1369
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

BÉTA PATCH IMMÁR ELÉRHETŐ: KATT IDE ...TERMÉSZETESEN CSAK EREDETI JÁTÉK ESETÉN ORVOSOLJA A GONDOKAT...
  • wedge31
    #503
    Nézd meg grebber konfigját neki megy.
  • balee4
    #502
    8800 Gt-n, Quad Core procival megtámogatva már elmenne maxon? :D
  • wedge31
    #501
    Ja ,a geforce eleve szivás...
  • Broafka
    #500
    XP + Geforce van nekem most
  • wedge31
    #499
    Win7/vista + Ati = szivás

    xp + Ati = játék

    Jelenleg sajnos ez van.
  • CS@
    #498
    igen
  • Broafka
    #497
    nekem olyat csinál a játék, hogy elindítom, bejön hogy EA games meg a társai, meg hogy loading content, aztán minden fekete lesz, mozgatom az egeret, hallom az ilyen füleken való átmenős hangot, de nincs kép.

    ilyet másnál is csinál?
  • xido
    #496
    mert Ati..nyom esc-t,hallod,amint kimegy menübe...alt+tab tedd tálcára..majd vissza.bejön a menü,esc,vissza játékba és mehet tovább..időközönként újra megcsinálja sajnos,de míg nincs patch,ez van
  • haze81
    #495
    Logitech rumblepad II-vel működik a játék?
  • xxxpaulxxx
    #494
    szopás van...
    kimentem az 1. helyszínről az utcára...
    nem akad meg semmi, beszálltam egy kocsiba aztán a kép így elkezdett ugrálni (de mégis odafagyott) viszont a játék megy tovább alatta, mert hallom a hangokon, hogy épp nekiüzköztem valaminek, ilyesmi...
    Ati HD4890 1 gb-m van
  • Csokis
    #493
    Én is, de én Plus/4-en.
  • Carloska
    #492
    főcim és nyomhatod tovább freeplayt
  • Terensz
    #491
    Saboteur, bakker, mennyit toltam vele anno...

  • xido
    #490
    ha vége a főszálnak,bent maradhatsz csinálni a free play-t vagy főcím és csá?
  • xido
    #489
    Elmentem az Eiffel-hez...azt hittem sétagalopp,erre úgy le van zárva,mint az Andrássy út a felvonuláskor,úgy törtem át a kordonokon,mint az őrült..
    Na..felmásztam a legcsúcsába,tiszta Assassin érzés,körbemegy a kamera meg minden,néztem is,hol egy szénaboglya odalent,amiben a Leap of faith ugrást csinálhatnám:)))
  • Carloska
    #488
    100% misziok és 33% freeplay nekem 30 óra voltt kb
  • xxxpaulxxx
    #487
    Kb milyen hosszú a játék?
    Csak hogy van-e értelme nekikezdeni vagy még a jövő évig is játszhatnám?XD
  • Carloska
    #486
    tudja valaki harci repülögépek honnan szállnak fel?

    vagy nem lehet őket vezetni? erre az egyre nem jöttem rá

  • wedge31
    #485
    Ez igaz de azoknál nincs személyzet ahol van azokat nem lehet meglovasitani.
  • Carloska
    #484
    nagyon sok tank van amik elvannak dugva én már csak tudom mivel nem is egyet begyüjtötem :D mentés helytöl ( cici klubb :D :D )elmész felfelé zöld területre ott romos falak közt egyböl találsz egy tankot :D
  • tenkenorman
    #483
    most voltam ott amikor a téren ki kellet szabadítani a fogjokat. simán berohantam és kiszabadítottam őket hogy közben 20an lőttek. neccesen de túléltem...
  • Cat 02 #482
    Free Play egész jó. Beültem aa-ba, lelőttem pár tornyot, 2 zeppelint és gyors bebújtam 2 méterre levő fedezékbe :D
  • wedge31
    #481
    Én már megcsináltam ,van egy zárt udvar nem messze attól ahol a bort kell lopni oda nem nagyon tudnak belöni és nem messze töle a tetön van egy buvóhely.
    A lényeg szerintem hogy ne menj le az utcára.
  • grebber
    #480
    Na most van már 7500pizem elkéne kezdeni fejleszteni dolgokat!
    Rohadt 5-ös alarm alól még nem sikerült elszöknöm.
    Beágyaztam magam a tetőre AA gunhoz elkezdtem szedgetni a népet és a léghajók irtásával feltúrtam alarmot 5-ig.
    Ott már félpercenként jöttek léghajók meg repülök mondom akkor le a tetőről.Azt lent meg darabokra szagattak a tankok :(
  • mila69en
    #479
    ja looool ez fail:( berczely azt hitte a dirt2-ről van szó:DD pedig már kezdtem örülni
  • RETROB0Y
    #478
    A macska rugja meg már ezt a ATI gondot most sztem hiába veszem mg ugyse fog menni XD

    Lassan mostmár jöhetne egy hotfix vagy update
  • xido
    #477
    udvar végén a nagy ajtó,ahol Vittorio van
  • mila69en
    #476
    nem!:( viszont berczely a screenshot-os topikba azt mondja neki megy win7-en ati-val:DD szóltam neki fáradjon át ide és részletezze hogyan
  • TDantes
    #475
    Akkor továbbra sem működik? Remek
  • Cat 02 #474
    Ahol meg kell menteni az öreget ott van az ajtó.
  • wedge31
    #473
    Sehogy tankot csak venni tudsz majd.
  • Jossua
    #472
    Hali ! Valaki nem tudja h kell a tankokbol,páncélkocsikbol kicsalni a katonákat akik benne ül\ülnek hogy elvihessem ?:)
  • gfreak
    #471
    ???

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én úgy emlékszem csak be kellett sétálni
  • elitehun
    #470
    Nálam működik az hogy a prioritást leviszem alacsonyra
  • mila69en
    #469
    én már tegnap próbáltam! sajna nem segít az sem:(
  • genory
    #468
    Elég sok Ea games játékhoz van magyar felirat! Ennek lesz később vagy nem?:)
  • cumfu
    #467
    Heló! Crt monitorom van 19 colos. 1152-be szeretném tolni a játékot, mert akkor tudja a 100hrz-t. Beállítom, de mikor indítanám akkor valami nagyon kicsi felbontásban indul el! ha 85-re állítom akkor 1152-ben indul. 1280ban 85herzet bír a monitor akkor 1280-ben indul! Kitaláltam, hogy a herz-el van a baj! Tudnátok segíteni?
  • wedge31
    #466
    Kiprobáltam az 5-ös alarm szintet tényleg nagyon brutál tankal sincs sok sansza az embernek.
  • Kongy
    #465
    az a baj, hogy a házba se tudok betalálni...
  • TDantes
    #464
    Nos? Van aki már feltette a béta driver-t?