1369
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

BÉTA PATCH IMMÁR ELÉRHETŐ: KATT IDE ...TERMÉSZETESEN CSAK EREDETI JÁTÉK ESETÉN ORVOSOLJA A GONDOKAT...
  • Bence94
    #1249
    Üdv! Még mindig csak beta patch van ? Tiszta szánalom az egész, hogy mindig nincs végleges pedig azóta eltelt vagy 2 hónap...
  • Richardix
    #1248
    Mellesleg most volt egy elég fura dolog: főküldetés, újra találkozok Skylarrel, a léyneg most nem ez, hanem hogy a videóban a hang és a kép is hajlamos volt be-befagyogatni... a bibi, hogy más-más időben, így a kép és a hang rohadtnagy csúszásba voltak :S Aztán kilépéskor még le is fagyott az egész. Remélem egyszeri alkalom volt.
  • Richardix
    #1247
    ebben a perkben nagy segítségemre voltak az RDX-ek illetve a hangtompítós pisztoly. Egy robbanással el elhet terelni az őrök figyelmét, amíg te kivégzed a generálist, vagy akár lesből csendben le is lőheted őket, aztán már csak be kell cserkésznia zsákmányt :P
  • Vlala #1246
    A náci generálisokat pöütty jelzi a térképen. Arról ismered fel őket, hogy hosszú fekete kabátban vannak, és két őr ál a hátuk mögött.
    Vigyázz, nem akárhogy kell őket megölni, hanem hátulról, csendben. :)
  • Richardix
    #1245
    Üdv!

    Mégcsak nemrég kezdtem neki a játéknak, de nem tudok elsiklani afölött, hogy akad... helyenként elég szépen. Most néztem meg a system req-t és kérdem: ENNEK kell Quad proci meg 3 Gb RAM? azé egy GTA IV-nél megértem, de ennél... namind1.

    Magáról a játékról elég vegyesek az érzelmek egyelőre, pl vannak olyan értelmes dolgok, hogy nyakonrúgom magam. Pl.: főhősünk ugyebár szerelő, kocsikat buherál meg ilyenek. Ennek ellenére mesterien kezeli a fegyverek minden fajtáját, és úgy mászik fel a házak oldalán, mintha Assassin's Creedeznék. Hát elit egy szerelő lehet.

    Meg mondjuk nemtom milyen fémből van a bőre, de hogy nekem 1-2 lövés egy náci rosszfiú, de engem 10 fő alatt nem tudnak megölni az abszurdum. a grafika nem a legszebb, de azért elmeNNE ha érteném mit eszik így a gépen. fizika létezésére utaló jelet eddig nemigen láttam, főleg kocsikban ülve. És vmi mégis arra késztet, hogy játszak vele... érdekes :P
  • doncike65
    #1244
    Üdv mindenkinek.Segitségre lenne szükségem.Van egy perk ahol öt náci generálist kell megölni,de seholsem találom őket.Előre is köszönöm.
  • Glutamin
    #1243
    Ezen én is rengeteget agyaltam mire rájöttem, hogy kocsival le kell száguldani onnan.
  • rumkola
    #1242
    Nah elkezdtem újra a játékot, mert az előző konfimon nem futott valami jól. C2D 3920Mhz-t lecseréltem AMD p2 3410Mhz-re, most sokkal jobban fut (gtx260+).

    Szerintem szenzációsan jó a game, és a kinézetével sincs bajom. Fossá veri a GTA-t (nálam).
  • Mészy
    #1241
    Az egy ugrató
  • comal
    #1240
    Van még egy freeplay amit netudok megcsinálni. Északon, ahol a Silver Dart kocsit lehet szerezni(az egyik küldetésben innen kell ellopni a versenyautót) maradt egy freeplay ikon, de azon a helyen nincs semmi. Ha lemegyek a barlangba, akkor meg nem tudok oda elmenni, ahol jelölve van. Ez a szikla szélénél van.
  • outcast
    #1239
    ké! Megvan!
    Mausoleum:
    A hátsó falon bal oldalon kell felugrálnia falra. Láthatatlan kapaszkodók vannak a falon...
    Diadalív-nél:
    Tényleg nekifutásból megy csak...
    Sacre- Coeur bazilika:
    Hátul fel van állványozva, arra fel kell ugorni, majd be kell ugrani a hátsó toronyházba, fel a lépcsőn, kötélen át a főépületre és onnan gyerekjáték
    Ha esetleg másnak is kell a segítség
  • fixpont
    #1238
    Az a kicsi diadaliv a jatek legnehezebb pontja, kb 50x-re sikerult nekem is, fel kell maszni az egyik sarokon levo haz tetejere es onnan nekifutasbol ugrani, egeszen biztosan nem fog osszejonni csak nagyon nagyon sokadszorra. Maskepp en sem tudtam feljutni.
  • outcast
    #1237
    Hát akkor gondolom freeplayben is...
    Köszi
  • TaPeti
    #1236
    A Free playekre nem tudom a választ, de ha egy kocsit használsz akkor nem kell visszavinned.Javítnod pedig akkor kell ha a kocsi összetörik vagy felrobban!
  • outcast
    #1235
    Nekem a free play-el kapcsolatban lenne kérdésem.
    A célpontok nagyrészét már megsemmisítettem, de van 3 távcső, amit egyszerűen nem tudom, hogy hogyan lehet elérni,
    mire kell felugrani:
    -1.) Mausoleum
    -2.) Az egyik kicsi Diadalív
    -3.) Sacré-Coeur bazilikánál (festők tere)
    Esetleg ha valaki tud még ezekhez hasonlóan szivatós célpontokat azt is írjátok meg.

    Még egy kérdésem lenne...azokat a kocsikat, amelyeket bevittem már a garázsba korlátlan mennyiségben használhatom,
    vagy ha használom vissza kell vinnem garázsra?
    Azért kérdezem, mert egy-két kocsira azt írja, hogy javítani kell miután használtam.
    Tehát ha felrobbannak, vagy ott hagyom az út mellett egy küldetés alatt vagy freeplayben, akkor nem vesznek el,
    továbbra is elő tudom hívni a garázsból?
    A válaszokat köszönöm
  • d3vilz
    #1234
    Megoldódott
  • a.carkey
    #1233
    Milyen monitorod van?
  • d3vilz
    #1232
    még mindig ugyanaz :S
  • d3vilz
    #1231
    Még nem de megpróbálom
  • Vlala #1230
    Azon lazán kellene mennie.
    Újratelepítéssel próbálkoztál már?
  • d3vilz
    #1229
    nah?
  • d3vilz
    #1228
    NVIDIA GeForce 9800 GT
    Intel Core 2 duo CPU E7200 2.53GHz
    3GB RAM
  • Vlala #1227
    Nekem a régi gépemen ugyanezt művelte. Betöltött, csak ritka lassan.
    Milyen konfigod van?
  • d3vilz
    #1226
    Sziasztok. Felraktam a játékot, elindítom, bejön fekete képernyő loading.. és nem csinál utána semmit mit lehet ilyenkor tenni?
  • Vlala #1225
    Majd megnézem. Képről emlékeztet a Mafia Black Metaljára, azt imádtam. :)
  • TaPeti
    #1224
    Akkor mostmár a Kaiser is megvan!Elég furcsa jármű :S Nem értem hogy lehet abból kilátni..és milyen lassú!!!Ne nagyon használd,max ha télleg golyóálló akarsz lenni :D
  • Vlala #1223
    Kerestem ilyet nemrég. Nekem a golyóálló Kaiser és az Aurora hiányzik a listáról, a többi megvan. (azóta tudom, az Aurorával majd később találkozom. )
  • TaPeti
    #1222
    Térkép

    Végre :D
  • TaPeti
    #1221
    http://img718.imageshack.us/img718/6702/saboteurcars.jpg
  • TaPeti
    #1220
    Sziasztok!Összeállítottam egy teljes térképet kocsikkal és leírással!
    Ha gondolhatjátok írjátok ki a Fejlécbe!

  • fgm
    #1219
    Sziasztok !

    A free küldetések mikor jönnek ? Vagy hogy lehet előhozni őket ?:

    Üdv.
  • Cat 02 #1218
    Lesz egy küldetés, ahol le kell robbantani egyet, lehet csak onnantól tudsz.

    Ám térkép: a sárga az az ami a küldetés során robbantasz le
  • TTomi
    #1217
    Ahha, nekem ilyet nem csinált. Lehet, hogy nem kőhíddal kéne próbálkoznom? Freeplayben próbálkoztam...
  • Cat 02 #1216
    Térkép és ahol van folyó lesz híd. Oda mész és ilyen mini küldetésként megjelöli hova kell rakni a bombákat.
  • csrolli
    #1215
    4 vasúti hidat kell felrobbantani. amikor a híd közelébe érsz automatikusan megjelennek a sárga pöttyök. 4-et a híd lábára, 1-et a sínre kell tenni.
  • TTomi
    #1214
    Sziasztok! Van egy olyan perk, hogy robbants fel 4 náci vonathidat v. vonatot. Gyengusz az angolom nagyon. Szal próbálkoztam simán a híddal, a vonattal, a sínreszerelt robbanószerrel miközben a tartálykocsi megy át rajta, de nem nagyon akar robbanni. Szóval, hogy is kell ezt?
  • gio1969
    #1213
    Sziasztok. A sztori részt teljesen kijátszottam ,viszont freeplayben csak 70%-nál vagyok.Fog történni valami extra,ha ezt is kijátszom 100%-ig?
  • Cat 02 #1212
    Ha elvitted és nagyon széttörted akkor javítani kell.
  • outcast
    #1211
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy azokat a kocsikat, amelyeket bevittem már a garázsba korlátlan mennyiségben használhatom, vagy ha használom vissza kell vinnem garázsra?
    Azért kérdezem, mert egy-két kocsira azt irja, hogy javitani kell miután használtam.
  • Legend Killer
    #1210
    egyébként nem várhatod el, hogy egy ember felszabadítsa PÁRIZST!!!!

    gondolkozz már.