206
L\'art pour L\'art társulatról minden
  • medes
    #166
    Hello!

    Tudtok Valami elérhetőséget az Igazságos Izom Tibor jelenethez?
    Szerintem az egyik legjobb, de nem találom sehol.

    Köszi
  • n3whous3
    #165
    Hanggal együtt ajánlom ezt
  • n3whous3
    #164
    Bár Evetkét eljátszhatná, mer' akkora bárgyú
  • Anzsa16
    #163
    Azért ha ez így van akkor azt kell mondanom hogy nagyon mélyponton tart most Mo. és a humor és mégis egy csomóan vevők erre a bárgyu humorra vagy csak én látom így?
    Ami megeshet mert 14 éves vagyok de azt tudom hogy mióta az eszemet tudom Lpl mindig ott volt nekem így lehet hogy elfogódott vagyok velük szembe.
  • REALista
    #162
    Na meghát Kiszel Tündét sem lehet nagyon beépíteni a műsorba így alapból esélytelen...:D
  • Cuchulainn
    #161
    A tévétársaságok úgy tartják, hogy amiben nincs politika, közéleti személyiségek paródiája vagy legalább jó sok bazmeg az már nem vicces. Így aztán nem meglepő hogy a társulatnak nincs tvműsora.
  • Anzsa16
    #160
    Ujjam alól vetted ki a betüt ugyan is én is ezen gondolkodtam sőt az eggyiki oldalom már írtam erről a felvetésemről
  • n3whous3
    #159
    Hát az egy kalap szart se ér. Köcsögmuki amatőr valóvilághulladékok, meg egyéb maradék műsora.
  • REALista
    #158
    Ja azért nincsennek a TV-ben mert túlságosan beleszólnának a műsorba.Talán jobb is így ha kihadják a Tv-t nézd meg mi lett a Szeszélyes Évszakokból...
  • n3whous3
    #157
    Olvastam, hogy nem rajtuk múlik, hogy nincsenek TV-ben. Valamilyen kezdeményezés kellene, aláírás vagy mittudomén csak legyenek már TV-n is!!!!!!!!

    Ti mit szóltok ehhez?
  • Anzsa16
    #156
    Megujult a Tárulat honlapja sokkal jobb kivitelezés www.lpl.hu
  • Anzsa16
    #155
    Durva belegondolni hogy megnéztem a neten és nem tudom de úgy vettem észre hogy nem lesz több Hófehérke és a svéd törp de remélem nem hagyják abba
  • Dexantreal
    #154
    Lol, de kemény ez a Bartos videó a bannerben!
  • Anzsa16
    #153
    Rajta leszek:D Hogy hogy érdekel?
  • Lyan Kyj
    #152
    felrakjátok vhova? Szívsn megnézném
  • Anzsa16
    #151
    Na nekünk is megvolt a szereplésünk a mien meg lett örökítve: ) Jól siekrült minden amit akartunk elsült.
  • Kicsikiraly
    #150
    olyasmi. ezt ugy hivjuk h Mi mit tudunk, ide a ki mit tud legjobbjai jönnek el, és akárki bemehet,
  • Anzsa16
    #149
    Na jólvan az a jó a boborján jelenetekben ogy könnyen lehet inprivizáli. És ez mi volt valami Ki mit tud?
  • Kicsikiraly
    #148
    Na, megvolt az előadás, belerontottunk néhányat... Felvétel sajnos nem készült, de röhögött a közönség :)
  • Anzsa16
    #147
    Most a vaterán meg lehet kapni http://www.vatera.hu/l_art_pour_l_art_tarsulat_best_uff_cimu_dvd_je_25726121.html
  • Anzsa16
    #146
    Én csak eggyet tudok ajánlani a Best uff L'art pour l'art címü DVD-n rajta van. Sok más jó jelenettel együtt.
  • DoctorJohnson
    #145
    imáimba fogom foglalni annak a nevét, aki ad valamiféle letöltési/megtekintési lehetőséget Laár András - Andárs mágus című eposzához!

    THX előre is :)
  • Kicsikiraly
    #144
    Érdi Műv.ház, és elvileg igen, meg lesz örökítve.
  • Anzsa16
    #143
    Na azért arra kíváncsi lennék meg elsz örökítve?
    És mégegyszer hol léptek fel azon kívül hogy gondolom hogy színpadon.
  • Kicsikiraly
    #142
    igen, tudjuk :) előre megrendezett, de ugy hoszabb és jobbak a poénok :)
  • Anzsa16
    #141
    Ezt hogy érted? Tudjátok előre ki lesz az akit kiszemesz a nézőtérről és hol lépetek fel?
  • Kicsikiraly
    #140
    ja, az improvizálást is bele akarjuk rakni, de persze kicsit átköltve :)
  • Anzsa16
    #139
    Sok sikert majd szurkolok és ti is megcsináljátok az inprvizációs részt?
    De légysz te is szuirkolj nekm 18-án a feketemágus miatt ;-)
  • Kicsikiraly
    #138
    Boborján a Jósok Jósa

    Drukkoljatok ezt fogjuk előadni 14.-én :P
  • Anzsa16
    #137
    ezt is szerintem kevesen ismerik
  • Anzsa16
    #136
    de most raktam föl mégegyet Pucér nők ruhában
  • n3whous3
    #135
    hmmm. Jaaaa... Összekevertem a fekete mágusossal. Akkor télleg
  • Anzsa16
    #134
    Nem mert ez egy 2004-es szilveszter ezt egy másik oldalról lehet csak letölteni nézd majd meg másrészt ha ez is a jozanról lenne akkor ottlenne a jozan emblémája a felső sarokban
  • n3whous3
    #133
    Esetleg jobban átnézhetnéd az oldalt:
    Hungarian-Magyar mappa, azon belül laar-szilveszter 2000 és 2002.
  • Anzsa16
    #132
    A bűvész nem
  • n3whous3
    #131
    De ezek mind fent voltak már régen a joo.zan.hu-n
  • Anzsa16
    #130
    vannak fönt ujjakA bűvész
    A világ legtöbb nyelven beszélő embere
  • Anzsa16
    #129
    Na egy kicsit több életet valakinek véletlenül nincsenek meg a Nooormális??? részek mondjuk a Szex címü epizód?
  • Kicsikiraly
    #128
    jííí ezt értettem "blues" alatt :P
  • Anzsa16
    #127
    Boborján na ez az amiről beszéltem