1369
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

BÉTA PATCH IMMÁR ELÉRHETŐ: KATT IDE ...TERMÉSZETESEN CSAK EREDETI JÁTÉK ESETÉN ORVOSOLJA A GONDOKAT...
  • PhantomAss
    #1169
    hello
    a játék kezdetekor a karakterem körül a kamera forogni kezd, és nem tudom leállítani
    nem tudjátok ez mitől lehet?
  • csrolli
    #1168
    a kék ládákban is azok vannak, de jelöletlen ládák is vannak amikben van ezaz. itt meg tudod nézni a hiányzó gépeket.
  • Glutamin
    #1167
    Este kipróbálom.

    Náci járgányokat honnan tudnék begyűjteni. Hiányzik még azt hiszem 5-6 db.
  • Vlala #1166
    Stealth kill: mögélopakodsz, E gomb.
  • Glutamin
    #1165
    A kék ládákra gondolsz, amiket szintén kis fehér négyzetek jelölnek a térképen? Azok már megvannak mind.

    Még 4 perk hiányzik. A stalth killt hogyan kell, mert nekem valahogy nem akar működni.

    Vannak néhol virágárus, ujságos bódé stb. Azokkal lehet valamit kezdeni?
  • csrolli
    #1164
    a ládákban vannak elrejtve az apróságok
  • MerlinW
    #1163
    Nem, de ezt a hivatalos oldalon is láthatod..
  • Maksi
    #1162
    Mely file-ok tartalmazzák a mentett állásokat, és azok hol találhatók?
    Köszi a segítséget!
  • bgabor
    #1161
    Jelent már meg hivatalos patch ehhez a játékhoz? Olyan, ami nem az ati buggal foglalkozik, hanem a tényleges javításokkal?
  • Glutamin
    #1160
    RDX-es téma. Le lehet rakni egyszerre 1-nél többet is és később egyszerre robbantani őket. Pl egy kereszteződésbe leearkok mondjuk 10-et, házra fel, pár katonát lelövök, körözést feltolom így 4-5-ös szintre és az RDX-ekkel könnyedén lehet felrobbantani Wulf Tankot, vagy 10 fölötti katonát.

    Arra vigyázni kell, hogy lövésre, egyéb robbanásra berobbanhatnak a telepített RDX-ek.
  • Glutamin
    #1159
    Nálam 100/100, viszont perkek (6), autók (5 náci járgány) még hiányoznak.
    Csoki, cigi témáról még nem i hallottam. Ezek mit takarnak pontosan?

    A temetőben először teherautóról próbálkoztam, de végül az felrobbant és fel tudtam mászni nélküle is.
  • Vlala #1158
    A temetőben fel lehet. Hátul, nehéz észrevenni.

    (bocs, ha túl nagy spoilrt árultam volna el. )
  • fixpont
    #1157
    En megcsinaltam 100/100-ra.
  • comal
    #1156
    A 100%-os befejezésnél a térképen maradnak "fekete" területek, vagy mint az Assassin Creedben, kivilágosodik? Van pár épület amire sehogysem tudok felmenni. Ilyen a temetőben, a viadukt a városban, (abból az egyik sikerült), és még 1 nagy épület, aminek a tetejének a közepén 1 szobor van(ott a 2 torony, ill. a szobor nincs meg).
    Ja és a checkpointokat, hogy lehet megsemmisíteni?
  • csrolli
    #1155
    Nekem 100%-on van mind a kettő, az autók is megvannak, az összes perk is csumán. Már csak a csokikat, cigiket, music boxot, morfiumot stb. kell összeszedni. Idáig semmi látványos, ünnepi befejezés, semmi extra.
  • D4v3
    #1154
    Valaki eljutott már 100%/100%-ig a két progressben? 38% nálam a freeplay, de nem tudom, hogy nekikezdjek-e.
  • roenick
    #1153
    Mi van akkor ha minden auto megvan és már csak a harci járművek kellenek?
    Beleülök a tankba és miért nem írja a Perk-hez , hogy megtaláltam?
    Menni kell valahová vele?
  • Legend Killer
    #1152
    vki foglalkozna az én problémámmal is? :P
  • hiba
    #1151
    hehe egy zöldségtől nem is várunk mást -
    nem lehet irányitani - biztos fél az egértől :D
  • D4v3
    #1150
    Ki kell szállni a kocsiból és idővel jönni fog valaki és megkapod a következő küldetés helyét.
  • Broafka
    #1149
    hát... te vagy az első akinek ilyen problémája van.

    Nálam tökéletesen működik az irányítás. És remek a játék
  • Zeller01
    #1148
    áááááááá de nagyon idegesítő ez a játéééék!
    iszonyat nem lehet irányítani és ezért széttöröm!!!!
    hajam tépem annyira sok idegesítő szarság van ebben a fosban!
    csak ennyit szerettem volna...
    most már jobb
  • Legend Killer
    #1147
    1.3 patchet feltettem, erre kurvára szaggat :S.
  • hapi
    #1146
    Nekem úgy lett meg hogy a tanker kocsiba bomba be és belehajtottam a könyvégetős küldi közepébe , ott volt bőven náci.:)
  • csrolli
    #1145
    na bakker, mostmár mind megvan csak a csokit, cigit stb. kell összeszedni.
  • Norsz
    #1144
    Üdv
    tudtok segíteni mit kell akkor csinálni amikor meg kell védeni azt a földalatti bázist és amikor azt megcsinálom vége a küldinek akkor mondja a csaj hogy majd keres és semmi hiába mászkáltam össze vissza nem találtam semmit se sincs a radaron se küldi semmi csak a fehér pöttyök :P és néztem a statba 95 vagy 97% nál járok a miszióknál
    szal kell még lenni e valami küldinek pls help :s
  • gfreak
    #1143
    hejj ha tudnám :D nekem is hiányzik még...apropó...SuperRDX-es bugról valami?
  • csrolli
    #1142
    most már csak a 10 emberes merénylet van hátra. akárhogy is csinálom fele brigád mindig felkel. vki tipp??
  • Legend Killer
    #1141
  • Cat 02 #1140
    Magasan levő nácihoz odamész, jobb klikk, és megint jobb klikk.
  • csrolli
    #1139
    akkor ezt jól benéztem! amúgy honnan kell ledobni őket és hová??
    köszi
  • gfreak
    #1138
    nem elütni kell őket, hanem ledobni őket a halálba ;)
  • csrolli
    #1137
    van az a perk hogy mayhem(asszem) throwing party. egy kockám sincs még, az elsőnél ír vmit a végén 0/5. ez mi?? pedig elütöttem már néhányat.
    vagy riadóztatás nélkül kell?
  • Vraaanyek
    #1136
    Isten játék ez, de anno azért gta4 előtt is volt, hogy fel se tűnt és át játszottam az éjszakát,pedig nem vagyok egy hc gamer....
  • Cat 02 #1135
    He ? 20at kell és nem egyszerre :D
  • gfreak
    #1134
    nem kell egyszerre elgázolni 5 nácit...ezt honnan vetted?
  • hapi
    #1133
    Nekem is nagyon bejött a játék 2. végigjátszás is be van tervezve amint kiadják a patchet rá.Szégyen de még mindig nem fut rendesen ATi kártya+ Vista vagy win7 párosításban.
    Hangulat ezerrel a lövöldötés is jó meg a robbantások is, kicsit az autó versenyek gagyik de még éppen elmegy.

    GTA4 nálam kb 3-4 óra után unalmassá vált, nem kötött le. Nem fikázom mert látom hogy profi munka meg minden csak nem kötött le. Ez bezzeg atom hangulat!
  • csrolli
    #1132
    hogy lehet egyszerre 5 nácit elgázolni?? nekem sehogysem akar összejönni. tuti tipp?
  • Legend Killer
    #1131
    help
  • xxxpaulxxx
    #1130
    itt senki nem fikázza:)