206
L\'art pour L\'art társulatról minden
  • mod
    #46
    Kegyetlen jó!
  • eörgs
    #45
    kötelező jelleggel
  • eörgs
    #44
    nem értesz még, sok mindent
  • eörgs
    #43
    irdatlanbácsi, pommondani akartam.
  • mod
    #42
    Csátáb!
  • eörgs
    #41
    izgató, forró, déltengeri szenvedély
  • mod
    #40
    Gallát mindig is szerettem, lehet azért, mert az angol abszurd humor hozzám mindig is nagyon közel állt... Nagy Durranás 1-2, Gyaloggalopp, Top Secret, stb. Beszteszt filmek!

    És ez a két videó zseniális (FELTÉTLENÜL MEG KELL NÉZNI):

    Első

    Második
  • ajem kisa
    #39
    Ez a nyerő!:)
  • csgery
    #38
    L'art pour L'art - Drámai
  • ronihun
    #37
    Nekem kéne a többi mert csak az van meg amit jo.zan.hu-ról szedtem...De nem elég ennyi:D
  • Fülüke
    #36
    A L'art pour L'art a világ legjobb társulata! Hisz ők teremtették meg magyarországon az abszurd humort! :) Megvan nekem is az összes rész kazettán még az ősidőkből felvételről. :) Én sosem unom meg őket. Csak kár hogymár nemkészítenek dolgokat. :(( Jó volt ennyi volt. :) Üdv.
  • Jano
    #35
    Szakközépben mániákus voltam, ma is nagyon csípem őket, meg is van az összes rész, amiket néha-néha előveszek. Mondjuk Besenyőék javától ma már befáradok, szerintem annyira agyonidézték őket, hogy elcsépeltek lettek, és talán azért is, mert anno csapágyasra néztem őket videón. :)
    Laár költészetén beszarok, Dolák a dalaival üt nagyon, Nagy Natália meg nő, és mégis "ilyen". :) Galla Miklós játéka nem mindig tetszett, de tény, hogy ő sem egyszerű fickó, ő is minden téren képes alkotni ("A viccmesélő humorista" pl. über).

    A későbi, tv2-korszakos műsorok nem nagyon tetszettek, Boborján figurája inkább idegesített, a Besenyő családtól itt alapból lefáradtam, bár Szászi Móni iszonyatos szóviccei, nyelvi leleményessége káprázatos, egyszerűen besokalltam tőlük. Pethő Zsolttal kb. úgy vagyok, mint Gallával, nem tetszettek az alakításai. Ezekből a műsorokból egyedül Leopold, a porondmester diavetítései tetszettek.

    A Holló Színház átvett jelenetei is jók voltak, és a Dózsa-Galla-Bór triónak is voltak örökzöldjei.

    Ajánlom mindenkinek Laár András, és Dolák-Saly Róbert könyveit (gyakorlatilag bármelyiket).
  • CattiBrie
    #34
    - Ez mindennek a teteje.
  • endiboy
    #33
    XDDDDDDDDDDDDDDD
  • Lyan Kyj
    #32
    jo.zan.hu-n van pár letölthető Vastyúk, asszem 3-11. része!
  • Cuchulainn
    #31
    Nagyon jók!
    Vitathatatlanul a best az Boborján rekordkísérletei, de a Besenyő család meg a hangos fotóképregény is magasan veri más társulatok próbálkozásait. A többi művük az csak simán zseniális :D
    Az egyetlen amivel hazai szinten összemérhető az Gálvölgyi régebbi műsorai.
  • puma1
    #30
    én a Jetis jelenetet keresem de nemtalálom sehol :-= vki nemakadt rá esetleg vhol?
  • Bandee1987
    #29
    Galla - a bűn útján :DDD
  • fradista91
    #28
    Régen nagyon szerettem őket :)
    Jók voltak
  • Bandee1987
    #27
    legjobbak :)
  • ronihun
    #26
    A Beelga kományfőő Párisban megközdte Torórette tórúú....xD
  • Amse
    #25
    Én láttam. Nem a legjobb, de vannak jó jelenetek...
  • ronihun
    #24
    Én nemláttam még...sajnos még egyet sem láttam élőben deha vki tud egy mostanában lévő előadásról Pesten akkor thx...megnézném
  • blackgamer
    #23
    látok néha plakátot, a Hófehérke és a svéd törpe milyen? látta valaki? színházban adják
  • ronihun
    #22
    Nekem ezek megvannak:D xD

    Haza kellet mennem mert otthon főztek meleg szendvicset....xD
  • hellnight
    #21
    Boborján rulezz :D

    Kedvencem mikor elefántnak van öltözve xD

    "Múltkor is becsípte a metro.
    -Tényleg? És mit csinált?
    Hát kiabáltam, hogy hááááááááááááááááá...
    ....meg olyan is volt, hogy itt csípte be (középen megfogva az ormányt), aztán meg itt viszketett (vakargatja az ormány végét)...." :D
    Ezektől szakadok még most is xD

    Nah meg a Yetis, váááááááááá
    Nagymamám küld nekem kakaóstekercset xD
  • blackgamer
    #20
    Holló színház kicsit gyengébb volt, de azt is hallgattam
    Holló Színház - A régi szép idők
  • blackgamer
    #19
    Szerelmi vallomás
  • blackgamer
    #18
    Besenyő család egy része
  • Kicsikiraly
    #17
    "Marynek hívták, mielőtt átlőtték a nyálát."

    ezek nagyon jók :) nekem a Lila Liba van meg kazettán :)
  • ronihun
    #16
    Én nekem akkoris a kedvencem a Dolák-Saly...ő a legjobb.:D szerintem
  • ronihun
    #15
    :DD
  • blackgamer
    #14
    Dallas :)
  • LeePí17
    #13
    best off :)))
  • gameplusz
    #12
    Művészet a művészetért :P
  • blackgamer
    #11
    Lila liba

    "a legnagyobb tragédia,
    anyukámnak nincsen fia" :)
  • blackgamer
    #10
    egy kis nosztalgia :)
    A nyálon lőtt lány balladája
  • Amse
    #9
    Szeressük őket, de nekem az igazi a Holló színház volt. (Nagy Nati, Galla Miki, Novák Peti, Pethő Zsolt)
    L'art pour L'art -ból is láttam mindet és nem csak azért mert a fél társulattal rokoni viszonyban vagyok. Vannak kicsit gyenge jelenetek, de az élő színház varázsa mindíg tartogat vmi jót az előadásokon és azért van, hogy nem lehet abba hagyni a röhögést 1-1 jeleneten.
  • blackgamer
    #8
    pár rész megvan videókazettán + 2 album gépen
  • Lyan Kyj
    #7
    youtube-on rengeteg vidi van, csak rá kell keresni!