1369
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

BÉTA PATCH IMMÁR ELÉRHETŐ: KATT IDE ...TERMÉSZETESEN CSAK EREDETI JÁTÉK ESETÉN ORVOSOLJA A GONDOKAT...
  • grebber
    #543
    Nem igen mentettem autosavet az bőven elég meg a checkpointoknál a küldik alatt!

    Elvileg az örök eltűnnek akik az út mentén állnak!
  • lovag5000
    #542
    Hali!

    Azlenne a gondom h mikor elindítom a játékot kijön a Loading felirat és ott vége is azmarad folyamatosan és nemtörténik semmi van erre gyors megoldás?
    Köszi előreis:)
  • fixpont
    #541
    Neked rendesen visszatolti a mentett allast? Pontosan ott es ugy ahol elmentted? (foleg quick savere gondolok)

    Ha egy nacit eltuntetek a varos egy adott pontjarol mondjuk aki ort all az ut mellett az legkozelebb mar nem lesz ott?
  • grebber
    #540
    9 óra 34 perc 70% nál és 6% free küldiknél vége is lett a játéknak jött a készítők listája!
    Most rágyúrok a nácik kiiktatására!
  • fixpont
    #539
    Van egy kis gondom a mentesekkel, nem azt tolti vissza soha amit mentek, hanem visszadob az adott mission legelejere.
  • gfreak
    #538
    újra kell telepítened, az megoldja
  • enlightened
    #537
    Na ez jó hír, már észrevették a problémát, akkor 2 hét és lesz patch!
  • Seth
    #536
    Szabotálták a géped, nincs rá megoldás ! XD
  • Mor3llo
    #535
    Nekem el sem indul..kattintok az ikonra, fekete képernyő, majd visszadob az asztalra egy hibaüzenettel: "The saboteur is unable to continue due to an error initializing your graphics hardware"
    Keresgettem, de nem találtam megoldást...esetleg valaki?
  • RETROB0Y
    #534
    Szóval csak XP rendszeren megy?

    Mármint ha ATI van

    MG a Vista se jó?
  • genory
    #533
    Köszönöm a válaszokat! Remélem hamar orvosolva lesz a dolog!
  • nan76
    #532
    ejnye no:)nálam simán fut,igaz néha a jobb oldalon elkezd villogni valami fekete csík,de az is pár mp-alatt eltűnik.Amúgy a játékról csak jókat tudok mondani..egyszerűen zseniális!!ennyi
  • gfreak
    #531
    jó, egyszer nekem is kifagyott...de ez nem rendszeresen visszatérő, idegtépő hiba mint szerencsétlen ati tulajoknál...xp-n haverok vígan játszanak nv-vel, ez náluk nem jött elő, lehet hogy mázlisták csak :DDD
  • robotnyk
    #530
    "Update: We are currently digging into the issue at hand & are working as fast as possible to find a solution." official fórumról.
  • enlightened
    #529
    Azért azt tegyük hozzá xp-n se teljesen kóser. El tudsz vele játszani de egyszer már nekem pl lefagyott ott is. A másik meg hogy nvidiasok pl XP-n szívnak tobben is nekik ott jott ugyanaz elo ami ATI-soknak win7-en ugy hogy itt a game programozói szúrtak valamit el és nem a driver a hibás.
  • gfreak
    #528
    ATI + Vista/Win7 társításban szopás van jelenleg, és hogy xp-n viszont tudnak vele játszani...

    (tényleg csak vissza kéne olvasni néha )
  • Knabb
    #527
    Nem csak te, nekem Ati 4850-esem van és én sem tudok
  • genory
    #526
    Akkor akinek MSI ATI 5870-es kártyája van mint nekem, nem tud játszani ezzel a gammel? Ez elég gáz.....
  • gfreak
    #525
    jaja, vicces a pali...főleg azok az ízes káromkodások amik kiszakadnak belőle...és jajj de régen hallottam hogy wanker :D
  • enlightened
    #524
    Nekem is nagyon bejön, a sztori is király, meg irish man szövegei és beszólásai is ott vannak.
  • gfreak
    #523
    atomjó kis játék lett ez...minden reggel meló előtt megcsinálok pár robbantást, esetleg pár tisztnek tojoka tetőről egy gránátot :DDD penge :D nagyon bejön :DDD
  • valaminick
    #522
    "MSI Radeon 5870" amig nincs új drvier nincs megoldás egyébként nagyon kicsit kellett volna vissza olvasnod:)
  • genory
    #521
    Yo all!

    Elkezdtem tolni a gamet és a játék legelején megfagy a kép, de a hang megy tovább! Van patch vagy ötlet, hogy mitcsináljak? Az esc azt alt+tab és vissza a játékba az müködik, hogy tudjak gamelni?
  • wedge31
    #520
    Hivatalosan asszem ma vagy tegnep jött ki a játék innentöl várható a hotfix.
  • xido
    #519
    azért a 7600-as gf kártyát inkább nem veszem elő a szekrényből,cseppet kiröhögné:D
  • xido
    #518
    haladgatok vele,csak agyonvágja a feelinget ez a 10 percenként tálca és vissza,hogy újra fusson..és most kaptam meg a bemelegítő black market missziót és durva jó ezzel a Hitmanes álcázós megoldással megszervezni..aztán befagy itt nekem reggelre 2 percenként alarm közben:)
  • wedge31
    #517
    Megértelek jó kis játékról maradsz le...
  • xido
    #516
    bocsánat
  • xido
    #515
    Jóvan most menjen a faszomba a patch-telenség,elteszem porosodni addig a játékot,izgalmas szabotázs közben faszom bele,hogy kimenni se tudok menübe megnézni mi a pöcsömmel dobjak szaros gránátot,fogok itt idegbajoskodni ezzel..apja faszába Pandenic-nek..
  • aricsi
    #514
    Hali! Ti mennyire állítottátok az elején a gamma-t? Középen hagytátok vagy az utasítás szerint(épphogy látszódjon jel)állítottátok be?
  • xido
    #513
    extra búvóhelyek,minijáték..úgy tudom ez valami késdobálós darts tipusú ökörködés...
  • hykao #512
    Gondolom valójában konzolra van ez a DLC, és nem a PC verzióhoz...
  • wedge31
    #511
    Nem értem mert van a menüben egy nude opció ha azt bekapcsolod félmeztelenek a csajok a bárban lehet hogy ez a dlc más helyszinre vonatkozik...
  • xxxpaulxxx
    #510
    akkor te fizettél a "digitális cicikért"XD
  • wedge31
    #509
    Ez meg mi fene ,nekem alapból félmeztelenek a csajok a bárban ha bekapcsolom ezt a funkciot a menübe.
  • balee4
    #508
    Ingyenes DLC.
  • xxxpaulxxx
    #507
    köszi
    hát ez elég nagy szívás...
    remélem jön minél előbb egy orvosló patch mert jónak tűnik nagyon:)
  • wedge31
    #506
    Izé a szmájli...rémlik mikor használják ?
  • Broafka
    #505
    ezt nem tudom hogy honnan vetted...

    eleve a legtobb játékot Nvidia támogatja, és nem sokkal esik vissza az Ati kártyáktól. Szóval nem kell birka mód zsigerből fikázni valamit, mert 10-ből 6 ember fikáz, és onnantól már fölfele kerekítesz
  • balee4
    #504
    Amiket linkelt képek, azok alapján túlzás, hogy jól megy neki. (volt ott 20 fps is :D)
    De mind1, amúgy is tervezem régóta a prockó cserét.