1369
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

BÉTA PATCH IMMÁR ELÉRHETŐ: KATT IDE ...TERMÉSZETESEN CSAK EREDETI JÁTÉK ESETÉN ORVOSOLJA A GONDOKAT...
  • erikn
    #1289
    szerintem a freeplay targets-eket mert nekem egy se volt ott és megcsináltam Kwong doki összes feladatát és sikerült feloldanom chinatownot
  • f4ember
    #1288
    Én nekem is anno x1950-em volt, már nagyon vártam a patchet, aztán behalt a kártyám, kellett egy újat vennem, azzal meg már futott :)
  • erikn
    #1287
    sziasztok
    az baj lehet hogy a az a feladat után amikor megkapjuk a lángszórót('c'est ici l'empire de la mort') utána csak az 'Ma' mellékküldetései láthatóak a térképen és a többi eltűnt,ahogy a következő fő küldetés ikonja sincsen kint.
  • Bence94
    #1286
    nehogy!!! nekem 3,2 ghz-es procival x1950 proval játszhatalan volt ráadásul az x1000-es karikat nem is támogatja csak egy peccsel megy.majd megpróbálom, hogy 2 maggal játszható vagy a vga továbbra is kevés lesz.
  • Dj Tommy
    #1285
    Egy próbát megér szerintem
  • Petee1983
    #1284
    1 magos P4 2,8 Ghz ati x1600 256 MB 2GB memória. Gondolom ilyen géppel ne is próbálkozzak?
  • Vik0718
    #1283
    Helló szerintetek a laptopomon futna a játék???

    Proci: AMD Athlon X2 QL - 66 2,2 GHz
    Ram: 2Gb DDR2
    VGA: ATI Radeon HD 3200 512 MB
  • jocking
    #1282
    Na, megvan mind. (még jó, hogy ilyen pörgősen jönnek a válaszok a fórumba...) De van egy másik gond.
    A kínai faszi összes mellékküldetését megcsináltam (az uccsó az volt, hogy robbantsak fel egy ágyút egy kupolás épület tetején), de Chinatown még mindig fekete-fehér. Mit kell ott még szétszedni (küldiken kívül), hogy kiszínesedjen a terület?
  • jocking
    #1281
    Hali!
    Lenne pár kérdésem azzal kapcsolatban, hogy hol találhatók a játékban bizonyos német járművek.
    Amiket nem találok:
    - felfegyverzett motor
    - páncélozott kaiser
    - felfegyverzett teherautó
    - tartálykocsi.
    Ezeket helyileg hol találom? Vagy nincs valami térkép, amin jelölve vannak az egyes járművek?
  • gerro
    #1280
    hello
    x1950GT vid.karim van
    ne is próbálkozzak, hogy elindítsam a játékot?
  • rumkola
    #1279
    ezdedurva
    mivaaaan?
  • laaj
    #1278
    sziasztok
    a videó beállításnál a játékban csak anyi van h gamma corekció annak kel lennie csak mert nem valami jó a kép mintha nem lenne tiszta pedig fulon meg és valamikor kicsit szaggat????
    Amd x2 5600+ cpu 2Gb RAM Geforce 9600GT 512Mb videókártya!!
    ??????????
  • Dj Tommy
    #1277
    Köszi, akkor nem rakom fel, mert Xp van fent és Geforce kártya van a gépben
  • rumkola
    #1276
    nem javít mást
  • Dj Tommy
    #1275
    Nekem olyan kérdésem lenne, hogy érdemes-e felrakni a Beta patchet?
    Azért kérdem, hogy a Win 7 és Ati kártyán való futáson kívül, javít-e még valamit a patch? , mert ha nem, akkor nem rakom fel
  • Reg5
    #1274
    My Documents/My Games/ The Saboteur/ Save Game

    A google szerint(igaz kis angol tudás kellett).
  • Takimate
    #1273
    Sziasztok !
    Nagyon megtetszett a game. Igaz néha diafilm de valamit valamiért.

    Volna pár kérdésem.

    1. hol vannak a szévgémek ?
    2. az f2 mire jó ? lenyomom és szürkén megjelenik két ikon.
    3. gyors contrabands keresésre tipp ?

    Köszi előre is.

  • TopGun
    #1272
    Es kb merre van a legvedelmi agyu? En arrol a kuldetesrol beszelek, ahol a palyaudvart akarjak szetloni es van 10 perced, hogy megakadalyozd.
  • rumkola
    #1271
    nemtom egyről beszélünk-e, de van a közelben egy légvédelmi ágyú, azzal is szét lehet lőni :D
  • TopGun
    #1270
    Ok. Koszi a tanacsot, akkor igy probalom meg.
  • enlightened
    #1269
    Nem értem a kérdés. Nem lehet sokféleképpen megcsinálni. Én legnehezebb fokozaton is simán végigmentem 6 perc alatt ott. Alap, hogy viszel mesterlövész puskát , meg gépfegyvert. Fedezékből kiszeded mesterlövésszel a messze levőket többit lekaszálod és mész szépen előre. Ahol van a két nehézgépágyús csávó, azoknak odadobod fedezékből a gránátot. Végén meg óvatosan ki kell szedni mesterlövésszel mindnekit és felmenni az ágyúhoz és lerakni a RDX-et. Aztán szevasz, ezt meg kell tudnod csinálni, mert a következő küldetésen elvérzel.
  • TopGun
    #1268
    Sziasztok! remelem van itt meg rajtam kivul is aktiv jatekos, aki tud nekem segiteni jo tanacsokkal? Az a problemam, hogy a palyaudvart szarra lovo agyut kell megsemmisitenem, amire 10 perc van adva, ahol az erosebb dimanitot kell felvenni. Hogy lehet a leggyorsabban megcsinalni, ugy, hogy lenyomom a kb 5000 barom nemetet, meg a tuzerseget, aki folyamatosan elaraszt tuzzel (es kozben gyorsan haladok az agyu fele) es meg idom is marad, mondjuk kb.20 masodperc a dinamit lerakasa utan, hogy elmenekuljek a kozelbol?
  • Kistóti
    #1267
    Sziasztok.
    Én is felraktam a játékot, elindítom, bejön fekete képernyő loading.. és nem csinál utána semmit. Mi a baja? Tudtok segíteni?
  • slybacsi
    #1266
    no meg most pl eltűntek az autók az utcákról. nincs egy darab sem. érdekes folyton gyalogolni... elkúrták ezt a játékot rendesen. pedig nagyon fasza lehetett volna.
  • slybacsi
    #1265
    akkor ez egy uninstall de gyorsan. ez egy idióta baromság így. mindig kezdjem előlről, még autókázzak is oda ha véletlenül lebukik ez az ír parszt? ezt komolyan nem hiszem el, hogy így kellett megcsinálni. akkor mi értelme a quick save-nek? minek tették bele?
  • rumkola
    #1264
    ez így van sajna.... vagy talán szerencsére :P
  • slybacsi
    #1263
    sziasztok! visszaolvastam kicsit, de nem végig, szóval ha voltmár akkor bocs. F5 a quick save, ez rendben van, de ha F6-tal visszatöltöm, akkor nem ugyanaz az állás jelenik meg, hanem visszarak a legutolsó főhadiszállásra. ettől idegbajt kapok. ez mindenkinél így van vagy itt van gubanc vagy én vagyok a hülye?
  • vamatty
    #1262
    bocsi a dupláért,az első küldetéseknél van ez,mikor csal a német!
  • vamatty
    #1261
    mi lehet a baj,mikor a német versenyzőt kéne követni csak áll pár centivel a talaj fölött és akar mindig futni,de soha nem száll be az autóba,mi lehet a gond?
  • icso87
    #1260
    Hát próbáltam, de semmi. Na mind1, azért kösz.
  • browing
    #1259
    ha mindent megcsinál az ember akkor eltűnnek a nácik???
    --Diekert-et amúgy már megöltem-->ezután van még valami "nagy video" amiben sok minden kiderül vagy valami??
  • rumkola
    #1258
    nyugodtan vezess, ne menj neki semminek, nagyon egyszerű megcsinálni semmi trükk nincs benne
  • icso87
    #1257
    Szevasztok! Lenne egy gondom: Van egy olyan küldetés, hogy 2:05 perc alatt kell elérni egy versenyhez. Hogy a francba (bocs a szóhasználatért) kell megcsinálni, mert már vagy 50x nekifutottam, de 2:45 alá nem tudok menni!!!


    U.i.: Lehet csak én vagyok ennyire béna.
  • Prince23
    #1256
    Búcsúteszt 86/100
  • xxxpaulxxx
    #1255
    valszeg nem nagyon veszik/vették
    ingyen senki sem dolgozik
  • doncike65
    #1254
    Köszönöm a segitséget majd bóklászom.
  • bgabor
    #1253
    Az. Ezzel tulajdonképpen az EA halálra is ítélte a játékot. Patch nélkül nem sokat ér. Pedig ha rendesen megcsinálják, ütős lehetett volna.
  • Vlala #1252
    A nagy térképen nem, de a radaron igen.
    Rosszul írtam, bocs. :)
  • rumkola
    #1251
    nem mutatja pöttyökkel a generálisokat...
    szerencse kérdése hogy megtalálod-e őket
  • doncike65
    #1250
    Köszönöm a segitséget.Valami gubanc van nálam mert nincs pötty a térképen,minden feladatot megcsináltam.Csak ez a perk maradt.