1369
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

BÉTA PATCH IMMÁR ELÉRHETŐ: KATT IDE ...TERMÉSZETESEN CSAK EREDETI JÁTÉK ESETÉN ORVOSOLJA A GONDOKAT...
  • gfreak
    #463
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ez itt a spoiler tag használatára egy példa...elsőként sajátítsd el ezt :D

    ahogy bemész a házba, a minimapen látod a náci katonákat akik bent vannak...csak szedd le mindet mikozben mész egyre beljebb..bemész és ha jól emlékszem, balra elmész, és majd lesz egy ajtó...na ott lesz a a csaj, két katonával asszem
  • Kongy
    #462
    Üdv! A játék elején, az égő házba hogyan tudok bejutni Veronique-ért? Egyszerűen nem találom a bevezető utat, pedig mindenhova felmásztam már, de semmi... meghal, és nem találtam meg. Pls help!
  • gfreak
    #461
    nana, azért sg fórumozók között is vannak ám nagy koponyák :DDD (persze most egyáltalán nem gondolok magamra, én csak lelkes műélvező vagyok :DDD )

    nem is a tuti megmondásáról volt szó...pont erről hogy legyen már fröcsögésmentes béke, legalább egyszer egy topikban, csak egy kis időre :DDD
  • skyman14
    #460
    Nem szóltam, a config a dokumentumokon belül volt.
  • kasa85
    #459
    tesztek pl innen.
    http://forums.anandtech.com/showthread.php?t=2024438
  • kasa85
    #458
    Catalyst 9.12 Beta - 8.663.1
    Vista/Win7

    http://www.sendspace.com/file/uk88cn
    http://rapidshare.com/files/30799226...aWin7_Nov6.exe
    http://www.megaupload.com/?d=SS8RK0AD

    Pár tesztet olvasva sokat optimalizáltak fagyásokról nem írnak.Amúgy sztem a 9.11 egy nagy fos mert a Wolfenstein 2 mielött elindulna a kis ablaknáll teljesen kifagy.
  • skyman14
    #457
    A játék főkönyvtárján belül hol és milyen néven találom a config fájlt?
  • TDantes
    #456
    Oké kösz, de valaki próbálja már ki, az ilyen béta driver*ek néha szarabbak , és csak rontanak a dolgon. Nem akarom elrontani a gépemet vele.
  • rumkola
    #455
    pont abu írt cikket a fermiről, forradalmi címen... :S
    lelkesedni meg csak nőért tudok
    ezek a fél oldalas okoskodások - bármelyik oldalról - nevetségesek
    majd pont valami sg fórumozó mondja meg a tutit :DDD hagyjukmááár :DDD
  • Csokis
    #454
    Van!
  • TDantes
    #453
    Csak 9.11-es van az oldalukon.
  • TDantes
    #452
    Van ATI 9.12-es beta driver Win 7 alá?
  • kasa85
    #451
    Sziasztok.
    Valaki próbálta már ati 9.12 beta driver-el Win 7 alat?
  • TDantes
    #450
    Nincs
  • RETROB0Y
    #449
    senki ne haragudjon de most tényleg elég hosszu és fárasztó napom volt

    energiám erőm és kedvem sincs oldalakat visszaolvasni


    a kérdésem

    Van már ATI+Windows 7 gondokra valami rendes fix vagy orvosság?
  • gfreak
    #448
    az nvidia által nyomott játékok is mennek ugyanúgy atin

    versenyképesek, mert van az nvidiás termékekre kereslet, és lesz is, mart akárhogyan is vizsgálod a dolgokat, ha tényleg semenyni fejlődést nem mutatnának, csak átnevezgetnének meg a játéklicenszekből élnének, akkor már rég leszarta volna a cuccaikat az összes vásárló...de nem ez a helyzet (tudom, mert mindenki birka :D )

    konzolokon meg ott nyomul az x360ban az ati, ps3mon meg az nv, ott is neki lehet majd esni egymásnak :DDD

    ha a nevében benne van, hogy GForce AA, akkor nem vernek át senkit..annak meg hogy be lehet kapcsolni ATi alatt inkább örülni kéne :D

    az atival voltak és lesznek is gondok, csakúgy mint az nvidiával...ha vmi nvidián szar és várni kella patchre, akkor sem verném a tamtamot hogy atis összeesküvés van a dologban :D

    azt nem bírom elfogadni, hogy folyamatosan ezt a harcot kell nyomni mindenhol...meg foylamatosan minősíteni másokat egy-egy hw elem birtoklása miatt...miért nem lehet hagyni hogy az ember örüljön annak a hardvernek amit éppen beszerzett magának és kész? ilyenkor mindenkiből kitör a nagy IT harcos, HW mágus, és ölik egymást...és ebből már rohadtul elegem van...itt van két kurvanagy cég, fossák magukból a szarjaikat, mi meg megyünk és vásároljuk...profit van mindkét oldalon, mindenki mindennel játszik (és a töredékéért fizet) és senkinek nem jó soha semmi...és ilyenkor kitör vérpistáék harca, és azon kezdenek el anyázni emberek hogy egy giogakonszern veszít vagy nyer éppen egy számukra kisebb összeget (amiből a vitafelek mindannyian kényelmesen ellennének pár hónapig)

    a birkázás azért tűnik nekem erősnek, mert arra utal hogy nincs agyad és mész a falkával :DDD

    viszont itt befejezem, mert még kurva sokáig el tudnánk vitázni erről (és ennek max egy kellemes kis kocsmában ülve, egy pohár nedűvel lenne értelme) viszont már ígyis szanaszét offltuk a topikot :DDD
  • arty
    #447
    "különben meg hidd el hogy ha az ATInak lett volna lehetősége hogy itt-ott betartson a nagy ellenfelének, ugyanúgy meglépték volna..."

    lehetősége volt, hiszen vannak ATI által "nyomott" játékok, de... neked jo lenne, ha a játékok fele a te kártyádon, a másik fele a haverod kártyáján menne csak? nv-nek ez az egyetlen lehetősége, mert a kártyái amugy kevésbé versenyképesek. ha ide jutunk, mindenki lép konzolra, ez oltári szopás lenne! (ld glide-s idők)

    "ha Batmanban nem tudott AA-t kapcsolni az ati tulaj ezért az egy játékért ugyanúgy nem dobta ki a kártyáját...minthogy ugyanúgy nem biztos az sem hogy a csúnya gonosz nvidia tiltatta le...simán lehet hanyagság/trógerség/hiba...ha kijön hozzá fix, akkor az utóbbi volt...ha nem, akkor meg az előbbi, láttunk már iylet az üzleti életben :D"

    biztos azért hivták (demo) Geforce Anti Aliasingnak az opciot, amit nem tudtam eredetileg bekapcsolni, mert hanyag volt a fejlesztő ... :)))) véletlen se sugallni akarták, h nv akkora király, h ott van spéci AA :D

    "Shift: patch jött ki? jött. megy atin is normálisan? megy. szerinted hányan váltottak nvidiára azok közül akik atisok voltak, azért hogy előbb tudjanak shifttel játszani? szerintem kevesen...max akinek annyi felesleges pénze volt :D és ez sem bizonyítottan a másik cég gonoszdi húzása ;)"

    mikor jött ki a patch?
    játszhato volt az elmult honapokban ATI-n? (éppcsak)
    szted hányan gondolják ugy most, h ATIn csak a gondok vannak? és esetleg legközelebb emiatt nvidiát vesz?
    ha geforce kártyával a gépben megy jol az nem bizonyiték? akkor mi lett volna az? ha az nv elismeri? lol

    "Dirt2: megy, nem is azt mondtam...arról beszélek hogy jelenleg ez is olyan exkluzivitás amit az ati vitt...és mennyivel extrább a játék így? ahogy te is írtad: egy marék gyönggyel több...tehát anyni mint a physix gyakorlati haszna :D nem fogok azonnal dx11es kártyára váltani én sem merthogy azon vannak most fűűű de durva effekthegyek...:DDD"

    az ATI "dx11 effektet a játékba" "nyomására" a majdani nv dx11 kártyatulajok is előnyhöz jutnak! azaz a fejlesztésből Te is profitálsz a majdani geforceddel - ha azt veszel!

    ati által "nyomott" játék (ritka): jolmegy a konkurencic cuccán is
    nv által "nyomott" játék: ATI-n direkt letiltanak dolgokat, ami egyébként nyugodtan mehetne a kártyán vagy épp szarul fut

    tényleg nem akarod ezt elfogadni?

    ok, a birkázás talán tényleg erős - számomra ez nem annyira bántó szó. de elnézést MINDENKITŐL, aki magára vette :)

    (én is dx10es kártyát vettem dx11es helyett nemrég)
  • grebber
    #446
    50% fölött jönnek csak az igazán atom jó küldetések!
  • arty
    #445
    1. abu ért hozzá
    2. batman alatt vendor id-t kiprobáltam, igaz, lehet ATI-n AA-t csinálni
    3. shift uj pecstől jo lett, ph!n volt aki geforceal kiprobálta és neki már előtte is jo volt - ATI driver cseréje nélkül
    4. fermi nincs még, nem emlitettem meg, nem is értem hogy jön ez ide?

    ez utobbi miatt szvsz mégiscsak fanboj lehetsz, ha egy nemlétező termékért lelkesedsz :)
  • rumkola
    #444
    Mellesleg a Turok DX-es volt, nem Glide-os. :D
  • gfreak
    #443
    ezt pofázom én is, hogy azt veszed meg ami az ár/érték arányban legjobban teljesít...nem teszem le a voksom egy életre egy hwgyártó mellett...

    te most komolyan két gigacég versengésére alapozva ítélsz meg embereket?

    a TWIMTBP nem azt jelenti elsősorban hogy csak ezen a kártyán király a játék...az is benne van, de a közös fejlesztésről szól a program elsősorban...mert nekik ugye nem derogál leülni játékfejlesztőkkel...most meg már hiába kapálózika hasonló programmal az ellenfél, ezt az ötletet már ellőtték, így kevesebb közös fejlesztés kerüla gamerek elé...nem azt mondom hogy ez nem sajnálatos, de kapitalizmus van ugyebár :D

    különben meg hidd el hogy ha az ATInak lett volna lehetősége hogy itt-ott betartson a nagy ellenfelének, ugyanúgy meglépték volna...

    a játékfejlesztők (még ha nem is pacsiznak le egyikükkel sem) meg azokat a jól bevált elemeket válogatják be, ami nekik tetszik, amivel dolgozni akarnak, és olyan eszközökre is fejlesztenek...tehát az iylen physixes döntések terén legalább annyira ludasak ők is mint a csúnya elnyomó cég :D

    ha Batmanban nem tudott AA-t kapcsolni az ati tulaj ezért az egy játékért ugyanúgy nem dobta ki a kártyáját...minthogy ugyanúgy nem biztos az sem hogy a csúnya gonosz nvidia tiltatta le...simán lehet hanyagság/trógerség/hiba...ha kijön hozzá fix, akkor az utóbbi volt...ha nem, akkor meg az előbbi, láttunk már iylet az üzleti életben :D

    Shift: patch jött ki? jött. megy atin is normálisan? megy. szerinted hányan váltottak nvidiára azok közül akik atisok voltak, azért hogy előbb tudjanak shifttel játszani? szerintem kevesen...max akinek annyi felesleges pénze volt :D és ez sem bizonyítottan a másik cég gonoszdi húzása ;)

    Dirt2: megy, nem is azt mondtam...arról beszélek hogy jelenleg ez is olyan exkluzivitás amit az ati vitt...és mennyivel extrább a játék így? ahogy te is írtad: egy marék gyönggyel több...tehát anyni mint a physix gyakorlati haszna :D nem fogok azonnal dx11es kártyára váltani én sem merthogy azon vannak most fűűű de durva effekthegyek...:DDD

    a szemfelnyitás meg a birkázás véleményem szerint kettő :DDD különben meg elárulom: tök felesleges :D mindenki azt vesz amit akar, mindig is így volt, és így is lesz :D majd veszek magamnak amit a fejlesztés időpontjában úgy látom hogy jobban megéri :D

    ---

    Turok ment csakis 3DFX kártyával....TR is, a különbség annyi, hogy a TR ment anélkül is :DDD
  • TopGun
    #442
    "Dirt2 hotfix drivers" ezt is probaltad hozza?
  • rumkola
    #441
    Én sem vagyok fanboy, de az itt leírtak 90%-át abu terjeszti és veszi át tőle minden ati tulaj aztán szajkózza.
    Az utóbbi évek legdúrvább vga fejlesztése az nvidia fermi.
    Mellesleg a hibák 99%-a ati driver hiba. Nem véletlenek a hotfixek...
  • elitehun
    #440
    Az én gépemen nem megy pedig pont az amit ott leír
  • TDantes
    #439
    Nem a crack-el van a baj.
  • arty
    #438
    "az hogy spec. neked nem jön be az nvidia nem jelenti azt hogy én birka lennék mert nvidiát vettem."

    Rosszul fogalmaztam, nyilván azt kell venni ami jobban megéri az adott pillanatban.
  • arty
    #437
    Nem vagyok ATI fanboy, de a mostani nvidiás irány kurvára nem tetszik (0 fejlesztés, átnevezés, fejlődés hátráltatása) - ennyi. (volt 9600gtm és 8800gtm is korábban, akkor éppen az érte meg)

    TWIMTBP egy nagy bullshit, a logo a sok birkának van, hogy azt higyje nvidián király a játék - benchmarkokban ettől még simán lehet nv bukta, nincs igazi jelentősége. Nem ezzel lenne gond, h vesznek egy logot (reklámot) a játékok elejére...

    Hiába unod, nem igazán látod/érted/akarod látni mi is megy itt valójában :)

    Nézd pl a batmant játékot: ATI kártyán nem tudsz AA-t kapcsolni. Ha átirod a vendor id-t nvidiásra, ATIn is lesz AA - ergo LETILTATTAK funkciot a versenytárs hardverén, minden ok nélkül. Fizix most csak egy dolog, nyilván anélkül nem lehetett volna füst ... hagyjuk.

    Shift: ATI hw esetén indokolatlanul lassu a játék. Amint beteszel a gépbe egy nv kártyát, raksz rá drivert a játék rendesen megy az ATI-n is. Hoppácska :) Most jött ki patch by EA, megy rendesen ATI-n is... de a hypenak már vége ugye.

    Dirt2: a DX9 változat tökéletesen megy nvidián is, a DX11 változat tökéletesen fog menni nvidián is - ha lesz olyan kártyájuk alá. Mit is sajátított itt ki az ATI, mi nem megy itt nvidián? (arról nem is beszélek, mekkora egy nagy SEMMI az a pár extra dx11es effekt)

    Látod már a különbséget a két hozzáállás közt?

    És hogy miért van ez? NV a gef8/gtx2xx kártyákkal nem éppen a megfelelő utat választotta és most sz*pnak az ujratervezéssel/fejlesztésekkel - helyette ugyan azokat a hardvereket nevezgetik át ujra és ujra. Tolják a fizixet, ellehetetlenitik a játékot a versenytárs kártyáján, h a birka kártyavásárló arra a következtetésre jusson: az ATI szar. És működik a dolog :( Nem savazás, ha megpróbálom felnyitni az emberek szemét - szerintem. Rád/rájuk fér.

    ---

    Turok megjelenésekor milyen konkurrens API-ra lehetett még megirni a 3dfx-es gliden kivül?
  • TopGun
    #436
    Hi!
    Talaltam ezt a neten, lehet, hogy erdemes lenne kiprobalni?
    "working perfectly on HD4850, XP SP3 and Dirt2 hotfix drivers"
  • gfreak
    #435
    a crackelt, warez változat nem indul...korántsem jelenti azt hogy az eredetivel is problémák vannak...
  • TDantes
    #434
    Aha. Sok warezhuszár. Hogyne. Majd megveszek valamit, ami még csak el se indul. Ennyire nem vagyok őrült.
  • gfreak
    #433
    hidd el, ha nem tesztelték volna, nem írnák rá...majd ha már a bolti változattal játszva is hasonló problémákat jelentenek, tenni fognak az ügy érdekében...de amíg pár warezharcos kiabál, addig nem foglalkoznak vele

    tudom hogy megjelent itthon, és most jelentkezzen az aki meg is vette...én majd januárban, a decemberi keretbe már nem fér bele :DDD
  • gfreak
    #432
    ATI fanboy-e vagy? :DDD (a választ borítékolhatod, tudjuk :D )

    TWIMTBP nem azért van ám hogy az ATI tulajok ne tudjanak játszani a játékukkal, mint ahogy az ATI hasonló programja sem azért működik hogy összezúzza az nvidiát :DDD ja hogy az nvidiának ez előbb jutott eszébe, és így több kiadót/fejlesztőt tudott megnyerni akikkel együtt dolgozva, közösen próbálják a piacon jelen levő hardvereikkel ellátott gépekre kihozni a max játékélményt? ez jogos...viszont a fejlesztők/forgalmazók sem idióták,hiszen a másik cég hardvereivel ellátott gépeken is menie kell a játékuknak...max lesz pár elérhetetlen funkció...ez van...itt a dirt2, van benne dx11, amit jelenleg csak ATI tulajok élvezhetnek, mégsem kezdem el szidni az ATit hogy elnyomjáka piacot meg mindenki hülye aki ATIt vesz...

    érdekes, miért nem kurvaanyázott senki amikor betoppant a 3DFX az első társkártyájukkal, és kinyomták az első Turok-ot ami csak azzal indult el? csak most ez a divat, hogy elvakultan ragaszkodom a kedvenc gyártómhoz, aki meg nem iylet vesz, az egy idióta,stbstbstb...

    csak én unom már ezt kurvára? Bocs de nem tudom szó nélkül tűrni hogy valaki azért nézzen le és savazzon embereket mert más vidkarit vesznek mint ő...

    mindkét gyártó bukott már nem keveset, de mindegyik újra bebizonyította hogy van heyle a piacon, és minőségi eszközöket gyártanak...az hogy spec. neked nem jön be az nvidia nem jelenti azt hogy én birka lennék mert nvidiát vettem..akkor éppen ez volt a jobb..aztán ha az ATI lesz a jobb akkor is amikor megint fejleszteni akarok, majd veszek ATIt..ennyi...

    az a helyzet hogy ki kéne nőni már ezt a hozzáállást :DDD
  • tmisi
    #431
    "vagy a dühtől nem látsz, vagy annyira fanatikusan odavagy a kedvenc hw-gyártódért, vagy csak simán szövegértelmezési gondjaid vannak..."

    (Bocs a késő reagálásért)
    Nem vagyok dühös, csak együttérzek azokkal, akiknek nem megy. Ha észrevetted volna, XP-m van még mindig és ATI-m, és szuperul megy a játék. Nem vagyok oda egyik gyártóért sem, előző kártyám egy Galaxy 7600GS DDR3 volt és kurvára meg voltam vele elégedve! Anno ezt ajánlották. Driver gond soha nem volt a 1,5 év alatt, míg az ATI-val az elmúlt 1 évben párszor volt. Viszont mindenki ATI-t ajánlott tavaly, így az lett véve. De amúgy komolyabb baj ezzel sem volt.
    Itt az a probléma hogy el sem indul, tehát ki sem próbálták Win7 alatt, akkor minek írják a dobozra/readmebe, hogy támogatott? Tesztereket minek foglalkoztatnak?. Látszik hogy sok munkát öltek a játékba, mert nagyon hangulatos lett épp ezért nem értem, minek követtek el ekkora szarvashibát.
  • arty
    #430
    minden játék más!

    az EA a shift esetén egértelműen lefeküdt az nvidiának, hiszen ott az uj nfs patch megoldotta a hibákat (ill. ha betettél az ATI kártya mellé a gépbe egy nvidiát, drivert raktál rá, akkor is jol ment a játék - ATI-n!)

    itt ugy néz ki, a driver a hibás, hiszen win7 alatt vannak gondok ATI-n csak, XP alatt - ahol a driver más - megy a játék

    viszont aki az nvidiás huzások ellenére nvidiát vesz, holott az ATI olcsobb is és jobb/fejlettebb is, az birka. és tulképpen a gamerek az ilyenek miatt szivnak, hiszen az ilyen féreg modszereket használo cégeknek ki kellene halni elég gyors ütemben ... a pénztárcáddal "szavazol", 1 bukta generácio után az nv tuti elátná, h itt bizony átnevezgetésekkel nem élnek meg

    de még1x: ez a játék még nem jelent meg (hivatalosan), ha holnapra sincs semmi javitás, akkor lehet idegeskedni :)
  • Gideon Wieth
    #429
    vagy az Xbox360 vs PS 3 :D:P
  • Gideon Wieth
    #428
    hát én most nyáron amit összedolgoztam,abból vettem a gépet ami alább látható 250 000ért./monitorral eggyütt/ //barátnőm apukája számtech cégnél dolgozik és az Áfát így nem kellett kifizetnem :) //
    A vidikarival volt egy kis gondom még amikor megkaptam, mert folyamatosan felpörgött indításkor a ventillátor és nem volt kép csak ha újraindítottam. Akkor frissítettem BIOS-t és úgy néz ki most rendesen működik minden. Semmivel nem volt probléma mindent tökéletesen futtat. Újatani max akkor fogok, ha nagyon divatba jön a DX 11, akkor esetleg egy új videókártyát, és talán egy X-fire-re képes alaplapot... De az még messze van, véleményem szerint 2 éven belül nem nagyon fogok újítgatni :)
  • gfreak
    #427
    jah, ezt a gyártó fanboyságot soha nem értettem :DDD emlékszem volt itt is ilyen topik hogy ati gyalázók meg nvidia utálók :D ezen mindig lehet veszekedni, olyan örökzöld csont ez, mint a pc vs konzol :DDDD
  • gfreak
    #426
    nekem csak volt atim, most egy GF9800GTm van, viszont egyelőre úgy tűnik hogy megint atim lesz majd :DDD hacsak nem dob valami hatalmasat az nvidia az új kártyáikkal :D mindenesetre tök jól fut nálam win7en, örülök is mint majom a farkának, és még mindig úgy ítélem meg hogy nem szükséges vasat újítanom, szépen kivárom ki mit reagál a konkurrens megjelenésekre :DDD lehet hogy az amd kipattan valami i7 verő rettenettel, és összekombózva egy ati kártyával durva konfigot adnak ki...de ha nem, akkor sincs baj, maradok az intelnél, aztána kártyát meglátom majd...a legfontosabb azonban: van még időm :DDDD

    a játék fut szépen, normális sebességgel és faszán néz ki, ennél több nekem nem kell :DDD
  • Gideon Wieth
    #425
    amúgy nem tudom. Ha nem mondták volna hogy XP-n faszán megy, én nekem az első reakcióm a crack hiba lenne. Am meg, nem tudom megjelent-e már, de ha nem akkor addig meg nem érdemes szindni senkit sem.
  • Gideon Wieth
    #424
    eegyetértek :D Nekem is ati kártyám van. Semmivel nem tud többet se kevesebbet mint az ugyanilyen kategoriás NVIDIA kártya, mindent tökéletesen elvégez. Win 7em van. Én is várok, addig meg tanulok ha már vizsgaidőszak van. Az meg, hogy most a játékot nem tesztelik le rendesen. Hát istenem, van ilyen. Lesz javítás addig várunk :)