1369
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

BÉTA PATCH IMMÁR ELÉRHETŐ: KATT IDE ...TERMÉSZETESEN CSAK EREDETI JÁTÉK ESETÉN ORVOSOLJA A GONDOKAT...
  • Legend Killer
    #1209
    naja... :P...

    de ez a legkevesebb.

    az ati nagy hibája gecc... én még szívok vele és a tököm ki van... ha lenne lóvém, egyből vennék xbox 360t és ott kitolnám :P.
  • Vlala #1208
    Köszi, hogy lelőted a poént!
  • MrSnake
    #1207
    Hanyag húzás volt a készítőktől, hogy az ember elcsesz 25 órát a freeplayben és semmi extra! Legalább felszabadult volna Párizs . . .
  • Legend Killer
    #1206
    áhh, szar a minősége a vidinek.

    kellene vmi jó felvevő. frapsal az volt a baj, h szétdarabolta négy percesekre és20giga lett egy pár perces múvi. LOL.
  • Legend Killer
    #1205
    :(( nekem nem :((.

    The Saboteur vs Ati video card chapter2

    csak nekem tűnik marha hangosnak, vagy nektek is? :D pedig sztereonál próbáltam beállítani, h ne legyen ilyen hangos.

    a végén nézzétek, mikor oda megy Sean a németekhez. ott befagy... ill belassul.
  • Cat 02 #1204
    Nekem is néha kilépett így, de általában ilyenkor kilép menübe a játék. (w7 és nvidia kártya alatt volt, de alt+tab nekem ment)
  • Legend Killer
    #1203
    olyankor mi van, mikor megjelenik géjmen belül bal oldalt fent a kinti egér jele? és véletlen ütök, lövök és kitesz az asztalra emiatt, mintha kinti klikkelésként észlelné. de én nem tudok utána visszamenni. gondolom az ati kártyám miatt.

    és így folyton szar.
  • Legend Killer
    #1202
    xp alatt van, de azért kösz.
  • chase
    #1201
    Próbáld meg ezzel (már ha Win7 v. Vista alatt tolod):

    Catalyst_9.12_Hotfix_Win7_Vista_8.682.2RC1_Dec15.exe
  • Legend Killer
    #1200
    jó, akkor xbox 360 topikban :D.
  • arty
    #1199
    warezbox = rizikó. 65k körül vannak a flashelt elite-k, 50k a flashelt árkád, de azt nem ajánlom, winyo nagyon kell mamár! de ne offoljunk itt ;)
  • Legend Killer
    #1198
    de gondolom ott nincs vele ilyen gond.

    amúgy ok.

    és milyen olcsón lehet manapság xbox 360t beszerezni, ami megbízható is?

    és nem csesződik el két hónap alatt :(.
  • arty
    #1197
    sajnos nem próbáltam boxon a szabotőrt
  • Legend Killer
    #1196
    de nem azért szaggat, mer szar a gép és így nem értem miért szaggat :D.

    amúgy oké, örülök, h nem nekem szólt.
  • gfreak
    #1195
    az ATI vs NV rész már nem neked szólt, hanem minden elköteklezett márkaharcosnak :DDD

    az hogy szaggat tényleg para, de a lényege a patchnek hogy ne fagyjon...szaggatás ellen nincs semmi eddig :S
  • Legend Killer
    #1194
    de nekem nem orvosol és én nem azért írtam, h kirobbantsam. hanem egyszerűen a pöcsöm ki van ezzel, h fagy, v szaggat, nemtom... eddig jó volt. és imádom a 2dik világháborús géjmeket és bárki bármit mond a the saboteurről, nekem akkor is az a véleményem, h perfect!

    és tökjó, imádom.

    és szeretném végig tolni és erre keresek megoldást, nem pedig vitát robbantok. ha neked ez jött le, ez van.
  • Legend Killer
    #1193
    látom, aláírásodban ott az xbox 360. van neked? és próbáltad ott a saboteurt? nem szaggat? mer akkor majd veszek1xbox 360t és hajrá.

    csak rohadt sokba került és vettem anno és két hónap alatt tönkre ment :S :(.
  • Legend Killer
    #1192
    DE AKKO NEKEM MÉ VAN?

    és baszki, 66%nál tartok és addig tökéletesen jó volt!

    volt1gép reinstall, újra kellett tenni, mer behalt, de ez nem lehet az oka, h bekavarjon.
  • gfreak
    #1191
    nem szakkatást orvosol, hanem fagyást ;)

    megint kirobbant egy értelmetlen ATI vs NV...röhej..
  • arty
    #1190
    10-20-50 ezres pécés eladásoknál tudod milyen olcson eladja magát egy kiado/fejlesztő?

    nincs olyan, hogy "gyakorlat" támogatása. API-k vannak, szabványok, amiket egy fejlesztő szépen lesz*r, amikor megjön az nv pénzestáskája
  • arty
    #1189
    már megint kezded ...

    "fejlettebb technikailag az ATI, mégis "olcsó"."

    mond neked valamit, az hogy piaci részesedés? gondolkozz már, ember!
  • wedge31
    #1188
    Az élet mutatja ,hogy összefér.
    2 éve van atim azóta egy ilyen problémám nem volt pedig évente kb 20 játékal tolom tehát ez a 2-böl 1 arány nem igaz.

    Ennél a játéknál is mint irtam nekem semmi gondom nem volt ,de ez már nagyon off téma.
  • Dante73
    #1187
    "Nincs baj az atival" <-> "A nvidia kavarása meg tény".
    Most akkor melyik? Mert ha nV kavar azt azért teszi, hogy at ATI ne működjön. Tehát a két dolog nem fér össze. Na EZ tény.
    Másik;
    3 játékból 2 elején nV logó van. A kettőből eggyel semmi gond, egy az ATI karikkal vacakol. (Has számok a példa kedvéért, felesleges bele kötni) Vajon miért? nV ennyire ravasz? 2 játékot lefizet, hogy 1 legyen rossz? Ennek tudod mekkora anyagi vonzatai lennének? Hatalmasak. A leves egyszerűen többe lenne, mint a hús.
    Szerintem az eb ott van elhantolva, hogy míg az ATI nem működik együtt a fejlesztőkkel, addig az nV igen, így a kártyái nem feltétlen a szabványokat, hanem a gyakorlatot támogatják... Amit sokan amúgy a szemükre vetnek...
  • wedge31
    #1186
    Nincs baj az atival én gond nélkül 60-80fps toltam végig a játékot.

    A nvidia kavarása meg tény és gerinctelen dolog hogy a gyengébb kártyáikal csak ugy tudják tartani a lépést hogy a fejlesztöknek kiadják parancsba az egyirányu fejlesztést már csak a pénz miatt vannak még a gamer vga piacon.
  • Dante73
    #1185
    Én még csak az nV kavarásában sem vagyok biztos. Ugyanis, (legalábbis elméletileg) fejlettebb technikailag az ATI, mégis "olcsó". Márpedig ez a kettő nálam nem áll össze. nV drágább valamivel, cserébe az ilyen gondok ritkák. ATI-sok meg hajukra kenhetik az amúgy is teljesen felesleges teljesítménybeli fölényüket...
  • bgabor
    #1184
    Én pont az ilyenek miatt vettem nvidia videókártyát. Hiába sokkal jobb a teljesítmény/ár mutatója az atinak, egyre több játékkal fordul elő, hogy nem vagy nem ugyanúgy mennek ati kártyával mint nvidiával. A tavalyi évben(aminek kifejezetten szerény játéktermése volt) hat ilyen játékot számoltam össze.

    Nyilván fel lehet és fel is kell háborodni ezen a dolgon(nyilván az nvidia kavarása áll mögötte), de én többet nem veszek atit.
  • Legend Killer
    #1183
    ==================================================================
    The Saboteur(tm)
    Version 1.03 BETA Patch Notes - December 18, 2009
    ==================================================================

    Game no longer freezes during play on the following hardware
    combination:
    * ATI video card from the 3K, 4K, and 5K series
    * Windows Vista/7 both 32 bit and 64 bit

    persze. akkor miért szaggat továbbra is? meg mi a garancia rá, h beteszi a dolgokat a géjm mappájába? megy1csík és kész, de lehet nem csinál semmit. vki elküldhetné az update fájljait.
  • Legend Killer
    #1182
    The Saboteur vs Ati video card.

    mobillal vettem fel :D, h lássátok :D.

    belelóg a kezem :D, na mind1. mikor felrobbantom az őrhelyet, már ott beszaggat és tök gáz :S.
  • Legend Killer
    #1181
    más?
  • sherlock1
    #1180
    "és mi a megoldás rá?"

    nvidia videókártya
  • Legend Killer
    #1179
    ja és mikor kicsibe akarom tenni ctrl+alt+del-el, akkor megteszi, de utána nem enged vissza.

    ehh.
  • Legend Killer
    #1178
    és xfiren régebben csináltam1game rig updatet és ott ezt írja ki gép adatoknak:

    Manufacturer:
    MICRO-STAR INTERNATIONAL CO.,LTD
    Processor:
    Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8500 @ 3.16GHz (2 CPUs)
    Memory:
    2048MB RAM
    Hard Drive:
    262 GB
    Video Card:
    ATI Radeon HD 4670
    Monitor:
    Plug and Play monitor
    Sound Card:
    Realtek HD Audio output
    Speakers/Headphones:
    Keyboard:
    USB gyökérhub
    Mouse:
    USB gyökérhub
    Mouse Surface:
    Operating System:
    Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Szervizcsomag 3 (2600.xpsp_sp3_gdr.090804-1435)
    Motherboard:
    Computer Case:


    szal sztem simán futnia kéne. és mondom, jó volt addig, amit szpojlerben leírtam. azután meg má fos szar.
  • Legend Killer
    #1177
    és mi a megoldás rá? 1.3 patchen is szaggat.
  • Legend Killer
    #1176
    mondja meg mrá vki miért szaggaaaaattt!!!!!!!!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor meg kell védeni a hq-t, még minden ok, de csak addig, míg nem nyúlok az MG-hez. mert a folyamatos dara után kilép magától. azt végig vittem anélkül


    erre utána mindig beszaggat, ha akció jön. nem értem. a gépem megfelel a követelményeknek, erre meg szaggat.

    válaszoljatok pls, korábban is írtam ide és senki nem írt nekem.
  • Glutamin
    #1175
    Én kőkemény szívtiprót játszom a játékban. A csajok alig akadnak le rólam egy ilyen smár után:D

    Amúgy nálam gameplay 100%, freeplay 100%, perkekből meg hiányzik vagy 4.
  • D4v3
    #1174
    Az egyik külvárosi résznél én egyszer összefutottam egy csajjal, akihez simán oda lehetett menni és useolni, mint a kapcsolókat meg a faházakat.
  • chase
    #1173
    Küldetések 100%-on.
    Volt egy kis időm és megcsináltam az összes freeplay target-et is, egyetlen fehér pötty sincs a térképen (minden térképet megszereztem).
    Viszont a STAT-nál azt jelzi, hogy Normandiában maradt még pár dolog, sniper nest, stb. Viszont a térképen semmi nyomuk.
    Ez bug, v. vannak ilyen rejtett célpontok is?

    A STAT-ot nézegettem, és látom, hogy van olyan is, hogy 'Kiss a girl', szóval elméletileg úgy is meg lehet úszni az alarmot, hogy elkapok egy lányt. Ezt hogyan kell, milyen kombóval? Nem sikerült rájönnöm.
  • Glutamin
    #1172
    Na ez hasznos lesz, köszi! Így rémlenek is ezek az eszközök a térkép alapján, csak akkoriban amikor láttam őket, még nem engedte begyűjteni a hiányzó perkek miatt.
  • PhantomAss
    #1171
    kontrollerkihúzás nem segít...
    majd próbálok peccset
    köszi
  • xxxpaulxxx
    #1170
    rakd fel a patchet vagy húzd ki a kontrollert