadjuk..
  • Kicsikiraly
    #107
    meg tudom csinálni, denem én szoktam a Boborján lenni :) én az izé, műsorvezető vagyok :) most, 8.ban uccsó előadás lesz :P Jósok jósát fogjuk :)
  • Anzsa16
    #106
    Mármint szájrészedet az egy alapha valaki Boborjánnal próbálkozik
  • Anzsa16
    #105
    Na az tök jó én is Boborjánkodok mi is az öcsémmel adtunk elő Boborján jelenetet csak mi a világ legfeketébb feketemágusát akkor erről a témáról tudunk beszélgetni te is föltudod huzni a jobb fölsőt?
  • blackgamer
    #104
    de linkelve nem volt jeti link [csak a linkeket látja egy weboldalon]
  • endiboy
    #103
    ordítva háááánytam...kész XD
  • Kicsikiraly
    #102
    lol, mi a jetiset egy sulis ki mit tudon adtuk elő :P a zsűri fetrengett a röhögéstől, és onnantól kezdve minden évben boborján jeleneteket adtunk elő. :P
  • REALista
    #101
    #95
  • blackgamer
    #100
    aham, nem ismerem, remélem valaki hamar linkeli mert kiváncsi vagyok, már többen mondták hogy jó
  • Anzsa16
    #99
    Bocsi Blackgamer ez mind a kettő amire gondolsz ezek tényszerüleg Jetis dalok személy szerint a három testőr és a jeti a második kedvenc de a Boborján a jeti egy jelenet volt hajdanán és ezzel most nem megbánatni akartalak de ha ezt így mondta akkor ő arra a kakaótekercses, lábnyomozos dologra gondolt szerintem.
  • blackgamer
    #98
    ez nem tudom hogy az-e A Három Testőr És A Jeti vagy ez Jetidal
  • n3whous3
    #97
    Kakaóstekercs rulez.
  • Anzsa16
    #96
    de az egész 2000 szilvesztei előadás 4:43másodpercétől kezdődik az a jelenet.
  • Anzsa16
    #95
    Szia na úgy lehet megtalálni mert fenn van csak lehet hogy nem túl gyorsan lehet letölteni. www.jo.zan.hu utána video utána ott van egy olyan mappa hogy Magyar-hungarian megnyitod és mész le és olyan néven fogod megtalálni hogy laar_szilveszter2000..> na abban van a JETI!
  • Vaxi
    #94
    nem találtam meg :(
    egy linket ha tudnál adni, vagy feltöltenéd valahova azt megköszönném.
  • Anzsa16
    #93
    Csak érdeklődök valaki nézi a humorbajnokságot az ATV-n mert a DSR szokott ott zsűrizni és a két héttel ezelötti vendégelőadó is a L'art pour l'art Társulat volt nagyon jó volt a Hófehérke és a svéd törpe zárójelenetát adták elő.
  • Anzsa16
    #92
    Nekem megvan de az is fenn van a jo.zan.hu-n ha jól tudom
  • Anzsa16
    #91
    Sziasztok!
    Én új vagyok itt de alapon L'art pour l'art fanatikus vagyok. A kedvencem a Dolák-Saly Robi! Van egy kis gyüjteményem belőlük. A mostani Hófehérke és a svéd törpét is csak háromszor láttam eddig. De még az idén játszák a Budapesti Bábszínházban ha jól tudom május 11-én!!! Szívből ajánlom mindenkinek!
  • Vaxi
    #90
    Boborján a Jeti nincs meg senkinek ?:(
  • ajem kisa
    #89
    Pest megy-e?:)
  • Kicsikiraly
    #88
    A blues megvan valakinek?
  • Kicsikiraly
    #87
    megvan kazettán