103
A jövő gördeszkaszimulátora
  • amdrula
    #103
    Ezzel én is szívtam, nézd meg hogy trick guideban, hogyan kell a Nollie 360 filpet csinálni, nekem nagyon ritkán sikerül :D. Szóval csináld meg a 360 filpet, úgy, hogy a betonkorlát szélén landolj, és csússz le rajta :D
  • Ironmask
    #102
    segítség kéne nekem Paul Rodriguez-nél kell, egy feladatot csinálni Nollie 360 Flip,és utána le kell csúszni valalmit.Valaki tud segíteni?
    itt vagyok:
    http://www.youtube.com/watch?v=6YH1g7-_glo
    segítsetek,hogy hogyan kell a trükköt!!!!
  • amdrula
    #101
    A jobb sticket fel vagy le kb. félúton tartod.
  • Ironmask
    #100
    hogyan kell manual-ozni benne?van egy feladat,hogy Fliptrick Into Manual,azt hogyan kell megcsinálni?segítsetek!!!
  • UoNokedli
    #99
    xD köszi! :D
  • amdrula
    #98
    Nem próbáltam, de szinte biztos vagyok benne, hogy nem :D
  • UoNokedli
    #97
    lehet benne 2 embernek osztott képen játszani?
  • skate00
    #96
    :(

    de akkoris jó legálább feldobja valami a szobát

    am én ingyen gondoltam :)
  • ecneb
    #95
    haggyadmá annyiból van két lapod vagy egy komplett deszkád...keep it real
  • Tisszi
    #94
    most néztem, raktáron még van 8 szal tudok kettőt is adni ha gondolod
  • Tisszi
    #93
    jah ha kell énis adok egyet..hátha a Fido-é 3led-es lesz
  • skate00
    #92
    Tényleg ?????
  • Fido4life
    #91
    de, adok
  • skate00
    #90
    VALAKI nem adna egy Xbox 360 at ????????
  • WrestlingFan
    #89
    császtok, *balro20: én mindig úgy csináltam h folyton vmi nagy trükkel kezdtem csúsztam aztán mikor befejezted a grind-ot még egy jó trükköt. nekem bejött!
    *AntiHero: mikor nyomod a kickflip-et ne engedd vissza a gombát.

    Am nagyon nagy gamemár 6-szor kijáccottam:D
  • AntiHero
    #88
    : Hogy lehet DOUBLE flippeket csinálni?
    Vagy esetleg triple flippet:)? ...
  • AntiHero
    #87
    Csinálj egyedi több kombós sok idős trükköt
  • balrog20
    #86
    nah megint írok :D most az lenne hogy egyszer a Plan B-nek a raktárába van egy best trick verseny. Azt hogy lehet megnyerni, Pontosabban nekem az elején mondjuk ad 450 pontot egy trükkre utána meg hiába csúszkálok össze-vissza nem ad pontot...Ti hogy csináltátok meg??
  • AntiHero
    #85
    Gondolom manuálba kell leérkezni a földre.
  • balrog20
    #84
    hello! csak annyit h elakadtam a career módban, egy újságnak (skateboardmag v mi az) kéne egy fotót csinálni. a feladat ez: 1.drop to the street 2. do 1 manual. Szal ott most hogy kéne csinálni? Ja a feladat egy lépcső mellet van és egy nagy fekete izéről kéne ledroppolni :D köszi
  • bigadam
    #83
    Ja látom SKATE-et EA black box fejlesztette, burnoutot meg citerion games.
    Na mind1.
  • amdrula
    #82
    Ja igen, Burountot az EA írta xD:D:D:D
  • bigadam
    #81
    dehogy.:D
    inkább csak az Elektronikus Arcok nem tanultak meg ps3-ra programozni még akkoriban.....Azóta megtették, mert a burnout paradise elég jó lett.
  • rudanjoe
    #80
    lehet hogy a ps3-is suxx? :)
  • bigadam
    #79
    Nem tudom hogy lehet e unlockolni valamit hogyha minden feladatot megcsinálunk. Mert ha nem, akkor nem töröm vele magam, inkáb csak deszkázgatok össze vissza és tuti jó helyeket keresek.
    Nálam pedig mindig laggol a netes játék, sőt sokszor még szaggat is, de nagyon durván, lemegy 14-16 FPS-re, bár ezt csak tippelni tudom. Pedig jó netem van, warhawkozni mindig teljesen laggmentesen tudok japán szervereken is.
  • amdrula
    #78
    Szerintem akkor előnyöd van, hogyha első deszkás játékod, nekem nehéz volt átszokni TH-ről, mindig nyomogattam a gombokat :D
    Most meg THban rángatnám a sticket gondolom :P
    (Kár hogy a Proving Ground lemezen a Guitar Hero 3 demo a legjobb :()

    Én sem vagyok nagy pro, de azért bele lehet jönni a dologba.
    Nekem még hátra van pár spot, amit nem fedeztem fel (legalábbis térképen nincs, de a könyvben van) + a Prok ellen SKATE + egyik újság kb. 4-5 videója :D
  • examinee
    #77
    Hát nekem ez az első iylen gamem. És nagyon élvezem, ilyen lámán is:D
    Jah online tök jó, de nekem nem laggol- vagyis néha nagyon picit.
  • bigadam
    #76
    Nos az igaz hogy én ezelőtt sok tony hawkkal játszottam, de a SKATE-et kb 8-9 nap alatt vittem el olyan szintre, hogy összesen 1 DB videó feladat van hátra, meg le kell SKATE-elnem pár PRO-t. Már megnyertem minden helyet, minden spotot, a csontváz karakter is az enyém. Szóval nem oylan hosszú maga a karrier mód, de utána még nagyon sok felfedezni való hely van még. Nameg ott az online móka. Kár hogy iszonyúan laggzik...
  • examinee
    #75
    Áhh, sztem ezt megkell tanulni hogy mit kell csinálni, énis igy kezdtem, sőt nem is vagyook a vége felé, de nagyjából már tudom hogy van felépítve a game. Lehet mi ketten vagyunk csak ilyen bénák, de gyanítom hogy eslőre nem mindenki vágta miről szól majd a Carrer és azt hogyan csinálja.
  • Ceko
    #74
    Köszönöm,már rájöttem másnap reggel,hogy mit is kéne csinálni.Kicsit fáradt voltam az este,és már a tv-ig sem láttam el(pedig nem kicsi),igy nem vettem észre,hogy mi is van a térkép alatt.Azért nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
  • bigadam
    #73
    Igen, én is gyanítom hogy a videókat nem csináltad meg. A jobb felső hátsó (talán R2) gombbal tudsz a videók közt lapozni, majd ha valamelyikhez megfelelő terepre értél, a háromszöggel tudod elindítani a felvételt. Ekkor fél perced lesz arra hogy teljesítsd a megadott feladatokat, anélkül hogy elesnél.
    Sok sikert!
  • amdrula
    #72
    Nem tudsz videókat sem csinálni?
    Nincsenek Pro-k a térképen?
    Own the spotoknál, csak az van megadva, hogy hol csináljál trükkot, az nincs hogy mit, lényeg, hogy a pontszámod nagyobb legyen, mint amit ír.
  • Ceko
    #71
    Sziasztok!

    Kéne egy kis segítség!Kicsit furcsa számomra ez a játék,de nagyon jó az biztos.)Szóval nagyon az elején vagyok megcsináltam a tutorialokat és most éppen ott tartok, hogy már nincs semmi a térképen(Két város rész van csak),csak két bolt a metrok,meg az az Own The Spot!!Ilyenkor hogyan tovább? Az own the spotokkat kell megcsinálni??Próbáltam,de lehet hogy nagyon béna vagyok de nekem nem megy.Vagy csak az a baj hogy nem tudom mit kell csinálni(angol tudásom kicsit silány)Pl mit kell csinálni a régi medencés own-nél vagy amikor egy garázsból felkell ugrani a ház tetejére vagy a bomb the bank-nál!? Aki tud kérem segítsen.Köszönöm
  • amdrula
    #70
    Nemtom a manualos dolog nekem elég hamar sikerült, a Big Blackes is, addigra már néha sikerült a 360 flip :D
    Amivel sokat szívtam az a "Ride the Hubba" :D (először azt sem vágtam, hogy a 360 flip az egy trükk, nem egy akármilyen fliptrick kell, amiből egy 360-ast csinálok :D)
  • bigadam
    #69
    Na tegnap sikerült immáron a második újság címlapjára is felkerülni, úgyhogy nekiláttam a maradék feladatoknak. Gyorsan teljesítettem a pro feladatokat, (a big black-es nagyon nehéz volt), meg mind a 20 spotot is own-oltam. Azért egy szar gagyi deszkalapnál több jutalomra számítottam a spotok után.... Bár Danny Way megarámpája marha jó.
    Még hátravan vagy 4 videó, 1 fotó (amikor 2 boxon kell manuálozni a plan B mellett...szinte lehetetlennek tűnik) és vagy 2 deathrace.
    Ha jól tudom lehet egy csontváz karaktert is nyerni valahogy, gondolom ha minden feladatot megoldok.
  • bigadam
    #68
    Khuul a játék nagyon. Magamtól sosem tudom abbahagyni, csak ha a tesóm jön és nyaggat...Meg az a baj hogy 1 TV van össz-vissz a házban és anyámék is igényt tartanak rá...:(
    Nem baj, itt a vizsgaidőszak, februárig itthon leszek :D
    Kár hogy közben tanulnom is kell.

    Amúgy marha jó dolog hogy online játékban lehet XP-t kapni és rangokat elérni. Ez tetszik.
  • examinee
    #67
    jaja, azt nézegettem!
    Most épp a gab the strettel szenvedek és abbol egy manual... de azt a tárgyat nem tudom a átugrani hogy a streetre érkezzek, most próbálom az oldalárol ugrani hátha beadja. egyszer már sikerült, csak nemjött a manual:D
  • amdrula
    #66
    Ha majd valami durva trükköt kérnek tőled a prok, akkor érdemes youtubeon körülnézni, honnan érdemes megközelíteni a témát :D
  • examinee
    #65
    jah, köszi! csak a tutorial és a trick book a manualt nem irta nekem! De rájöttem közbe hogy kell..
  • amdrula
    #64
    Az elején a tutorial, meg ott van a trick book is.
    BTW ez tök egyszerű, csinálsz manualt, abból egy filp tricket és manualba érkezel... (gyk manual, amikor csak egy tengely (2 kerék) van a földön)