1369
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

BÉTA PATCH IMMÁR ELÉRHETŐ: KATT IDE ...TERMÉSZETESEN CSAK EREDETI JÁTÉK ESETÉN ORVOSOLJA A GONDOKAT...
  • hiba
    #1129
    A jatek nagyon jó hangulatu, nem ertem minek fikaztak le ennyire.
    Az utobbi ev egyik legjobb "single" játéka.
    Van hangulata ami igen ritakság - en a GTA-kat mindig meguntam.
    Nekem is Ati van 4850 es semmi baja, azon tul, hogy Antialias sajnos nincs (wxp).
  • gfreak
    #1128
    lerakod, aztán egérgörgő le, így le tudsz rakni megint egyet, és így tovább...ha kell, mind a 16 lepakolható egyszerre ;)

    vagy áthajtasz ezerrel, vagy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lesz majd egy küldetés mikor a fegyverkereskedőtől tudsz hamis papírokat venni, akkor meg simán átengednek ha megállsz ;)


    @LegendKiller: akkor is lefagy ha nem állsz neki a küldetésnek, csak elmész császkálni meg robbantgatni? vagy csak a küldetés során fagy?
  • HoReSz1975
    #1127
    Ma végeztem a játékkal, nekem nagyon tetszett, cselekménydús volt rendesen, főleg a vége
  • Legend Killer
    #1126
    mielőtt újra tettem ősömmel a windoswt, ment kiválóan a géjm. hq megvédésénél jártam, gondolom tudjátok miről beszélek. és most dévédéről bedobtam a mentett állásokat a my games mappán belül a savegamesbe és hát mikor beülök hq védésénél az mg féle típusú fegyó mögé... nem annyira értek fegyverekhez... és darálok, akkor pár pillanat után lefagy :S.

    többször próbáltam már vmi sikert elérni, semmi. ötlet? kell a settings fájl is?
  • chicco
    #1125
    ezt nem értem.Lerakásnál button 1 majd felrobbantásnál megint csak tehát hogy tudsz többet lerakni??

    amit leraktál felrobban nem.

    Engem az érdekelne hogylehet a ZONE 2 vaskapukon átjutni?
    nincs semmi küldetésem csak 1 SK monogram aki a zone 2 ben van.
    álruha?

  • Lorder
    #1124
    én a 10 náci felrobbantását úgy csináltam meg hogy találtam egy helyet ahol viszonylag egy kupacban voltak leraktam egy csomo rdx-et aztán riadóztattam, jöttek még páran és csak felkellett robbantani a bombákat, kicsit necces mert könnyen meglehet halni :) de próbaszerencse
  • HoReSz1975
    #1123








  • HoReSz1975
    #1122
    Klassz ez a kocsi:

    [imgw]http://images.netbag.hu/20100104/20324118387.jpg[/imgw]

    [imgw]http://images.netbag.hu/20100104/20324525653.jpg[/imgw]

    [imgw]http://images.netbag.hu/20100104/20325289104.jpg[/imgw]

    [imgw]http://images.netbag.hu/20100104/20325620870.jpg[/imgw]

    [imgw]http://images.netbag.hu/20100104/20325940176.jpg[/imgw]
  • csrolli
    #1121
    Lorraine-ben van egy kastély a folyó partján, oda nem lehet bejutni??
    A 10 náci felrobbantásához tippeket tudnátok adni?
  • TopGun
    #1120
    A valaszod elso reszere: ok. ertem, a masodik reszere:fene bele! olyan jarmuvet nem nagyon lattam a kozelben :(
  • gfreak
    #1119
    nem, egyáltalán nem találkoztam még ilyennel...

    amugy spoiler, nem spoiler vita: nem hiszem hogy bármelyikőtök magától rájött volna hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a játék végére Dierker megőrül
    és azért csinálja a végén a banzájt szóval a noobozás is felesleges volt, meg a faszozás is ...van akinek még egy ilyen kicsi infomorzsa is elrontja a játékélményét, ezért adá nékünk a fórum a spoiler tag-et...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dierker nem csak a veszteségek miatt kattant meg, csak a katonák nem akarják őt elfogadni vezetőnek, ezért is dobbantanak egy csomóan, és ezért lövi őket halomra
  • chase
    #1118
    A térkép nálatok is használhatatlan? Ahogy odébbmozdítom elcsúsznak a jelölések, mintha egy külön layer-en lennének... nehéz leírni hogy van, a lényeg, hogy teljesen használhatatlan.
  • REPS0L
    #1117
    ok
  • xxxpaulxxx
    #1116
    menj neki egy épületnek utána, vagy bárminek, amiről visszapattansz

    Ha te is felrobbantál akkor valszeg elfelejtetted megnyomni az E-t csattanás előtt:D
  • Morphin
    #1115
    jó nagy spoiler volt gyökér...vegyél vissza...csupán azokat említettem kb. amire magától is rájönne egy newbie,mint pl hogy robbantgatni kell etc.
  • chicco
    #1114
    Sziasztok-,

    Beülök 1 kocsiba és kiírja hogy tap to plant bomb.Az oké de hogy tudom felrobbantani?
  • xxxpaulxxx
    #1113
    spoiler is meg nem is
    igazából annak spoiler aki full gyp és nem jön rá már a játék elején hogy mi lesz a vége:D
  • REPS0L
    #1112
    milenne ha spoilereznél faszjani?
  • Morphin
    #1111
    mint írtam anno én nem néztem végig az összes ingame video-t...ezért csak nagy vonalakban ismerem a történetet...de én arra következtetnék, hogy azért bolondult meg a Dierker,mert mi (ellenállók) leromboltuk egy csomó fontos épületét meg öltük meg a főbb vezetőket...és így kilátástalan helyzetben van...a mi hőn szeretett führerünk mit szólna ehhez? én is megbolondulnék...ha nem úgy vannak ahogy én gondolom akkor sorry
  • xxxpaulxxx
    #1110
    Jaaaaaaaa tényleg, mostmár vágesz mire gondolsz:D:D:D
    Egyébként azt én sem értettem...
    talán Gyíker az egésznek az oka... talán a gyár... dunnó...
  • Falcon87
    #1109
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Akkor viszont már végképp nem értem :D ott lőni is kellene, mert engem csak bámultak? Ugye amikor mentem az Eiffel-toronyhoz, néha ordítást hallottam és egy-egy náci leesett :D felmentem, zongorajáték, prostit fejbe lövi egy náci embör, odabent nácik felakasztva (de hogy?! ezt nem értem), meg még egy páran élnek, akik szintén nem lőnek. Aztán Dierker fejbe lőtt valami viccesfiút, én meg őt. Kb. ennyi volt a kalandom, a játék elől egy hatalmas WTF?! kérdőjellel a fejem fölött keltem fel.

    Németes vagyok, ezért kéne mesélni egy kicsit.
  • Cat 02 #1108
    Ezzel, de ezt én se tudom. Zongorás tényleg durva és azért hagyja, mert nincs lőszere :D
  • xxxpaulxxx
    #1107
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    potyognak? Prosti? Zongorás pasi? Biztos hogy te ezzel a játékkal játszol?XD
  • Falcon87
    #1106
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Meg az egész bagázsára. Minek potyogtak nácik az eiffel-toronyból? Az a tábornok miért lőtte le azt a prostit, és miért nézte tétlenül ahogy elé állok és fejbelövöm?! Meg egyik sem tanúsított ellenállást, nem is lőttem őket. A zongorázós krapek is érdekes volt.
  • kryst
    #1105
    Köszi!
  • Cat 02 #1104
    A főnökre gondolsz?
  • Falcon87
    #1103
    Na, egy kis segítséget kérnék a történet végének értelmezésében:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Miért kergültek meg a nácik?
  • gfreak
    #1102
    igen ;)
  • gfreak
    #1101
    nem kell a fegyverkereskedőhöz vinned senkit, csak a kereskedőnél kell megvenned a fejlesztést...aztána srácokat meg oda hívod ahova neked jólesik :D

    amik az út szélén állnak és katonák őrzik, azt nem kötheted el, csak felrobbanthatod...csak az elhagyatottan álló tankokat viheted ;)
  • kryst
    #1100
    Ha nem ad már küldetést, akkor már vége a játéknak? Mert már csak kóborolok benne.
  • TopGun
    #1099
    De akkor oda kell hivni oket a fegyverkereskedohoz ugye? es utana menni a harcba veluk? Koszi! ezt kiprobalom, a taktikat amit irsz, En arra gondoltam, hogy elkotok egy nemet autot, ami az ut szelen szokott alldogalni ket orrel, (ha lehet) es azzal lovom oket...
  • csrolli
    #1098
    üdv
    bauer fuel truck-ot merre találok??
  • gfreak
    #1097
    fejleszteni a fegyverkereskedőnél lehet őket, ugyanott ahol a nagyobb tárakat veheted a fegyverekbe pl.

    ha álruhában robbantasz, attól még nem lepleződsz le automatikusan, csak úgy helyezd el a robbanószert, hogy ne lásson senki, aztán meg oldj kereket :) ha meglesz a perk a 4 híd felrobbantásáért, akkor meg ha álruhában pakolod le a robbanószert sem fognak parádézni miatta...

    ha beriasztanak és bukod az álruhát, akkor lődd az első hullámban érkezőket cafatokra, aztán gyorsan sunnyogj el valamerre, ahol találsz szál magában egy náci katonát, őt püföld halálra és kapd fel a gúnyáját...így hiába van riadó, az álruha miatt nem rohannak rád likvidálási szándékkal...aztán óvatosan közelíts meg egy riasztószekrényt (zöld rombusszal jelzi ezt is egy bázis területén) és halál nyugodtan kapcsold le ;)
  • TopGun
    #1096
    Ertem, koszi, kiprobalom. De ha alruhaban robbantok, akkor is riadot fujnak es akkor ugrott az alruha nem? Riado alatt meg eleg nehez ujra alruhat leakasztani barkirol is. Ezekszerint ha jol ertem, a lazadok "tobbszor hasznalatosak"? :) Es mivel lehet fejleszteni oket? mert eddig meg egyszer sem volt szuksegem rajuk. Hivom oket es mielott csataba kuldenem, akkor lehet fejleszteni?
  • gfreak
    #1095
    1.: álruhában sétagalopp
    2.: mielőtt felrobbantod az AA gunokat, érdemes használni őket
    3.: maradj mozgásban mindig ;)
    4.: bármikor hívhatod a lázadókat (csak fejleszd fel őket, hogy bírják a strapát)
  • Cat 02 #1094
    Valamelyik perk-nél kapsz nitro-t az Aurora-ra, utána meg gépfegyvert, de csak ennyi.
  • Evin
    #1093
    Szerintem nagyon el vagy tévedve. Én arról sem tudok, hogy valaki elkezdte volna.
  • TopGun
    #1092
    Na! Most akadtam el igazan: Az a feladtom, hogy romboljam le a palotat, okozzak minel nagyobb kart, vagyis az osszes kijelolt celpontot semmisitsem meg, eddig ok. is, de baromi sok a nemet es keves a robbanoszer, hogy lehet ezt elve meguszni es a feladatot is teljesiteni? akiket kiszabaditottam, azok csak egyszer hivhatok segitsegul az egesz jatek folyaman? mert arra gondoltam, hogy talan ok segitenenek?
  • TopGun
    #1091
    Nem tudja valaki, hogy all a magyaritas? nem talalom a linket amit valaki berakott a kb 90%-os magyaritashoz :( kereso csak ket magyaritassal kapcsolatos hozzaszolast dob ki, de azok nem azok.
  • pok10
    #1090
    Hello!

    Mikortól lehet tuningolni a kocsikat? Gondolom lehet mer a garázs unlockolásánál azt írta h lehet.

    A választ előre is köszi. :D